3 priežastys, kodėl OMG kaina gali greitai pakilti

„OmiseGo“ (OMG) yra „blockchain“ projektas, kuriuo siekiama decentralizuoti mokėjimų tinklus ir sukurti atvirą, viešą finansų sistemą. Vienintelis platformos tikslas yra pasiūlyti pagrindinės koordinavimo problemos, kylančios tarp mokėjimų tvarkytojų, finansų įstaigų ir vartų, sprendimą.

Nuo pat veiklos pradžios 2013 m. „Omise“ įsitvirtino kaip lyderis Azijos finansinių technologijų erdvėje. Jis gali pasigirti vienu didžiausių Tailande ir Pietryčių Azijoje priimtinų mokėjimų internetu sprendimų. Platforma naudoja OMG kaip savo gimtąją valiutą – ERC-20 žetoną.

Praėjusiais metais OMG tapo pirmuoju „Ethereum“ pagrindu sukurtu žetonu, kuris peržengė 1 milijardo JAV dolerių rinkos kapitalizacijos ribą, tačiau OMG kaina nuo to laiko nuskendo kartu su likusia kriptografijos rinka. Šiuo metu jis prekiauja 3,37 USD su rinkos viršutinė riba iš 472 milijonų dolerių.

OMG kainų pokyčiai

Tačiau aplink projektą buvo teigiamų pokyčių, žadančių atkurti ankstesnio šlovės ženklą. Žemiau apžvelgsime tris naujausius įvykius, kurie pakels OMG kainą.

Nenumatytas plazmos įgyvendinimas

Nustatyta, kad „OmiseGo“ bus pirmoji kriptovaliuta, įdiegianti plazmą „Ethereum“ blokinėje grandinėje. Tai kažkas, kas jaudina daugelį žmonių. Neseniai projektas išleido atnaujinimą jų pažangos vystant plazmą, ir atrodo, kad jie nėra toli nuo visiško jų įgyvendinimo.

Plazma yra „blockchain“ mastelio keitimo sprendimas. Tai Vitaliko Buterino ir Josepho Poono žaibų tinklo bendraautorių idėja.

Plazma leidžia blokų grandines kurti ant blokinių grandinių. Taigi, pavyzdžiui, ant „Ethereum“ blokinės grandinės statoma blokinė grandinė vadinama vaikų grandine. Šios vaikų grandinės taip pat gali turėti savo vaikų grandines ir pan.

Paprasčiau tariant, plazma yra daugybė blokinių grandinių, išsišakojančių iš tėvų grandinės, kurios visos yra susijusios su viena pagrindine blokine grandine. „OmiseGO“ atveju šios blokų grandinės šakos bus naudojamos sudėtingoms operacijoms atlikti, ir tai pašalins apkrovą nuo pagrindinės grandinės.

Tai lems didesnį greitį ir mažesnius operacijų mokesčius, nes pagrindinei grandinei nereikia pakartoti šių veiksmų.

„OmiseGO“ pradėjo kurti ir išbandyti „Tesuji“ plazmą šių metų pirmąjį ketvirtį. Taigi, kai įvedame ketvirtąjį ketvirtį, pažanga buvo tolygi, nes naujausiame „Watcher“ API atnaujinime buvo įdiegta vidinė „OmiseGo“ testnet.

Pasaulinė smegenų investicija

Pagal pranešimas spaudai neseniai paskelbta Japonijos rizikos kapitalo įmonė „Global Brain“ investavo neatskleidžiamą sumą į „Omise Holdings“. Investicija siekiama finansuoti Omise plėtrą Japonijoje.

„Global Brain“ taip pat rems „OmiseGo“ iniciatyvą sukurti finansinę infrastruktūrą, kurioje bus „PayPal“ tipo mokėjimo sistema ir perlaidų paslauga, taip pat „Ethereum“ valdoma decentralizuota birža..

„Omise“ tikslas visada buvo išbandyti ir pagerinti tradicinę finansinę infrastruktūrą, naudojant novatoriškas priemones, kai ji siekia išplėsti savo paslaugas naujose teritorijose. Pranešime spaudai bendrovė nurodo:

„Pasaulinė plėtra yra pagrindinis verslo augimo variklis visame pasaulyje, tačiau finansines operacijas tvarko senos platformos, sukurtos ant infrastruktūros, kuri nėra skirta pasaulinės prekybos poreikiams tenkinti. Didėjant pasaulinei komercijai ir gyventojų judėjimui, galimybė atlikti mokėjimus bet kada ir bet kur tampa būtinybe “.

Tai paaiškina, kodėl platforma yra labiau pritaikoma. Kai „Omise“ tęsia savo verslo įsisavinimą Azijoje, galime tikėtis, kad OMG kaina pradės kilti.

„McDonald‘s“ „OmiseGo Blockchain“ ekosistemos įgyvendinimas

2017 m. Rugsėjo mėn. „McDonalds Thailand“ užmezgė partnerystę su „Omise“, kad padėtų supaprastinti internetinę mokėjimo sistemą.

Srautas tiek svetainėje, tiek programoje mobiliesiems didėjo eksponentiškai, todėl jiems reikia skubaus sprendimo.

Greitai į priekį iki šių metų liepos ir atrodo, kad „McDonald‘s“ sėkmingai įdiegė „OmiseGo“ blokų grandinės ekosistemą.

Į interviu, liepos 18 d. paskelbtas „McDonald‘s Thailand“ generalinis direktorius Hesteris Chewas pasidžiaugė savo įmonės partnerystės su „Omise“ rezultatais.

Jis sakė:

„Didelis dėmesys mums buvo skirtas mokėjimų srauto optimizavimui„ McThai “svetainėje ir programoje mobiliesiems.“

Čia Omise pasiteisino.

Ponas Chewas giria Omistį už tai, kad sumažino mokėjimams atlikti reikalingų veiksmų skaičių, taip pat atsisakė išsiregistruoti. Pokyčiai, kuriuos jis apibūdina kaip reikšmingus.

Tokios garsios partnerystės sėkmė „OmiseGo“ yra didžiulė ir teigiamai paveiks OMG kainą, nes panašios partnerystės yra sudaromos ir pradedamos.

Norite sužinoti daugiau?

Jus domina daugiau OMG kainos ateities tyrimų? Čia galite perskaityti mūsų OMG vadovą.

 

Bazilikas turi trejų metų laisvai samdomų vertėjų patirtį rašydamas apie trikdančias technologijas. Jis sutelkia dėmesį į svarbiausias naujienas ir švietimą; padedantis skleisti „Blockchain“ evangeliją. Jis tikisi vieną dieną turėti savo „blockchain“ kompaniją; padėti pasauliui naudojant naujoviškas knygas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me