Kaip „OKEx“ iš esmės keičia maržos skaičiavimą naudodama naują „Unified Account“ sistemą

Naujas kripto prekybos įrankis naujai kripto paradigmai

„OKEx“ laikosi principo, kad vartotojai yra pirmi. Štai kodėl mes pralaužiame esamas technines kliūtis ir tobuliname maržos skaičiavimo modelį, siekdami vartotojams suteikti naują novatorišką prekybos sistemą: vieningas sąskaitas.

„OKEx“ vieningos sąskaitos sistema yra suskirstyta į tris režimus:

  • Paprastas prekybos režimas
  • Vienos valiutos maržos režimas
  • Kelių valiutų maržos režimas

Kiekvienas iš šių režimų tenkina skirtingų vartotojų prekybos poreikius ir leidžia prekiauti esant skirtingiems rizikos lygiams. Siekiama, kad vartotojai galėtų lengvai pritaikyti savo prekybos patirtį, priklausomai nuo to, kokio tipo instrumentais jie nori prekiauti, ir nuo rizikos, kurią jie nori prisiimti.

Trys paskyros režimai pagal naująją „OKEx“ vieningos sąskaitos sistemą

Naujieji vartotojai gali pasirinkti paprastą prekybos režimą, kuris nepalaiko prekybos svertais. Tai izoliuoja naujų vartotojų riziką ir palengvina prekybą neatidėliotinose rinkose ir pirkimo pasirinkimo sandorius. Vartotojai, turintys tam tikros prekybos patirties, gali pasirinkti vienos valiutos maržos režimą, o pažengę vartotojai – kelių valiutų maržos režimą.

Be to, kad supaprastinta prekybos sąskaita ir palaikoma maržų pasidalijimas, „Unified Account“ sistema taip pat leidžia atsiskaityti realiuoju laiku dėl išvestinių finansinių priemonių – vartotojai gali uždirbti pelną uždarę savo pozicijas, nelaukdami kasdieninio 8:00 ryto UTC. Ši nauja funkcija labai padidina kapitalo panaudojimą.

Suvienodintos sąskaitos, paaiškinta

Reikėtų pabrėžti, kad vieninga sąskaita nėra tiesiog įvairių prekybos sąskaitų, esančių vienoje pagrindinėje sąskaitoje, derinys. Greičiau tai yra didžiulis prekybos tarp valiutų lankstumo ir prekybinių pozicijų masto pagerėjimas.

Dėl techninių apribojimų ir sudėtingų skaičiavimų skirtingų produktų linijų sąskaitos „OKEx“ prekybos platformoje anksčiau buvo nepriklausomos ir buvo šešios pagrindinės sąskaitų kategorijos: finansavimo sąskaitos, neatidėliotinos sąskaitos, ateities sandorių sąskaitos, maržos sąskaitos, amžinojo apsikeitimo sąskaitos ir pasirinkimo sandorių sąskaitos. . Kadangi kiekvienos rūšies sąskaitos maržos negalėjo būti dalijamos, kapitalo panaudojimo lygis buvo žemas.

Naudodama naują „Unified Account“ sistemą, „OKEx“ dabar palaiko visų rūšių prekybą vienoje sąskaitoje – pašalina poreikį pervesti lėšas iš kelių sąskaitų ir sumažina naudotojų operacijų sudėtingumą..

Vienos valiutos maržos režimas prekybą ta pačia atsiskaitymo valiuta sudaro vienoje sąskaitoje; kelių valiutų maržos režimas konvertuoja turtą skirtingomis valiutomis į USD vertę, o šioje vietoje yra visos neatidėliotinų ir išvestinių finansinių priemonių rūšys visomis valiutomis..

