SALT atjauninājums pēc izpilddirektora aiziešanas

Pēc 2017. gada, kas noteikti bija viens no labākajiem kriptovalūtas un blokķēdes tehnoloģijas gadiem, 2018. gads nesa daudz grūtību dažādiem kriptogrāfijas projektiem, tostarp SĀLS, uz dalību balstīta un ar blockchain nodrošināta kreditēšanas un aizņēmuma platforma.

Pēc jaunu dalības pārtraukšanas februārī SALT 2018. gada jūlijā vēlreiz nokļuva raupjā plāksterī, kad tās izpilddirektors Šons Ouvens pēkšņi nolēma atstāt uzņēmumu.

Šis pasākums notika ļoti drīz pēc tam Nexo (viens no SALT spēcīgākajiem konkurentiem, arī bloku ķēdes nodrošināts aizdevumu sniedzējs) piedāvāja nopirkt uzņēmumu. Tās nedēļas piektdienā Nexo publicēja a Nodoma vēstule (LOI) iegādāties SALT aktīvus, piemēram, “debitoru parādi, kas nodrošināti ar atbilstošiem nodrošinājuma aktīviem, zīmola aktīviem un klientu datu bāzi”.

Tā kā ļoti maz oficiālu ziņu nonāca gaismā, šī pēkšņā aiziešana izraisīja daudz sliktu presi SALT, daži cilvēki pat norādīja uz izstāšanās veida izkrāpšanas iespēju, kas ir neētisku kriptovalūtu virzītāju krāpnieciska prakse, kas pazūd ar investoru naudu pēc tam, kad projekta ICO (sākotnējais monētu piedāvājums).

Kas notika pēc tam?

Iesācējiem SALT kopiena Nexo piedāvājumu plaši noraidīja, raugoties uz šāda veida reklāmas trikiem. Pēc tam Šonu Ouenu aizstāja pagaidu prezidents un izpilddirektors Bils Sinklērs, kā aprakstīja platformas oficiālais pārstāvis emuāra ziņa.

Jaunais izpilddirektors nepalaida garām iespēju paust savu uzticību projektam un optimismu attiecībā uz SALT nākotni, norādot, ka “es ar nepacietību gaidu nepārtrauktu inovāciju tilta izveidi starp tradicionālajiem finanšu pakalpojumiem un blokķēdi. Ir bijis prieks strādāt ar tik gudriem un uzticīgiem cilvēkiem, un mēs tikai sākam darbu. ”

4

Avots: Wikipedia

Neskatoties uz visām problēmām un šķēršļiem, SALT, šķiet, neapturēja attīstību, jo arvien vairāk un vairāk emuāra ziņu, kurās tika paziņots par dažādiem notikumiem, turpināja parādīties platformas Medium emuārs.

Sekojošie notikumi visas iepriekšējās baumas definēja kā nepamatotus. Nesenā emuāra ziņa no 1. augusta Bils Sinklērs nelokāmi norādīja uz uzņēmuma apņemšanos veikt turpmākās inovācijas. Izpilddirektors maigi pauda atzinību par dažādu konkurentu interesi iegādāties SALT.

“Nesen SALT ir saņēmusi vairākas mārketinga aptaujas, kas liecina par interesi iegādāties mūsu biznesu. Kaut arī mēs novērtējam konkurentu interesi par mūsu mērķi un uzņēmējdarbības modeli, mūsu uzņēmums nav paredzēts pārdošanai, un mēs arī nemeklējam M&A (apvienošanās un pārņemšanas) darbības, ” viņš paziņoja.

Izpilddirektors noslēdza emuāra ierakstu, vēlreiz paužot savu lielo uzticību projektam, kuru viņš pārstāv. “Tā kā līdz šim ir apkalpoti vairāk nekā 50 miljoni ASV dolāru aizdevumu, lietotāju skaits pārsniedz 70 000 un aktīvi aizdevumi 3 valstīs, sabiedrībai vajadzētu būt drošai, ka SALT joprojām ir spēcīga un ir veltīta savu produktu, pakalpojumu un pieejamības uzlabošanai.”

SALT jaunā POA programma

Nākamo nedēļu laikā SALT parādīja neizsīkstošu slāpes pēc attīstības, paziņojot par jaunu Piekļuves apliecinājuma (POA) programma domāts locekļu elastības paplašināšanai.

