OKEx nopelniet: izmantojiet savus kriptogrāfijas aktīvus, lai gūtu pasīvus ienākumus no OKEx

Pārskats par kriptovalūtu nopelnīšanu, izmantojot OKEx Earn

OKEx nodrošina lietotājiem dažādus veidus, kā sākt pelnīt kriptovalūtas, vai nu izmantojot bezmaksas Bitcoins piedāvājumu, vai arī izmantojot tādus pakalpojumus kā OKEx Pool un OKEx Loans. Tomēr, tā kā jaunie dalībnieki pēc decentralizēta finanšu uzplaukuma meklē pasīvus ienākumus kriptogrāfijas telpā, OKEx Earn kalpo kā vienas pieturas vieta visām pelnīšanas iespējām, kas pieejamas OKEx platformā..

OKEx Earn lietotājiem šobrīd piedāvā sešus veidus, kā gūt pasīvus ienākumus kriptovalūtās:

 • Likviditātes iegūšana ar DeFi žetoniem
 • Uzkrājumi
 • Termiņnoguldījumi
 • Staking
 • C2C aizdevumi
 • DAI nopelnīšana, izmantojot MakerDAO

Šī rokasgrāmata iepazīstinās jūs ar katru no šiem produktiem un to, kā jūs varat sākt tos lietot.

Contents

1. darbība: dodieties uz sadaļu Nopelnīt

Dodieties uz OKEx sākumlapu un dodieties uz Finanses augšējā izvēlnē un noklikšķiniet uz Nopelniet lai piekļūtu sadaļai OKEx Earn.

2. darbība: norādiet savu digitālo aktīvu krājumus

Lapā OKEx Earn nopelniet Nopelniet cilni un izvēlieties jums pieejamo kriptovalūtu, kam seko summa, kuru vēlaties apņemties gūt pasīvos ienākumus.

Norādiet savu kriptogrāfisko aktīvu

Varat arī izvēlēties Tirgus cilni, lai skatītu atbalstītos marķierus un to atdevi dažādos pakalpojumos, piemēram, uzkrājumos, mietā un kreditēšanā.

Kripto tirgus

Šajā apmācībā mēs vispirms pārskatīsim pasīvo ienākumu gūšanas darbības, izmantojot likviditātes ieguvi, DeFi protokolos.

Likviditātes iegūšana ar DeFi žetoniem

DeFi uzplaukums un tā nepieciešamība pēc likviditātes tirgus dalībniekiem ir parādījusi jaunas iespējas pasīvo ienākumu gūšanai. Tagad lietotāji var piesaistīt savus digitālos līdzekļus dažādiem protokoliem un nopelnīt procentus un / vai bonusa žetonus.

OKEx ir uzņēmies iniciatīvu, lai nopelnīšanas sadaļā pievienotu daudzus DeFi produktus, lai atvieglotu lietotājus un mazinātu ienākšanas šķēršļus tiem, kas meklē ienākumu iespējas šajā pieaugošajā nišā..

Nopelniet kriptogrāfiju, izmantojot savienojumu

Compound, viens no vadošajiem decentralizētajiem kreditēšanas protokoliem, ir ieguvis plašu popularitāti DeFi kopienā pēc tā pārvaldības marķiera COMP izlaišanas. COMP izlaišana noveda pie milzīgas likviditātes ieguves DeFi telpā, kur ražas lauksaimnieki mēģināja nopelnīt COMP, piegādājot savu kriptogrāfiju Compound protokolam.

Lai atbalstītu salikto ekosistēmu, OKEx lietotāji var deponēt šādus marķierus, lai gūtu pasīvus kriptogrāfijas ienākumus:

 • Pamata uzmanības marķieris (BAT)
 • DAI
 • Ēteris (ETH)
 • USDC
 • Piesaiste (USDT)
 • 0x (ZRX)

Šajā apmācībā mēs abonēsim, lai nopelnītu USDT un COMP ar Compound.

1. solis: Abonējiet, lai nopelnītu USDT, izmantojot Compound

Izvēlieties USDT kā kriptonauda "Nopelniet" sadaļā, lai parādītu depozīta periodu, neto likmi un aprēķināto ikdienas atdevi USDT nopelnīšanai ar Compound. Neto likme tiek aprēķināta, izmantojot parakstīšanās procentus un ienesīgo peļņu. Klikšķis Abonēt ja vēlaties turpināt.

