Mažmeninė BTC pirkimo dalis padidino ketvirčio įmoką, tačiau įstaigos sumažino ilgąsias pozicijas

„Market Watch Weekly“ yra kriptografinių rinkų ir pokyčių apžvalga kiekvieną savaitę.

„Bitcoin“ savaitgalio ralis, kurio suma viršijo 1000 USD, leido jam atgauti didžiąją dalį savaitės vidurio nuostolių. Pirmaujanti skaitmeninė valiuta sumažino savaitės nuostolius iki 1,34% po to, kai uždarė 19 162 USD pagal OKEx BTC indekso kainą. Šis antplūdis buvo lengvesnis jaučiams po to, kai BTC du kartus per savaitę išbandė 17 600 USD. 

Stiprų savaitgalio mitingą atspindi ir ateities sandorių premija. OKEx BTC ateities sandorių metinis trijų mėnesių laikotarpis dabar pasiekė daugiau kaip 14%, panašus lygis buvo pastebėtas lapkričio 24 d., Kai BTC pakilo iki 19 400 USD. Tai rodo, kad rinkos pasitikėjimas kainų tendencija ateinančius tris mėnesius išlieka labai stiprus. Be to, ši didelė ketvirčio priemoka suteikia galimybių arbitražams.

BTC ateities sandorių metinis slenkamasis trijų mėnesių laikotarpis. Šaltinis: iškreipti

Pagrindiniai altcoinai nesugeba pralenkti, o OKB gauna 10%

„Bitcoin“ savaitės viduryje beveik visi pagrindiniai altcoinai liko per savaitę. Eteris (ETH) ir „Litecoin“ (LTC) sumažėjo atitinkamai 2,23% ir 2,52%. Tačiau, 

„XRP“ praeitą savaitę, pasibaigus „SPARK“ orlaiviui XRP turėtojams, buvo parduota ir prarado 17% savo vertės. Vienas svarbiausių altcoinų buvo OKB, per pastarąsias septynias dienas padidėjęs daugiau nei 10%. Apskritai, didžiausi altcoinai nesugebėjo sukurti nepriklausomos tendencijos, o Bitcoin dominavimas nelabai pasikeitė. 

Savaitės pagrindinių kriptovaliutų grąža, 12 / 7–12 / 13. Šaltinis: „TradingView“

„SushiSwap“ tampa didžiausia „yearn.finance“ susijungimo nugalėtoja

„DeFi“ sektoriuje bendra užrakinta vertė pirmą kartą praėjusį antradienį pasiekė 15 mlrd. USD, tačiau šis skaičius sumažėjo dėl „Bitcoin“ grąžinimo. Tuo pačiu metu per pastarąją savaitę sumažėjo daugelio pagrindinių „DeFi“ žetonų kaina.

Bendra vertė užrakinta „DeFi“. Šaltinis: „DeFi Pulse“

„Uniswap“ (UNI) sumažėjo 10,23%, nors jo septynių dienų apimtis vis tiek užėmė 60% DEX prekybos, kaip Kopos duomenys. Rinka išlieka populiarus „SushiSwap“ (SUSHI), kuris praėjusią savaitę padidėjo 7,32%, tikėdamasis daugiau susijungimo su „yearn.finance“. Junginys (COMP) taip pat padidėjo dar 5% per savaitę, o dauguma „DeFi“ žetonų sumažėjo nuo 5% iki 15%. 

Kas savaitę grąžinami pagrindiniai „DeFi“ žetonai, 12 / 7–12 / 13. Šaltinis: „TradingView“

Instituciniai investuotojai žymiai sumažina ilgąsias pozicijas

CME išleido naujausius (gruodžio 8 d.) „Bitcoin“ ateities sandorius padėties duomenys gruodžio 12 d. Bitcoin veikė siauromis ribomis – apie 1000 USD, per ataskaitinį laikotarpį trūko aiškios krypties. 

Atviras susidomėjimas dar sumažėjo – nuo 11 812 iki 11 750 – atgal į tą lygį, kuris buvo prieš tris savaites. Nors per ataskaitinį laikotarpį BTC kaina nebuvo pastebima, instituciniai investuotojai, atrodo, sumažino savo pozicijas rizikos kontrolei.

CME „Bitcoin“ ateities duomenys – atvira palūkanos. Šaltinis: Quandl

Turto valdytojų ilgos pozicijos sumažėjo nuo 626 iki 544, o trumposios pozicijos padidėjo nuo 0 iki 11, išreiškiančios nepasitikėjimą BTC, iškovojusiu naujas aukštumas.

CME „Bitcoin“ ateities duomenys – turto valdytojų, ilgų ir trumpų šortų skaičius. Šaltinis: Quandl

Svertų fondų ilgosios pozicijos sumažėjo nuo 4 509 iki 4 365, o trumposios – tuo pačiu metu nuo 9 375 iki 9 354.

Apskritai institucinių investuotojų pirmenybė metams paimti pelną ir sumažinti savo turimas investicijas atskleista iš naujausių ataskaitų duomenų.

CME „Bitcoin“ ateities duomenys – skolintų lėšų skaičius, ilgieji ir šortai. Šaltinis: Quandl

Žvilgsnis į priekį šią savaitę

Pirmosios „Pfizer“ ir „BioNTech“ sukurtos vakcinos COVID-19 dozės bus pristatytos pirmadienį JAV, o tai gali būti pandemijos lūžio taškas..

Makroekonomikos srityje rinka dabar sutelkta į tai, ar dvi JAV Kongreso šalys gali susitarti dėl antrojo skatinamojo įstatymo projekto. Tai bus didžiausias neapibrėžtumo veiksnys, darantis įtaką platesnės rinkos krypčiai per ateinančias dvi savaites. Federalinis rezervas šią savaitę taip pat surengs paskutinį šių metų FOMC posėdį.

Kriptografijoje nustatytas terminas kompensuoti buvusiam Mt. planą. „Gox“ vartotojai yra gruodžio 15 d. Tai yra trečiasis plėtinys, apimantis iš viso 140 000 BTC. Jei Tokijo apygardos teismas gali uždaryti ilgai lauktą Mt. „Gox“ išmokėjimas, gavėjai galėjo parduoti savo „Bitcoin“ grynaisiais pinigais, darydami spaudimą rinkai.

Ne „OKEx“ prekybininkas? Sužinokite, kaip pradėti prekybą!

„OKEx Insights“ pateikia rinkos analizę, išsamias savybes, originalius tyrimus & kuruotos naujienos iš kriptografijos profesionalų.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me