OKEx bākas programmas kopsavilkums – otrais treniņš ar Džeju un Leniksu

2020. gada 26. jūnijā mūsu sešiem pieņemtajiem mentoriem bija vēl 30 minūšu mentoringa sesija ar saviem mentoriem: OKEx izpilddirektoru Jay Hao un finanšu tirgu direktori Lennix Lai.

Pārbaudiet pirmās sesijas ieskatus šeit.

Zemāk ir apkopoti interesanti un izpratnes temati, kas tika apspriesti sesijas laikā.

Filips Taflijs: Deflācija ir izteikta iespēja daudzās valstīs koronavīrusa ietekmes dēļ. Ja deflācija notiek, jūs domājat, kāda būs ietekme uz kriptogrāfijas tirgiem?

Lenikss: Es joprojām uzskatu, ka deflācija drīzāk ir īstermiņa parādība COVID-19 dēļ. Tas noteikti ietekmē dažas pamatnozares (piemēram, aviokompānijas un tūrismu), taču makroekonomikā vēl nav pierādījumu par strukturālām izmaiņām pieprasījuma ziņā. To var redzēt no akciju tirgus. Kriptogrāfija, īpaši Bitcoin, ir vērtības uzglabāšanas instruments, ko var izmantot, lai ierobežotu pārmērīgas kvantitatīvās atvieglošanas iekšējo risku – kas kļūst arvien ticamāks COVID-19 ietekmes dēļ, kas ilgst ilgāk, nekā paredzēts.

Gijoms Žirards: Vai esat sekojis COMP palaišanai? Kāds ir jūsu viedoklis par likviditātes iegūšanu kā žetonu izplatīšanas veidu?

Lenikss: COMP (kā arī citi ražas audzēšanas marķieri) ir vēl viens žetonu izplatīšanas mehānisma veids, atšķirībā no IEO vai ICO. Efekts ir acīmredzams: kā redzat, DeFi AUM sasniedz rekordaugstu līmeni – tāpat kā risks. Tokenomika sagroza kreditēšanas tirgus likmi. Tāpēc pastāv liela iespēja, ka modelis nav ļoti ilgtspējīgs. Iepriekš bija tirdzniecības ieguves mehānisms, un tas nebija skaists.

Filips Taflijs: Šķiet, ka Bitcoin ir cieši saistīts ar S&P 500 pēdējās nedēļas tagad. Kas, jūsuprāt, ir tā cēlonis, ja agrāk korelācija bija maza?

Lenikss: Jā. Pēc lielās kriptogrāfijas avārijas 12. martā BTC un S korelācija&P500 ir bijis augstāks. Es domāju, ka viens no galvenajiem iemesliem ir tas, ka tirgotāji Bitcoin uzskata par alternatīvu riskantu aktīvu. Tātad, kad vispārējais tirgus nokrita līdz noteiktam līmenim, arī Bitcoin tika pakļauts riskam pakļautai tirdzniecībai. No datu viedokļa Bitcoin patiešām nodrošināja zināmu drošo debesu efektu, pateicoties tā galvenajiem atribūtiem, taču ne galīgi. Kad slieksnis pārtrūkst, tirgotāji meklē risku.

Guillaume Girard: Šodien Bitcoin bija vislielākais opciju derīguma termiņš. Vai jūs domājat, ka tā ir ilgtermiņa tendence? Kāda ir OKEx stratēģija, lai iegūtu tirgus daļu opciju tirgū?

Lenikss: Tas ir nenoliedzams fakts, ka berze (t.i., regulēšanas risks un izmaksas), piekļūstot Bitcoin, kļūst nenozīmīga. Iedomājieties, ka tikai 1% amerikāņu bagātību tika piešķirti Bitcoin. Es uzskatu, ka tā ir ilgtermiņa tendence – kā redzat, arī atklātā interese par CME sasniedz rekordaugstu līmeni. Uzņēmumā OKEx mēs joprojām veidojam savu produktu. Pašlaik mēs saprotam, ka mūsu produkts ir labi izveidots, taču mums jāstrādā pie UI / UX un portfeļa starpības. Mūsu plānam ieņemt tirgus daļu vajadzētu būt saistītam ar strukturāliem produktiem, tāpēc strukturālo produktu tirdzniecība spētu ierobežot iespējas līgumu tirgū. Vēl viens instruments, ko var uzskaitīt, būtu VIX nākotnes līgumi, arī balstoties uz OKEx Opciju netiešu svārstīgumu.

Virdžīnija Mijesa Mārtina: Es vadīju pirmo izmēģinājuma programmu bloku ķēde un kriptogrāfija privātskolu audzēkņiem Spānijā. Pirmkārt, es apmācīju skolotājus un studentus, un pēc tam tos integrēju viņu apmācības plānā, kurā ietilpa dizains, sociālie un ekonomiskie apsvērumi, kā arī teorētiska un pēc tam praktiska blokķēdes ieviešana. Tagad es varu pārdot programmu skolām. Cerams. Junioru talants ir atslēga uz pieciem gadiem. Kādas iniciatīvas ir OKEx un kādi padomi var būt izglītības vadībai?

Džejs: Es domāju, ka jums šeit ir ļoti laba pieeja. Vispirms jāsāk ar pamatiem ar ikdienas dzīves piemēriem, jo ​​mērķauditorija ir studenti.

