Kaip anonimiškai nusipirkti bitkoinų

Pats Bitcoin nėra iš tikrųjų anonimas. Kai pagalvoji apie jo anonimiškumą, atsiranda tas mini širdies priepuolis: kad kas nors gali pamatyti, kiek tu turi bitkoinų nurodytu adresu; be to, jie gali sekti, kaip bitkoinai pereina iš to adreso į kitą.

Nepaisant to, galbūt tai nėra didžiausias nerimas daugumai bitkoinų turėtojų ir potencialių pirkėjų. Daugelį kelia siaubas: perkant ar parduodant bitkoinus reikia patikrinti asmens tapatybę – kai kuriems žmonėms nepatogu pateikti savo paso nuotrauką ir asmenukes.

Jei tai skamba kaip jūs, tikriausiai norite žinoti, kaip anonimiškai nusipirkti bitkoinų be patikrinimo. Šiame straipsnyje aptariama, kaip tai padaryti. Skaityk.

Bitkoinų pirkimas anonimiškai be asmens tapatybės dokumento

Jūs tikriausiai skaitote šį straipsnį, nes bandėte įsigyti bitkoinų su daugeliu mainų, tačiau jie paprašė patvirtinimo, kad galėtumėte atlikti bet kokį užsakymą. Tai gali nuvilti; Galų gale, bitkoinas turėjo būti bendraamžių skaitmeninė valiuta. Jums gali kilti klausimas: ką reiškia jūsų tapatybės patvirtinimas? Sąžiningai, kai kurie iš mūsų tiesiog nori nusipirkti bitkoinų ir judėti toliau.

Įdomu: ar tikrai Bitcoin operacijos yra anonimiškos?

Tačiau šiuo metu sistema nėra laidinė. Dauguma biržų, prekiaujančių skaitmeninėmis valiutomis, įskaitant bitkoiną, turi prašyti asmens tapatybės patvirtinimo, kad apsisaugotų nuo sukčiavimo ir pinigų plovėjų. Be to, ne taip lengva anonimiškai nusipirkti bitkoinų, nes daugeliu atvejų jūs galite pasikeisti fiat valiutą su bitcoins. Anonimiškumas negarantuojamas, nebent perkate tiesiogiai iš pardavėjo, neįtraukdami tarpininko.

Nepaisant to, yra keletas būdų, kaip nusipirkti bitkoinus, netikrinant jų.

Galite pirkti bitkoinus šiais būdais:

 • Tarpusavio prekybos svetainės
 • Konkretūs mainai, kurių nereikia patikrinti.
 • Pirkite iš BTC bankomatų.

Atkreipkite dėmesį, kad mokėjimo būdas labai skirsis, atsižvelgiant į platformą, kurią perkate bitkoinus. Galite rinktis kredito / debeto korteles, išankstinio mokėjimo kuponus / dovanų korteles, indėlius grynaisiais, banko pavedimą ir pan. – viskas priklausys nuo to, iš kur perkate bitkoinus.

Be to, kai kurie iš šių mokėjimo būdų nėra iš tikrųjų anonimiški, tačiau bent jau jūs neturite pateikti savo asmeninės informacijos pirkdami bitkoinus. Jei neklystu, tikriausiai norite nusipirkti bitkoinų ir nueiti. Tik jūs nuspręsite, kurį mokėjimo metodą norite naudoti.

Pažvelkime į keletą jūsų turimų variantų.

„Peer-to-Peer“ platformos

P2P turgavietės yra puikus pasirinkimas, kai norite pirkti bitkoinus be patikrinimo. Tokių platformų privalumas yra tas, kad išsami informacija apie sandorius lieka privati ​​tarp jūsų ir pardavėjo.

Kai kurios patikimos P2P turgavietės, kurias reikia patikrinti:

1. „LocalBitcoins“

„LocalBitcoins.com“ logotipas

„Localbitcoins“ yra viena iš P2P turgaviečių, kur galite įsigyti bitkoinų be patikrinimo. „Localbitcoins“ parduotuvėje pirkėjai gali išsikeisti „fiat“ pinigus su bitkoinais. Jums tereikia naršyti svetainėje, kad pamatytumėte įvairių pardavėjų pasiūlymus ir mokėjimo būdą, kurį jie nori naudoti.

