Kā nopelnīt naudu, izmantojot kredītkartes? Bitcoin Shorting paskaidrots

Peļņas tirdzniecība vai sviras tirdzniecība būtībā ir derības uz naudu, kuru esat aizņēmis. Derības nav par jūsu naudu, un galvenokārt ir svarīgi būt patiešām uzmanīgiem attiecībā uz darījumiem, ko veicat. Maržinālo tirdzniecību parasti izmanto pieredzējuši tirgotāji, kuri zina tādus jēdzienus kā riska pārvaldība un tehniskā analīze. Sviras vai maržas tirdzniecība ir piemērota iesācējiem, un jums ir jābūt vismaz vairāku mēnešu tirdzniecības pieredzei, pirms mēģināt veikt maržas tirdzniecību. Nesteidzieties ar to, nesaprotot, kā tas darbojas.

Ja vēlaties iegūt profesionālu tirgotāju komandas sviras darījumus, kā arī precīzu viņu portfeli, nodarbības un pilnīgu kriptovalūtu tirdzniecības kursu, dodieties uz Boss Kripto tirdzniecības akadēmija – Izmēģiniet bez maksas.

Attēlu kredīti: Google attēli

Īssavienojums ar Bitcoin – kā uzvarēt, derot, ka Bitcoin cena samazināsies 

Sviras tirdzniecībā jūs galvenokārt maināt līgumus ar citiem, izmantojot platformu. Tātad šeit, ja jums ir īssavienojums, jūs maināt līgumus ar kādu, kurš iet uz ilgu laiku, un, ja jūs iet uz ilgu laiku, jūs maināt ar kādu, kurš iet īsā laikā, citiem vārdiem sakot, ‘Shorting’. Kredītplecs ir līdzekļu summa, kuru jūs nolemjat aizņemties. Jo augstāku aizņemto līdzekli izvēlaties, jo tas kļūst riskantāks.

Tas var svārstīties no 2x līdz 100x atkarībā no pakalpojumiem, kurus apmaiņas izvēlas sniegt. Palielinot kredītplecu, ar kuru vēlaties tirgoties, jo vairāk līdzekļu jūs aizņematies un palielinās izredzes tikt likvidētam.

Likvidācijas cena būtībā nozīmē cenu, par kuru jūsu konta atlikums ir pilnībā izdzēsts. Likvidācijas cena jums tiek norādīta pirms darījuma sākšanas un visa darījuma laikā, lai jūs varētu to izsekot visa darījuma laikā..

Jums nekad nav jāuztraucas par likvidācijas cenas aprēķināšanu, jo gandrīz visas biržas, kas ļauj tirgot maržas kriptos, nodrošina ievērojamus kalkulatorus, kas spēj parādīt reāllaika likvidācijas cenu.

Pamatprincips, uz kura balstās sviras tirdzniecība, ir Shorting un Longing. Īsa pozīcija ir derības, ka attiecīgā kriptogrāfijas cenu kustība samazināsies, un garā pozīcija ir derības, ka attiecīgā kriptogrāfijas cenu kustība palielināsies.

Kad jums ir īss līgums, likvidācijas cena būs lielāka par tirgus cenu, un, pērkot likvidācijas cenu, tā būs mazāka par tirgus cenu.

Bitcoin saīsināšanas riski & Citas kriptovalūtas

Naudas pelnīšana, izmantojot kredītplecu kriptogrāfiju, ir tāda pati kā spēlēšanās ar divvirzienu zobenu. Tā ir izdevīgāka, bet ar lielu risku. Tomēr jūs varat samazināt risku un palielināt atlīdzību, iekļaujot dažus paņēmienus ikdienas tirdzniecības darbībās.

Mērogošana jūsu pozīcijā un ārpus tās ir viena no visnoderīgākajām metodēm, lai maksimāli palielinātu peļņu un samazinātu zaudējumu risku. Labākais veids, kā veikt darījumus, nevis atkarībā no viena darījuma.

Piemēram, jūs tirgojat ar USD 2000 un vēlaties Bitcoin ieņemt garo pozīciju USD 10000. Pašreizējā pozīcija ir USD 10500. Tā vietā, lai visu dienu skatītos diagrammu un mēģinātu ieplānot šo piecu minūšu logu, lai iegūtu vistuvāko cenu šim 10000 ASV dolāram, jūs vienkārši iestatīsit vairākus ierakstus ceļā uz leju.

Tas varētu izskatīties apmēram kā 500 ASV dolāri pie 10400, 500 USD pie 10300 USD, 500 USD par 10 200 USD un 500 USD par 10 100 USD, ja cena nokristos. Visi ieejas punkti, iespējams, netiks aizpildīti, jo cena var sasniegt tikai USD 10400, bet jūs atradīsities daudz labākā ieejas punktā ar kapitālu tirdzniecībā. Tas ir otrādi attiecībā uz izejas pozīcijām.

Iet garu, īsu vai mājās

Vienlaicīga ilgtermiņa pirkšana un īstermiņa pārdošana ir stratēģija, kuru pieredzējuši tirgotāji izmanto, lai mazinātu zaudējumus. Šajā gadījumā jums ir jābūt diviem kontiem biržā, kurā jūs plānojat veikt tirdzniecības rezervi.

