10 geriausių būsimos Bitcoin kainos prognozių

Po Bitcoin beveik pasiekė rekordinę kainą paskutinėmis 2017 m. savaitėmis, daugelis spėja, ar panašus augimas pasikartos dar kartą. Nors kai kurie mano, kad „Bitcoin“ per greitai nepamatys augimo, keli kriptografijos investuotojai ir analitikai prognozuoja, kad BTC kaina šiemet kils.

  1. Kay Van-Petersen: BTC bus 100 000 USD iki 2018 m. Gruodžio mėn

Kay Van-Petersen, analitikas Saxo bankas, mano, kad 2018 m. „Bitcoin“ gali pasiekti 100 000 USD, taip pat pridurdamas, kad kitos konkuruojančios monetos taip pat gali jį pralenkti.

Van-Petersenas 2016 m. Gruodžio mėn. Prognozavo, kad „Bitcoin“ 2017 m. Pasieks 2 000 USD ribą. Jo prognozės metu „Bitcoin“ prekiavo žemiau 900 USD. Gegužės mėnesį Bitcoin kaina viršijo 2000 USD, kaip išpranašavo „Saxo Bank“ analitikas.

„Pirmiausia, jūs galėtumėte teigti, kad mes atlikome tinkamą korekciją„ Bitcoin “, vienu metu tai buvo 50 proc. Tačiau vis dar nematėme viso ateities sutarčių poveikio “, – sakė Van-Petersenas.

„Bitcoin“ ateities prekybos sutartis pernai pradėjo CME ir CBOE. Paleidimas buvo laikomas taktika pritraukti daugiau institucinių investuotojų į kriptovaliutų rinką ir suteikti jai tam tikrą teisėtumą. Van-Petersenas mano, kad laikui bėgant dalyvaus daugiau institucijų, apibūdindamas tai kaip lėtą ir pastovų procesą.

Norint, kad „Bitcoin“ pasiektų 100 000 USD, reikėtų pakelti daugiau nei 635 procentus dabartinės 13 601,43 USD kainos. Taip pat reikėtų pažymėti, kad Van-Petersenas anksčiau yra pareiškęs, kad 100 000 USD riba gali užtrukti iki dešimties metų.

Nors nuo metų pradžios „Bitcoin“ prekiauja šonu, Van-Petersenas teigė, kad „Bitcoin“ linkęs prekiauti tam tikru lygiu, po kurio paprastai seka „pakartotinis kursas“.

„Nenustebčiau, jei tai kažkas, ką mes matome. Tai tarsi pastato pamatas, tada jis bus įvertintas kiek aukščiau “.

  1. „Jeet Sighn“ – 2018 m. BTC pasieks mažiausiai 50 000 USD

Pastarųjų šešerių metų kriptovaliutų portfelio valdytojas Jeetas Singhas teigia, kad labai dažnai skaitmeninės valiutos svyruoja nuo 70 iki 80 procentų jų pradinės rekordinės kainos.

Kai jis kalbėjo Pasaulio ekonomikos forume Davose, jis palygino skaitmenines valiutas, tokias kaip „Bitcoin“ ir „Ripple“, su ankstyvaisiais technologijų gigantais, tokiais kaip: „Microsoft“.

„Jei pažvelgsite į„ Microsoft “arba „Apple“, kai jie išėjo į viešumą, jų akcijos buvo labai nepastovios, nes rinka nebuvo subrendusi “, – paaiškino jis.

Ponas Singhas paaiškino, kad rinkos nepastovumas gali būti susijęs su naujesniais kriptovaliutų prekybininkais, tačiau vyresni investuotojai nesidalija savo rūpesčiais, nes yra įpratę prie šių įprastų svyravimų..

Jis taip pat teigė manantis, kad kriptovaliutos bus naudojamos sandoriuose dažniau ateinančiais mėnesiais ir metais.

“Šiuo metu nėra tiek daug pardavėjų, kurie priima kriptovaliutas, tačiau juoda rinka yra labai pritaikyta”, – tvirtino jis..

