OK Blockchain Foundation uzsāk astoto un lielāko OKB, pasaulē pirmās pilnībā cirkulējošās platformas marķiera, atpirkšanas un ierakstīšanas kārtu

OKEx (www.okex.com), pasaulē lielākā kriptovalūtu spot un atvasināto instrumentu birža, paziņo, ka OKB emitents OK Blockchain Foundation ir uzsācis astoto un lielāko OKB marķieru atpirkšanu un sadedzināšanu. Laika posmā no 1. marta līdz 31. maijam kopumā tika atpirkts un sadedzināts 3 509 874,52 OKB (kas atbilst USD 19 000 000, kā noteikts OKB cenā 2020. gada 2. jūnijā). Tas nozīmē $ 1 miljona pieaugumu salīdzinājumā ar iepriekšējo periodu.

OKB atpirkšanas un ierakstīšanas iniciatīva

OK Blockchain Foundation uzsāka OKB atpirkšanas un sadedzināšanas iniciatīvu 2019. gada 4. maijā, lai toreiz apgrozībā esošo 300 miljonu OKB piegādi. Atpirkšanas un sadedzināšanas mērķis nav ietekmēt simbolisko cenu, bet gan veicināt OKB ekosistēmas ilgtspēju un turpināt izmantot OKB, tādējādi dodot labumu tās turētājiem.

No šodienas, pēc tam, kad OKB astotā kārta tiks nosūtīta uz melnās cauruma adrese lai sadedzinātu, kopumā ir sadedzināts 20 671 583,58 OKB. Pašreizējā OKB tirāža ir 279 328 416,42.

Pēc OKChain testnet palaišanas 2020. gada februārī tika sadedzināti arī 700 miljoni neizsniegto OKB žetonu, un tika pieņemts lēmums turpmāk vairs nepiešķirt papildu žetonus. Tas pārveidoja OKB marķieri par pilnīgi deflācijas marķieri, kā arī par pasaulē pirmo pilnībā cirkulējošo platformas marķieri.

Ieguvumi OKB lietotājiem

Lai sniegtu maksimālu labumu OKB lietotājiem, liela uzmanība tiek pievērsta partnerattiecību veicināšanai un OKB pieņemšanai ne tikai OKEx platformā, bet arī ar globālajiem ekoloģiskajiem partneriem. OKB ekosistēma turpina paplašināties, sniedzot priekšrocības OKB lietotājiem daudzos jaunos un aizraujošos veidos.

Atjauninājumi vietnē OKChain

Kopš tā darbības uzsākšanas šī gada februārī ir panākts straujš progress OKChain jomā, un OKChain testnet nesen ir atjaunināts uz 0.10 versiju. Šī jaunā versija optimizē ekoloģisko mezglu balsošanas mehānismu un ir arī sākusi globālo supernodu vervēšanu. Sākot mainnet, OKB īpašniekiem būs 100% ģenēzes bloku OKChain (OKT) dzimtā marķējuma kartēšana..

OKT veicina OKChain ekosistēmas darbību, un tās lietotāji var darboties kā validatori un supernodes un darboties kā balsošanas pilnvarnieki. OKB turētāji var kļūt arī par supernodeem OKChain ekosistēmā ar lielākām balsstiesībām attiecībā uz ķēdes attīstību, kā arī iespēju emitēt savus DEX un uzskaitīt tirdzniecības pārus..

Pirmajā OKChain alianses partijā ietilpst publiskās ķēdes, pārlūkprogrammas, maki un kalnrūpniecības baseini, un OKChain lietotāji var baudīt pirmās klases pakalpojumus, ko piedāvā OKChain labākie globālie partneri.

Vairāk privilēģiju OKEx platformā un ārpus tās

OKB īpašniekiem tagad ir arvien vairāk privilēģiju OKEx platformā un ārpus tās. Pašlaik OKB īpašnieki, veicot tirdzniecību, var gūt labumu no 14 iekšējām preferenciālām iespējām, ieskaitot tirdzniecības maksu atlaides, iespēju ieguldīt daudzsološos blokķēdes aktīvos, izmantojot OKEx Jumpstart, iespēju nopelnīt pasīvus ienākumus, izmantojot OKB ietaupījumus, un norēķinu iespējas pie izraudzītajiem tirgotājiem..

Lai apmierinātu pieaugošās lietotāju prasības un turpinātu attīstīt OKB ekosistēmu, OKB ir paplašinājis savus tirdzniecības kanālus visā pasaulē. Tie ietver C2C Trading Pairs (OKB atbalsta daudzas galvenās valūtas, ieskaitot USD, Euro, Korean Won, Vietnam Dong, Indonesia Rupiah un Ruble), kā arī OKB tūlītējo tirdzniecību vairāk nekā 50 biržās, tostarp Bitfinex un BitMEX. Šie tirdzniecības kanāli turpinās paplašināties, lai gūtu labumu OKB īpašniekiem.

OKB ir izstrādājis arī 50 lietojumu scenārijus visā pasaulē, sākot no maksājumiem, aizdevumiem un finanšu pārvaldības, beidzot ar tūrismu, dzīves pakalpojumiem, sociālajiem tīkliem un izklaidi. OKB īpašnieki var baudīt vairākus augstas kvalitātes pakalpojumus, sākot no hipotēkas kreditēšanas līdz viesnīcu rezervēšanai un drošības pakalpojumiem, izmantojot OKB. Lai iegūtu papildinformāciju, apmeklējiet OKEx atbalstu.

BEIGT

Par OKEx

Pasaulē lielākais un daudzveidīgākais kriptovalūtu tirgus OKEx ir tas, kur globālie kriptogrāfijas tirgotāji, kalnrači un institucionālie investori nāk pārvaldīt kriptogrāfijas aktīvus, uzlabot ieguldījumu iespējas un ierobežot riskus. Mēs piedāvājam galveno kriptovalūtu tūlītējo un atvasināto instrumentu tirdzniecību, tostarp nākotnes līgumus, pastāvīgos mijmaiņas līgumus un iespējas, piedāvājot investoriem lielu elastību, izstrādājot stratēģijas, lai maksimizētu ieguvumus un mazinātu riskus..

Mediju kontakts:

Vivjens Čoi

E-pasts: [e-pasts aizsargāts]

@vivienchoi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me