Pasaulinė perspektyva – Afrikos leidimas

Pasaulinė perspektyva

Metams ir dešimtmečiui artėjant į pabaigą, mes vertybinių popierių biržoje vertiname, kad protinga vertinti pasaulinę pramonės nuotaiką tokią, kokia ji yra. Kokia dabartinė skaitmeninių vertybinių popierių sektoriaus būklė? Ar šiandien geriau nei buvo vakar? Gal tie „žinantieji“ jaučiasi taip, lyg strateginį darbą dar reikia atlikti.

Tai visi klausimai, kuriuos gali kelti daugelis, įskaitant mus kaip vertybinius popierius.io. Atsižvelgdami į tai, mes kreipėmės į įvairius šio sektoriaus atstovus. Kiekviena sveikina iš skirtingų Žemės rutulio regionų.

Šis komentaras suteikia supratimą apie jų mąstymo procesus ir tai, kaip reguliavimo aplinka gali formuoti rinkos suvokimą.

Įtakos

Afrika, Azija, Europa, Šiaurės Amerika ir Jungtinė Karalystė. Tai regionai, į kuriuos nusprendėme žvelgti individualiai.

Šios įmonės ir jų vadovai skyrė laiko pasidalinti savo mintimis.

  • MERJ (Afrika)
  • „InvestaX“ (Azija)
  • „Fintelum“ (Europa)
  • Vertalo (Šiaurės Amerika)
  • „Smartlands“ (Jungtinė Karalystė)

Penny už jūsų mintis?

Mūsų metodika buvo paprasta – užduokite tuos pačius 5 paprastus klausimus, susijusius su skaitmeniniais vertybiniais popieriais, 5 generaliniams direktoriams / generaliniams direktoriams iš viso pasaulio.

Tikslas? Gaukite įžvalgų apie geografijos pagrindu suvokiamo ir pritaikomo sektoriaus skirtumus. Kažkas, ką mes jaučiame, yra svarbi metrika, atsižvelgiant į sektoriaus potencialą daryti įtaką „FinTech“ pasauliniu mastu.

Afrika – Ed Tuohy, MERJ generalinis direktorius

Seišeliai yra Indijos vandenyne, į rytus nuo Tanzanijos, yra salų valstybė, veikianti kaip namai MERJ.  Vadovaujamas generalinio direktoriaus Edo Tuohy, MERJ yra vertybinių popierių birža, veikianti nuo 2011 m.

Jų pastangos lėmė tai, kad ji tapo pirmąja įmone, sėkmingai išleidusia tokenizuotas akcijas skaitmeninėse biržose. Be to, bendrovė užmezgė kelias strategines partnerystes, kurios turėtų leisti labai plėstis ne tik JAV, bet ir Europoje.

Kas yra „MERJ Exchange“?Kas yra „MERJ Exchange“?

Žiūrėkite šį vaizdo įrašą „YouTube“

  1.    Jūsų nuomone, tai yra didžiausias iki šiol pašalintas pramonės pasiekimas / kliūtis?

Tai skamba paprastai, tačiau suprantama, kad skaitmeniniai ar žetonizuoti vertybiniai popieriai nėra tas pats, kas kriptografinės valiutos. ICO etapas padarė didelę žalą reputacijai technologijoms, o užtruko šiek tiek laiko atskiriant skaitmeninius vertybinius popierius nuo šios stigmos.

  1.    Minėtais laimėjimais padėjus pamatus pramonei, tai lieka didžiausia kliūtis judėti į priekį?

Vartotojo patirtis. Didžioji dalis pasaulio nėra pasirengusi savęs saugojimui su asmeniniais raktais ir pan. Kol UX nebus išrūšiuota, vis tiek yra visiškai naudingi tokenisizacijos pranašumai. Taip pat pagrindinių grandinių spektras šiek tiek pakerta augimą. Tai tarsi 30 skirtingų internetų, iš kurių galima rinktis. Standartizavimas neabejotinai padėtų užtikrinti sąveiką.

  1.    Kalbant apie „draugišką“ reguliavimą ir vyriausybės sutikimą, ar pastebėjote, kad kitos šalys palieka likusias šalis?

Tiesą sakant, daugelis šalių yra labai iniciatyvios, ir aš į tai įtraukiu Seišelius, tačiau tai yra komandinis sportas ir turime dirbti visame pasaulyje. Šiuo atžvilgiu jūs esate tik tokia stipri kaip silpniausia jūsų grandis. JAV ir Kinija yra tokie dideli svorio centrai, ir nors abu yra iniciatyvūs tam tikru požiūriu, jie vis dar yra gana sudėtinga aplinka šiai technologijai.

  1.    Daug nuveikta apie skaitmeninių vertybinių popierių transformacines galimybes. Tai gali turėti įtakos pokyčiams daugelyje pramonės šakų, kurios, jūsų manymu, turi didžiausią naudą iš skaitmeninių vertybinių popierių sektoriaus?

Tai yra kapitalo rinkų vartotojai, t. Emitentai ir investuotojai. Tai gali būti paprasti gatvės žmonės, kurie galbūt niekada neturėjo fiksuoto ryšio kompiuterio ar biržos maklerio sąskaitos, tačiau dabar jie turi išmanųjį telefoną. Mes kuriame savo technologijas, kad jos būtų sklandžiai integruojamos su išmaniaisiais telefonais. Mes teikiame prieigos tašką prie kapitalo rinkų, kurios anksčiau nebuvo milijonams žmonių. Tai kol kas didžiausias nugalėtojas. Kapitalo rinkų demokratizavimas.

  1.    Žvelgiant į ateitį, kur augimo trajektorijoje matote skaitmeninius vertybinius popierius per ateinančius dvejus ir penkerius metus?

Per ateinančius dvejus metus tikimės pamatyti daug turto užtikrintų vertybinių popierių – kietojo turto, pavyzdžiui, aukso, kolekcinio turto, pavyzdžiui, automobilių ir meno, bei nekilnojamojo turto. Manau, kad po 5 metų nematerialiojo turto bus daugiau – autorių teisių, muzikos teisių, autorių teisių, taip pat gilaus ir likvidaus pradinių, rizikos ir MVĮ įmonių fondo. Tai puikiai tinka besivystančių regionų investuotojams, kurie ieško būdų, kaip diversifikuoti savo veiklą tarptautiniu mastu.

Išvada

Na, jūs turite tai! 2019 m. Netrukus baigsis, šiame sektoriuje akivaizdi tendencija – teigiama. Nors daugybė kliūčių buvo įvykdyta ir pašalinta, horizonte lieka daug daugiau. Nepaisant to, skaitmeninių vertybinių popierių potencialas pertvarkyti „FinTech“ išlieka toks pat viliojantis kaip ir anksčiau.

Po kelių mėnesių susisieksime su baze, kad iš naujo įvertintume pramonės nuotaikas nauju influencerių rinkiniu iš viso pasaulio. Iki to laiko būkite informuotas dažnai išplatindamas vertybinius popierius.io!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me