Masha ir Xenia Vyazemskaya, „ValueTokenized“ – interviu serijos įkūrėjai

Maša ir Ksenija Vyazemskajos yra žinomos kaip kriptografinės dvynės. Jie rengia populiarų tinklalaidę „ValueTokenized“ kuris teikia nemokamą mokomąjį turinį, kuris padeda įmonėms žymėti pasaulį.

Kaip pirmą kartą atradote „blockchain“ ir kriptovaliutas?

Atsitiktinai! Mes visada bendravome, o geras draugas kartą paprašė mūsų pagalbos ir viešųjų ryšių patarimo „blockchain“ projektui dar 2017 m. Greitai pirmyn kelis mėnesius, „blockchain“ visiškai pritraukė mūsų dėmesį, o mes „blockchain“ projektams padėjome turinio rinkodara ir PR nuo to laiko, padėti technikos vaikinams pasakoti savo istorijas ir šviesti auditoriją.

Kuris buvo pirmas prieigos raktas, kurį įsigijote ir kas paskatino įsigyti šį žetoną?

Manau, kad tai buvo XRP. Ksenijai ši idėja patiko ir visiškai nepaisė principo „pirkti žemai, parduoti brangiai“, kuris pasirodė esąs gana bloga investicija. Vis dėlto suma buvo nereikšminga.

„Bitcoin“ buvo antroji mūsų investicija į kriptografiją. Ir tai greitai tapo daugiau. Prireikė daugiau nei metų, kad suprastume tikrąjį bitkoino grožį ir jo vertybes. Mes esame tikintys bitkoinų ir „fiat“ valiutomis ir darome viską, kad palengvintume jų įsisavinimą.

Kas įkvėpė jus įsitraukti į kosmosą?

Žavu stebėti, kaip atsiranda ir subręsta nauja pramonė. Mums tai prasidėjo nuo smalsumo ir įspūdžių dėl visiškai naujos erdvės, kuri vėliau virto aiškiu nešališko ekspertinio turinio poreikio ir vertės, kurią galime suteikti šiuo klausimu, supratimu. Dabar labiausiai įkvepiantis dalykas yra tada, kai ekspertai susisiekia su mumis, kad surengtų interviu ar diskusiją ir gautų auditorijos atsiliepimus.

Sukūrėte kelis „YouTube“ vaizdo įrašus, įskaitant diskusijas apie kai kurias naujausias pramonės tendencijas, tokias kaip IEO, pakeičiančios ICO. Kaip asmeniškai jaučiatės IEO?

Mūsų tinklalaidė „ValueTokenized“ yra skirta daugiausia turto ženklinimui ir praktiniams „blockchain“ technologijos pritaikymams kapitalo rinkose. Kai prieš pusę metų IEO tendencija augo, mes negalėjome jos nepadengti.

Mūsų nuomonė apie IEO yra beveik suderinta su mūsų kalbėtojų nuomone, įskaitant ankstyvąjį investuotoją į „Bitcoin“, „Uber“ ir „Airbnb“ Jeffrey Wernicką. Panašu, kad IEO yra tik bandymas prailginti blėstantį ICO gyvenimą – kuris pats savaime neturėjo nieko blogo kaip koncepcija, tačiau įgyvendinimas paliko daug norimų rezultatų.

Bet kokiu atveju mes tvirtai tikime, kad „blockchain“ ir kriptovaliutų ateitis slypi:

1) turtu paremti žetonai ir;

2) Bitcoinas.

Jūs taip pat atlikote kelis interviu, kuriuose pateikiamos skirtingos jurisdikcijos STO pradėti. Šios jurisdikcijos apima Singapūrą, JAV, Izraelį ir Lichtenšteiną. Remdamiesi šiais interviu ir savo žiniomis apie kosmosą, kurią jurisdikciją jūs asmeniškai norėtumėte pradėti STO ir kodėl?

STO vykdymo jurisdikcijos pasirinkimas priklauso nuo daugelio dalykų: ar norite orientuotis į mažmeninius (neakredituotus) investuotojus, kokiuose regionuose norite parduoti savo vertybinius popierius ir pan..

