Internetinių parduotuvių, priimančių Bitcoin, sąrašas

Nors ir Bitcoin vis dar vertinamas kaip dalykas, kurį verta laikyti, o ne išleisti įvairiems produktams, yra daugybė internetinių mažmenininkų, kurie labai stengėsi integruoti mokėjimo kriptovaliuta galimybes..

Populiariausios internetinės parduotuvės, priimančios Bitcoin kaip mokėjimo būdą

Šiais laikais su „Bitcoin“ galite įsigyti praktiškai bet ką, pradedant VPT paslaugomis, baigiant namų prekėmis, baigiant picomis ir baigiant lėktuvo bilietais. Žemiau yra sąrašas geriausių internetinių parduotuvių, kurios priima „Bitcoin“ kaip mokėjimą už savo produktus.

„Microsoft“

„Microsoft“ yra vienas iš pirmųjų technologijų gigantų, priėmęs „Bitcoin“ kaip mokėjimo metodą kai kuriems savo geriausiems produktams nuo 2014 m. Pridėję „Bitcoins“ prie „Microsoft“ paskyros, galite nusipirkti bet ką, pradedant „Windows 10“ licencijomis, žaidimus, filmus ir programas sistemoje „Windows“ ir „Xbox“ parduotuvėse. „Microsoft“ laikinai nustojo priimti „Bitcoins“ dėl jiems būdingų nepastovumo problemų, tačiau vėliau vėl pradėjo juos priimti kaip mokėjimo formą.

„Microsoft“

Šaltinis: microsoft.com

Pertekliai

Pertekliai buvo vienas iš pirmųjų didžiųjų internetinių mažmenininkų, pradėjusių priimti „Bitcoins“ kaip atsiskaitymą už savo produktus dar 2014 m. Internetinė parduotuvė leidžia savo klientams mokėti už daugybę produktų, naudojant „Bitcoins“, pradedant elektronika, pavyzdžiui, televizoriais, nešiojamaisiais kompiuteriais ar kompiuteriais. su namais susijusių produktų, tokių kaip pagalvės.

Įspūdingiausias visų pirma šis mažmenininkas yra tai, kad jis palaiko visas pagrindines kriptovaliutas, ne tik „Bitcoin“. Jie apima Ethereum, „Litecoin“, Brūkšnys, Monero, ir „Bitcoin Cash“.

Tie, kurie nori mokėti naudodamiesi skaitmeniniu turtu, gali tai padaryti pasirinkdami norimą valiutą pirkimui užbaigti. Išsiuntus mokėjimą, įmonės naudojama mokėjimo sistema konvertuos valiutą į „Bitcoins“ ir užbaigs pirkimą.

Firma planavo parduoti savo mažmeninės prekybos verslą, kad pradėtų dirbti su „blockchain“ technologija. Tačiau viskas nėra taip aišku, kokia ateitis yra bendrovės planuojama imtis.

„Planet Express“

„Planet Express“ yra JAV pašto ir siuntų persiuntimo paslauga, kuri yra labai naudinga asmenims, gyvenantiems ne JAV. Tai ypač naudinga įmonėms ir elektroninės prekybos įmonėms, kurios turi tarptautinių klientų ir nori siųsti paketus į užsienį.

Šiuo metu įmonė palaiko mokėjimus Bitcoin (BTC), o tai leidžia įmonėms lengviau atsiskaityti už jų prašomas paslaugas. Be to, tai gali būti puiku pradėti reklamuoti tarptautinę mokėjimo grandinę „Bitcoin“, pradedant klientais, mokančiais BTC už savo produktus, ir elektroninės prekybos įmonių, naudojančių tą patį BTC, gautą sumokėti už siunčiamą paketą..

Galite nusipirkti bet ką iš JAV kompanijų naudodamiesi „Planet Express“ ir gauti pristatymą kitose pasaulio vietose. Be to, jie turi unikalų pristatymo adresą, esantį Kalifornijoje. Tai galėtų būti puikus būdas pradėti naudoti ir leisti „Bitcoin“ pirkimams ir tarptautinei prekybai.

„Expedia“

Gyvename tuo metu, kai keliauti yra lengviau nei bet kada anksčiau, todėl užsisakyti kitą kelionę per „Bitcoins“ yra labai prasminga. „Expedia“ yra viena didžiausių internetinių kelionių rezervavimo agentūrų pasaulyje ir „Bitcoins“ priima nuo 2014 m. „Expedia“ kartu su „Coinbase“ įgyvendino šią naują mokėjimo parinktį, kuri per pastaruosius porą metų pasirodė esanti sėkminga. Deja, „Bitcoin“ mokėjimas šiuo metu priimamas tik užsisakius viešbučius.

