Kā nopirkt Litecoin (LTC)

Litecoin bija viena no pirmajām kriptovalūtām, kas ienāca tirgū. Līdz ar to tā joprojām ir viena no lielākajām monētām nozarē, kuras pamatā ir tirgus kapitalizācija. Turklāt tā ir viena no pasaulē visplašāk pieņemtajām kriptovalūtām. Jūs varat izmantot Litecoin preču, pakalpojumu iegādei vai pat ieguldījumiem citos kriptogrāfijas projektos, kad tie parādās. Lai uzzinātu vairāk, apmeklējiet mūsu ceļvedi Investing in Litecoin.

Mēs uzskaitām top 5 brokerus, kas piedāvā iespēju iegādāties Litecoin (LTC) ar kredītkarti vai debetkarti.

Binance

Binance ir viena no lielākajām un pazīstamākajām kriptovalūtu biržām pasaulē. Litecoin (LTC) iegādes priekšrocības šeit ir tādas, ka jūs gūstat labumu no zemākām apmaiņas maksām nekā konkurējošās biržas, un palielināta likviditāte ļauj ātri pirkt un pārdot, lai izmantotu tirgus mainīgo ziņu priekšrocības..

Izlasiet mūsu Binance pārskatu vai apmeklējiet Binance.

Izmantojiet atlaižu kodu: EE59L0QP par 10% naudas atmaksu no visām tirdzniecības maksām.

Paybis

Paybis darbojas ļoti uzticama Bitcoin un kriptonauda iegādes platforma, kur jūs varat iegādāties Litecoin (LTC) un virkni citu kriptogrāfiju, izmantojot tikai kredītkarti vai debetkarti. Viņi darbojas kopš 2014. gada un ir palīdzējuši simtiem tūkstošu cilvēku veikt Bitcoin pirkumus.

Ja jūs vienkārši vēlaties iegādāties Litecoin (LTC) un turēt, tas ir viens no vienkāršākajiem veidiem, kā iegādāties Litecoin (LTC) ar kredītkarti vai debetkarti.

Izlasiet mūsu Paybis pārskatu vai apmeklējiet Paybis.

Kriptomat

Kriptomat ir kriptovalūtas maiņas un seifa pakalpojums, kas atrodas ES, un tas darbojas kopš 2018. gada. To galvenā mītne atrodas Igaunijā, kas ir uzticams Eiropas līdzīgs uzņēmums. Viņus ir dibinājis tehnoloģiju pārzinošais Srdjans Mahmutovičs, un viņi tagad darbojas vairāk nekā 80 pasaules valstīs un apkalpo lietotājus visā pasaulē. Kriptomat ir lieliska iespēja eiropiešiem & Āzijas investori, kuri ilgtermiņā vienkārši vēlas pirkt un pārdot Litecoin (LTC). Nav ASV klientu.

Izlasiet mūsu Kriptomat pārskatu vai apmeklējiet Kriptomat.

Krakena

Krakena ir viens no seniem nosaukumiem, kad runa ir par kriptovalūtu biržām, kas darbojas šajā nozarē.

Kopš pazemīgiem pirmsākumiem viņi tagad ir kļuvuši par vienu no atpazīstamākajiem nosaukumiem telpā, kas piedāvā plašu aktīvu izvēli tirdzniecībai, ieskaitot Litecoin (LTC).

Tirdzniecības izmaksas ir konkurētspējīgas ar citām biržām, un tās turpina attīstīties, piedāvājot gan nākotnes, gan maržas tirdzniecību.

Izlasiet mūsu Kraken pārskatu vai apmeklējiet Krakena.

Medene

Medene atvieglo Litecoin (LTC) iegādi Kanāda bez satraukuma un ātri pērciet vai pārdodiet aktīvu, izmantojot to ērti lietojamo platformu. Viņi darbojas kopš 2017. gada, un viņiem ir vairākas ļoti uzticamas partnerattiecības, kas viņus izveido ar stabilu kriptonauda reputāciju. Viņi arī ir reģistrēti FINTRAC kā naudas pakalpojumu bizness, tāpēc no šī viedokļa ļoti uzticami. Nav ASV klientu.

Apmeklējums Medene.

Kā nopirkt Litecoin (LTC) Kā nopirkt Litecoin (LTC) Kā nopirkt Litecoin (LTC)
★★★★★ ★★★★★ Binance pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ Paybis pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ Kriptomat pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

Vislabāk

Pieredzējuši lietotāji

Vislabāk

Tūlītējs pirkums

Vislabāk

Eiropas tirgotāji

Konta minimums

Nav

Konta minimums

50 USD

Konta minimums

35 €

Akcijas

10% naudas atmaksa

Atlaides kods: EE59L0QP

Akcijas

Nav

Akcijas

Nav

Kas ir Litecoin?