Skirstant maržą

Norėdami geriau suprasti, kaip „OKEx“ vieningų sąskaitų funkcija gali padėti efektyviau prekiauti ir naudoti kapitalą, išskirstykime konkretų pavyzdį. Pažvelgus į seną „OKEx“ prekybos sistemą, tarkime, kad vartotojas turi 3 BTC likutį savo amžinojo apsikeitimo sąskaitoje ir užima ilgą poziciją BTC monetų maržos amžiname apsikeitimo sandoryje su pradine 1 BTC marža ir nerealizuotu 2 BTC pelnu. ; tuo pat metu vartotojo sąskaitoje yra 1 BTC turto likutis. Čia pateikiami tolesni vartotojo veiksmai ir jų gauto kapitalo panaudojimo palyginimas naudojant seną prekybos sistemą ir naują „OKEx“ vieningos sąskaitos sistemą:

Pastabos
Prekybos reikalavimai Vartotojas nori ilgai žengti monetų maržą turinčią BTCUSD ketvirčio ateitį, naudodamas 10 kartų didesnį svertą.
Kaina Kai žymioji BTC kaina yra 10 000 USD.
Su sena „OKEx“ prekybos sistema Didžiausias sutarčių, kurias būtų galima ilgai atidaryti, skaičius yra 1000 sutarčių.

Pradinė marža * svertas * žymėti kainą / nominalią sutarties vertę = 1 BTC * 10x * 10 000 USD / 100 USD = 1 000 sutarčių

Su nauja „OKEx“ vieninga paskyra sistema Jei vartotojas pasirenka vienos valiutos maržos režimą, vartotojo sąskaitos likutis būtų 4 BTC (3 BTC + 1 BTC). Tuo tarpu būtų 2 BTC nerealizuoto amžinojo apsikeitimo pelno.

Faktinė marža pagal BTC valiutos sąskaitą yra 5 BTC. BTC valiutos turto likutis + pelnas / nuostolis – marža = 4 BTC + 2 BTC – 1 BTC = 5 BTC

Didžiausias sutarčių, kurias galima atidaryti, skaičius yra 5000 sutarčių. Pradinė marža * svertas * žymėti kainą / nominalią sutarties vertę = 5 BTC * 10x * 10 000 USD / 100 USD = 5 000 sutarčių

Išvada Naudojant „Unified Account“ sistemą, vartotojo kapitalo panaudojimo lygis padidėja 5 kartus

Be to, pagal seną prekybos sistemą pelnas ir nuostoliai tarp skirtingų kategorijų sąskaitų negali būti kompensuojami. Pvz., Nuostolių vartotojo sverto sąskaitoje negalima kompensuoti pelnu, gautu jų amžinojo apsikeitimo sąskaitoje. Dėl to nuostolingos sąskaitos gali būti labiau likviduojamos.

Pagal naująją „OKEx“ vieningos sąskaitos sistemą kiekvienos sąskaitos pelnas ir nuostoliai – ir net pozicijos skirtingomis atsiskaitymo valiutomis – gali būti kompensuojami, o marža pasidalijama. Šios savybės labai sumažina pozicijos likvidavimo riziką.

Galiausiai, esant kelių valiutų maržos režimui su automatinio skolinimosi funkcija, kai yra pakankama USD vertės marža, vartotojai gali prekiauti išvestinėmis finansinėmis priemonėmis, kurių ta valiuta yra nepakankama. Pavyzdžiui, jei vartotojas turi 500 USD perteklinę maržą, jis gali atidaryti poziciją monetų maržos BTC sutartyje iš anksto nepirkdamas BTC. Tai dar labiau padidina prekybos paprastumą.

Konkurenciniai vieningų sąskaitų pranašumai

Nors kitos pagrindinės kriptovaliutos biržos pripažino kryžminio maržos teikiamą naudą, jos paprastai išsprendžia šios funkcijos paklausą teikdamos ne knygines kredito linijas ar užtikrintas paskolas – daugiausia dėl rizikos valdymo sudėtingumo ir techninių keitimo problemų.

„OKEx“ yra viena pirmųjų pagrindinių kriptovaliutų biržų, suteikianti profesionaliems prekybininkams galimybę mėgautis tokiomis pačiomis portfelio maržos privilegijomis, kaip ir su pagrindiniais brokeriais. „OKEx“ leidžia kompensuoti priešingas pozicijas, kurios paprastai siūlomos išskirtinai aukščiausio lygio klientams tradiciniame finansų pasaulyje.

