Populārākie kriptogrāfisko ziņu apkopotāji: 22 populārākie Bitcoin ziņu kuratori

Kripto ziņu apkopotāji

Kaut arī kriptovalūtu ziņu vietnes ir ducis, daži investori un tirgotāji dod priekšroku saņemt bitcoin un blockchain ziņas no apkopotājiem.

Ar katru dienu kriptogrāfijas pasaule turpina liecināt par arvien vairāk tehnoloģiju attīstības pieplūdumu, kuriem, atklāti sakot, nav iespējams sekot līdzi. Šajā sakarā pēdējo 4-5 gadu laikā globālā altcoin kopiena ir piedzīvojusi daudzu ziņu apkopošanas rīku pieaugumu, kas ļauj kriptogrāfijas investoriem viegli sekot līdzi visām svarīgākajām notikumiem, kas notiek digitālo finanšu pasaulē. , racionalizētā veidā.

Šajā rakstā mēs aplūkosim dažus no visefektīvākajiem ziņu apkopotājiem, kas altcoin entuziastiem ir patikuši, ņemot vērā to vispārējo lietderību, ātrumu un uzticamību. Tāpēc bez liekas aizķeršanās lemsim tieši lietas būtībai.

CryptoPanic

Cryptopanic ir viena no vispazīstamākajām kriptogrāfisko ziņu apkopošanas platformām, kas šodien ir pieejama tirgū. Tas ir paredzēts, lai aptvertu plašu informācijas klāstu, kas saistīts ar digitālajām valūtām (gan lielām, gan mazām), kā arī virkni citu projektu, kas saistīti ar šo augošo domēnu. Turklāt platformas vispārējās ērtības dēļ CryptoPanic lietotājiem ir ārkārtīgi viegli pārlūkot milzīgu daudzumu ziņu, nezaudējot nevienu notikumu.

Kripto Pro

Ātri apskatīt Kripto Pro vietējā lietotāja saskarne mums parāda, ka lietotne lietotājiem piedāvā daudz vairāk nekā tikai ziņas. Iesācējiem platformas mobilā lietotne ir iepriekš izveidota ar daudziem specializētiem kriptogrāfijas datu moduļiem, kas palīdz nemanāmi kārtot reāllaika ziņas konkrētās kategorijās. Turklāt lietotni ir ļoti viegli izmantot, un tajā var pārvietoties, nospiežot pogu.

Citas galvenās iezīmes, kas saistītas ar Crypto Pro, padara to unikālu:

Kripto tirgotāju atbalsts: platforma ir veidota, paturot prātā digitālo valūtu tirgotājus – tā, lai sniegtu šīm personām daudzus atbilstošus datus, piemēram, reāllaika valūtas maiņas kursus, cenu prognozes utt..

Pielāgošanas opcijas: Vēl viens unikāls Crypto Pro rīks ir tā spēja ļaut lietotājiem iestatīt cenu un ziņu brīdinājumus, kas ir pielāgoti tikai dažādiem aktīviem, kas atrodas viņu dažādos maka kontos..

Integrācijas jauda: platforma ir aprīkota ar vairākām vienkāršām integrācijas iespējām, kas ļauj lietotnei viegli asimilēties ar dažādu šifrēšanas biržu API. Tas ļauj ne tikai atvieglot datu sinhronizācijas bitu, bet arī padara portfeļa izsekošanu daudz apgrūtinošāku.

Visbeidzot, Apple lietotājiem būs prieks uzzināt, ka Crypto Pro ir aprīkots ar īpašu lietotņu moduli, kas ir paredzēts tikai Apple Watch lietotājiem.

Kripto vadība

Kripto vadība ir intuitīva ziņu apkopošanas platforma, kas ir paredzēta profesionāliem kriptogrāfijas tirgotājiem, kā arī ikdienas altcoin entuziastiem. Papildus jaunumu apkopošanas iespējām platforma ir arī iepriekš izveidota ar sociālais apkopotājs tas ļauj plašu kopienas ģenerēta satura klāstu Twitter un Reddit lietotājiem piegādāt gandrīz acumirklī. Lai gan saskarne, iespējams, nav tik sarežģīta kā daži no citiem tās digitālajiem kolēģiem, CryptoControl vairāk nekā kompensē šādus jautājumus, piedāvājot saviem lietotājiem lielu daudzumu ar kriptogrāfiju saistītas informācijas.

Citas galvenās iezīmes:

Ziņu karstums: CryptoControl ir aprīkots ar karstuma karti, kas ļauj lietotājiem vizualizēt dienas populārākās ziņas saskaņā ar to vispārējo nozīmi un atbilstību.

