Institucionālie Bitcoin Bulls, TRON ziņojums, Bitmain Infighting: nedēļas kriptogrāfijas ziņas

Pagājušajā nedēļā Bitcoin (BTC) cenu pieaugums pārsniedza USD 10 000 pirmo reizi kopš februāra, gaidot trešās bloku atlīdzības samazināšanos uz pusi, kas paredzēta otrdien, 11. maijā.

Šīs nedēļas jaunumi no kriptogrāfijas nozares ietvēra bullish BTC ieguldījumus, augsta līmeņa korporatīvo drāmu un Amerikas Savienoto Valstu stingro vērtspapīru likuma vilšanos.

Šonedēļ pieci labākie stāsti

Pola Tjūdora Džonsa fonds var tirgot BTC nākotnes līgumus kā ierobežojumu pret inflāciju

7. maijā riska ieguldījumu fondu pārvaldnieks un makro ieguldītājs Pols Tjūdors Džonss paziņoja ka viņa Tudor BVI fonds ir gatavs tirgot Bitcoin nākotnes līgumus.

Vēstulē investoriem ar nosaukumu “Lielā monetārā inflācija” viņš investoriem teica, ka viņš derības par Bitcoin – kuru viņš kvalificēja kā vērtības krātuvi. Viņš teica, ka viņa pagriezienu uz BTC motivēja bezprecedenta monetārā politika, kas pašlaik tiek ieviesta, lai mazinātu COVID-19 pandēmijas sekas.

Patīk daudzi pirms viņa, Džonss salīdzināja Bitcoin ar zeltu, norādot: “Bitcoin man atgādina zeltu, kad es pirmo reizi iesaistījos šajā biznesā 1976. gadā.” Runājot par ieguldīto summu, Džonss atzīmēja, ka BTC nākotnes līgumu iegādei fonds bija gatavs sākt ar savu tīro aktīvu maksimālo “zemo viencipara riska darījuma procentuālo daļu”, kas pašlaik ir 22 miljardi USD.

Līdzņemšana:

1. Daudzi kriptogrāfijas nozarē ir atzinīgi novērtējuši šīs ziņas apstiprināšana kriptogrāfijas – un īpaši Bitcoin – kā aktīvu klases un a signāls vairāk institucionālo ieguldījumu.

2. Jāatzīmē Džonsa lielā atklāšanas laiks – tieši pirms Bitcoin bloķētās atlīdzības samazināšanas uz pusi. Džonss skaidri parādīja savu izpratni par pusi ieguldītāja vēstule.

Kā prognozēja daudzi analītiķi, pēdējās nedēļas laikā līdz Bitcoin bloķētajai atlīdzībai, uz pusi samazinot monētas cenu, ir pieaudzis vairāk nekā par 12 procentiem, lai tirgotos tuvu 10 000 ASV dolāru. BTC šonedēļ ieguva gandrīz 150 procentus vērtībā kopš tā avārijas marta vidū.

3. Šī patiesībā nav Džonsa pirmā mijiedarbība ar Bitcoin. Pēc Blumbergs, ieguldītājam iepriekš piederēja BTC 2017. gadā, pārdodot to gandrīz visu laiku augstākajam līmenim – 20 000 USD par monētu.

TRON ziņoja, ka no ASV valdības saņem 2 miljonus ASV dolāru ar koronavīrusu saistītu palīdzību

5. maijā blockchain platforma Tron (TRON) ziņoja, ka firmas ASV komandai bija saņemts palīdzība skaidrā naudā kā daļa no CARES akta. Ziņojumā, kas publicēts divos oficiālajos Ķīnas sociālo mediju kontos, tiek apgalvots, ka uzņēmums līdz šim ir saņēmis aptuveni 2 miljonus ASV dolāru mazo uzņēmumu atbalstam un sagaida otro ar COVID-19 saistītās palīdzības partiju..

Dīvainā kārtā ziņas par Tron’s WeChat un Veibo par šo tēmu atsaucas uz “ārvalstu plašsaziņas līdzekļu ziņojumiem” un “cilvēkiem, kas pārzina šo jautājumu”. Tron WeChat ziņa kā avots ir saistīta arī ar personas kontu Weibo, kas, iespējams, sniedza sākotnējo ziņojumu, savukārt atsaucoties uz “nozares iekšējiem”.

Tronam vēl nav jāapstiprina ziņas tieši ķīniešu vai angļu valodā, pastāstot Tron Foundation pārstāvim Bloķēt ceturtdien “mēs nevaram komentēt”.

OKEx Insights arī vērsās pie firmas, lai saņemtu komentārus, taču preses laikā tā nav saņēmusi atbildi.

Līdzņemšana:

1. Gan individuālajā Weibo, gan Tron oficiālajos amatos ir nepārprotama atsauce uz uzskatu, ka Tron, kas saņem palīdzību no ASV valdības, pierāda uzņēmuma likumību un “vērtību” ASV regulatoru acīs..

2. Tron dibinātājs Džastins Suns šajā nozarē ir plaši pazīstams ar savu nekaunīga paaugstināšana viņa blokķēdes (kuras tagline tomēr ir “decentralizēt tīmekli”) un saistītajiem projektiem un viņa izstrādāt PR trikus.