2. solis: piegādājiet USDT savienojuma protokolam

Ievadiet USDT summu, kuru vēlaties piegādāt Compound protokolā. Minimālā USDT abonēšanas summa ir 50. Ja vēlaties abonēt Compound ar visu pieejamo atlikumu, varat noklikšķināt Maks. Klikšķis Turpināt lai turpinātu.

Apstipriniet darījuma informāciju, ieskaitot paredzamo atdevi un aplēsto prēmijas likmi. Jums jāatzīst fakts, ka aprēķinātā ienesīgums neatspoguļo faktisko ienesīgumu un ka jums jebkurā laikā ir brīva pieeja saviem aktīviem. Klikšķis Abonēt lai turpinātu.

3. darbība: pārskatiet darījumu

Pārskatiet pabeigto darījumu sadaļā "Mani aktīvi" sadaļā OKEx Earn nopelnīt.

Jebkurā laikā varat izņemt USDT, noklikšķinot uz dokumenta ikona zem "Darbība" un pēc tam noklikšķinot Izpirkt lai turpinātu.

Nopelniet kriptogrāfiju, izmantojot Uniswap

Uniswap ir decentralizēts protokols automatizētai likviditātes nodrošināšanai Ethereum. Nesen Uniswap izlaida savu pārvaldības marķieri UNI.

Lai atvieglotu lietotāju dalību programmā Uniswap, projektam OKEx Earn esam izlaiduši elastīga depozīta produktu. Šis produkts savāks lietotāju līdzekļus par Uniswap viedo līgumu, sadalot gāzes maksu visiem dalībniekiem.

Lietotāji var sākt pelnīt UNI žetonus, piesaistot jebkuru no šiem digitālo aktīvu tirdzniecības pāriem:

 • USDT – ETH
 • USDC – ETH
 • DAI – ETH
 • WBTC – ETH

Šajā apmācībā mēs abonēsim, izmantojot USDT – ETH, lai nopelnītu UNI žetonus. Tas nozīmē, ka mums jānodrošina gan USDT, gan ETH Uniswap protokolam, lai nopelnītu UNI. Tomēr procenti par faktiski piegādātajām digitālajām valūtām netiks nopelnīti.

1. darbība: abonējiet, lai nopelnītu UNI, izmantojot Uniswap

Izvēlieties USDT kā kriptonauda "Nopelniet" sadaļā, lai parādītu depozīta periodu, APY likmi un aprēķināto ikdienas atdevi, nopelnot UNI ar Uniswap. Klikšķis Abonēt ja vēlaties turpināt.

2. darbība: izlasiet UNI abonēšanas noteikumus

Tirgotājiem, kas abonē Uniswap, ir jāsaprot un jāatzīst ar to saistītie riski un tikai pēc noklikšķināšanas Es saprotu vai būs iespējams nopelnīt UNI ar Uniswap vietnē OKEx, kā parādīts zemāk esošajā attēlā.

3. solis: piegādājiet USDT un ETH Uniswap protokolam

Ievadiet USDT un ETH summu, kuru vēlaties piegādāt Uniswap protokolam. Ja vēlaties abonēt Uniswap ar visu pieejamo atlikumu, varat noklikšķināt Maks. Izlasiet brīdinājuma ziņojumu augšpusē un Q&A apakšā, lai iegūtu atbildes uz visiem jautājumiem, kas jums varētu būt. Klikšķiniet uz Turpināt turpināt, kad esat gatavs.

4. darbība: apstipriniet darījuma informāciju

Apstipriniet darījuma informāciju, ieskaitot aprēķināto atdevi un pakalpojumu maksu. Jums jāatzīst fakts, ka aprēķinātā ienesīgums neatspoguļo faktisko ienesīgumu un ka jums jebkurā laikā ir brīva pieeja saviem aktīviem. Klikšķis Abonēt lai turpinātu.

5. darbība: pārskatiet darījumu

Pārskatiet pabeigto darījumu sadaļā "Mani aktīvi" sadaļā OKEx Earn nopelnīt.

Jebkurā laikā varat izņemt USDT un ETH, noklikšķinot uz dokumenta ikona zem "Darbība" un noklikšķinot Atcelt lai turpinātu.