Termināla tirdzniecība: Kaut arī funkcija vēl nav aktivizēta, tirdzniecības terminālis portāls ļaus lietotājiem pabeigt arbitrāžas darījumus daudzās dažādās altcoin apmaiņas platformās. Šī funkcija ir ideāli piemērota personām, kuras vēlas maksimāli izmantot cenu atšķirības, kas pieejamas dažādās digitālās valūtas maiņas vietās visā pasaulē.

CoinSpectator

CoinSpectator sniedz saviem lasītājiem labi apstrādātas ziņu plūsmas no dažādām sociālo mediju platformām, piemēram, Twitter, Reddit. Ne tikai tas, bet platforma arī iegūst plašu informācijas klāstu par ICO, kas arī tiks palaisti drīz. Cita uzmanības vērta informācija:

CoinSpectator ir aprīkots ar cenu izsekotāju, kas saviem lietotājiem nodrošina tiešraidē pieejamus atjauninājumus par 16 galvenajiem kriptovalūtas aktīviem šodien..

Platforma saviem lietotājiem piedāvā bezmaksas e-pasta atjauninājumus par visām nozīmīgākajām izmaiņām, kas regulāri notiek visā kriptovalūtas sektorā.

KriptoGazis

KriptoGazis daudzi digitālās valūtas entuziasti uzskata par lielisku avotu visdažādākajām ar kriptogrāfiju saistītām ziņām. Lai gan platformas kopējā saskarne ir diezgan maiga un neiedvesmojoša, lietotnes piedāvātais ar ziņām saistīto funkciju skaits padara to ļoti pievilcīgu.

Vēl viens CryptoGoat pamataspekts ir tas, ka tas ar augstu efektivitātes līmeni filtrē “viltus ziņas” un neparāda nevienu ierakstu, kas atzīmēts kā sponsorēts saturs. Faktiski platforma apkopo ziņas tikai no uzticamiem plašsaziņas līdzekļiem, piemēram, Cointelegraph, BitcoinExchangeGuide, Coindesk utt..

CryptoCoin.Pro

CryptoCoin.Pro koncentrējas uz pielāgotu kriptogrāfisko ziņu piegādi saviem lietotājiem, atraujot atkārtotu saturu, izmantojot virkni unikālu filtru. Šajā sakarā tajā ir arī pieminēts, ka platforma aptver daudz datu, kas saistīti ar pasaules ICO tirgu, tādējādi ļaujot entuziastiem sekot līdzi dažādiem gaidāmajiem projektiem, kas attiecas uz šo jomu. Citi CryptoCoin.Pro galvenie aspekti ietver:

Lietotne saviem lietotājiem piedāvā pārsteidzošu e-grāmatu izvēli, kas ir veltīta blokķēdes / kriptogrāfijas tehnoloģijai.

Tīmekļa vietnei ir arī sadaļa ar nosaukumu “Vai jūs zināt”, kurā ir iekļauti dažādi unikāli fakti, kas saistīti ar dažādām kriptovalūtām.

CoinLive

CoinLive ir vēl viens ziņu apkopotāju avots, kas aptuveni pēdējā gada laikā ir kļuvis ļoti populārs. Vietne saviem lasītājiem piedāvā ļoti detalizētu visu kriptogrāfisko ziņu sarakstu, kas notiek visā pasaulē, kā arī pasaules digitālo aktīvu tirgus pārskatu tādā veidā, kas ir ne tikai viegli saprotams, bet arī diezgan vienkāršs. Papildus tam Coinlive piedāvā arī daudz video satura, kas paredzēts tikai jaunākiem kriptogrāfijas entuziastiem, kuri, iespējams, nav pārāk labi pārzina dažādas tēmas, kas saistītas ar kriptogrāfijas tirgu. Citi galvenie platformas aspekti ietver:

Tirgus analīze: platformā ir daudz analītisku datu, kas lietotājiem ļauj tirgot savus aktīvus pieņemt apzinātākus lēmumus.

Pievilcīga saskarne: Coinlive izmanto estētiski pievilcīgu saskarni, kurā ir viegli orientēties un kontrolēt.

Visbeidzot, tajā ir arī pieminēts, ka sistēma ir izstrādāta, lai iekļautu plašu kriptovalūtas un uz blokķēdi balstītu izglītības rīku izvēli, kurus ir pilnīgi brīvi izmantot.

