Ja Bitcoin 4 stundu līmenis var izlauzties cauri MA (60), 6 950 USD var kļūt par šī mēneša konsolidācijas tendences centrālo asi: Crypto Market Daily

Trešdiena, 22. aprīlis: Populārākie kriptogrāfijas tirgi pēdējo 24 stundu laikā reģistrē nelielu pieaugumu.

Bitcoin (BTC) joprojām tirgo nedaudz zem 7000 USD, dienā redzot 2 procentu atsitienu.

Ethereum (ETH) ir pieaudzis par gandrīz 3 procentiem, saglabājot diapazonu ar augšējo robežu 176 ASV dolāru vērtībā.

Ripple’s XRP pēdējās 24 stundas laikā ir pieaudzis par aptuveni 1,5 procentiem, tirgojot 0,1886 USD.

Vai BTC pārtrauks MA (60) un 6 950 USD?

1H diagrammas BTC / USD Perpetual Swap dati. Avots: OKEx.com

Vakar BTC īslaicīgi stabilizējās, nokrītot līdz 6750 USD. Tendence nākamajās stundās turpināja svārstīties 6750–6 950 USD robežās. Augšējā pretestība ir skaidra, un maza mēroga kustības diapazons tagad ir mazāks par 100 ASV dolāriem. 

OKEx tirgus analīzes komanda uzskata, ka atsitienu ar lielu bullish apjomu, kas šodien notika plkst. 01:00 HKT, var izmantot par pamatu, lai novērtētu buļļu īstermiņa izturību..

Tirdzniecības apjoms tajā stundā bija augstākais līmenis gandrīz 10 stundu laikā, taču cena tikai īsi pārbaudīja 6950 USD un ātri samazinājās. Zināmā mērā var noteikt, ka īstermiņa cietā pretestība joprojām ir aptuveni 6 950 USD.

Ņemot vērā to, ka 6750 dolārus var uzskatīt par īstermiņa atbalstu, tiklīdz tendence pārspēj kādu no iepriekš minētajiem diviem punktiem, to var izmantot, lai īslaicīgi prognozētu kustības virzienu.

Investoriem ir jāapzinās, ka labāk ir gaidīt vairāk nekā četras stundas, lai redzētu, vai tendence vienlaikus pārtrauks MA (60) un 6 950 USD. Ir svarīgi apstiprināt, ka pārrāvums ir racionāls, un pretestība uz augšu joprojām ir aptuveni 7200–7 300 USD.

BTC 4H diagramma parāda, ka MA (60) ir efektīva pretestība

4H diagrammas BTC / USD Perpetual Swap dati. Avots: OKEx.com

Bitcoin 4 stundu diagramma arī parāda, ka MA (60) šobrīd šo tendenci nomāc. Šajā diagrammas līmenī ir skaidrs, ka MA (60) iepriekš sniedza cenai pietiekamu atbalstu un pretestību, tāpēc to pašlaik var uzskatīt par efektīvu pretestību.

Tomēr kādas ir iespējas, ka šī tendence var izlauzties cauri šim slīdošajam vidējam rādītājam? Atkarībā no bullish skaļuma līmeņa dažās nākamajās stundās, ja skaļums norāda uz tendenci palielināties, ir iespējams efektīvi izlauzties. Pretējā gadījumā ieguldītājiem vajadzētu meklēt nepatiesu pārkāpumu.

Nosakot svečtura formu, var arī spriest par izlaušanās efektivitāti. Ja dažu nākamo stundu laikā katra stundas svečturis tiek aizvērts ar garu augšējo ēnu līniju, tas nozīmē, ka ap šo apgabalu ir liels pārdošanas spiediens un racionālas izlaušanās iespējas ir ierobežotas.

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: 6 950 USD
 • Vidēja termiņa pretestība: 7 200 USD
 • Īstermiņa atbalsts: 6750 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 6550 USD

ETH ir īstermiņa atbalsts 166 ASV dolāru apmērā

1H ETH / USD Perpetual Swap dati. Avots: OKEx.com

Tuvākajā nākotnē 166 ASV dolāri ir pārbaudīti kā spēcīgs atbalsta līmenis ETH, taču pretestību virs 175 ASV dolāriem īstermiņā joprojām ir grūti pārvarēt. Nesen šis līmenis divreiz ir izrādījies derīga pretestība.

No apjoma viedokļa, iepriekšējās divas reizes, kad tika pārbaudīti 175 USD, bullish apjoms pat spēja noturēties augstā līmenī, taču mēģinājumi joprojām neizdevās. Ar pašreizējiem apjoma līmeņiem ir gandrīz neiespējami veikt derīgu izlaušanos, ja tirgū vairs nepiedalās bullish fondi.

Tāpēc tendence, visticamāk, paliks starp $ 166 – $ 176, un, kā jau minēts vakar, šokējošais process ir labā pleca veidošanās. Tendence vienmēr izvēlas virzienu pēc tam, kad modelis ir izveidojies.

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: 175 USD
 • Vidēja termiņa pretestība: 189 ASV dolāri
 • Īstermiņa atbalsts: 166 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 155 USD

0,1865 ASV dolāri ir grūti izturīgs pret XRP

4H XRP / USD Perpetual Swap dati. Avots: OKEx.com

Kā rāda 4 stundu diagramma, lai arī XRP uz laiku atbalstīja 0,1820 USD, buļļi diez vai varēja pat paaugstināt cenu virs 0,1865 USD pretestības. Ja šī pozīcija vienmēr nomāc tendenci, visticamāk, cena atkal samazināsies līdz 0,1780 USD.

Sarkanie apļi diagrammā parāda, ka pretestības līmenis tuvu 0,1865 USD ir grūti. Kaut arī lūzums notiks īsā laikā ar strauju kāpumu, cenai ir viegli ātri atkāpties bez palielināta apjoma..

Ieguldītājiem jāatzīmē, ka vakardienas atkāpšanās apakšdaļa neturpināja nesen noteikto augstākā apakšas likumu. Tas var nozīmēt, ka cenu krituma risks kļūst lielāks. Īsā laikā ir jākoncentrējas uz USD 0,1780 derīgumu.

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: 0,1865 USD
 • Vidēja termiņa pretestība: 0,1885 USD
 • Īstermiņa atbalsts: 0,1820 USD    
 • Vidēja termiņa atbalsts: 0,1780 USD

Atruna: Šo materiālu nevajadzētu uzskatīt par pamatu ieguldījumu lēmumu pieņemšanai, un tas nav jāinterpretē kā ieteikums iesaistīties ieguldījumu darījumos. Digitālo aktīvu tirdzniecība ietver ievērojamu risku un var izraisīt ieguldītā kapitāla zaudēšanu. Jums jāpārliecinās, ka pilnībā izprotat saistīto risku, kā arī jāņem vērā jūsu pieredzes līmenis, ieguldījumu mērķi un, ja nepieciešams, jāmeklē neatkarīga finanšu konsultācija.

Sekojiet OKEx vietnē:

Steemits: https://steemit.com/@okex-official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

561 bd8 e4c 3cc bf8 bf2 ab5