Nopelniet kriptogrāfiju ar līkni

Automatizēto tirgus veidotāju, piemēram, Curve, pieaugums ir piesaistījis lielu DeFi kopienas interesi. Līkne ir decentralizēta AMM, kas paredzēta, lai atvieglotu tirdzniecību ar zemu slīdēšanu. Kaut arī Curve tirdzniecības apjoms ir pieaudzis pēc tā pārvaldības marķiera CRV izdošanas, augstā gāzes maksa par Curve izmantošanu ir bijis šķērslis tās pieņemšanai.

Lai atvieglotu lietotāju dalību Curve, projektā OKEx Earn esam izlaiduši elastīga depozīta produktu. Šis produkts savāks lietotāju līdzekļus Curve viedajam līgumam, sadalot gāzes maksu starp visiem dalībniekiem.

Lietotāji var sākt pelnīt procentus un CRV žetonus, uzņemot kādu no šiem atbalstītajiem digitālajiem aktīviem:

 • USDC
 • USDT
 • DAI
 • Patiesais USD (TUSD)

Šajā apmācībā mēs abonēsim, izmantojot USDT, lai nopelnītu procentus un CRV žetonus.

1. darbība: abonējiet, lai nopelnītu CRV, izmantojot Curve

Izvēlieties USDT kā kriptonauda "Nopelniet" sadaļā, lai parādītu depozīta periodu, neto likmi un aprēķināto ikdienas atdevi USDT nopelnīšanai ar Curve. Neto likmes vērtību aprēķina, izmantojot parakstīšanās procentus un akciju ienesīgumu, un tā nav statiska. Klikšķis Abonēt ja vēlaties turpināt.

2. darbība: piegādājiet USDT protokolam Līkne

Līknes protokolā ievadiet USDT summu, kuru vēlaties piegādāt. Minimālā USDT abonēšanas summa ir 50. Ja vēlaties abonēt Curve ar visu pieejamo atlikumu, varat noklikšķināt Maks. Izlasiet Q&A apakšā, lai saņemtu atbildes uz visiem jums uzdotajiem jautājumiem, un noklikšķiniet uz Turpināt turpināt, kad esat gatavs.

Apstipriniet darījuma informāciju, ieskaitot aprēķināto atdevi un pakalpojumu maksu. Jums jāatzīst fakts, ka aprēķinātā ienesīgums neatspoguļo faktisko ienesīgumu un ka jums jebkurā laikā ir brīva pieeja saviem aktīviem. Klikšķis Abonēt lai turpinātu.

3. darbība: pārskatiet darījumu

Pārskatiet pabeigto darījumu sadaļā "Mani aktīvi" sadaļā OKEx Earn nopelnīt.

Jebkurā laikā varat izņemt USDT, noklikšķinot uz dokumenta ikona zem "Darbība" un noklikšķinot Izpirkt lai turpinātu.

Nopelniet kriptogrāfiju ar YFI

Yearn.finance ir decentralizēts kreditēšanas apkopotājs, kas lietotājiem ļauj izvēlēties DeFi kreditēšanas nodrošinātājus, piemēram, Compound un Aave. Protokola veidotājs Andrē Kronje 17. jūlijā paziņoja par pārvaldības marķiera YFI izlaišanu.

Lai atbalstītu lietotāju dalību YFI, projektam OKEx Earn esam izlaiduši elastīgu depozīta produktu. Produkts darbosies tāpat kā iepriekš aprakstītais līknes depozīts, atbalstot šādus marķierus:

 • USDT
 • DAI
 • USDC

Nopelniet kriptogrāfiju ar YFII

Pēc tam, kad jūnijā Compound izraisīja likviditātes palielināšanas uzplaukumu, ienesīguma lauksaimnieki pievērsa uzmanību YFII, gada finanses dakšai. YFII ir DeFi platforma, kuras mērķis ir veidot produktus, pamatojoties uz kopējo likviditātes nodrošinājumu, tirdzniecību ar svirām, automatizētu mārketingu un citu..

Lai atbalstītu lietotāju dalību YFII, projektam OKEx Earn esam izlaiduši elastīgu depozīta produktu. Produkts darbosies tāpat kā iepriekš aprakstītais līknes depozīts, atbalstot šādus marķierus:

 • USDT
 • DAI

OKEx plāno turpināt atbalstīt DeFi

Papildus jaunu produktu ieviešanai Compound, Curve un YFII, OKEx turpinās atbalstīt DeFi telpu, un nākotnē tiks ieviesti vēl citi produkti. OKEx lietotājiem, kurus interesē DeFi iniciatīva, ir jāizlasa mūsu Earn DeFi pakalpojumu noteikumi.