Coinlib

Coinlib ir vēl viens ziņu avots, kas ir ideāli piemērots lietotājiem, kuri vēlas iegūt visdažādāko kuratora kriptogrāfijas saturu. Tomēr platforma ir ne tikai ziņu portāls, jo tā ir aprīkota arī ar vairākiem citiem digitālajiem moduļiem. Tie ietver:

 • Cenu brīdināšanas iespējas
 • Specializēta kriptogrāfiskā analīze un citas saistītās diagrammas
 • Individuālo monētu dati
 • Portfeļa izsekošana

Visas iepriekš minētās funkcijas tiek platformas lietotājiem piedāvātas ļoti vienkāršotā veidā un reāllaikā. Turklāt Coinlib piedāvā arī rīku, ko sauc par “labāko cenu pētnieku”, kas, kā norāda nosaukums, ļauj tirgotājiem izmantot dažādas arbitrāžas iespējas, kas viņiem var būt pieejamas jebkurā dienas vai nakts vietā.

BitColumnist

BitColumnist ziņu apkopošanai izmanto vienkāršu, bez frillu pieeju. Platformas saskarne ir ārkārtīgi vienkārša, taču nodrošina lietotājiem visus datus, kas viņiem varētu būt nepieciešami, lai būtu lietas kursā par jaunākajiem kriptogrāfijas finanšu pasaulē. Turklāt tajā ir arī pieminēts, ka, tāpat kā citi augstākās klases ziņu avoti, piemēram, CryptoGoat, arī BitColumnist apkopo datus tikai no ievērotām publikācijām, piemēram, BitcoinExchangeGuide, CoinTelegraph un CoinDesk.

CCowl

CCowl ir ideāls apkopotājs tiem, kuri vēlas būt informēti par visām izmaiņām, kas notiek globālā kriptogrāfisko ziņu cikla ietvaros. Tīmekļa vietnei ir iebūvēts filtrs, kas atsijā visus nepārbaudītos jaunumus vai trūkst atbilstošu atsauču, lai pierādītu to patiesumu. Turklāt CCowl piedāvā tikai ziņas no tādiem avotiem kā CoinDesk, Cointelegraph un BitcoinExchangeGuide. Citas funkcijas, kuras ir vērts atzīmēt, ir:

Tirgus indekss: platformai ir savs personalizētais iekšējā tirgus indekss, ko var izmantot, lai izsekotu vairāk nekā 50 digitālo valūtu tirgus kapitalizāciju.

Saderība: CCowl ir izstrādāts tā, lai tas varētu iegūt reāllaika datus no vairākām cienījamām kriptogrāfijas tirdzniecības platformām, piemēram, Kraken, Binance, Bittrex un Bitfinex.

FAWS

FAWS kā apkopošanas platforma, kas saviem lietotājiem nodrošina ne tikai pārsteidzošu kriptogrāfisko ziņu saturu, bet arī ar citām noderīgām funkcijām, piemēram:

 • Personalizēti brīdinājumi par cenām
 • Portfeļa izsekotājs
 • Altcoin cenu pārbaudītājs

Ziņu akumulators, kas apkopo informāciju no 37 pasaules lielākajiem kriptogrāfijas informācijas nesējiem.

Pateicoties iepriekšminēto darbības moduļu lietderībai, FAWS kalpo kā ideāls informācijas ceļš tirgotājiem, kuri vēlas maksimāli izmantot pastāvīgi svārstīgo kriptovalūtu tirgu priekšrocības visā pasaulē..

Kriptopijas

Cryptopys ir lielisks apkopošanas rīks, kas reāllaikā apkopo attiecīgas kriptogrāfijas ziņas no vairāk nekā 100 cienījamiem nozares avotiem. Tomēr tas, kas patiešām izceļ šo platformu, ir iebūvētais atbalsts 18 dažādām valodām, kā arī arvien pieaugošais resursu fonds, kas balstīts uz plašu kopienas ieteikumu klāstu. Visbeidzot, runājot par kopējo dizainu, Cryptopys izmanto vienkāršu, bet intuitīvu saskarni, kas ļauj lietotājiem izsekot vēlamos kriptogrāfijas līdzekļus, nospiežot pogu..

Cita atbilstoša informācija:

Platformu ir izstrādājuši Krypton Capital un Deco.agency – divi kriptogrāfijas uzņēmumi, kas pēdējo pāris gadu laikā ir ieguvuši lielu vilces spēku.

Ilgu laiku Cryptopys kopienas locekļiem ir tiesības marķēt ziņas kā tādas FUD, lācīgs vai lācīgs – tādējādi ļaujot kriptogrāfijas cienītājiem vienkāršāk un bez problēmām izsijāt attiecīgos datus.