Pradėjus prekybą, „Localbitcoins“ užrakina pardavėjų bitkoinus depozitinėje sąskaitoje. Monetos bus išleistos į jūsų „Localbitcoins“ piniginę tik tada, kai pardavėjas patvirtins, kad gavo jūsų mokėjimą. Jei norite anonimiškumo, grynųjų pinigų įmokėjimas bus tinkamas. Susitikimai akis į akį yra gerai, bet jūs galite lengvai apgauti.

Norėdami nusipirkti bitkoinų „Localbitcoins“, atlikite šiuos veiksmus:

1 žingsnis: Užregistruokite sąskaitą localbitcoins.com.

2 žingsnis: Skelbimų puslapyje naršykite skirtingus pasiūlymus. Būtinai filtruokite rezultatus naudodami pasirinktą mokėjimo metodą. Tai gali būti grynieji pinigai paštu arba grynųjų pinigų įmokėjimas banke.

3 žingsnis: Jei susiduriate su jums patinkančia reklama, spustelėkite ją, kad pamatytumėte prekybos sąlygas, tada pateikite prekybos užklausą. Būtinai perskaitykite pardavėjo prekybos sąlygas. Daugeliu atvejų pardavėjas nurodo telefono numerį; galite susisiekti su jais ir susitarti dėl susitikimo ar aptarti mokėjimo paskirtį.

Pardavėjas, gavęs mokėjimą, iš „Localbitcoins Escrow“ sąskaitos išleis bitkoinus į jūsų „Localbitcoins“ piniginę. Kiekvienai jūsų inicijuotai prekybai „Localbitcoins“ suteiks jums kodą; naudosite šį tikslų kodą, kad patikrintumėte, ar pardavėjas išleido bitkoinus. Jei paprašysite pardavėjo kodo, o jo kodas nesutampa su jūsų, pardavėjas neišleido bitkoinų.

Jei mokėsite pardavėjui, bet jie nesugebės išlaikyti sandorio pabaigos, „Localbitcoins“ išleis bitkoinus į jūsų sąskaitą. Ši saugumo priemonė užtikrina, kad nesate apgauti.

Čia yra vaizdo įrašas apie tai, kaip anonimiškai pirkti bitkoinus svetainėje Localbitcoins.com.

Argumentai už:

 • Jūs susiduriate su tikru asmeniu.
 • Saugiai ir greitai, jei laikysitės jų sąlygų.
 • Siūlo įvairius mokėjimo būdus.
 • Nėra nustatytų ribų

Minusai:

 • Per daug aferų.
 • Tiesioginės operacijos gali būti nesaugios.
 • Vietinis susitikimas neįmanomas žmonėms skirtingose ​​geografinėse vietose.
 • Kartais mokesčiai gali būti dideli.

2. PaxFul

Pirkite „Bitcoin“ „Paxful“

„Paxful“ gyvuoja nuo 2015 m. Jei kyla problemų perkant bitkoinus savo šalyje, galbūt galite išbandyti „Paxful“ – jie laukia žmonių iš viso pasaulio. Būdami tarpusavio mainais, prekybininkai gali laisvai keistis skaitmeninėmis valiutomis, neatlikdami griežtų patikrinimo veiksmų. „Paxful“ yra platforma, jungianti tiek bitkoino pirkėjus, tiek pardavėjus.

Dėl anonimiškumo geriausios alternatyvos yra grynųjų pinigų įmokos ir iš anksto apmokėti čekiai, nes nereikia įkelti savo asmens tapatybės dokumento.

1 žingsnis: Norėdami įsigyti bitkoinų, tiesiog užregistruokite sąskaitą Skausmingas. Suaktyvinkite savo sąskaitą patvirtindami nuorodą, kuri bus išsiųsta į jūsų el. Laišką.

2 žingsnis: Eikite į pasiūlymų puslapį ir naršykite skirtingus sąrašus; Jei nenorite pateikti asmens tapatybės dokumento, kaip mokėjimo būdą pasirinkite grynųjų pinigų įmoką arba išankstinio mokėjimo kuponus. Pamatę viliojantį skelbimą, spustelėkite piktogramą „Pirkti“, kad pamatytumėte prekybos sąlygas ir net kalbėtumėte su pardavėju.

Kai atliksite mokėjimą, bitkoinai bus atiduoti iš „Escrow“ paskyros į jūsų „Paxful“ piniginę.

