OKEx runā par OKB ekoloģisko attīstību tā 1. gadadienā

OKEx, Maltā bāzēta pasaulē vadoša digitālo aktīvu apmaiņa, atzinīgi vērtē OKB pirmo gadadienu – OKEx pieņemto globālo lietderības marķieri. Oficiāli 2018. gada 22. martā uzsāka OK Blockchain Foundation, OKEx ir pielāgojis OKB un piemērots OKEx globālajai ekosistēmai, kurā ietilpst laimīgā piektdiena, OKB Trading Market, Listing Vote, OKETT, OKNodes, globālie partneri, galvenie investori un izraudzītie tirgotāji . Tikmēr OKEx arī paziņoja, ka sāks OKDEX, pirmo decentralizēto apmaiņu OKChain, un atvērs supermezglu vēlēšanas blokķēdei.

"Mēs sirsnīgi pateicamies, lai pateiktos visiem 1 miljonam OKB īpašnieka, kas pagājušajā gadā veicināja milzīgo 15,6 miljardu OKB tirdzniecības apjomu. Tas iezīmē svarīgu pavērsienu, ko OKB sāk uzplaukt pēc betona pamatu uzstādīšanas," sacīja Endijs Čeungs, OKEx operāciju vadītājs. "OKEx tas ir vienkārši, mēs cenšamies kļūt par tendencēm un apņemamies veidot spēcīgu blokķēdes ekosistēmu ar tirgotājiem. Ar šādu rezultātu mēs jūtamies spēcīgāki, lai turpinātu virzīt blokķēdes un digitālo aktīvu nozares attīstību."

1. Kad OKB tiks ievietots blokķēdē?

Iemesls, kāpēc OKB nav bijis ķēdē, bija tāpēc, ka mūsu operāciju komanda slepeni izstrādāja savu blokķēdi – OKChain. Pašlaik OKChain ir pēdējā izstrādes stadijā, un mēs paredzam, ka tas tiks palaists testnetā 2019. gada jūnijā. Tā kā ir liels skaits lietotāju, kas aicina OKB ievietot blokķēdē, pēc apsvērumiem mūsu komanda ir nolēmusi to ievietot ERC-20 blokķēdē vispirms līdz aprīļa beigām. Kad OKChain kļūs stabils, OKB tiks migrēts no ERC-20 tīkla uz OKChain mainnet. Līdz tam brīdim OKB būs OKChain tīkla vietējais marķieris, kuru var izmantot, lai nokārtotu transakcijas maksu, vai arī to izmanto OKChain izstrādātajos Dapps.

2. Kāda ir OKChain izmantošana?

Mēs uzsāksim OKEx pirmo decentralizēto apmaiņu (DEX) vietnē OKChain un atvērsim bloku ķēdes super mezglu vēlēšanas. Izmantojot OKB, var balsot par savu iecienītāko supermezglu kandidātu un norēķināties par darījumu maksu vietnē OKDEx. OKB tiks izmantota arī marķieru iepriekšējai pārdošanai, un projekta komandām turpmāk būs jāmaksā super mezgli OKB kā pakalpojuma maksa.

3. Kopējais OKB piedāvājums ir 1 miljards. Kad 300 miljoni jau ir apgrozībā, kad tiks atbrīvoti atlikušie 700 miljoni?

Pašlaik ir slēgti 700 miljoni OKB. 300 miljoni no tiem tiks piešķirti OKEx lietotājiem, izmantojot mūsu lojalitātes programmu, bet atlikušie 400 miljoni pieder OK Blockchain fondam un operāciju komandai. Tomēr, lai efektīvāk izveidotu OKB ekosistēmu, 700 miljonu OKB izlaišana tiks atlikta no 2020. līdz 2022. gadam. Sešus mēnešus iepriekš mēs paziņosim vēl vienu paziņojumu, lai informētu sabiedrību, vai pagarināsim bloķēšanas periodu vai atlaidiet žetonus partijās.

4. Vai laimīgā piektdiena turpināsies?

Kopš pirmās laimīgās piektdienas 2018. gada 20. aprīlī mēs jau esam izplatījuši 32954,12BTC vairāk nekā 1 miljonam OKB īpašnieku. Bet no 2019. gada 22. marta mēs optimizēsim izplatīšanas kārtulu. Momentuzņēmuma un sadalījuma attiecība nemainīsies. Tomēr BTC izplatīšanas summa vispirms tiks izmantota OKB atpirkšanai, un pēc tam OKB summa tiks sadalīta OKB turētājiem saskaņā ar esošajiem momentuzņēmuma un izplatīšanas noteikumiem.

5. Vai OKB tiks piemērots OKEx jaunajai platformai – OK Jumpstart??

Kā jauna utilītas marķieru pārdošanas platforma OKB būs vienīgais marķieris, kas pieņemts OK Jumpstart. Tiek uzskatīts, ka augstas kvalitātes projektiem un agrīnajiem uzņēmējiem IEO modelis ir ideāla metode, kā sākt darbu. Visi OK Jumpstart uzsāktie projekti tiks iekļauti mūsu tūlītējā tirgū, un projektiem ar izcilu sniegumu pat būs iespēja tikt iekļautiem mūsu C2C un atvasināto instrumentu tirgos. OK Jumpstart ir veltīts, lai palīdzētu potenciālajiem jaunajiem uzņēmumiem. Mēs novērtējam kvalitāti, nevis kvantitāti. Mēs jau esam iesaistījušies sarunās ar projektu komandām visā pasaulē. Drīz mēs paziņosim par pirmo startstart projektu un atklātu pārdošanu OKEx lietotājiem, kuri atbilst mūsu KYC prasībām un tur OKB.

BEIGT

Par OKEx

Pasaulē lielākais un daudzveidīgākais kriptovalūtu tirgus OKEx ir tas, kur globālie kriptogrāfijas tirgotāji, kalnrači un institucionālie investori nāk pārvaldīt kriptogrāfijas aktīvus, uzlabot ieguldījumu iespējas un ierobežot riskus. Mēs nodrošinām galveno kriptovalūtu tūlītējo un atvasināto instrumentu tirdzniecību, tostarp nākotnes līgumus, pastāvīgos mijmaiņas līgumus un iespējas, piedāvājot investoriem lielu elastību, izstrādājot stratēģijas, lai maksimizētu ieguvumus un mazinātu riskus.

Mediju kontakts:

Vivjens Čoi

E-pasts: [email protected]

@vivienchoi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

713 be9 86c 9b1 9c3 b26 5dd