Bitlovin.com

Kaut arī Bitlovins nav tik populārs kā daudzi citi tirgū pieejamie ziņu apkopotāji, tas ir vairāk nekā pienācīgs darbs, vācot ziņu virsrakstus no pārbaudītiem plašsaziņas līdzekļu avotiem visā pasaulē. Tomēr galvenā iezīme, kas atšķir Bitlovin no pārējās konkurences, ir tās dinamiskā ziņu grafika, kas lasītājiem nodrošina visu diennakti pieejamos ziņu atjauninājumus (nodrošinot, ka kriptogrāfijas investori seko līdzi jaunākajiem notikumiem no kriptogrāfijas pasaules).

Dzīvžogs Maven

Lai arī HedgeMaven nav tikai uz kriptogrāfiju orientēta ziņu platforma, tā saviem lasītājiem piedāvā daudz citu ar riska ieguldījumu fondu nozari saistītu datu, kas varētu interesēt kriptogrāfijas entuziastus. Daži galvenie dati, kurus HedgeMaven regulāri piegādā, ietver:

 • Riska ieguldījumu fondu regulatīvā informācija (tajā ietilpst informācija par privāto fondu – ADV veidlapa)
 • Riska fonds un citi saistītie kriptogrāfijas jaunumi
 • Riska ieguldījumu fondu vidējie indeksi
 • Detalizēts profesionāļu saraksts, kas strādā šajā telpā

Finrazors

Finrazor var uzskatīt par kriptonauda navigatoru / ziņu apkopotāju, kas aptver plašu ziņu klāstu, kas saistīts ar gandrīz jebkad šodien tirgū pieejamo kriptovalūtu. Ne tikai tas, bet vietne satur arī lielu daudzumu informācijas, kas saistīta ar citiem saistītajiem domēniem, piemēram:

 • ICO (sākotnējie monētu piedāvājumi)
 • Blokķēde
 • Altcoin tehnoloģija

Visbeidzot, tajā ir arī pieminēts, ka kopā ar ICORating.com Finrazor saviem lasītājiem sniedz daudz jaunu datu, ko pašlaik nedara daudzas citas vietnes.

WickedZine

WickedZine.com ir dinamiska ziņu plūsma, kas reālajā laikā aptver nenormāli daudz informācijas, kas saistīta ar dažādām kriptovalūtām. Vietnes galvenā lapa ir kārtīgi sadalīta vairākās sadaļās, kurās ir stāsti, kas saistīti ar Bitcoin, Ethereum un blockchain tech. Ne tikai tas, bet WickedZine piedāvā saviem lasītājiem gandrīz katru dienu vairākus ienesīgus piedāvājumus (piemēram, Airdrops, simboliskas atlaides)..

Intocryptonews

Kā šķiet, liek domāt nosaukums, IntoCryptoNews ir vienkāršs, ērts ziņu apkopotājs, kas digitālās valūtas entuziastiem nodrošina 24 stundu ziņu plūsmu, kas saistīta ar mūsdienās tirgū pieejamākajiem galvenajiem kriptogrāfijas aktīviem. Vietnes dizains ir diezgan vienkāršs, un tajā nav nekā pārāk izdomāta. Tomēr platforma nodrošina, kad lietotājiem tiek nodrošināts stabils izglītības saturs.

Coinna

Coinna ir ziņu apkopotājs, kas apkopo kripto saturu no vairākiem izveidotiem plašsaziņas līdzekļu avotiem, piemēram, BitcoinExchangeGuide, Cointelegraph, Bitsonline, CoinCodex utt. Platformā ir pieejami dažādi atbilstoši filtri, kas ļauj lasītājiem nevainojami ritināt starp plašu tēmu klāstu (piemēram, Bitcoin, bloku ķēde, kriptogrāfijas ieguve utt.), nospiežot pogu. Ja ar to nepietiek, Coinna ir arī iepriekš izveidota ar sadaļu, kas paredzēta tikai tirdzniecībai.

Kripto ziņas

Kripto ziņas ir apkopošanas portāls, kas vairāk koncentrējas uz tādām lietām kā kriptogrāfijas ieguve, sākotnējie monētu piedāvājumi, blokķēdes tehnoloģija un specializētas kriptovalūtas ziņas. Pašlaik platforma ir pieejama tikai Android un iOS lietotājiem – lietotnes var lejupielādēt bez maksas. Daži no citiem galvenajiem Crypto News elementiem ir:

Platforma apkopo visus savus jaunumus no tādiem plašsaziņas līdzekļiem kā Forklog, CoinDesk un CoinTelegraph.