„eGifter“

„eGifter“ yra internetinė paslauga, leidžianti naudoti sunkiai uždirbtus „Bitcoins“ dovanų kortelėms įsigyti iš vietų, kurios tiesiogiai nepriima „Bitcoins“, tokių kaip „Amazon“, „JCPenny“, „Sephora“, „Home Depot“, „Kohl’s“ ir daugelis kitų. Kaip ir „Expedia“ ir „Overstock“, „eGifter“ taip pat yra „Coinbase“ partneris.

„eGifter“

Šaltinis: corporate.egifter.com

„Shopify“ („Shopify“ parduotuvės)

Jums gali būti pažįstama „Shopify“, visame pasaulyje žinoma elektroninės prekybos platforma, leidžianti prekybininkams įsteigti savo internetines parduotuves ir parduoti prekes panašiai kaip „Amazon“, „eBay“ ir kitiems internetiniams gigantams. 2013 m. Visi „Shopify“ prekybininkai gavo galimybę priimti „Bitcoin“ mokėjimus naudodami paslaugą, vadinamą „BitPay“.

Teoriškai nieko negalima nusipirkti iš pačios „Shopify“ svetainės naudojant „Bitcoin“, nes jų „SaaS“ platforma nepriima kriptovaliutų. Ši parinktis galima tik prekybininkams, naudojantiems „Shopify“ platformą ir naudojantiems tokias paslaugas kaip „Coinbase Commerce“.

„CheapAir“

„CheapAir“ yra amerikiečių skrydžių rezervavimo paslauga, leidžianti sumokėti už skrydžius naudojant įvairiausias kriptovaliutas, įskaitant ir „Bitcoin“. Ši paslauga leidžia užsisakyti tiek vietinius, tiek tarptautinius skrydžius. Norėdami pasinaudoti „CheapAir“ „Bitcoin“ mokėjimo sistemos privalumais, turite turėti „Coinbase“ piniginę.

Newegg

Newegg yra viena didžiausių elektroninių mažmeninės prekybos bendrovių ir „Bitcoin“ priima kaip standartinį mokėjimo metodą, naudodama „BitPay“ kaip savo oficialų mokėjimų apdorojimo partnerį. Šiuo metu „Newegg“ priima „Bitcoin“ už deramą produktų ir paslaugų asortimentą, išskyrus skambučių užsakymus, „Newegg“ dovanų korteles, prekyvietės daiktus, prenumeratos užsakymus, „Premier“ narystes, grąžinimo etiketes. Kai kurie iš populiariausių pasirinkimų vartotojams, mokantiems su „Bitcoin“, yra kompiuterių techninės dalys, taip pat kasybos įranga.

newegg

Šaltinis: www.newegg.com

„PizzaForCoins“

Pamenate istoriją apie vaikiną, kuris išleido 10 000 Bitcoins dviem Papa John picoms dar 2010 metais? Negalima sakyti, kad perkant picą su „Bitcoin“ bus panaši klaida, tačiau šiais laikais picą galite gauti išleidę beveik 50 kriptovaliutų (įskaitant „Bitcoin“) ne „PizzaForCoins“.

Paslauga veikia kaip tam tikras tarpininkas, nes ji pirmiausia suranda picos įmonę netoli jūsų vietos, o tada leidžia ją užsisakyti ir sumokėti už ją skaitmeniniu būdu. Nepamirškite, kad nedidelis mokestis už paslaugą yra įtrauktas į galutinę mokėjimo sumą.

Reeds juvelyrai

Reeds juvelyrai yra žinomas JAV įsikūręs dailusis juvelyras, turintis daugybę vietų per 13 valstijų. Iš „Reeds Jewellers“ galite nusipirkti bet ką, pradedant papuošalais, baigiant aukščiausios kokybės laikrodžiais ir laisvais deimantais. Ne tik galite atsiskaityti „Bitcoin“ visose šiose vietose, bet ir paslauga apima nemokamą pristatymą šarvuotu transportu už bet kokių nebrangių deimantų pirkimą, kurių vertė didesnė nei 25 000 USD..

Gyft

Gyft yra internetinė dovanų kortelių paslauga, leidžianti įsigyti prekes iš įspūdingo įvairių internetinių mažmenininkų (tiksliau, daugiau nei 200). Ši paslauga siūlo korteles mažmenininkams, tokiems kaip „Southwest Airlines“, „Whole Foods“, „CVS Pharmacy“, „Hotels.com“ ir „Target“. Norėdami įsigyti korteles iš „Gyft“, turite turėti „Coinbase“ sąskaitą.