Norėdami geriau suprasti prekybos per vieningą sąskaitą „OKEx“ pranašumus, mes apžvelgėme panašias prekybos ypatybes dviejose pagrindinėse konkurentų biržose – „Binance“ ir FTX. „OKEx“ turi aiškų kapitalo efektyvumo pranašumą ir įvairių priemonių, kuriomis galima pasidalyti ant maržos, įvairovę.

Kalbant apie galimų pasiskolinti valiutų tipus, „OKEx“ palaiko visas atitinkamas valiutos keitimo vietas. Kita vertus, „Binance“ palaiko tik BUSD, BTC ir ETH kaip įkeitimą skolinantis USDT. Tuo tarpu FTX palaiko tik skolinimąsi USD. Be to, „Binance“ reikalauja, kad vartotojai iš anksto pateiktų užstatą, kad nustatytų skolinamo turto kiekį.

„OKEx“ vieningos sąskaitos palaiko maržos pasidalijimą tarp neatidėliotinos prekybos, svertinės prekybos, ateities sandorių, nuolatinių apsikeitimo sandorių ir pasirinkimo sandorių. Kita vertus, FTX palaiko tą pačią funkciją tik pagal USD denominuotus ateities sandorius ir apsikeitimo sandorius, o „Binance“ palaiko tik turtą kaip įkaitą, kad skolintųsi USDT kaip maržą, kad galėtų dalyvauti ateities sandoriuose..

Be to, FTX pagal numatytuosius nustatymus naudoja tik kryžminį svertą – tai reiškia, kad atidarydami izoliuotos maržos poziciją, vartotojai turi sukurti antrinę sąskaitą ir pradžioje paskirstyti tam tikrą užstatą.

Lyginimas tarp mainų

Prekyba vietoje

Pastabos
Prekybos reikalavimai Vartotojas turi 100 USDT ir 20 000 UNI ir nori įsigyti 100 LTC su USDT.
Kaina UNI kaina yra 3 USDT, o LTC – 100 USDT.
Prekyba „OKEx“ Naudodamasis kelių valiutų automatiniu skolinimosi režimu vieningose ​​sąskaitose, vartotojas gali sumokėti 10 000 USDT už 100 LTC pirkimą tiesiogiai per porą LTC / USDT, kuri prisiima 9 900 USDT įsipareigojimą. (9 900 USDT įsipareigojimas neviršija beprocentinės skolinimosi ribos, todėl palūkanos nebus mokamos.)
Prekyba Binance / FTX Vartotojas parduotų 3 300 UNI 9 900 USDT ir tada nusipirktų 100 LTC su 10 000 USDT, o tai reikalauja dviejų sandorio mokesčių.

Išvada

„OKEx“ siūlo efektyvesnį sprendimą su mažesniais operacijų mokesčiais.

Prekyba išvestinėmis finansinėmis priemonėmis

Pastabos
Prekybos reikalavimai Vartotojas turi 20 ETH ir nori ilgų BTC amžinųjų apsikeitimo sandorių su 2x svertu.
Kaina Pozicijos atidarymo metu BTC kaina yra 20 000 USDT, o ETH – 500 USDT.

Tam tikru momentu (T1) BTC kaina yra 20 000 USDT, o ETH – 300 USDT.

Prekyba „OKEx“ Taikant automatinį kelių valiutų skolinimosi režimą, 20 ETH kaip turtas gali suteikti 10 000 USD užstatą, nes ETH svorio santykis lygus 100% OKEx. Todėl vartotojas gali atidaryti 20 000 USD amžinoji apsikeitimo pozicija su 2x svertu.

T1 metu 20 ETH kaip įkaito vertė sumažėjo iki 6000 USD. Priežiūros maržos santykis (arba MMR) yra sumažėjęs iki 30% (6 000/20 000) ir jis vis dar yra gerokai aukščiau minimalus 0,5% reikalavimas.