Šeit nāk labs: Blockchain viņu skolas sertifikātā. Iedomājieties, ka jūs varētu saņemt savu sertifikātu uz blokķēdes decentralizētā veidā. Jūsu sertifikāts būtu digitāli drošs – bez iespējas tikt fiziski pazaudētam -, kamēr citas iestādes varētu izsekot ierakstu publiskajā blokķēdē. Vai tas nebūtu fantastiski?

Cits piemērs būtu kafijas pupiņu loģistika. Dažās valstīs mēs nevaram izbaudīt kafijas pupiņu avota pārbaudes likumību. Izmantojot blokķēdi, mēs varam soli pa solim izsekot pārbaudītajiem produktiem.

OKEx gadiem ilgi ir uzņēmies iniciatīvas blokķēdes izglītībā. Pirmkārt, mēs publicējām videoklipus un rakstus, kas izskaidro pamatus. Un tagad mēs esam izveidojuši sistemātiskāku izglītības plānu un uzsākuši OKEx akadēmiju.

Dmytro Sokoliuk: 2017. gadā mums bija ICO, un nākamie bija IEO. Pēc jūsu domām, kāda ir nākamā aina, kas var ietekmēt altkoīnu augšanu?

Džejs: Jā, tieši tik ātri attīstās blokķēdes industrija. Šis jautājums ir diezgan interesants. Patiesībā daudzi cilvēki tagad ir vienisprātis, ka mēs atrodamies altcoin sezonā, jo tirgū nonāk daudzi augstas kvalitātes altcoin projekti.

Man šķiet, ka altkoīnu pieaugums ir līdzīgs krājumu pieaugumam:

  • Iekšējā vērtība ir svarīga, piemēram, projektu uzņēmējdarbības vai sociālā vērtība, neatkarīgi no tā, vai tā varētu dot vērtību noteiktām prasībām;
  • Arī sociālais viedoklis ir kritisks, tāpat kā mēs atrodamies sociālo mediju laikmetā.

Virdžīnija Mijesa Martina un Antuāns Maks: kāds ir jūsu viedoklis par ārpusbiržas kriptogrāfiskās tirdzniecības nākotni, ārpusbiržas tirgiem, dalībniekiem, regulējumu, apjomu, risku un likviditāti? Un kāda ir apmaiņas loma? OKEx ir uzskaitījis diezgan daudz jaunu žetonu – kas liek jums OKEx sarakstā iekļaut monētu / žetonu, nevis citu?

Džejs: Uzņēmumā OKEx mēs turpinām meklēt labus un daudzsološus projektus. Attiecībā uz iekļaušanas prasībām mēs uzskatām sevi par objektīvu apmaiņu, kas piedāvā vienlīdzīgas iespējas labiem projektiem iekļūt sarakstā. Piemēram, mēs izskatīsim projekta balto grāmatu – kurai vajadzētu būt stingrai – tās kopienas kvalitāte un sinerģija ar apmaiņu un citiem blokķēdes projektiem. Mums ir arī skaidras prasības attiecībā uz iekļaušanu sarakstā, un ir atsevišķa saraksta komanda, kas apstrādā saraksta lietojumprogrammas.

Antuāns Maks: Mēs pēdējos gados esam pieredzējuši milzīgo DeFi attīstību, kas ir milzīgs pagrieziena punkts pieņemšanas un attīstības ziņā. Kādas ir jūsu domas par to?

Džejs: Tas ir ļoti labi piemērots vairākiem scenārijiem:

Maki – DeFi attīstās ļoti strauji, un mēs uzskatām, ka tas kļūs par izšķirošu elementu tradicionālajā finanšu sistēmā. Mēs esam izlaiduši dažādus produktus, lai lietotāji varētu viegli nopelnīt pasīvus ienākumus, izmantojot DeFi aizdevumus, iemaksas un depozītus.

C2C aizdevumu pakalpojumi kopumā rada atvērtu tirgu, lai saskaņotu dīkstāves kapitāla piedāvājumu un pieprasījumu. OKEx vēlas to saglabāt pēc iespējas pārredzamāku – atšķirībā no citiem tirgus dalībniekiem, OKEx C2C aizdevuma pakalpojuma procentu likmi tīri regulē tirgus konkurence. Kripto-aizdevumu tendence paver jaunas iespējas sabiedrībai neatkarīgi no viņu ieguldījuma lieluma. Šajā strauji augošajā DeFi telpā mēs priecājamies būt vieni no pirmajiem, kas bez kreditēšanas, atklāta un saliekama veida piedāvā kreditēšanas pakalpojumus.

Pēdējos mēnešos, īpaši pēdējās divās nedēļās, mēs saprotam, ka DeFi ir vairāk "lauksaimniekiem" laukā. Pagājušajā nedēļā kopējā DeFi bloķētā vērtība (jeb īsāk sakot – TVL) sasniedza 1 miljardu dolāru. Tagad divu galveno DeFi projektu – Compound un MakerDAO – TVL vien pārsniedz miljardu dolāru.

DeFi paceļas, un tajā, protams, būs OKEx.

Mēs esam palaiduši savu blokķēdi OKChain ar sākotnēju decentralizētu lietojumprogrammu: OKEx DEX. Mēs uzskatām, ka DeFi ir atslēga finanšu iekļaušanai un finansiālai brīvībai visiem.

Šis skaidrojums skaidrības labad ir rediģēts.

Sekojiet OKEx vietnē:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me