Šveicarija ir Lichtenšteinas tikriausiai yra mūsų mėgstamiausios Europoje dėl aiškių taisyklių ir konkrečiam sektoriui taikomo reguliavimo, kuriam nereikia jokių teisinių problemų. Tačiau Jungtinės Valstijos pritraukia daug dėmesio kaip jurisdikcija, nes yra daug pažangių technologijų investuotojų, kurie šiuo metu gali būti labiau linkę pirkti naujas finansines priemones žetonų pavidalu. Svarbu atsiminti: jei norite atlikti STO ir parduoti savo žetonus Europoje ir JAV, turite laikytis abiejų.

Taip pat aptarėte įvairaus turto žymėjimą. Kokios yra šios turto klasės ir kuri, jūsų manymu, turi didžiausią potencialą keisti mastą?

Nekilnojamasis turtas yra didžiausias naudojimo atvejis, turintis aiškią naudą tokenizacijai. Spalį matėme kelis atvejus, įskaitant Tokijuje įsikūrusio „Lead Real Estate“ finansavimo plėtrą daugiabučiams namams ir viešbučiams prieš 2020 m. Japonijos olimpines žaidynes, išduodant saugumo žetonus; Persijos įlankos šeimų planas sutelkti 1 mlrd. USD vertės nekilnojamąjį turtą ir kitus įdomius projektus.

Yra kelios priežastys: dalinė nuosavybė, kurią siūlo tokenizacija, yra natūralus nekilnojamojo turto tinkamumas. Be to, žetonų programuojamumas leidžia struktūrai atstovauti įvairiems ekonominiams interesams – nuosavybės teisėms, skirtingoms pajamoms. Be to, nekilnojamasis turtas yra tai, ką investuotojai supranta, tai fiksuotų pajamų turto klasė ir gana mažos rizikos investicija.

Žvelgiant iš emitento perspektyvos, ženklinimas gali pasiūlyti ekonomiškesnį lėšų rinkimo būdą, žymiai sumažinant išlaidas ir trintį tolesniam vertybinių popierių valdymui..

Mes taip pat manome, kad rizikos fondai yra perspektyvi simbolizavimo sritis. Šiandien tai leidžia lengviau ir ekonomiškiau valdyti lėšas, lengvai perleisti nuosavybę ir pan. Tokio tipo simbolizavimas gali padėti demokratizuoti rizikos kapitalo rinką, atveriant ją milijonams investuotojų su nedideliais patikrinimais. Tačiau pastarajai technologijos nepakanka – jai reikia atitinkamų pakeitimų reglamente. Ar greitai tai pamatysime, ar ne, lieka diskutuotina. Nepaisant to, esama nauda jau yra įdomi.

Kokios kompanijos erdvėje jus asmeniškai jaudina?

Tokeny, Rivver, Securitize

Kur matai pramonę po 5 metų?

Mes pritariame vizijai, kad „blockchain“ kapitalo rinkos yra klausimas, kada, o ne jei. Po 5 metų greičiausiai nekalbėsime apie „blockchain“ kaip atskirą industriją, nes tai bus esminė pasaulio finansų rinkų dalis.

Ar žetonų suteikimas atlaisvins anksčiau nelikvidaus turto likvidumą, demokratizuos prieigą prie rizikos kapitalo ir įvykdys kitus šiandien plačiai diskutuotus pažadus, dar laukiama..

Bet kuriuo atveju komunikacija ir švietimas yra tai, ko reikia pramonei augti ir bręsti. Kuo daugiau dėmesio tam skirsime šiandien, tuo ryškesnių rezultatų pamatysime po 5 metų.

Ar yra dar kažkas, kuo norėtumėte pasidalinti su mūsų skaitytojais?

Tik vienas dalykas: nedvejodami susisiekite su mumis bet kada naudodamiesi tinklalaidėmis ir bendradarbiavimo idėjomis.

Padarykime ką nors šaunaus kartu &# 128578;

[email protected]

[email protected]

Norėdami pamatyti kai kuriuos jų tinklalaides, apsilankykite „ValueTokenized“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

7d7 486 a0d ff4 34f 09a 435