Uzkrājumi

Savings produkts ļauj OKEx lietotājiem nopelnīt procentus, noguldot platformā savus digitālos aktīvus. Noguldītie aktīvi tiek aizdoti tirgotājiem kā starpības aizdevumi, un OKEx pēc tam vāc un sadala procentu ienākumus lietotājiem.

Procentu ienākumi tiek uzkrāti katru dienu, sākot no noguldījuma otrās dienas, un depozītam nav noteikta minimālā summa vai periods. Lai sāktu darbu ar ietaupījumiem, lietotāji var izpildīt tālāk norādītās darbības.

1. darbība: abonējiet uzkrājumus

Šajā piemērā mēs iemaksāsim 5 USDT mūsu krājkontā. Lai sāktu, jums jāpārvietojas uz sadaļu Labi nopelnīt (kā minēts iepriekš) un noklikšķiniet uz Nopelniet cilni.

Tagad jūs redzēsiet dažādas pieejamās iespējas, un viena no tām ir "Uzkrājumi."

Atkarībā no jūsu izvēlētā digitālā aktīva un summas, kuru vēlaties saistīt, jūs redzēsiet skaitļus par likmi (APY) un aptuveno atdevi dienā. Klikšķis Abonēt ja vēlaties turpināt.

2. darbība: ievadiet un apstipriniet darījuma informāciju

Tagad jums jāapstiprina abonēšanas summa un depozīta periods. Klikšķis Turpināt pēc tam, kad esat ievadījis datus.

Tagad jūs redzēsiet uzkrājuma lietotāja līgumu, izlasīsit to un, ja tam piekritīsit, noklikšķiniet uz Turpināt lai turpinātu.

Vēlreiz pārskatiet darījuma informāciju un noklikšķiniet uz Abonēt apstiprināt.

3. darbība: pārskatiet darījumu

Pārskatiet pabeigto darījumu sadaļā "Mani aktīvi" sadaļā OKEx Earn nopelnīt.

Krājkontā esošos aktīvus varat izņemt jebkurā laikā. Ja vēlaties to izdarīt, varat noklikšķināt uz dokumenta ikona zem "Darbība." Tagad noklikšķiniet Pārskaitīt līdzekļus un ievadiet izņemšanas summu, lai turpinātu.

Termiņnoguldījums

Termiņnoguldījums ļauj lietotājiem noguldīt kriptovalūtas, no kurām viņi gūst peļņu, par norunātu procentu likmi. Salīdzinot ar uzkrājumiem, lietotājiem ir jāizvēlas termiņnoguldījuma ilgums un viņi šajā laikā nevar izņemt kriptovalūtas, nemaksājot maksu.

Šajā piemērā mēs veicam termiņa depozītu 10 EOS uz 30 dienām.

1. darbība: abonējiet termiņnoguldījumu

Pirmkārt, izvēlieties EOS kā kriptonauda zem "Nopelniet" sadaļu un dodieties uz "Termiņnoguldījums" lodziņā un atveriet nolaižamo izvēlni, noklikšķinot uz Pilns saraksts lai apskatītu visus termiņnoguldījumam pieejamos periodus ar to atbilstošo atdeves likmi. Klikšķis Abonēt lai turpinātu.

Abonējiet termiņnoguldījumu

2. solis: ievadiet un apstipriniet informāciju par termiņnoguldījumu

Ievadiet vēlamo summu un izvēlieties abonēšanas termiņnoguldījuma periodu. EOS minimālā abonēšanas summa ir 10 EOS.

Ja vēlaties abonēt termiņnoguldījumu ar visu pieejamo atlikumu, varat noklikšķināt uz Maks. Klikšķis Turpināt lai turpinātu.

Vēlreiz apstipriniet darījuma informāciju, ieskaitot depozīta periodu, un apstipriniet faktu, ka aprēķinātā ienesīgums neatspoguļo faktisko ienesīgumu. Klikšķis Abonēt lai turpinātu.