Daugiau pašto ženklų visame pasaulyje

Daugiau pašto ženklų visame pasaulyje neseniai paskelbė, kad pradės priimti mokėjimus „keturiasdešimt skirtingų populiarių kriptovaliutų“. Kaip ir tikėtasi, Bitcoin yra viena iš šių kriptovaliutų. „More Stamps Global“ leidžia rinktis iš skrydžių, automobilių nuomos, viešbučių užsakymo ir visų kitų kelionių paketų.

Bitcoinshirt.co

Bitcoinshirt.co yra internetinis mažmenininkas, kuris specializuojasi prekyboje „funky“ „Bitcoin“ prekėmis, tokiomis kaip marškinėliai, gobtuvai, kavos puodeliai, kepurės, plakatai ir kt. Internetinė parduotuvė garsėja savo kūrybiniu dizainu, kurį galima nusipirkti naudojant daugiau nei 30 skirtingų tipų internetinių kriptovaliutų..

internetinės parduotuvės, priimančios bitkoiną

Šaltinis: https://bitcoinshirt.co/

„Star Jets International“

Viena iš bendrovių, papildžiusių „Bitcoin“ palaikymą, yra „Star Jets International“, privati ​​įmonė, užsiimanti verslo klientais, norinčiais turėti savo privačius skrydžius skirtingose ​​pasaulio vietose..

„EconoTimes“ duomenimis, vartotojai už savo skrydžius dabar gali sumokėti naudodami „Bitcoin“ – populiariausią skaitmeninį turtą rinkoje. Klientas gali lengvai pasirinkti kelionės tikslą ir pradinį oro uostą ir mėgautis privačiu skrydžiu, kad atvyktų laiku į svarbų susitikimą.

„Star Jets International“ generalinis direktorius Ricky Sitomeris paminėjo, kad „Bitcoin“ tampa visuotinai pripažintas visur pasaulyje.

Šiuo klausimu jis pakomentavo:

„„ Bitcoin “tampa vis labiau priimtinu mokėjimo metodu ir mes norime, kad mūsų klientai turėtų lankstumo mokėti per tą mainų priemonę.“

„Norwegian Air“

Viena svarbiausių aviakompanijų Europoje „Norwegian Air“ paskelbė, kad ji kuria sprendimą, kad būtų galima priimti „Bitcoin“ ir kitas kriptovaliutas už bilietus, kuriuos jie parduoda klientams visame pasaulyje..

Kaip pranešė „Yahoo Finance“, firma bus ne tik tokia priimanti „Bitcoin“, tačiau jis taip pat atidarys savo kriptovaliutų biržą. Norvegijoje gyvenantys vartotojai galės greitai ir saugiai įsigyti skrydžius naudodami „Bitcoin“. Firma valdo 195 lėktuvų parką 500 maršrutų visame pasaulyje.

Mokant kriptovaliuta, įmonėms galima sumažinti išlaidas, susijusias su jų kredito ir debeto kortelių operacijomis. Naudojant „Bitcoin“ ir kitą skaitmeninį turtą, galima sumažinti įmonių mokamus mokesčius ir pradėti siūlyti pigesnius bilietus.

Garbarino Viajes

Garbarino Viajes, Argentinos kompanija, prekiaujanti skrydžio ir viešbučio bilietais, informuotas kad vartotojai dabar gali įsigyti šių produktų ir paslaugų naudodami „Bitcoin“. Jų oficialioje ataskaitoje sakoma, kad „Bitcoin“ yra valiuta, leidžianti vartotojams keistis prekėmis ir paslaugomis ir turinti daug privalumų, palyginti su „fiat“ valiutomis.

Dabar vartotojai galės atlikti racionalesnį mokėjimo procesą, kurio metu jiems tereikės siųsti BTC, kad gautų bilietus ir viešbučio kambarius. Plečiantis įmonėms, priimančioms didžiausią skaitmeninę valiutą, artimiausioje ateityje jos pasieks naujas aukštumas.

AT&T

Telekomunikacijų milžinas AT&T pradėjo mokėti „Bitcoin“ mokėjimus už sąskaitas šių metų pradžioje. Remiantis oficialiu pranešimu spaudai, įmonė paskelbė, kad nori pasiūlyti patobulintus sprendimus ir išplėsti savo paslaugas.

Šiuo klausimu Kevinas McDormanas yra AT viceprezidentas&„T Communications Finance Business Operations“ komentavo:

“Mes turime klientų, kurie naudoja kriptovaliutą, ir mes džiaugiamės, kad galime pasiūlyti jiems būdą apmokėti sąskaitas pasirinktu būdu.”