3. Kripto Twitter (angļu valodā) tikās ar jaunumi ar sašutums, atgādinot Saules neapšaubāmi slavenākais triks – rekordliels 4,5 miljonu dolāru solījums labdarības izsolē pusdienot kopā ar Vorenu Bufetu pagājušajā gadā. Kritika parasti ir saistīta ar argumentu, ka Tron, kaut arī tā ASV uzņēmums var kvalificēties atvieglojumiem, minētais atbalsts patiesībā nav vajadzīgs, un, piesakoties tam, tas atņem mazajiem uzņēmumiem, kas faktiski to dara.

Telegram saka ASV investoriem, ka viņi vairs nevar finansēt savu blokķēdes projektu TON

4. maijā kriptogrāfijas nozares iecienītākā ziņojumapmaiņas lietotne Telegram, nosūtīts vēstule Amerikas Savienoto Valstu investoriem tā ļoti gaidītajā blokķēdes protokolā TON, kurā teikts, ka viņi pamet projektu.

Firma saka, ka tā atmaksās ASV investoriem 72 procentus no viņu līdzekļiem (tas ir atjauninājums no pagājušās nedēļas paziņojuma visiem TON investoriem, kas viņiem atstāja izvēli izvēlēties tagad veikt 72 procentu atmaksu vai gaidīt līdz 2021. gada aprīlim 110 procentu atmaksu izmantojot aizdevumu).

Šis solis ir saistīts ar ASV vērtspapīru un biržu komisijas (SEC) notiekošo tiesvedību pret Telegram. Sākotnēji TON bija paredzēts sākt darboties 2019. gada oktobrī pēc tam, kad Telegram savāca 1,7 miljardus USD divos privātos platformas marķiera GRAM pārdošanas darījumos. Palaišana aizkavējās ārkārtas pasākumu dēļ iesniegts tajā pašā mēnesī SEC, apsūdzot Telegram par gatavību pārdot nereģistrētus vērtspapīrus ASV investoriem.

Pagājušajā mēnesī firma paziņoja par turpmāku uzsākšanas kavēšanos līdz 2021. gada aprīlim pēc tiesas lēmuma notiekošajā SEC lietā. Telegram paskaidroja savu jaunāko lēmumu pilnībā izslēgt ASV investorus, atsaucoties uz “nenoteiktu normatīvo attieksmi ASV”.

Līdzņemšana:

1. Vēl 2018. gadā, telegramma iesniegts par atbrīvojumiem ar SEC par GRAM pārdošanu – vai drīzāk tiesībām uz žetoniem, kas tiks piegādāti tikai tad, kad TON tiks palaists – akreditētiem ASV investoriem. SEC 2019. gada ārkārtas rīcībā tika apgalvots, ka pēc GRAM palaišanas investori un Telegram varēs peļņas nolūkā pārdot žetonus, kas ASV nav reģistrēti kā vērtspapīri..

2. Nozares satraukumu ap TON izraisa fakts, ka paredzams, ka tas tiks integrēts pašā populārajā Messenger, iespējams, nodrošinot tūlītēju, plašu ieviešanu. Pašai telegrammai ir nav apstiprināts jebkura informācija par to, kā TON tiks ieviesta, izņemot to, ka tas būs atvērtā koda, decentralizēts protokols.

Square Cash App redz rekordaugstus Bitcoin ceturkšņa ieņēmumus

Kriptogrāfijai draudzīga maksājumu lietotne Square ziņots rekordlieli ieņēmumi no Bitcoin pārdošanas pagājušajā ceturksnī 306 miljonu ASV dolāru apmērā peļņas pārskatā, kas publicēts 6. maijā. Martā uzņēmums investoriem paziņoja, ka pēdējās nedēļās ir novērojis pastiprinātu “pieņemšanu un iesaistīšanos” ar BTC ieguldījumiem.

Līdzņemšana:

Kvadrāta numuru laiks norāda, ka interese par Bitcoin pieaug, ņemot vērā tirgus apstākļus, kas saistīti ar koronavīrusa pandēmiju.

Kalnrūpniecības gigants Bitmain izpilda burtiski cīņu par firmu

Vakar, 8. maijā, Bitmain līdzdibinātājs Micree Zhan, kuru pagājušajā gadā no uzņēmuma izsūtīja līdzdibinātājs Jihan Wu, acīmredzami bija iesaistīts fiziska konfrontācija ar citu Bitmain vadītāju pār uzņēmuma dokumentāciju.

Incidents notika Rūpniecības un tirdzniecības birojā Pekinā, kur, kā ziņots, Mikrī paņēma dokumentu, kas apliecina, ka viņam ir uzņēmuma Beijing Bitmain Technology likumīgā pārstāvja statuss.

Viens no Bitmaina vadošajiem darbiniekiem Lujao Liu sastapās ar Mikru, kad ēkā ap viņiem izveidojās pūlis, un paņēma no viņa dokumentu parādījās būt fiziskai cīņai. Tiek ziņots, ka abas puses tika arestētas.

Vēlāk tajā pašā dienā Bitmains izlaists paziņojums, kurā teikts, ka Lujao ir uzņēmuma “pašreizējais likumīgais pārstāvis”. Piezīmē arī uzsvērts, ka Micree Bitmain “vairs neieņem nekādas pozīcijas”.

Līdzņemšana:

1. Bitmains notiekošās iekšējās drāmas turpināt, jo uzņēmums, kā tiek ziņots, gatavojas iziet uz ASV.

2. Sākot ar 2019. gada novembri Bitmain dominēja a 75 procentu daļa kriptogrāfijas ieguves aparatūras tirgus.

Sekojiet Okex Insights:

https://t.me/OKEx_Insights

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me