Prekyba „Binance“ Kryžminės maržos režimu vartotojas turi įnešti 20 ETH kaip užstatą, kad pasiskolintų 5500 USDT, nes ETH paskolos ir vertės santykis yra 55% Binance. Todėl vartotojas gali atidaryti tik 11 000 USD amžinoji apsikeitimo pozicija su 2x svertu.

T1 metu LTV santykis sumažėja iki 91% (5500/20/300), o tai viršija biržos 85% likvidavimo kvietimą. Taigi 20 ETH kaip užstatas bus likviduota.

Prekyba FTX 20 ETH turto užstatas yra 9000 USD, nes jo svorio santykis FTX yra nustatytas 90%. Todėl vartotojas gali atidaryti 18 000 USD amžinoji apsikeitimo pozicija su 2x svertu.

T1 metu maržos santykis sumažėja iki 30% (20 * 300 * 90% / 18 000), tačiau taip yra vis dar aukščiau 3% minimalios priežiūros maržos reikalavimas.

Išvada „OKEx“ kapitalo efektyvumas ir fondų saugumas pranašesni už konkurentų biržų.

Prekybos strategijų įgyvendinimas naudojant kelias priemones

Pastabos
Prekybos reikalavimai Turėdamas 0,5025 BTC ir 10 000 USDT, vartotojas nori įgyvendinti arbitražo strategiją, ilgėdamasis BTC / USDT maržinės ketvirtinės sutarties su 2x svertu ir sutrumpindamas BTC monetų maržos amžiną apsikeitimo sandorį su 2x svertu..

Todėl vartotojas turi BTC ilgąją poziciją – 20 000 USDT pagal BTC ketvirčio sutartį – ir trumpąją 20 000 USD arba 1,005 BTC poziciją pagal amžinąjį apsikeitimo sandorį..

Kaina Pozicijos atidarymo metu BTC ketvirčio sutarties kaina yra 20 000 USDT, o BTC amžinojo apsikeitimo sandorio kaina – 19 900 USD..

T2 metu BTC ketvirčio sutarties kaina yra 9 000 USDT, o BTC amžinojo apsikeitimo sandorio kaina yra 8 500 USD..

Prekyba „OKEx“ T2 metu nerealizuotas BTC ketvirčio sutarties nuostolis yra 11 000 USDT. Nominali vertė * sutarčių skaičius * sutarties daugiklis * (pažymėti kainą – atvirą kainą) = 0,01 USD * 100 * 1 * (9 000 USDT – 20 000 USDT) = -11 000 USDT

Nerealizuotas BTC amžinojo apsikeitimo sandorio padidėjimas yra 1,3479 BTC. arba 11 457 USD. Nominali vertė * sutarčių skaičius * sutarčių daugiklis * (1 / markės kaina – 1 / atvira kaina) = 100 USD * 200 * (1/8500 USD – 1/19 900 USD) = 1,3479 BTC

Kadangi pelnas ir nuostoliai gali būti kompensuoti, nėra jokios rizikos būti likviduotam nė vienoje iš pozicijų, o ši arbitražo strategija gali uždirbti 457 USD pelną..

Prekyba „Binance“ T2 metu BTC ketvirčio sutartis dėl „Binance“ patirtų 11 000 USDT nuostolius ir būtų likviduota. Arbitražo strategija nepavyko.
Prekyba FTX „FTX“ neteikia BTC sutarties su monetomis, kurios įgyvendina minėtą strategiją.
Išvada „OKEx“ suteikia saugesnes arbitražo galimybes ir įvairesnes galimas strategijas.

„Unified Account“ sistema „OKEx“ šiuo metu veikia beta testavimo režimu – ją galima pasirinkti vartotojams naudojantis demonstracine prekyba. Naujoji prekybos sistema artimiausiu metu bus įdiegta visiems „OKEx“ vartotojams. Sekite „OKEx“ mūsų oficialiuose socialinės žiniasklaidos kanaluose, kad būtumėte atnaujinti.

Vykdykite „OKEx“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me