Tam nevajadzētu būt problēmai, jo šajās dienās lielākajā daļā apmaiņu jums var būt vairāki konti, nenododot personisko informāciju. Vienā kontā jūs izveidosiet garu ieejas punktu virs iespējamās izlaušanās, bet otrā kontā jūs izveidosiet īsu ieejas punktu zem potenciālā izlaušanās. Tādā veidā jūs iestatāt sev nozīmīgas priekšrocības, kas saistītas ar izlaušanos jebkurā virzienā.

Izpratne par biržas sniegtajiem pakalpojumiem var palīdzēt efektīvāk uzraudzīt sviras darījumus. Daži no tiem ir stop loss, izmantojot tirgus rīkojumus un limit orderus.

Lielākajai daļai darījumu jūs vēlaties izmantot ierobežojuma pasūtījumus ar pārbaudītu funkciju “Tikai pastu”. Bet ir gadījumi, kad jums vajadzētu izmantot tirgus pasūtījumus. Tirgojot kriptogrāfijas, ļoti ieteicams izmantot pieturas zaudējumus, īpaši, ja neatrodaties sava datora tuvumā vai vērojat tirgu. Visam citam labākā prakse ir pieturēties pie limita rīkojumiem.

Kur var saīsināt Bitcoin 

Viena ticama platforma maržas tirdzniecībai kriptos uz ilgu laiku ir Bitmex. Ja esat tirgotājs iesācējs un vēlaties iesaistīties Leverage tirdzniecībā, šī būtu jūsu ‘go to’ birža.

Viena no Bitmex galvenajām priekšrocībām ir tā, ka jūs varat piesaistīt savus darījumus ar tik lielu kapitālu, cik vēlaties. 2x-10x ir sviras diapazons, ar kuru jums vajadzētu izvēlēties sākt. Viss, kas pārsniedz šo vērtību, varētu apdraudēt jūsu likvidāciju.

Ja jūs izvēlaties derēt par lielāku kredītplecu bez jebkādas riska pārvaldības, jūs uzaicināt problēmas. Tomēr, ja jūs patiešām vēlaties tirgot vairāk nekā 20x kredītplecu, pārliecinieties, ka to darāt ar minimālu summu, kuru varat atļauties zaudēt.

Pieredzējuši tirgotāji, kas veic tirdzniecību ar 20x-40x, parasti vēro diagrammas ar atvērtām acīm, jo ​​viņi nevar atļauties zaudēt visu portfeli, ja kaut kas noiet greizi..

Visbeidzot, vienmēr plānojiet savus darījumus pirms laika un nekad nesteidzieties ar tirdzniecību. Parasti, mēģinot “noķert krītošu nazi” vai “noķert kustīgu raķeti”, jums viss nenotiek ļoti labi. Jo vairāk jūs esat satraukti, jo idiotiskāki kļūst jūsu lēmumi. Tātad vēsuma uzturēšana, loģikas izmantošana un tirdzniecība bez alkatības var palīdzēt pieņemt labākus lēmumus, vienlaikus izmantojot tirdzniecības kriptogrāfijas.

Neiegūstiet Bitmex Rekt – kas ir Bitmex Rekt 

Bitmex platforma ātri kļuva pazīstama kriptogrāfijas valūtā, un nepagāja ilgs laiks, līdz tirgotāji izgudroja terminu “Bitmex Rekt”.

Bitmex Rekt ir jebkura laba tirgotāja murgs. Tas nozīmē, ka jūsu pozīcija tika likvidēta un jūsu līdzekļi tiek zaudēti. Tas parasti notiek daudz ar tirgotājiem, īpaši ar tiem, kas neizmanto Stop Loss. Šis termins kļuva populārs, kad OG sāka to lietot, kā arī kad BitmexRekt bot tika uzsākta.

Bots būtībā parāda visus lielākos Bitmex zaudējumus. Īpašu to padara tas, ka lielākie tiek pasniegti kopā ar tādu smieklīgu vēstījumu kā:

https://twitter.com/BitmexRekt/status/1095571467570417664

Ironija, joki, veids, kā tā tagadne un cik daudz kāds zaudēja, parādīja čivināt. Twitter robotam ir vairāk nekā 324 tūkstoši tvītu un vairāk nekā 40 000 sekotāju. Patiesībā tas kļuva tik slavens, ka parādījās vēl viens robots, it īpaši Big Rekt (2 000 000 vai vairāk līgumu likvidācija)

[16:48:14 UTC] Likvidējošais īss ziņojums vietnē BitMEX XBTUSD – iegādājieties 5 596 536 @ 3,548

– Lielais Rekts [Bitmex] (@BigRekts) 2019. gada 8. februāris

Kā tirgotājam ir ārkārtīgi svarīgi izvairīties no Bitmex Rekt iegūšanas. Tas nozīmē, ka jūsu līgumi tiek likvidēti, un jūs zaudējāt visu uz tiem uzlikto summu. Un jūs patiešām nevēlaties, lai tas notiktu. Lai to novērstu, jums jānovieto Stop Loss netālu no jūsu likvidācijas rezerves. Jūs esat zaudējis daļu no izvietotajiem līdzekļiem, taču tas ir labāk nekā nekas.

Tāpēc atcerieties, ka netirgot bez atbilstošas ​​stratēģijas un pieturas zaudēšanas. Lai palīdzētu jums, ir daudz Bitmex kalkulatoru.

Attēlu avots: Hacked.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me