“Līdz ar ilgi gaidīto POA ieviešanu biedriem tagad ir pieejama lielāka elastība, kad jāstrukturē aizdevumi. Tas dod dalībniekiem iespēju pielāgot savu pieeju, lai apmierinātu viņu individuālās aizņēmuma vajadzības. Biedriem vairs nav iepriekš jāizpērk SALT dalības vienības, lai piekļūtu aizņēmuma limitiem. Viņi var vienkārši izmantot savas SALT dalības vienības, lai pielāgotu aizdevuma nosacījumus. ” emuāra ziņā ir aprakstīts.

Īsāk sakot, POA nodrošina platformas lietotājiem vienkāršu veidu, kā modificēt aizdevuma noteikumus, izmantojot SALT marķieri.

SALT pakalpojumi tagad ir pieejami 35 ASV štatos

Vēl iespaidīgāk ir uzņēmuma paplašināšanās savu darbību vēl 20 ASV štatos. Ar šo soli SALT paplašināja savu tirgus sasniedzamību par 60%, paplašinot tirgus izplatību līdz 35 štatiem no kopumā 50 Amerikas Savienotajās Valstīs. Fakts, ka SALT to pārvaldīja lāču tirgus laikā, būtu pats par sevi jāpierāda, ka uzņēmums nozīmē biznesu. Tikpat iedvesmojošs ir fakts, ka SALT ir šķērslis tādus šķēršļus kā ASV plašs ģeogrāfiskais mērogs un visu iesaistīto valstu normatīvā dažādība.

“Vēl nesen SALT kreditēšana darbojas 15 ASV jurisdikcijās, kā arī Jaunzēlandē un Lielbritānijā. Mūsu aktīvā tiekšanās pēc papildu iespējām, lai mūsu biedri varētu darboties, ir atmaksājusies. Mēs ar lepnumu paziņojam par 20 jaunu jurisdikciju pievienošanu Amerikas Savienotajās Valstīs, kurās mēs varam paplašināt savu darbību kopumā par 35. Efektīvi esam paplašinājuši savu sasniedzamību par 60%. Turpinot mūsu izaugsmi, mēs paredzam papildu paziņojumus par to, kur mēs darbosimies. Šobrīd mēs esam priecīgi apkalpot daudz jaunu dalībnieku pieteikumu, ”aprakstīts emuāra ziņā.

1

Avots: https://blog.SALTlending.com

Jauna partnerība bezpeļņas organizāciju labā

SALT ir arī paziņojusi, izmantojot a emuāra ziņa ka tās “filantropiskā māsu organizācija”, SALT Bridge Foundation, sadarbojās ar Doing Good Foundation, lai sniegtu palīdzīgu roku citām mazām bezpeļņas organizācijām.

Dinamiskas cenu ieviešana

emuāra ziņa, SALT apraksta savu rekordlielu izaugsmi un to, ka tas vairs nav tikai iesācējuzņēmums. Šis ziņojums piedāvā arī ieskatu, kā uzņēmums pāriet uz dinamisku cenu modeli, visiem iesaistītajiem ieguvumiem un kā šis solis atspoguļo visu, ko SALT ir iemācījies no savas pieredzes un no savas kopienas.

2

Avots: Adobe Stock

Pērkot SALT abonementus tieši no SALT Kreditēšanas, lietotāji gūs labumu no konkurētspējīgas atmaksas politikas, no “bez daudzuma pirkšanas ierobežojuma par kotēto cenu”, “cenas neslīdēšanas” un no iespējas apskatīt cenu atjauninājumus aizņēmēja informācijas panelī. reāllaikā.

“Mērķis ir piedāvāt konkurētspējīgu cenu un vieglu pieredzi mūsu klientiem,”Paziņoja izpilddirektors Bils Sinklērs.

Pamatojoties uz visiem pašreizējiem notikumiem, SALT ļoti labi varētu raksturot kā perfektu profesionalitātes piemēru. 2018. gada pirmā puse uzņēmumam bija aizraujošs periods, kurā bija daudz kāpumu un kritumu, taču SALT izdevās ne tikai pārvarēt visus šķēršļus un šķēršļus, bet arī izdevās saglabāt iespaidīgu evolūcijas pakāpi visās frontēs..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me