Greitas žvilgsnis – saugumo žetonų rinkos antrinės prekybos analizė: 2019 m

Šią savaitę „Security Token“ grupė išleido savo išsamų metinį tyrimą – „The Security Token Market Secondary Trading Analysis: 2019“. Tyrimas suteikia tiesioginę informaciją apie dabartinę saugumo žetonų priėmimo būklę. Be to, jis atskleidžia pagrindines kliūtis, su kuriomis susiduria investuotojai, norintys dalyvauti antrinėje rinkoje.

Tyrimas pateikė įdomių duomenų. Pirma, statistika atskleidė, kad trūksta pažangos keliuose frontuose, susijusiuose su saugos žetonų priėmimu. Ataskaitoje išryškėjo susirūpinimą keliančios sritys, pradedant nuo naujos technologijos nesupratimo, iki atidėjimo dėl reguliavimo patvirtinimo. Bene ryškiausias duomenų kiekis, kurį patvirtino ataskaita, yra stebėtinas pasaulinio investuotojų šių reguliuojamų žetonų poreikio trūkumas.

Saugumo žetonų rinkos antrinės prekybos analizė: 2019 m

Vykdydami visapusišką „Security Token Group“ požiūrį į rinką, tyrėjai nusprendė įvertinti visas tarptautines jurisdikcijas. Tokiu būdu ataskaita gali atspindėti pasaulinę rinkos veiklos per 2019 m. Metriką. Šis metodas suteikė labai reikalingą įžvalgą apie antrinių rinkų bendrą sveikatos būklę ir rezultatus tarptautiniu mastu..

2019 m. STO antrinės prekybos rinkos apžvalga

Kaip viena iš pirmųjų paskelbtų ataskaitų apie 2019 m. Saugumo žetonų antrinės rinkos pažangą, skaitytojai turi didžiulį kiekį anksčiau nežinomų duomenų. Pavyzdžiui, ataskaitoje nurodoma, kad antrinių saugumo žetonų rinka pasiekė aukščiausią lygį sausio mėnesį – 229 501 221,25 USD. Įdomu tai, kad šis pikas yra tiesioginis „tZERO“ TZROP pirmenybinių akcijų ženklų prekybos rezultatas.

Pažymėtina, kad iki metų pabaigos antrinė rinka sumažėjo 67%, o gruodžio mėn. Rinkos viršutinė riba siekė tik 76 062 199,46 USD. Šiuo metu bendra antrinių rinkų apimtis yra apie 2 410 607,94 USD. Ši apimtis suskirstyta į mėnesio vidurkį – 214 682,90 USD arba dar labiau – 7156,10 USD dienos vidurkį..

Nepaisant klestinčios STO rinkos, 2019 m. Pradėjo veikti tik trys saugos žetonų mainai. Įdomu tai, kad visos trys biržos atitinka JAV jurisdikcijos atitikties reikalavimus. Šie duomenys įrodo augantį „blockchain“ firmų norą patekti į JAV rinkas. Trys biržos, kurios viešai pasirodė 2019 m., Yra „tZERO“, „OpenFinance Network“ ir „Uniswap Exchange“.

tZERO

„TZERO“ mainai pradėjo veikti 2019 m. Sausio mėn. Tuo metu „tZERO“ talpino tik vieną saugos prieigos raktą, „TZROP“ teikė pirmenybę nuosavybės ženklui. Nepaisant to, kad platforma neturėjo įvairovės, „tZERO“ visus metus išlaikė aukščiausią rinkos ribą. Taigi tZERO sudarė nepaprastai 58% visos antrinės rinkos viršutinės ribos. Taigi TZROP yra didžiausias simbolis pramonėje, kuriuo bus prekiaujama per 2019 m. Be didžiausios veiklos, TZROP taip pat gauna titulą už tai, kad jis yra nuosekliausiai parduodamas saugumo žetonas antrinėse rinkose, atsižvelgiant į dienos apimtį..

„tZERO“ našumas naudojant „Security Token“ rinkos antrinės prekybos analizę

„tZERO“ našumas naudojant „Security Token“ rinkos antrinės prekybos analizę

„OpenFinance“ tinklas

„OpenFinance“ tinklas duris prieš „tZERO“ atvėrė 2018 m. Ketvirtąjį ketvirtį. Skirtingai nuo konkurencijos, „OpenFinance“ sugebėjo investuotojams suteikti pasirinkimą prekybos žetonų. Gruodžio mėn. Birža prekiauja penkiais gyvais apsaugos žetonais: „Blockchain Capital“, „Lottery.com“, „SPiCE VC“, „22x Fund“ ir „Protos Asset Management“..