Litecoin ir atvērtā koda kriptonauda, ​​kas atvieglo vienādranga darījumus. Tas tika izlaists 2011. gadā, un kopš tā laika tas tiek uzskatīts par ‘sudraba līdz Bitcoins zeltu’ – tas nozīmē, ka tas ne vienmēr tika izveidots, lai konkurētu ar Bitcoin, bet drīzāk to papildina.

Ko tas dara?

Izmantojot blokķēdes tehnoloģiju, Litecoin saviem lietotājiem piedāvā iespēju ātri un lēti nodot vērtību. Tā kā tīkls turpina attīstīties un pieaug adopcija, Litecoin ir potenciāls izmantot kā vērtības krātuvi vai kā digitālu valūtu.

Kā darbojas Litecoin?

Strādājot pie darba pierādīšanas modeļa, Litecoin izmanto 2,5 minūšu bloku ciklu. Katrs pabeigtais bloks šobrīd rada 12,5 LTC paaudzi, un šī atlīdzība tiek samazināta uz pusi ik ​​pēc četriem gadiem. Kopumā jebkad tiks ražoti tikai 84 miljoni LTC.

Prognozētās attīstības?

Jau vairākus gadus Litecoin tīklā notiek vairākas nozīmīgas attīstības. Divi to piemēri ietver atbalstu:

Atomu mijmaiņas darījumi – šī tehnoloģija ļauj vienmērīgi mainīt aktīvus no dažādām blokķēdēm. Šis process tiek panākts, izmantojot “bloķētus laika bloķētus līgumus”, tāpēc vairs nav vajadzība pēc starpniekiem.

Zibens tīkls – tas ir otrā slāņa risinājums, kas var ievērojami uzlabot darījumu ātrumu, izmaksas un privātumu tīklā, kas to ievieš. Lai uzzinātu vairāk par zibens tīkla darbību, noklikšķiniet uz ŠEIT.

Ideoloģijas pamatā?

Litecoin radīšanas virzītājspēks bija izveidot lētāku un ātrāku Bitcoin versiju. Tā kā Litecoin pamatā ir Bitcoin avota kods, būtu pamats uzskatīt, ka katrs no tiem ir balstīts uz vieniem un tiem pašiem uzskatiem – izveidojiet decentralizētu valūtu, kas būtu pieejama visā pasaulē, kas padarīs finanšu iekļaušanu par realitāti.

Pieņemšana un strīdi?

Litecoin ir izdevies izveidot visaugstāko pieņemšanas līmeni starp kriptovalūtām. Tas ir saistīts ne tikai ar tā iespējām. Sakarā ar kodu bāzi, kas lielā mērā atvasināta no Bitcoin bāzes, uzņēmumi, kas izstrādā atbalstu vienam, var viegli atbalstīt otru.

Strīdi par Litecoin parasti norisinās ap to, izmantojot darba pierādīšanas modeli. Tas ir energoietilpīgs process, ko bieži uztver kā neefektīvu.

Neskaitot pašu valūtu, vislielākās domstarpības par Litecoin nomocīšanu būtu tās dibinātāja Čārlija Lī dēļ. Jo īpaši, masveida buļļu tirgus laikā 2017. gadā Čārlijs Lī pārdeva savas Litecoin akcijas visu laiku augstākajā līmenī. Lai gan tika atzīmēts, ka šis solis tika veikts, lai nodrošinātu tīkla attīstības objektīvu saglabāšanos, daži bija skeptiski par grafiku. Daži arī uzskatīja, ka solis būtībā ir zīme, ka pat tā dibinātājs neredzēja spožu projekta nākotni – tomēr Čārlijs Lī to kategoriski noliedza.

Regulu?

Lai gan regulatori to nav skaidri norādījuši, Litecoin tiek plaši uzskatīts par digitālo valūtu. Bez simboliskas pārdošanas un bez centrālās struktūras, kas gūst labumu no tīkla panākumiem, parasti netiek uzskatīts, ka tā ir drošība – regulatori tomēr var būt smalki, un tas ne vienmēr var notikt.

Kas izveidoja Litecoin?

Litecoin izveide ir plaši akreditēta Čārlijam Lī. Kopš darbības uzsākšanas 2011. gadā Litecoin strukturēja Lee kā gan konkurējoša, gan bezmaksas digitālā valūta uz Bitcoin.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me