Vartotojai, norintys atsiskaityti garsiausia kriptovaliuta, gali tai padaryti naudodami „myAT“&T programa, pasirinkdama „BitPay“ parinktį mokėjimams. „BitPay“ yra viena labiausiai pripažintų įmonių, padedanti prekybininkams, asmenims ir įmonėms apdoroti mokėjimus virtualiomis valiutomis („Bitcoin“ ir „Bitcoin Cash“)..

PornHub

Viena populiariausių pron svetainių aplinkui pasaulis „PornHub“ paskelbė, kad pradėjo priimti skaitmenines valiutas dar 2018 m. Tai būtų padėję įmonei pritraukti daugiau aukščiausios klasės žiūrovų ir lankytojų.

Kai kurių nuomone ataskaitos, internetinis pornografijos paslaugų teikėjas paaiškino, kad mažiau nei 1% pirkimų, vykdomų naudojant virtualią valiutą. Šiuo metu nėra informacijos apie mokėjimų, kuriuos asmenys atlieka platformoje, skaičių. Tai apsunkina apskaičiavimą, kokia yra lėšų suma, kurią įmonė gauna skaitmeniniame turte.

Pirmoji platformoje priimta kriptovaliuta buvo „Verge“ (XVG), šiuo metu 71-as pagal dydį skaitmeninis turtas rinkoje, kurio vertė 89,68 mln. USD, skelbia „CoinMarketCap“..

Travala

„Travala“, viešbučių ir apgyvendinimo įstaigų rezervavimo svetainė, kurios kataloge yra daug viešbučių, šiuo metu priima mokėjimus Bitcoin, XRP, Binance Coin (BNB), TrueUSD (TUSD) ir kitais skaitmeniniais ištekliais..

Ši įmonė yra panaši į „CheapAir“ ir „Garbarino Viajes“. Yra daug vartotojų, kurie keliauja ir yra suinteresuoti įsigyti viešbučio kambarius ir lėktuvo bilietus virtualiomis valiutomis. Platformos vartotojai gali keliauti iki 82 000 vietų visame pasaulyje ir pasirinkti viešbučio kambarius iš 550 000 skirtingų objektų.

Firma buvo įkurta 2018 m., Jos tikslas buvo sukurti „blockchain“ pagrindu pagrįstą kelionių sistemą asmenims visame pasaulyje. Nors „Expedia“ atsisakė „Bitcoin“ mokėjimų, yra ir kitų firmų, kurios juda šia linkme.

„PlayBoy“

„PlayBoy“ televizija paleistas pernai nauja mokėjimo galimybė, skirta padėti vartotojams mokėti naudojant skaitmeninį turtą. Suaugusiųjų turinio tinklas kūrė specialią kriptografinę piniginę ir tikimasi, kad jie priims „Vice Digital“ valiutą pramonei.

Reena Patel, „PlayBoy Enterprises“ licencijavimo ir žiniasklaidos vyriausioji operacijų vadovė, komentavo, kad vis labiau populiarėja kitos mokėjimo priemonės. Štai kodėl įmonė manė, kad svarbu suteikti savo bendruomenei didesnį mokėjimų lankstumą. Ateityje įmonė gali įtraukti kriptografinius mokėjimus į kitas verslo linijas, pavyzdžiui, virtualios realybės iniciatyvas.

Alternatyvios oro linijos

Alternatyvios oro linijos yra skrydžių paieškos svetainė, siūlanti būdus, kaip užsisakyti skrydžius iš daugiau nei 600 pasaulinių oro linijų naudojant įvairias kriptovaliutas, įskaitant „Bitcoin“.

Mėgstamus lėktuvo bilietus galite įsigyti naudodami kriptovaliutas. Tai padėtų jums rasti naujų monetų naudojimo atvejų ir sutaupyti skaitmeninio turto.

Nors yra tik 600 aviakompanijų, o tai jau yra daug, gali būti dar daugiau firmų, dirbančių su „Alternative Airlines“, kad padėtų naudoti kriptovaliutas, įskaitant „Bitcoin“..

Paskutiniai žodžiai

Kaip ir tikėtasi, tai tik nedidelis skaičius internetinių parduotuvių ir mažmenininkų, kurie priima „Bitcoin“ kaip mokėjimo formą. Tačiau mūsų sąraše paminėtos yra gerai įsitvirtinusios parduotuvės, turinčios didelį populiarumą ir gerą bendruomenės palaikymą, o tai reiškia, kad jos yra labai saugios galimybės.

Todėl, jei atsitiktinai turite keletą „Bitcoins“ ir norite juos išleisti internetu, negalite suklysti pasirinkdami bet kurią iš šių parinkčių.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

615 a17 311 268 05d 7fc da1