Argumentai už:

 • Nėra jokių apribojimų ar patvirtinimo, kokią sumą galite nusipirkti.
 • Lengva įsigyti bitkoinų.
 • Reaguojanti parama.
 • Parodo pardavėjo reputaciją.

Minusai:

 • Pirkėjams daugelio sandorių kursas yra aukštas.
 • Pardavėjas gali bandyti jus apgauti.

3. HodlHodl

Pirkite „Bitcoin“ „HodlHodl“

„Hodlhodl“ yra P2P kriptovaliutos keitimas, kuriam nereikia KYC / AML atitikties. Norėdami nusipirkti bitkoinų, tiesiog turite susikurti savo sąskaitą. Ši platforma tikrai tikisi padaryti pokyčių. Vartotojai kontroliuoja savo depozitą, o mokėtini mokesčiai yra labai maži – maždaug 0,6% už kiekvieną sandorį. Kitas privalumas yra tas, kad „Hodlhodl“ turi „Testnet“; naudodamiesi „Testnet“ galite sužinoti, kaip prekiauti be tikros valiutos. Be to, birža planuoja integruotis Žaibo tinklas į savo platformą, kad paspartintų operacijas.

Norėdami anonimiškai nusipirkti bitkoinų, galite pasirinkti grynuosius pinigus asmeniškai, grynųjų pinigų įnešimą banke arba grynuosius pinigus paštu. Priklausomai nuo to, kur esate, jums gali pasisekti, kad rasite asmenį, kuris priima grynuosius pinigus kaip oficialų mokėjimo metodą; priešingu atveju turėsite tenkintis kitais mokėjimo būdais.

Eik į hodlhodl norėdami sukurti savo sąskaitą. Norėdami pradėti pirkti, tiesiog turite pateikti el. Pašto adresą ir unikalų slaptažodį. Kai suaktyvinsite savo sąskaitą patvirtindami nuorodą, išsiųstą į gautuosius, eikite į skirtuką „Pirkti bitkoinus“. Čia galite filtruoti paiešką, kad atitiktų jūsų vietą ir mokėjimo metodą. Jei radote jums patinkantį pasiūlymą, spustelėkite pardavėjo profilį ir pateikite užsakymą.

Argumentai už:

 • Patikrinti nereikia.
 • Maži mokesčiai.
 • Saugus; vartotojai kontroliuoja lėšas.
 • „Segwit“ palaikymas.

Minusai:

 • JAV piliečiams neleidžiama.

4. Remitano

Pirkite „Bitcoins“ „Remitano“

„Remitano“ yra dar viena P2P bitkoinų rinka. Kaip ir daugumoje P2P turgaviečių, ji naudojasi Escrow paslauga, kad prekyba būtų greita. Pirmiausia pirkėjas atidaro sandorį, nurodydamas norimų įsigyti bitkoinų kiekį. Tada pardavėjas perveda bitkoinus į „Remitano“ depozitinę sąskaitą, kur jie bus užrakinti, kol pardavėjas patikrins, ar gavo mokėjimą..

Norėdami nusipirkti bitkoinų be patikrinimo „Remitano“, užregistruokite sąskaitą (jums reikia el. Pašto adreso), tada eikite per pardavėjų sąrašą, kad pasirinktumėte pasirinktą variantą. Iš ten spustelėkite pasiūlymą, kad pamatytumėte prekybos sąlygas ir kaip atlikti mokėjimą. Bitkoinai bus išleisti iš „Remitano“ depozitinės sąskaitos jūsų bitkoino adresu.

Argumentai už:

 • Nereikalaujama KYC / AML grynųjų pinigų indėliams.
 • Parodo pardavėjo reputaciją.
 • Naudoja sąlyginį depozitą prekybininkams apsaugoti.
 • Maži mokesčiai.
 • „thumbs up“ – atsakinga klientų priežiūra.

Minusai:

 • Tai yra jūroje.
 • Nėra lengva rasti pardavėją, kuris priima grynųjų pinigų įmoką.