Pripažinimas prasidėjo daugiausia šalyse, kuriose ekonomika ir valiuta nestabili, tačiau jis bus taikomas ir kitoms pramonės šakoms bei šalims, teigė jis. Jis taip pat pažymėjo, kad tarp kavos ir tabako augintojų, atrodo, yra didelis įvaikinimo lygis.

“Skirtingose ​​šalyse Bitcoin yra kvalifikuotas skirtingai”, – sakė jis. Tai yra prekė JAV, valiuta Šveicarijoje „bet man tai daugiau nei valiuta“.

Singhas prognozavo, kad „bitkoinas 2018 m. Tikrai galėtų pamatyti 50 000 USD“, nors „tikriausiai išgyvename kančios nepastovumo laikotarpį“.

  1. Danas Moreheadas – 20 000 USD iki 2018 m. Gruodžio mėn

Danas Moreheadas, generalinis direktorius „Pantera Capital“, dolerių vertės kriptovaliutų rizikos draudimo fondas spėjo, kad per ateinančius dešimt metų kriptografinė rinka gali pasiekti „40 trln. USD“..

 „Tai patraukli rinka … 400 milijardų dolerių rinka, kurios niekas neturi … to dar niekada nematėme … visa pramonė gali lengvai pasiekti 4 trilijonus dolerių, 40 trilijonų dolerių tikrai įmanoma … Tai dešimties metų prognozė, ji nevyksta kad įvyktų per naktį “.

Moreheadas pažymėjo, kad CBOE ir CME praėjusių metų kriptografinių ateities sandorių sąrašas gali būti vienas iš būdų „potencialiai nepasiekti kriptografinio turto investicijų“, kai rinka vystosi. Nepaisant to, jis apskaičiavo, kad didėjantis Volstryto susidomėjimas prekyba kriptografija sukurs „gyvybingą kriptografinių paskolų rinką per dvylika mėnesių“.

Moreheadas pabrėžė, kad nuo pirmosios 2018 m. Katastrofos rinka grįžo 25 proc. Ir prognozavo, kad per einamuosius metus jos kaina pasieks naują rekordą.

„Bitcoinas nukrito žemiau 200 dienų slenkančio vidurkio, ir tai yra svarbu, nes valiuta šešerius metus didėjo 170 proc. Per metus … nuo pat aukščiausiojo laikotarpio ji nukrito 65 proc. iš keturių kartų, kai palietė 200 dienų slenkantį vidurkį, turėtum 285 procentų grąžą … tai dabar rėkiantis pirkimas “.

Neseniai pasirodęs „Unchained“ transliacijoje „Pantera“ kapitalo įkūrėjas paaiškino, kaip Bitcoin einamųjų metų pabaigoje galiausiai gali pasiekti 42 000 USD. Tai atitinka kitas kitų analitikų ir ekspertų prognozes. Jis taip pat paminėjo, kad skaitmeninė valiuta galų gale pasiektų 356 000 USD arba bent jau tai turi galimybių. 

Jam „Bitcoin“ pasieks tą kainų lygį dėl dabartinės tendencijos, kurią šiuo metu rinkoje seka skaitmeninė valiuta. Galiausiai, „Bitcoin“ tinkle yra daug svarbių technologinių pokyčių, kurie ateityje padės toliau augti. 

Kitas svarbus įvykis, kuris padėtų „Bitcoin“ pasiekti naujas aukštumas, yra biržoje prekiaujamas fondas (ETF). Moreheadas mano, kad ETF gali būti užtrukęs ilgiau, kol bus patvirtintas. Jei tai bus patvirtinta, tai bus labai naudinga Bitcoin.

  1. Arthuras Hayesas – BTC pasieks 50 000 USD iki 2018 m. Pabaigos

Arthuras Hayesas, įkūrėjas ir generalinis direktorius „BitMEX“, pareiškė manantis, kad Bitcoin vertė iki 2018 metų pabaigos pasieks 50 000 USD.

