Kā piedalīties OKEx Jumpstart 11. projektā DEAPCOIN (DEP)

PIRMAIS SOLIS: REĢISTRĒTIES OKEx UN PASS KYC 2 LĪMEŅA PĀRBAUDĒ

OKEx mājas lapā noklikšķiniet uz "Pierakstīties" augšējā labajā stūrī, lai reģistrētos OKEx. Jūs varat reģistrēties, izmantojot e-pastu vai tālruni, pēc tam sistemātiski tiks nosūtīts sešciparu kods, aizpildiet pareizo numuru, pēc tam reģistrācija tiks pabeigta.

Lai piedalītos OKEx Jumpstart, jums iepriekš jānokārto KYC 2 līmeņa pārbaude. Piesakieties savā kontā un noklikšķiniet "KYC pārbaude" zem sava profila ikonas. Kopumā ir trīs 3 verifikācijas līmeņi, katrā no tiem ir dažādas informācijas prasības un 24 stundu izņemšanas ierobežojumi. Ievadiet savu individuālo informāciju, lai nokārtotu KYC verifikāciju. Lūdzu, ievērojiet, ka dažas teritorijas nav kvalificētas dalībai Jumpstart, kas atrodama paziņojumā.

OTRĀ SOLIS: PIRKT KRIPTO UN TIRDZNIECĪBU

Jaunie OKEx Jumpstart noteikumi ietver OKBelievers Exclusive Allotment Session un OKTraders Exclusive Allotment Session. Lietotājiem tiek prasīts vai nu turēt vismaz 100 OKEx platformas kriptogrāfijas – OKB, lai būtu OKBelievers, vai tirgot ne mazāk kā 5 BTC ekvivalentu summu, lai būtu OKTraders.

Lai iegādātos OKB, jums jānoklikšķina "Pērciet kriptogrāfiju" augšējā izvēlnes joslā un pēc tam izvēlieties OKB, pirkšanas valūtu un maksājuma veidu. Lodziņā aizpildiet valūtas summu, un sistēma aprēķinās, cik daudz OKB iegūsiet. Minimālais slieksnis ir 100 OKB, un tagad OKB cena ir 4,42 USD, tad mēs varam aizpildīt “442” un noklikšķināt "Pērc tagad" lai pārietu uz trešās puses maksājumu lapu. Pēc maksājuma veikšanas 100 OKB tiks pārskaitīti uz jūsu OKEx maku. Jūs to varat pārbaudīt "Aktīvs".

Varat arī tirgot citus kriptogrāfijas veidus kā OKTrader. Augšējā izvēlnes joslā noklikšķiniet uz "Tirdzniecība" un pēc tam izvēlieties "Vietējā tirdzniecība", kreisajā rokā varat izvēlēties tirdzniecības pārus, lai nopirktu vajadzīgo kriptogrāfiju. Mēs aprēķināsim jūsu uzkrāto tirdzniecības apjoma ekvivalentu BTC summu kopš OKEx izveidošanas, ieskaitot gan spot tirdzniecību, gan maržinālo tirdzniecību.

TREŠĀ SOLIS: IEGŪT PIEŠĶIRŠANAS KOEFICIENTU

Lai iegūtu visaugstāko piešķīruma koeficientu, jums 5 dienas pirms t pastāvīgi jātur vismaz 2500 OKBoken sale pēdējais nejaušais momentuzņēmuma laiks vai jūsu uzkrātā spot tirdzniecības summa kopš OKEx izveides ir lielāka par 100, kas aprēķināta BTC.

Īsāk sakot, jo lielāks OKB daudzums jums pieder, jo lielāks garantētais piešķīruma koeficients. Ja neturat OKB 5 dienas iepriekš, varat iegādāties lielāku daudzumu OKB pirms marķiera pārdošanas pēdējā izlases momentuzņēmuma laika, lai sasniegtu dalības slieksni. Lūdzu, ievērojiet, ka mēs nejauši uzņemsim lietotāju OKB turējumus katru dienu, ieskaitot finansēšanas kontu, vietas kontu, Fiat kontu un starpības kontu..

Runājot par OKTraders, lūdzu, ievērojiet, ka vēsturiskais uzkrātais spot tirdzniecības apjoms ietver tūlītējās tirdzniecības apjomu un maržas tirdzniecības apjomu.

Piešķīruma formulu, individuālo piešķīruma koeficientu un OKB momentuzņēmuma ierakstus var apskatīt OKEx Jumptusers mājas lapā un paziņojumā.

CETURTAIS SOLIS: PĀRDOŠANAS SESIJA 8. APRĪLĪ

OKEx Jumpstart marķiera pārdošana tiks uzsākta 8. aprīlī. OKBelievers ekskluzīvo kvotu sesija tiks atvērta plkst. 04:00 (UTC), un OKTraders privilēģiju sadales sesija tiks atvērta plkst. Katra marķiera pārdošanas sesija ilgs 30 minūtes. Pirms tā beigām nav abonēšanas ierobežojuma.

Par piemēru ņemot OKTraders privilēģiju piešķiršanas sesiju.

Pēc paziņojuma izlasīšanas OKEx Jumpstart mājas lapā noklikšķiniet uz “Esmu lasījis”.

Tagad jūs varat pārbaudīt marķieru pārdošanas noteikumus, detalizētu informāciju, piešķīruma likmi un kvotu skaitīšanu.

Noklikšķiniet uz “Allotment Details” un ievadiet DEP Sale lapu.

Aizpildiet DEP piešķīruma summu, un sistēma aprēķinās, cik OKB tas maksās. Kopējo OKB atlikumu varat skatīt šeit.

Noklikšķiniet uz “Abonēt”, tad jūs nonāksit abonēšanas rindā, un jūsu piešķīruma rezultāts tiks paziņots 30 minūtes pēc sesijas beigām.

Sīkāka informācija, piemēram, individuālie abonēšanas ierobežojumi un katras žetona pārdošanas kurss, tiks paziņots Informācija par OKEx Jumpstart x DEAPCOIN (DEP) marķiera pārdošanas informāciju.

Pēc piešķiršanas perioda beigām žetoni tiks ieskaitīti lietotāju OKEx finansēšanas kontā un tiks atskaitīta attiecīgā OKB summa. Visa atlikusī abonēšanas laikā aizturētā OKB summa tiks atbrīvota. Otrā sadales sesija sāksies pēc tam, kad būsim beiguši aprēķināt rezultātus. Varat izmantot OKB, kas izlaists no pirmās sesijas otrajā sesijā.

Tagad jūs esat veiksmīgi piedalījies OKEx Jumpstart. Tad jūs varat gaidīt kriptogrāfijas sarakstu tālākai tirdzniecībai. DEP / USDT tirdzniecības pāris būs atvērts pulksten 7:00 (UTC) un DEP / USDK pulksten 9:00 (UCT) tajā pašā dienā, kad tiks pārdota Jumpstart žetons..

Ja jums ir kādi jautājumi par noteikumiem vai darījumiem, varat sazināties ar mūsu tiešsaistes klientu atbalstu vai iesniegt biļeti.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me