5. Bitquick

Pirkite „Bitquick“ „Bitcoin“

„BitQuick“ anksčiau buvo žinoma kaip „BuyBitcoin.US“. Čia galite įsigyti tik nedidelį kiekį bitkoinų, nes pirkimo limitas yra apribotas maždaug 500 USD vertės bitkoinais. Viršijus šią ribą, gali tekti patvirtinti savo asmens tapatybės dokumentą. Jei tikitės įsigyti nedidelį kiekį bitkoinų, „BitQuick“ yra puiki pradžia. Norėdami pradėti pirkti, turite patvirtinti tik savo telefono numerį.

Kaip pirkti:

1 žingsnis: Spustelėkite mygtuką „Pirkti“ ir nurodykite norimą įsigyti sumą. Arba galite pereiti prie užsakymų sąrašo.

2 žingsnis: Pasirinkite jums artimiausią banką, tada atlikite grynųjų pinigų įmoką.

3 žingsnis: Nufotografuokite operacijos kvitą ir nusiųskite jį pardavėjui el. Paštu.

4 žingsnis: Pardavėjas išleis bitkoinus iš sąlyginio deponavimo, kai jie patikrins kvito tikrumą.

Argumentai už:

 • Patogu mažiems kiekiams.
 • Tai greita; daugiausiai valandą gauti bitkoinų.
 • Greitas ir reaguojantis klientų aptarnavimas.

Minusai:

 • Privatumas yra ribotas; reikia nustatyti dideles sumas.
 • dideli mokesčiai; 2% indėliams grynaisiais.
 • Apribojimas tiems, kurie neturi asmens tapatybės.

6. Wallofcoins

Pirkite „Bitcoins“ „WallOfCoins“

„Wallofcoins“ yra dar viena „P2P Exchange“, kurioje galite įsigyti bitkoinų be asmens tapatybės dokumento. Siekdama apsaugoti savo vartotojų tapatybę, ši platforma naudoja tik grynųjų pinigų įmoką banke. Jums reikia tik el. Pašto adreso ir veikiančio telefono numerio, jei norite nusipirkti bitkoinų su „Wallofcoins“ – nėra jokių apribojimų, kiek bitkoinų galite nusipirkti.

Norėdami nusipirkti bitkoinų, tiesiog spustelėkite mygtuką „Pirkti“, įveskite savo pašto kodą, kad sistema galėtų rasti artimiausias mokėjimo paskirties vietas. Tada nurodykite savo bitkoino adresą, sumą, kurią norite įsigyti, ir atlikite užsakymą. Wallofcoins padės jums per SMS sistemą, kaip atlikti mokėjimą į pasirinktą mokėjimo paskirtį.

Šiame vaizdo įraše paaiškinta, kaip tai padaryti.

Argumentai už:

 • Be limitų.
 • Galite pirkti nuo mažiausiai 5 USD.
 • Maži mokesčiai.

Minusai:

 • Dauguma pardavėjų, nenorinčių parduoti didelių BTC kiekių.
 • Pardavėjas, patvirtinantis mokėjimą, nustato pristatymo greitį.
 • Nuskaičiuoti mokesčiai nėra viešai rodomi.

7. Bisq

Pirkite „Bitcoins“ „Bisq“

„Bisq“ yra decentralizuota atvirojo kodo „peer-to-peer“ programa. Naudodamasis šia programa, kiekvienas gali pasikeisti „fiat“ valiuta su bitkoinais. Kadangi nėra centralizuotų serverių, kuriais būtų galima pasikliauti, vartotojai kontroliuoja savo lėšas. Jums nereikia pateikti asmeninės informacijos norint įsigyti bitkoinų naudojant „Bisq“ programą. Be to, visa operacijos informacija lieka privati ​​tarp jūsų ir pardavėjo.

1 žingsnis: Atsisiųskite „Bisq“ programą ir įdiekite ją į savo kompiuterį.

2 žingsnis: Susiekite mokėjimo metodą su „Bisq“ paskyra. Galite pasirinkti iš įvairių mokėjimo būdų, įskaitant banko pavedimą ir grynųjų pinigų įmoką.

3 žingsnis: Susieję mokėjimo metodą, eikite į skirtuką „Pirkti BTC“, kad pradėtumėte naršyti pagal pasiūlymus. Spustelėkite „Pirkite BTC “ skirtuką, kad įvykdytumėte pasiūlymo reikalavimus: kiek BTC pirkti, sumą, kurią reikia sumokėti USD arba eurais, ir mokesčius + mokėtiną užstatą. Jūs turite finansuoti savo prekybą nedideliu kiekiu BTC; tai apima užstatą, prekybos mokesčius ir kasybos mokesčius. Piniginę galite finansuoti naudodami „Bisq“ programą arba iš kitos piniginės.