Hayesas taip pat yra buvęs „Citigroup“ ir „Deutsche Bank“ akcijų darbuotojas. Jis nurodė, kad „BitMex“ bazinių operacijų Honkonge įkūrimo priežastis yra ta, kad jis mano, jog Azijos rinkos priima labiau, kai kalbama apie kriptovaliutų prekybą. Jis taip pat mano, kad prekyba skaitmeniniu turtu yra labiau „įsitvirtinusi“ pramonė Šiaurės Azijoje.

„Azija dominuoja kriptose, nes jie labai įpratę prekiauti skaitmeniniu turtu. Pietų Korėja du dešimtmečius prekiavo skaitmeninėmis prekėmis, susijusiomis su žaidimais. Kai pereinate prie grynai pinigais pagrįstos skaitmeninės valiutos, jie tai supranta kultūriškai, todėl greitai įsitraukia į laivą “, – pažymėjo„ BitMEX “generalinis direktorius.

Paklaustas interviu metu pateikti „Bitcoin“ kainos prognozę, Hayesas teigė, kad iki metų pabaigos ji gali pasiekti 50 000 USD. Kalbėdamas apie savo prognozės rimtumą, Hayesas pakomentavo:

„Mano darbas yra prognozuoti. Ar jie teisūs, ar neteisingi, man nesvarbu “.

  1. Tomas Lee – BTC pasieks 25 000 USD

Thomas Lee, įkūrėjas Fundstrat, daugeliu atvejų pareiškė manantis, kad Bitcoin atsigaus. Tviterių serijoje jis atkreipė dėmesį, kad „Bitcoin“ atkūrimo diagrama visada turėjo V formą ir labai tikėtina, kad kaina vėl pakils. Jis prognozuoja, kad Bitcoin pasieks aukščiausią lygį šiais metais – 25 000 USD.

Jis mano, kad didžiausias veiksnys, prisidėsiantis prie šio augimo, bus vis didesnis institucinių investuotojų dalyvavimas kriptografinėse rinkose.

„Manau, kad instituciniai investuotojai sulaukė didelio susidomėjimo, ir jie dar tikrai neatėjo į kriptografiją, nes vis dar yra tam tikras reguliavimo neapibrėžtumas. Bet toks galutinis paskirstymas į kriptografiją kaip turto klasę bus svari priežastis, kodėl bitkoinai rengiasi “.

Be to, „Fundstrat“ istoriniai duomenys taip pat patvirtina jo entuziastingą prognozę:

„Istoriškai dešimt dienų apima visus Bitcoin kainos rezultatus per vienerius metus“, – sakė jis. „Jei ką tik išėmėte tas dešimt dienų, Bitcoin per metus sumažėjo 25 procentais. Taigi, kad ir koks apgailėtinas jausmas būtų laikyti Bitcoin už 8 000 USD, perėjimas nuo 8 000 USD iki 25 000 USD įvyks per kelias dienas “.

Iki šiol Lee prognozės buvo gana tikslios, įskaitant mokesčių pardavimo spaudimą, kuris turėjo įtakos Bitcoin kainai per daugelį pirmojo 2018 m. Ketvirčio.

Žinoma, yra daugybė kitų prognozių, susijusių su Bitcoin kaina, o šie penki geriausi yra tik ledkalnio viršūnė. Vis dėlto patarimas; nesiremkite savo prekybos sprendimais vien tik prognozėmis.

Binansas Generalinis direktorius taip pat turėjo paminėti keletą punktų dėl „Bitcoin“ kainos, daugiau apie tai galite rasti čia.

„Twitter“ tinkle Lee parašė kad D.Trumpo „Twitter“ pranešimai apie „Bitcoin“ ir „Svarstykles“ yra krištovaliutų rinkos pokyčiai. Jis paaiškino, kad pasaulyje yra ne daugiau kaip 1% kriptovaliutos, o tai reiškia, kad 99% to nerūpi. 

JAV prezidentui Donaldui Trumpui komentuojant apie „Bitcoin“, jis apie tai žino likusius 99 proc. Jei į rinką patenka tik nedidelė dalis šių asmenų, kurie dar niekada nebuvo girdėję apie Bitcoin, Bitcoin gali būti net du kartus didesnis už savo rinkos dydį. 