Apstiprināts termiņnoguldījums - EOS

3. darbība: pārskatiet darījumu

Pārskatiet pabeigto darījumu sadaļā "Mani aktīvi" sadaļā OKEx Earn nopelnīt.

Ja vēlaties izņemt kriptovalūtas termiņnoguldījuma periodā, varat noklikšķināt uz dokumenta ikona zem "Darbība" un noklikšķiniet Pārtraukt lai turpinātu. Tomēr, lūdzu, ņemiet vērā, ka par priekšlaicīgu termiņnoguldījuma pārtraukšanu tiek piemērota soda nauda.

Staking

Spēlēšana ir populārs veids, kā gūt pasīvos ienākumus kriptovalūtas telpā. Iegādājoties jūsu kriptovalūtas, lietotāji var piedalīties bloku pārbaudē – līdzīgi kā kalnrači dara Bitcoin – uz bloka ķēdes pierādījumu un nopelnīt noteiktu procentu kā atlīdzību.

Lietotāji var nopelnīt kriptovalūtas, izmantojot likmi, izmantojot OKEx Earn vai OKEx Pool. Šajā apmācībā mēs iepazīstināsim jūs ar OKEx Earn iegādes procesu.

1. darbība: abonējiet likmes

Šajā piemērā mēs izmantosim v.sistēmas. Izvēlieties VSYS kā kriptonauda "Nopelniet" sadaļu un dodieties uz "Staking" lai apskatītu VSYS pieejamās opcijas. Klikšķis Abonēt lai turpinātu.

2. solis: ievadiet un apstipriniet sīkāku informāciju par likšanu

Ievadiet likmes VSYS daudzumu. VSYS minimālā abonēšanas summa ir 100 VSYS. Ja vēlaties abonēt ar visu pieejamo atlikumu, varat noklikšķināt uz Maks. Klikšķis Turpināt lai turpinātu.

Apstipriniet informāciju par darījumu, piemēram, summu, kas izmantota likmju izdarīšanai, un apstipriniet, ka esat iepazinies ar dalības lietotāja līgumu un ka aprēķinātā peļņa neatspoguļo faktisko ienesīgumu. Klikšķis Abonēt lai turpinātu.

VSYS - apstipriniet mietu

3. darbība: pārskatiet darījumu

Pārskatiet pabeigto darījumu sadaļā "Mani aktīvi" sadaļā OKEx Earn nopelnīt.

Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savas iesaistītās kriptovalūtas, noklikšķinot uz dokumenta ikona zem "Darbība" un pēc tam noklikšķinot uz Izpirkt. Lūdzu, ņemiet vērā, ka iesaistītās kriptogrāfijas vai nopelnīto procentu pārsūtīšanas apstrāde prasa vienu dienu.

C2C aizdevums

OKEx C2C aizdevums ir atvērts tirgus kredītņēmējiem un investoriem aizdevumu došanai vai ņemšanai, elastīgi izvēloties ieguldījumu summas, izpirkšanas datumus, slodzes ilgumu utt. Salīdzinot ar termiņnoguldījumu, C2C aizdevums lietotājiem dod vairāk iespēju.

Izmantojot OKEx Earn, USDT ir vienīgā kriptovalūta, kas pieejama C2C aizdevumiem.

1. darbība: parakstieties uz C2C aizdevumu

Izvēlieties USDT kā kriptonauda "Nopelniet" sadaļu un dodieties uz "C2C aizdevumi" noklikšķināt Pilns saraksts lai apskatītu visus pieejamos periodus ar to atbilstošo atdeves likmi. Klikšķis Abonēt lai turpinātu.

C2C aizdevums

2. solis: izvēlieties aizdevuma piedāvājumu, kurā ieguldīt

Jūs varat apskatīt visus pieejamos aizdevuma piedāvājumus ar atšķirīgu atdeves likmi, aizdevuma periodiem, minimālajiem un maksimālajiem ieguldījumiem utt. Mūsu piemērā mēs izvēlēsimies aizdevuma piedāvājumu par 50 USDT ar atdeves likmi 8,03% APY uz laiku 90 dienas. Klikšķis Ieguldīt lai turpinātu.

3. darbība: ievadiet abonēšanas summu

Mūsu piemērā paredzētajam USDT C2C aizdevumam minimālā parakstīšanās summa ir 50 USDT un maksimālā summa ir 500 USDT. Saskaņā "Abonēšanas summa" cilnē varat ievadīt abonēšanas summu 50 reizinājumā (piemēram, 100 USDT, 150 USDT utt.).