4 žingsnis: Palaukite, kol „Bitcoin blockchain“ patvirtins jūsų BTC operaciją (reikia bent šešių patvirtinimų), tada atlikite mokėjimą už perkamus bitkoinus. Kai atliksite mokėjimą, palaukite pardavėjo patvirtinimo. Kai pardavėjas patvirtins, kad gavo mokėjimą, turėtumėte gauti savo bitkoinus kartu su užstatu. Kilus ginčui, programa turi įmontuotą arbitražo sistemą.

Argumentai už:

 • Tai decentralizuota; nereikia registruotis.
 • Atviro kodo, saugus ir greitas.
 • Sandoriai yra visiškai anonimiški.
 • thumbs-upTuri arbitražo sistemą.

Minusai:

 • Iš pradžių vartotojams gali kilti problemų vykdant klientą.
 • Nenaudinga, jei nėra tam tikro BTC, kuris galėtų pasiūlyti užstatą.

Pirkite „Bitcoins“ anonimiškai naudodami kreditines korteles / debeto korteles

Anonimiškai pirkti kreditinius / debetines korteles yra sunki užduotis. Taip yra dėl didėjančių sukčiavimo atvejų, susijusių su plastikiniais pinigais; todėl biržos turi prašyti KYC / AML informacijos, kad būtų išvengta šio įsimaišymo. Biržos, kuriose neprašoma netikrinti, tikriausiai riboja, kiek bitkoinų galite nusipirkti naudodamiesi savo kredito ar debeto kortele.

Jei neprieštaraujate patvirtindami savo tapatybę, Čia yra penki biržos, kuriose galite nusipirkti bitkoinų su kreditine kortele.

Norėdami nusipirkti bitkoinų be asmens tapatybės kortelių, naudokite kreditines korteles, išbandykite šias dvi biržas. Be to, atkreipkite dėmesį, kad kredito kortelės ir debeto kortelės nėra vienintelės priimamos mokėjimo galimybės. Pinigų įmokos ir net išankstinio mokėjimo čekiai taip pat yra alternatyva.

247 mainai

„247Exchange“ yra viena iš platformų, kurioje galite įsigyti bitkoinų be asmens tapatybės kortelių naudodami kreditines ar debetines korteles. Tačiau jie turi pradinių pirkimų limitą naujiems vartotojams. Naujų paskyrų dienos / mėnesio limitas yra 100 USD. Norėdami padidinti savo limitus, turėtumėte pirkti bitkoinus, kurių vertė yra ne mažesnė kaip 15 USD; tai turėtų padidinti jūsų dienos limitą iki 150 USD; jūsų mėnesio limitas padidėtų iki 300 USD.

Jei perkate mažiausiai 100 USD vertės bitkoinų, jūsų dienos limitas šoktelės iki 250 USD, o mėnesinis – iki 500 USD. Paprastai kuo ilgiau galite naudoti kreditinę kortelę naudodami „247Exchange“, tuo didesnis jūsų pirkimo limitas. „247Exchange“ jus patikrins, jei norite padidinti pirkimo limitą viršijant 3000 USD (dienos limitas) ir 30 000 USD (mėnesio limitas).

Mokėjimas kreditu nėra vienintelė galimybė. Taip pat turite galimybę atsiskaityti grynaisiais pinigais ir išankstinio mokėjimo kuponais.

Norėdami nusipirkti šiek tiek bitkoinų, užregistruokite sąskaitą 247Exchange. Norėdami pradėti, jums tiesiog reikia el. Pašto adreso, todėl puikiai tinka pirkti anonimiškai bitkoinus. Iš ten pasirinkite savo vietą, pageidaujamą mokėjimo būdą ir atlikite užsakymą.

Argumentai už:

 • Pirkite bitkoinus su bet kuria kredito / debeto kortele.
 • Jis palaiko grynųjų pinigų įmokas ir išankstinio mokėjimo kuponus / korteles.
 • Greita ir lengva.
 • Patikimas palaikymas.

Minusai:

 • Nepatvirtintų vartotojų operacijų limitas.