Tas lasītājiem sniedz virkni reāllaika analītisko datu, kā arī ekspertu prognozes un viedokļus.

Pateicoties integrētajām API spējām, Crypto News ļauj lietotājiem iegūt dažādus valūtas maiņas kursus, ko reāllaikā piedāvā vairākas kriptovalūtas apmaiņas..

Platforma aptver arī citus atbilstošus ar kriptogrāfiju saistītus aspektus, piemēram, ekspertu tirdzniecības perspektīvas, globālās ieguves darbības, gaidāmos sākotnējos monētu piedāvājumus utt..

Algoritms

Neskatoties uz to, ka Algory nav tik slavens kā daži citi tā digitālie kolēģi, tas saviem lietotājiem piedāvā virkni sarežģītu funkciju, kas var konkurēt ar gandrīz jebkuru citu šodien tirgū pieejamo ziņu apkopotāju platformu. Izveidota 2018. gadā, dažas no galvenajām Algory iezīmēm ir šādas:

Platforma ir aprīkota ar sociālo mediju moduli, kas apkopo kriptogrāfijas datus no dažādām vietnēm, piemēram, Twitter, Reddit, Facebook utt..

Saskaņā ar uzņēmuma vietni, Algory pašlaik reāllaikā uzkrāj ziņas no vairāk nekā 1000 avotiem.

Papildus atbilstošu virsrakstu apkopošanai no uzticamiem avotiem internetā, Algory ir arī tiesības iegūt citus saistītus datus no uzņēmumiem, kas piedāvā ar kriptogrāfiju / blokķēdi saistītus produktus vai pakalpojumus.

Visbeidzot, platforma ļauj saviem lietotājiem ar pogas pieskārienu izveidot īpašas darbvietas, kā arī pielāgotus jaunumus, kas saistīti ar gaisa pilieniem un bloķēšanas iemaksu / izņemšanu..

MonētaBliks

CoinBlick ir AI virzīts ziņu apkopotājs, kas lietotājiem ļauj nemanāmi iegūt lielu daudzumu personalizētu digitālās valūtas datu. Saskaņā ar vairākiem tiešsaistē pieejamiem avotiem vietne apkopo ziņas, kas saistītas ar vairāk nekā 2500 kriptonauda no daudzām vietnēm, tostarp Cointelegraph, BitcoinExchangeGuide, Twitter un Reddit.

Bermināls

Berminal ir populārs ziņu apkopošanas rīks, kas lietotājiem ļauj reāllaikā iegūt lielu daudzumu ar kriptogrāfiju saistītas informācijas no daudziem uzticamiem plašsaziņas līdzekļiem. Saskaņā ar tiešsaistē pieejamajiem datiem uzņēmuma pašreizējā sarakstā ir pilna laika profesionālu reportieru komanda, kurai uzdots izveidot un kurēt specializētu ziņu saturu, kas varētu interesēt gan ikdienas, gan nopietnus kriptogrāfijas entuziastus..

Dažas no Berminal galvenajām iezīmēm ir:

i) Tiešās cenas dati: Lietotne lietotājiem nodrošina tiešraides cenas un tehniskos tirdzniecības rādītājus, kas saistīti ar veselu virkni digitālo valūtu (ieskaitot Bitcoin (BTC), Ether (ETH) utt.).

(ii) Vietējās pārvaldības sistēma: Berminal izmanto pats savu pārvaldības protokolu, kā arī digitālo lietderības marķieri (BERM), kurus ieinteresētie lietotāji var iegūt, veicot noteiktus uzdevumus un darbības, piemēram:

 • Lietotnes lejupielāde
 • Balsošana
 • Spēlē lietotnes iebūvēto BTC cenu prognozēšanas spēli (ko sauc par Crypto Psychic)

(iii) Viltus ziņu filtrs: Berminal ir iepriekš izveidots ar vietējo filtrēšanas rīku, kas palīdz novērst saturu, kura mērķis ir izplatīt nepatiesu informāciju kriptogrāfijas entuziastiem visā pasaulē..

Secinājums

Noslēdzot šo rakstu, mēs vēlamies atgādināt mūsu lasītājiem, ka šajās dienās tirgū ir daudz pārsteidzošu kriptogrāfisko ziņu apkopotāju, kas ļauj viņu lasītājiem veikt gudrākas investīcijas (kā arī identificēt / analizēt kriptonauda tirgu daudz vairāk racionalizētā veidā). Tādējādi mēs ceram, ka šis saraksts kaut kādā veidā palīdzēs jums pieņemt gudrākus biznesa lēmumus.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

baf 837 aaa 1c1 37d 606 3ef