Vertinant iš esmės, tai teigiama.

– pasaulyje yra ne daugiau kaip 1% kriptografijos (daugiau kaip 0,1%), taigi 99% iš esmės nerūpi

– DJT, teigdamas, kad jis nėra gerbėjas, kitus 99% labiau supranta.

– jei 1% iš jų bus teigiami, tiesiog 2x rinkos dydis. https://t.co/dz9QY3mjWP

– Thomas Lee (@fundstrat) 2019 m. Liepos 13 d

Tuo pačiu metu Thomas Lee mano, kad palūkanų normos sumažinimas JAV taip pat galėtų padėti augti Bitcoin. Europos centrinio banko (ECB) prezidentas Mario Draghi taip pat paskelbė, kad ateinančiais mėnesiais jie toliau skatins ekonomiką po neigiamų skirtingų rodiklių duomenų. Tai atkreipė daugelio analitikų dėmesį, kurie mano, kad tai gali turėti teigiamą poveikį Bitcoinui iki jo perpus sumažėjimo 2020 m. 

6- Mike’as Novogratzas – „Bitcoin“ gali pakilti iki 40 000 USD

Pripažintas investuotojas, buvęs rizikos draudimo fondų valdytojas ir „Bitcoin“ (BTC) šalininkas Michaelas Novogratzas mano, kad „Bitcoin“ pasieks ir netgi viršys savo ankstesnį visų laikų aukščiausią lygį, užregistruotą 2017 m..

Neseniai kalbėdamas su „Bloomberg“, „Novogratz“ teigė, kad jis vis dar labai vertina kriptografinės rinkos ir skaitmeninių valiutų ateitį. Jis paminėjo, kad iki 2020 m. „Bitcoin“ gali išaugti iki 40 000 USD ir kad šiais metais „Bitcoin“ gali būti prekiaujama beveik 20 000 USD. 

„Novogratz“ pakomentavo:

„Aš nesitikiu, kad per ateinančias dvi savaites Bitcoin pasieks 20 000 USD. Taip pat nesitikiu, kad tai įpusėjo iki ketvirto kėlinio pabaigos. Matysime tarsi konsolidacijos laikotarpį “.

Viena iš pagrindinių šio kainų padidėjimo priežasčių yra oficialus skaitmeninės valiutos Svarstyklių paleidimas, kurią šiuo metu kuria „Facebook“. Be to, yra daugybė kitų finansinių kompanijų, pasirengusių investuoti į kriptovaliutų rinką. Du iš jų apima tarpkontinentinę biržą (ICE) ir „Fidelity Investments“.

7- Johnas McAfee – Bitcoin padidės iki 1 000 000 USD

Johnas McAfee yra bene viena prieštaringiausių figūrų kriptovaliutų erdvėje. Atsilikęs nuo kelių milijonų dolerių, jis rinkoje reklamavo pradinius monetų pasiūlymus (ICO), žetonus, virtualias valiutas ir įvairias įmones.. 

Johnas McAfee taip pat garsėja prognozuodamas, kad iki 2021 m. Bitcoinas pasieks 1 mln. Dolerių. Jis teigė, kad dar 2017 m., Kai „Bitcoin“ augo ir pasiekė visų laikų 20 000 USD. 

„McAfee“ socialiniame tinkle „Twitter“ parašė:

„Kai iki 2020 m. Pabaigos prognozavau, kad Bitcoinas bus 500 000 USD, jis naudojo modelį, kuris prognozavo 5000 USD 2017 m. Pabaigoje. BTC paspartėjo daug greičiau nei mano modelio prielaidos. Dabar prognozuoju, kad iki 2020 m. Pabaigos Bitcoin bus 1 mln. USD. Aš vis tiek valgysiu savo penį, jei bus neteisinga. “