Buysomebitcoins

„Buysomebitcoins“ yra dar viena birža, kurioje galite nusipirkti bitkoinų su kreditine kortele nepateikdami savo asmens dokumento. Tačiau jie prašo patvirtinimo iš tų, kurie nori didesnių ribų. Norėdami nusipirkti bitkoinų, jums tereikia patvirtinti savo numerį; jie jums atsiųs patvirtinimo kodą. Be to, jie nuskaičiuos 1 USD iš jūsų kortelės, kad ją patvirtintų. Ši suma negrąžinama.

Nors ji turi paprastą ir patogią naudoti sąsają, kai kurie vartotojai skundėsi, kad „Exchange“ turi paslėptus mokesčius. Be to, neaišku, ar jų klientų aptarnavimas reaguoja.

Argumentai už:

 • Pirkite bitkoinus su kreditine kortele be asmens tapatybės dokumento.
 • Operacija yra greita.

Minusai:

 • Nereglamentuojama.
 • Vartotojai nekontroliuoja lėšų.
 • Vartotojai skundžiasi dėl paslėptų mokesčių.
 • Svetainė neatrodo saugi.

Pirkimas „Bitcoin“ bankomatuose

Kitas greitas būdas anonimiškai pirkti bitkoinus yra per Bitcoin bankomatus. Tačiau yra toks neigiamas požiūris: yra ribų, kiek galite nusipirkti anonimiškai; Be to, ši parinktis nėra prieinama visiems.

Naudojant daugumą bitkoinų operatorių, jums nereikia patvirtinti savo tapatybės dėl žemų ribų. Ribos ir patikrinimai skiriasi priklausomai nuo mašinos tipo ir operatoriaus.

Norėdami rasti bankomatą šalia savęs, naudokite Coinatmradar.com žemėlapį. Šiuo metu visame pasaulyje yra virš 3000 bankomatų. Yra tikimybė; šalia jūsų miesto gali būti vienas. Jei taip yra, jums reikia laikytis šios procedūros, kad anonimiškai pirktumėte bitkoinus, nereikalaujant jokio asmens tapatybės dokumento.

Kaip tai padaryti:

 1. Raskite šalia jūsų esantį Bitcoin bankomatą naudodami https://coinatmradar.com/ žemėlapis.
 2. Eik prie bankomato; vartotojo sąsajoje pasirinkite savo kalbą ir eikite į parinktį „Pirkti bitkoinus“. Tada nustatykite norimo įsigyti BTC sumą.
 3. Tada įveskite savo telefono numerį arba el. Pašto adresą (šis veiksmas skirsis priklausomai nuo mašinos tipo). Patvirtinimo kodas bus išsiųstas šiuo numeriu arba el. Paštu.
 4. Vėlgi, priklausomai nuo mašinos tipo, galite nurodyti esamą bitkoino adresą arba gali tekti sukurti naują. Jei nuspręsite naudoti esamą bitkoino adresą, turite galimybę nuskaityti jo QR kodą.
 5. Tada įdėkite „fiat cash“ į sistemą ir patikrinkite operaciją, kad gautumėte bitkoinų.

Pastaba: kai kurios mašinos nespausdina bitkoinų adresų. Tai reiškia, kad prieš pirkdami su tam tikromis mašinomis turite turėti Bitcoin piniginės adresą. Jei neturite supratimo kaip nustatyti Bitcoin piniginę, šis vadovas bus naudingas.

Išvada apie tai, kaip anonimiškai pirkti bitkoinus

Pirkti bitkoinus nepateikiant asmeninės informacijos šiandien yra iššūkis. Taip yra todėl, kad dauguma biržų, leidžiančių pirkti skaitmenines valiutas, prašo pateikti KYC / AML informaciją. Vis dėlto, jei jums nepatogu pateikti savo asmeninės informacijos trečiųjų šalių svetainėms, yra nedidelis langas, kurį galite išnaudoti – arba nusipirkite bitkoinų iš anksčiau išvardytų svetainių, arba apsvarstykite galimybę išgauti bitkoinus naudodami kasybos baseinus.

Kasyba yra kitoks kamuolio žaidimas; didėjant tinklo sunkumams ir ASIC kalnakasių eksploatavimo sąnaudoms, kasyba tikriausiai ne visiems. Žr. Mūsų žingsnis po žingsnio vadovą, kaip išgauti bitkoinus 2018 m.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me