Atsikratyti

„Uniswap“ buvo atidaryta vėliau tais metais. Unikaliai, šis mainas buvo sutelktas į nekilnojamojo turto užtikrinamus apsaugos žetonus. Mainai surengė tris „RealT“ tokenizuotas nuosavybes Detroite, Mičigane. Kadangi „Uniswap“ pirmiausia prekiauja nekilnojamojo turto žetonais, birža suteikia investuotojams daugybę naujų ir unikalių investavimo galimybių. Svarbu tai, kad analitikai mano, kad tokenizuotas nekilnojamasis turtas turi precedento neturintį aukštesnį potencialą.

Saugumo žetonų rinkos antrinės prekybos analizė – 2019 m

Ataskaita taip pat šiek tiek nušvietė šių žetonų populiarumo tempą. Pažymėtina, kad 2019 metų pradžia buvo stipri. Svarbu tai, kad per pirmąjį ketvirtį prekiavo penki tiesioginiai apsaugos žetonai. Nepaisant stiprios pradžios, dauguma šių žetonų nematė kasdienės prekybos. Tiesą sakant, ataskaita atskleidė, kad didžioji dauguma saugos žetonų per mėnesį patyrė tik keletą sandorių.

Saugumo žetonų rinkos antrinės prekybos analizė atskleidžia dvi tiesas

Peržiūrėjus visus pateiktus duomenis, saugumo žetonų rinkos antrinės prekybos analizė įrodė du svarbius aspektus, susijusius su saugumo žetonų veikla antrinėse rinkose. Viena, tai parodė, kad saugumo žetonų infrastruktūra pradeda skverbtis į tradicines rinkas. Šis priėmimas akivaizdus, ​​nes daugelis didžiausių pasaulio institucijų nusprendė išbandyti „blockchain“ technologiją kaip alternatyvą dabartinėms verslo sistemoms, apimančioms sandorius ir atsiskaitymus..

Šis sprendimas yra prasmingas, kai atsižvelgiate į padidėjusį efektyvumą ir sumažintas išlaidas, kurias įmonė gauna iš integracijos. Kaip pagrindinių institucijų, siekiančių patekti į saugos žetonų sektorių, pavyzdžiai, ataskaitoje pateikiama naujausia „Santander“ banko „blockchain“ įmonė. Taip pat yra išvardyti Franklino Templetono ir „Deutsche Boerse“ vykdomi skaitmeninių vertybinių popierių prekybos grandinėje 700 tūkst..

Santanderis patenka į „Blockchain“ sektorių per svetainę

Santanderis patenka į „Blockchain“ sektorių per svetainę

Antras ir, ko gero, svarbiausias šios ataskaitos pasiėmimas yra tas, kad dauguma mažmeninių investuotojų (kriptografinių ir tradicinių) nelabai domisi dabartine saugumo žetonų partija antrinėse rinkose. Šis interesų nebuvimas reiškė silpną daugumos ištirtų saugos ženklų veikimą.

Šis niūrus investuotojų dalyvavimas gali būti siejamas su daugeliu priežasčių. Analitikai atkreipė dėmesį į reguliavimo kliūtis, investuotojų nuovargį ir mažą tikėtiną grąžą, nes tai yra viena iš pagrindinių nedalyvavimo priežasčių. Savo ruožtu šis nesidomėjimas virsta prekybos platformomis, kurios stengiasi suteikti sektoriui labai reikalingą likvidumą.

Ateitis Atrodo šviesi

Nors saugumo žetonų rinkos antrinės prekybos analizė įrodė, kad erdvėje reikia daug nuveikti, ji taip pat parodė, kad rinka vystosi lėtai. Pažymėtina, kad ataskaita parodė, kad 2020 m. Planuojama pradėti naudoti daugiau nei 60 saugos žetonų mainų. Šie mainai apima visą pasaulį, įskaitant JAV, Kanadą, Jungtinę Karalystę, Vokietiją, Lichtenšteiną, Estiją, Nyderlandus, Šveicariją, Gibraltarą, Maltą, Seišelius. Baltarusija, Didžiosios Britanijos Mergelių salos, Singapūras, Kinija, Filipinai, Antigva, Jamaika, Barbadosas, Kaimanų salos, Mauricijus, Jungtiniai Arabų Emyratai ir Grenlandija.

Saugumo žetonų rinkos antrinės prekybos analizė – požiūris į ateitį

Jūs tikrai turite jį perduoti „Security Token“ grupei. Šiai komandai pavyko surinkti vertingos informacijos lobyną, kuris tikrai padės investuotojams ir organizacijoms judėti į priekį. Kol kas besidomintys šios statistikos geografiniu suskirstymu gali rasti informaciją čia.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

4f7 e80 adf d75 094 bbc fa1