Kripto tirgus ikdienas (2,28) | Ja atbalsta zona tuvu 8500 USD ir efektīva īstermiņā, BTC var ieviest stundas līmeņa atsitiena iespēju.

BTC mūžīgais līgums

Līmeņa raksturs4H konsolidācija

Šī ir BTC 4 stundu diagramma, kas mums parāda, ka pēc krituma līdz 8500 USD cena tika atjaunota nedaudz zem 9000 USD, pēc tam sastapās ar pretestību, apvienojumā ar zemo pirkšanas apjomu, īstermiņā nav viegli atkāpties no 9100 USD..

Lai arī šobrīd par efektīvo atbalstu kļuva 8500 USD, tendence var nokristies zem tā, jo spēcīgākais ir aptuveni 8250 USD. Pārvietojiet mūsu redzesloku uz 2019. gada decembri, BTC izveidoja lielu apakšējo modeli no $ 6500, un atzvana pirmā apakšdaļa bija apmēram $ 8250, tas ir dibena kakla izgriezums, kuram vienmēr ir stingrs atbalsta stiprums cenai.

Ir arī viegli iedomāties, ka, ja tiek pārkāpts arī šis atbalsta līmenis, ir iespējams, ka cena atgriezīsies līdz 7K. Ieguldītājiem vajadzētu pamanīt, ka, ja pārdošanas apjomam nedēļas nogalē nav samazinoša signāla, krītošais risks kļūst lielāks, tajā brīdī tiks pārbaudīti 8250 USD.

Līmeņa raksturs1D – konsolidācija

Vakar BTC neizdevās iegūt pietiekamu atbalstu netālu no kritiskā 9 100 USD atzīmes un tikai dažu stundu laikā samazinājās līdz 8500 USD , tagad īslaicīgi nonākot konsolidācijas tendencēs. OKEx analītiķis Neo uzskata, ka 9 000 ASV dolāru kritums nozīmē, ka pašreizējā bullish kārta zināmā mērā ir beigusies, taču arī garā apakšējā ēna, kas izveidojās pēc vakardienas slēgšanas, atspoguļo to, ka buļļiem joprojām ir noteikta spēja uzņemties virs 8500 USD. Ņemot vērā to, ka izšķirošā punkta pārtraukumam ir liela negatīva ietekme uz bullish noskaņojumu, šīs pozīcijas atbalsta spēks vēl nav jāpārbauda. Raugoties no stundas tendences, nākamajā nedēļā var notikt zināms atsitiena līmenis, ja nedēļas nogalē cena var stabilizēties līdz 8500 dolāriem. Tomēr pašreizējais tirgus nevēlas atgriezties, un, iespējams, tas īstermiņā nokritīsies zemāk un saņēma spēcīgu atbalstu aptuveni 8 250 ASV dolāru apmērā (apakšējā izgriezums pagājušā gada beigās). Tā kā šī pozīcija bija iepriekšējā bullish sākumpunkts, cena var atgriezties līdz 7000 USD, ja nevar apstāties.

Pretestības un atbalsta līmenis:

Īstermiņa pretestībaVidēja termiņa pretestība 8850 USD9100 USD

Īstermiņa atbalstsVidēja termiņa atbalsts – 8500 USD8200 USD

ETH mūžīgais līgums

Līmeņa raksturs 1H-lācīgs

Šī ir ETH 1 stundu diagramma, vakar ETH atsitās spēcīgāk nekā BTC. Pēc MA (30) uzlaušanas 1 stundas līmenī cena tagad tiek nomākta MA (60). Tā kā konsolidācijas telpa pakāpeniski šaurinās, jebkurā laikā var notikt izrāvieni. Investori var turpināt pievērst uzmanību 215 ASV dolāru atbalsta efektivitātei, tas veidos īstermiņa dubultā dibena atsitiena modeli, ja tas būs efektīvs šajā nedēļas nogalē. Pretējā gadījumā tam būs zināma varbūtība pārbaudīt 200 USD.

Pēc sasniegšanas līdz augstākajam punktam lāču tilpums kļūst mazāks, tas, iespējams, nozīmē, ka ir īslaicīgs atpūtas signāls.

Pretestības un atbalsta līmenis:

Īstermiņa pretestībaVidēja termiņa pretestība 230 USD245 USD

Īstermiņa atbalstsVidēja termiņa atbalsts 215 USD apmērā200 USD

XRP pastāvīgais līgums

Līmeņa raksturs1H-lācīgs

OKEx XRP pastāvīgais līgums: XRP atkal nokrita zemāk par MA (60) un MA (30), pēc neilga abu pārrāvuma, tas ir buļļu atsitiena vājums, nepietiekama līdzekļu plūsma, lai atsitiens nevarētu ilgāk noturēties.

Labās ziņas buļļiem ir tas, ka pārdošanas apjoma līmenis pēdējā kritiena posmā ir zemāks nekā iepriekšējais, nokrītot no augšas. Ja apjoms nevar palielināties, XRP ir iespēja izveidot otro apakšdaļu aptuveni 0,2240 USD apmērā, tas nozīmē, ka atsitiens var ienāc nākamnedēļ. Tomēr, ja pārdošanas apjoms palielināsies īstermiņā, 0,2240 ASV dolāri nebūs efektīvi un nākamajam atbalsta līmenim vajadzētu būt 0,2130 ASV dolāriem, jo ​​tas ir atzvana apakšdaļa janvārī.

Pretestības un atbalsta līmenis:

Īstermiņa pretestība: $ 0,2470 Vidēja termiņa pretestība: $ 0,2670

Īstermiņa atbalsts: $0,2240 vidēja termiņa atbalsts :$0,2130

Atruna: šo materiālu nevajadzētu uzskatīt par pamatu ieguldījumu lēmumu pieņemšanai, un to nevajadzētu uzskatīt par ieteikumu iesaistīties ieguldījumu darījumos. Digitālo aktīvu tirdzniecība ietver ievērojamu risku un var izraisīt ieguldītā kapitāla zaudēšanu. Jums jāpārliecinās, ka pilnībā izprotat saistīto risku, kā arī jāņem vērā jūsu pieredzes līmenis, ieguldījumu mērķi un, ja nepieciešams, jāmeklē neatkarīga finanšu konsultācija.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

dcb e48 805 e1c 677 677 ed6