OKEx tehniskais iknedēļas ziņojums: 2020. gada 30. marts

Lāči kontrolē, noskaņojums pasliktinājās.

Key Takeaways

 • – BTC cenu darbības nedēļas nogalē ir vājinājušas kriptogrāfijas tirgus uzticību, jo pasaules akcijas un nafta turpināja slīdēt.
 • – Dati rāda, ka vidēja termiņa noskaņojums ir mainījies negatīvā virzienā.
 • – Tehniskie rādītāji liecina, ka lielāko altokīnu cenu svārstības izraisīja pieaugums.

Atbalsts triecienam

Kripto lāči pirmdien Āzijā atkal saglabā stingru saķeri ar kriptovalūtu tirgiem, jo ​​globālo koronavīrusa gadījumu skaits ir pārsniedzis 720 000. Investori ir pārorientējušies uz pandēmijas makroekonomisko kritumu, un lielo ekonomiku ilgstošā bloķēšana ir aizēnojusi pasaules izaugsmes perspektīvas. Mūsu iepriekšējā publikācijā mēs uzsvērām, ka bitcoīns varētu būt labs nodrošinājums pret fiat valūtas devalvāciju, bet ne pret globālu recesiju. Lai gan centrālās bankas un politikas veidotāji ir veikuši agresīvus pasākumus, lai mēģinātu ierobežot zaudējumus, recesijas stāstījums šķiet arvien pamanāmāks un arvien vairāk saasinās. Investori un tirgotāji, visticamāk, nevēlēsies palaist garām to, kā tas varētu notikt.

Cenas BTC ir skāruši 5800 apgabalu, pirms nedaudz atsitās līdz apmēram 6000. Galvenie altkoīni pārsvarā bija sarkanā krāsā ar BSV atteicās no vairāk nekā 4% no vērtības, un kamēr ETH, XRP, un TRX ir tirgojušies par 2% līdz 4% zemāk. Ir vērts to atzīmēt BTC un SPX saglabājās augstā korelācijā, savukārt zelts ir pārspējis kriptogrāfiju un akcijas. Mēs uzskatām, ka korelācija lielākoties paliks nepārtraukta, ja turpināsies masveida akciju un naftas tirgu pārdošana, jo likviditātes risks varētu turpināt piespiest investorus pārdot savus bitkoīnus, lai kompensētu zaudējumus no citiem aktīviem..

1. attēls: BTC / SPX / GOLD kopš februāra – ikdienas diagramma (Avots: Tradingview) 2. attēls: Sentix Bitcoin stratēģiskā aizspriedumi (Avots: Sentix)

Turklāt šķiet, ka vidēja termiņa noskaņojums arī pasliktinās. Sentix Bitcoin Strategic Bias, kas novērtē kriptogrāfiskā aktīva 6 mēnešu gaidas no vispārējiem investoriem un tiek uzskatīts par vadošo tirgus rādītāju, šonedēļ samazinājās par 12 procentpunktiem. Patrick Hussy, Sentix rīkotājdirektors, teica, ka “ir daudz, kas liek domāt, ka tuvojas nākamais bitcoin pārdošanas vilnis”.

Cenu analīze

BTCUSDT – cenas pieaugs?

 • Nedēļas nogalē pēc akciju pārdošanas piektdien tika panākts negatīvs rezultāts. BTCUSDT ir tuvojies 12 stundu zemākajai Bollinger Band, un joslas ir bijušas saspiestas, kas liek domāt, ka cenu svārstīgums var palielināties.
 • MACD izveidoja 12 stundu lācīgu krosoveru. Tas var liecināt par impulsa maiņu uz negatīvo pusi.
 • Cenas ir radījušas zemāku zemāko līmeni, sākotnēji sekoja RSI, bet UO vēl nav izveidojis zemāku zemāko līmeni. Ja tas ir redzams, varētu tikt realizētas vēl zemākas cenas.

Turpmāk šķiet, ka 61,8% Fibonacci Retracement pārbaude ir neizbēgama. Ja izpārdošana paātrināsies, varētu būt iespējama 38,2% FR līmeņa atkārtota pārbaude.

3. attēls: BTCUSDT – 12 stundu diagramma (Avots: OKEx; Tradingview)

ETHUSDT – Lāči cenu varēja nosūtīt uz 117?

 • ETHUSDT nav spējis virzīties tālāk par savu 12 stundu pretestību, kas paliek nesalauzta apmēram trīs nedēļas.
 • Bollinger joslu spiede liecināja, ka cenu svārstības var būt saistītas ar pieaugumu. Ja pretestība paliks spēkā, kas, visticamāk, ņemot vērā pašreizējo noskaņojumu, tas varētu pastiprināt turpmāko cenu korekciju gadījumu.
 • 117 līdz 120 varētu būt pirmais novērojamais apgabals, kas ir zemākais līmenis pagājušajā nedēļā. Ja šādi līmeņi tiktu apdraudēti, arvien vairāk varētu būt iespējama turpmāka slīdēšana virzienā uz 105 apgabalu.

4. attēls: ETHUSDT 12 stundu diagramma (Avots: OKEx; Tradingview)

TRXUSDT

 • TRON atkal ir radījis atšķirības starp cenu un impulsu, cenai radot dažus zemākus augstumus, un RSI nepiekrita.
 • Lai gan šādas atšķirības normālos tirgus apstākļos varētu uzskatīt par pozitīviem, tomēr, ņemot vērā pašreizējo pesimistisko vidi, šeit nevajadzētu izslēgt iespēju iegūt viltus.
 • Neatkarīgi no gaidāmā izlaušanās virziena, cenu svārstīguma pieauguma varbūtība ir salīdzinoši augsta, jo Bollinger joslas ir saspiedušas.
 • Pirmais skatāmā līmeņa līmenis varētu būt 0.01007, kas ir zemākais rādītājs pagājušajā nedēļā. Ja pāris var salūzt virs 0,01209 apgabala, var apstiprināt īstermiņa maiņu.

5. attēls: TRXUSDT 12 stundu diagramma (Avots: OKEx; Tradingview)

OKBUSDT

 • Labi ir tirgojies netālu no 38,2% Fibonacci Retracement un tuvojas 2 mēnešu tendences pretestībai.
 • Ņemot vērā to, ka apmaiņas marķieris varētu būt salīdzinoši nesaistīts ar vispārējo kriptogrāfijas tirgu, rādītāji ir parādījuši, ka augšupejošais impulss palika neskarts, palielinot iespēju panākt pozitīvu reversu, un nedēļa varētu būt izšķiroša nākotnes cenu darbību attīstības ziņā.
 • 4.83. 20.marta augstākais līmenis varētu būt pirmais skatāmais līmenis. Ja to redz, varbūtība sasniegt FR 61,8% varētu palielināties. 20-MA pie 3.9 varētu būt zemākais skatāmā līmenis.

200-MA un 23,6% FR atrodas netālu no 3,32 apgabala.

6. attēls: OKBUSDT ikdienas diagramma (Avots: OKEx; Tradingview)

Sekojiet OKEx vietnē:

 https://twitter.com/OKEx

 

https://www.facebook.com/okexofficial/

 

https://www.linkedin.com/company/okex/

 

https://t.me/OKExOfficial_English

 

https://www.reddit.com/r/OKEx/

 

https://www.instagram.com/okex_exchange

Vietne: https://www.okex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me