Kai iki 2020 m. Pabaigos prognozavau, kad „Bitcoin“ bus 500 000 USD, jis naudojo modelį, kuris prognozavo 5000 USD 2017 m. Pabaigoje. BTC paspartėjo daug greičiau nei mano modelio prielaidos. Dabar prognozuoju, kad iki 2020 m. Pabaigos Bircoin bus 1 mln. USD. Aš vis tiek valgysiu savo penį, jei bus neteisinga. pic.twitter.com/WVx3E71nyD

– Johnas McAfee (@officialmcafee) 2017 m. Lapkričio 29 d

8- Oliveris Isaacsas – „Bitcoin“ gali pasiekti 25 000 USD 

„Bitcoin“ kainų analitikas Oliveris Isaacsas mano, kad skaitmeninė valiuta 2019 m. Pabaigoje gali siekti 25 000 USD. Tai sakoma neseniai pateiktoje ataskaitoje. paleistas pateikė Nepriklausomas. Jis mano, kad Bitcoin kainų atsinaujinimas yra daugybė skirtingų priežasčių. Dabartinis prekybos karas, su kuriuo susiduria Kinija ir JAV, gali pastūmėti investuotojus link Bitcoin.

9 laiko draperiai – „Bitcoin“ gali siekti 250 000 USD

Timas Draperis, pripažintas investuotojas ir „Bitcoin“ šalininkas, mano, kad pramonėje yra svarbi įsisavinimo tendencija. Yra keletas firmų, kurios pradeda spręsti su Bitcoin ir kriptovaliutomis. Kai kurios iš šių firmų yra „Microsoft“, „Amazon“, „Starbucks“ ir „Whole Foods“. 

Per ateinančius kelerius metus taip pat vyks įprastas priėmimas, kuris padės Bitcoinui iki 2023 m. Pasiekti 250 000 USD per ketverius metus. 

Apie pagrindinį priėmimą Draper paaiškino:

„Manau, kai eisite į„ Starbucks “nusipirkti puodelio kavos ir bandysite atsiskaityti doleriais, jie iš jūsų pasijuoks, nes nenaudojate bitkoino ar kitos kriptovaliutos […] Tai bus panašu į tai, kad senolė mokės centų “.

Jei „Bitcoin“ gali pasiekti tą vertę, tai reikštų, kad kaina padidėtų daugiau nei 2520%, palyginti su dabartinėmis kainomis.

10- PlanB – Bitcoin gali išaugti iki 370 000 USD

„PlanB“ yra pripažintas kriptovaliutų analitikas ir investuotojas, teikiantis informaciją apie „Bitcoin“ ateitį ir kainą rinkoje. Pasak jo, bulių turgūs pradžia esant sunkumų dugnui, tai reiškia, kai yra kasybos kapituliacija. 

#bitcoin bulių rinkos prasideda sunkumų dugne.

Sunkumų dugnus (kalnakasių kapituliavimą) matėme 2011 m. Gruodžio mėn. (4,6 USD), 2015 m. Gegužės mėn. (230 USD) ir 2018 m. Gruodžio mėn. (3691 USD). Kaina ir toliau kyla iš šių dugnų iki ATH maždaug 100x .. tai reiškia nuolatinę tendenciją iki 370 000 USD ATH. pic.twitter.com/xgwp3SeHfb

– PlanB (@ 100 trln. USD) 2019 m. Liepos 26 d

Jis paminėjo, kad rinka patyrė sunkumų 2011 m. Gruodžio mėn., 2015 m. Gegužės mėn. Ir 2018 m. Gruodžio mėn. Tuo metu „Bitcoin“ buvo prekiaujama atitinkamai maždaug 4,6, 230 ir 3691 USD. „PlanB“ taip pat pasiūlė, kad „Bitcoin“ juda 100 kartų nuo apatinės kainos. Tai reiškia, kad per kitą bulių rinką Bitcoin ilgainiui gali pasiekti 370 000 USD. Liepos 29 d. Bitcoin turėtų augti maždaug 3756%, palyginti su dabartiniu lygiu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

d1d 1e6 d35 fcb 1bd 6da 9f8