4. solis: Izlasiet riska kontroles sadaļu

Pirms turpināt uzsākt C2C aizdevumu, ieteicams izlasīt sīkāku informāciju sadaļā Riska kontrole cilni. Šajā sadaļā ir trīs svarīga informācija, proti, ieķīlātie aktīvi, aizdevuma vērtība pret nokavēšanos un kavētās procentu likmes.

"Ieķīlātie aktīvi" atsaukties uz nodrošinājumu, kas aizdevējam ir pretī aizdevuma līdzekļiem. Nodrošinājuma vērtība attiecas uz aktīvu apjomu, kas uzkrāts aizdevuma nodrošināšanai. Kad nodrošinājuma vērtība nokrītas zem trauksmes līmeņa, aizņēmējs saņems atgādinājumu par nodrošinājuma summas palielināšanu. Ja nodrošinājuma vērtība nokrītas zem likvidācijas līmeņa un aizņēmējs nespēj atjaunot nodrošinājuma summu, aizdevuma pozīcija tiks slēgta, lai ieguldītājam atmaksātu pamatsummu, procentus un kavētos soda procentus. Investori kā tāds varēs saņemt pat likvidācijas gadījumā.

"Aizdevuma vērtība" ir aizdevuma attiecība pret nopirkto aktīvu vērtību – augsta LTV attiecība nozīmē, ka aizdevumu ir riskantāk ņemt. Sākotnējais līmenis attiecas uz procentuālo daļu no aizdevuma summas, kas jāsedz no jūsu pašu naudas. Maržas pieprasījuma līmenis šeit attiecas uz minimālo USDT summu, kas jāuztur jūsu drošības kontā. Ja LTV sasniegs likvidācijas līmeni, aizdevuma pozīcija tiks slēgta.

"Novēlota procentu likme" attiecas uz soda likmi par nokavētiem procentu maksājumiem.

Kad esat apzinājies riskus, kas saistīti ar C2C aizdevumiem, noklikšķiniet uz Turpināt lai turpinātu.

Vēlreiz apstipriniet informāciju par savu C2C aizdevumu un noklikšķiniet Abonēt lai turpinātu.

5. solis: pārskatiet aizdevuma atlikumu

Lai pārskatītu aizdevuma atlikumu, dodieties uz Mani aktīvi izmantojot nolaižamo izvēlni "Aktīvi" izvēlni no augšējās navigācijas joslas. Tagad atlasiet Aktīvi cilni un dodieties uz Aizdevumi pārskatīt aizdevuma atlikumu USDT.

Jūs varat redzēt, ka USDT aizdevuma summa ir parādīta "Investīcijas" kolonna.

Nopelniet DAI, izmantojot MakerDAO

OKEx Earn ļauj lietotājiem iegūt savu DAI MakerDAO, lai nopelnītu procentus. Minimālā likmes summa ir 1 DAI.

1. solis: Abonējiet, lai nopelnītu papildu DAI

Izvēlieties DAI Stablecoin kā kriptonauda "Nopelniet" sadaļā, lai parādītu depozīta periodu, ienesīguma likmi (APY) un paredzamo dienas atdevi. Klikšķis Abonēt ja vēlaties turpināt.

2. darbība: ievadiet un apstipriniet darījuma informāciju

Ievadiet likmes DAI daudzumu. Ja vēlaties abonēt ar visu pieejamo atlikumu, varat noklikšķināt uz Maks. Klikšķis Turpināt lai turpinātu.

Apstipriniet informāciju par darījumu, piemēram, summu, kas izmantota likmei, un apstipriniet faktu, ka aprēķinātā ienesīgums neatspoguļo faktisko ienesīgumu. Klikšķis Abonēt lai turpinātu.

3. darbība: pārskatiet darījumu

Pārskatiet pabeigto darījumu sadaļā "Mani aktīvi" sadaļā OKEx Earn nopelnīt.

Jebkurā laikā varat atsaukt iesaistīto DAI, noklikšķinot uz dokumenta ikona zem "Darbība" un pēc tam noklikšķinot Izpirkt lai turpinātu.

Vai neesat OKEx tirgotājs? Uzziniet, kā sākt tirdzniecību.

Izpildiet OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me