Geriausios kriptovaliutų knygos, nuo kurių galima pradėti mokytis

Nesibaigiant turimiems ištekliams, norintiems sužinoti apie kriptovaliutas, knygos gali būti puikus būdas giliai suprasti pagrindines technologijas ir esamas galimybes. Žinoma, informacija gali greitai pasenti. Tačiau šiose knygose pateikiamos pagrindinės tiesos ir istorijos, kurios laiko išbandymą išlaiko geriau nei kitos.

1. Kripto kasetės: novatoriško investuotojo vadovas „Bitcoin“ ir ne tik Chrisas Burniske ir Jackas Tataras

Kriptografinės rizikos kapitalo įmonės „Placeholder Capital“ partneris Chrisas Burniske ir žinomas asmeninių finansų autorius Jackas Tataras suvienijo jėgas, kad išleistų šį „investavimo į bitkoiną ir kitą skaitmeninį turtą“ vadovą. Jų 2017 metų knyga apima tokius dalykus kaip kriptovaliutų vertinimas, investavimo laikas ir „patarimai, kaip naršyti neišvengiamus burbulus ir manijas“, kaip teigiama knygos svetainėje.

Apie knygą Arthuras Lafferis, buvusio prezidento Ronaldo Reagano Ekonominės politikos patariamosios tarybos narys, sakė: „Informatyvus ir veikiantis,„ Cryptoassets “yra būtina skaityti tiek kriptografijos entuziastams, tiek kapitalo rinkos investuotojams“.

kriptografiniai rinkiniai

Šaltinis: books.google.com

2. „Blockchain Revolution“ pateikė Don Tapscott ir Alex Tapscott

Į šią 2016 metų knygą, „blockchain“ ekspertai Don Tapscott ir Alex Tapscott tyrinėja, kaip technologija galėtų paveikti sistemas pasauliniu mastu.

„Donas Tapscottas, perkamiausias„ Wikinomics “autorius, kartu su sūnumi Aleksu pateikia puikiai ištirtą, labai skaitoma ir būtina knyga tiriama, kaip ši technologija gali paveikti ekonomikos ateitį “.

Viena iš pagrindinių technologijų, kuri plačiai aprėpiama visose šiose kriptovaliutų knygose, yra „blockchain“. Kaip daugelis jau pastebėjo, „blockchain“, be kriptovaliutų, gali naudoti ir kitus naudojimo būdus. „Tapscotts“ sprendžia tokias temas kaip nauji verslo modeliai, kurie gali būti sukurti, ką jie gali padaryti dėl menininkų teisių muzikos srityje, taip pat „blockchain“ naudojimas balsuojant ir tiesioginė demokratija. Knyga siūlo platų supratimą apie tai, kas gali nutikti technologijų ateityje.

Tėvas ir sūnus yra Kanados mokslinių tyrimų centro „Blockchain Research Institute“, kurį remia tokios bendrovės kaip „Microsoft“, IBM, „FedEx“ ir „PepsiCo“, įkūrėjai. Donas Tapscottas „Forbes“ buvo paskelbtas „antruoju įtakingiausiu verslo mąstytoju 2017 m.“

Claytonas Christensenas, Harvardo verslo mokyklos profesorius, sakė, kad „Tapscotts“ parašė knygą tiesiogine to žodžio prasme, kaip išgyventi ir klestėti šioje kitoje technologijų valdomoje trikdžių bangoje. Tikėtina, kad taps viena žymiausių mūsų laikų knygų “..

„blockchain“ revoliucijos knyga

Šaltinis: „Amazon UK“

3. „Bitcoin“ standartas pateikė Saifedeenas Ammousas

Tikras žvilgsnis į Bitcoin praktiškumą per ekonomisto objektyvą. Didžiuliai pėdsakai, kaip Bitcoin gali įsilieti į filosofinę valiutos ir pinigų sampratą ir kaip jis galėtų būti išdėstytas ateityje, kylant skaitmeniniam amžiui.

Jo pozicija yra ta, kad Bitcoin gali būti vertės kaupiklis vis sudėtingesnėje tarptautinėje finansų sistemoje. Tokia knyga skirta rimtam mąstytojui – vaizduojama, kaip gali pasikeisti pati ekonomikos prigimtis ateinančiais dešimtmečiais ir šimtmečiais ir kokia skaitmeninių valiutų, tokių kaip Bitcoin, dalis gali būti būsimi prekybos standartai.

4. Kriptovaliutos amžius pateikė Paulas Vigna ir Michaelas J. Casey

„Wall Street Journal“ žurnalistai Paulas Vigna ir Michaelas J. Casey ėmėsi pristatyti skirtumus tarp pasaulio, kuriame naudojami skaitmeniniai pinigai, ir šiandienos tikrų pinigų, bankų, čekių knygelių, aukso ir kreditinių kortelių sistemos..

Jų 2015 metų knyga atidaromas anekdotas apie moterį Afganistane, neturinčią sąskaitos banke, ir kuri prieina pinigus naudodama kriptovaliutą (panašiai kaip šioje istorijoje). Remiantis „Fortune“ atlikta apžvalga, jie bando parodyti, kokius pokyčius gali sukelti ši technologija.

„Vigna ir Casey išsami, savalaikė ir spalvinga knyga yra naudinga vieta apie visa tai sužinoti“, – savo apžvalgoje pažymėjo „The New York Times“..

5. Bitcoin & Kriptovaliutų technologijas – Arvindas Narayananas, Josephas Bonneau, Edwardas Feltenas, Andrewas Milleris, Stevenas Goldfederis

Prinstono universiteto (Narayana) docentas kartu su keturiais bendraautoriais kruopščiai, įprastu akademiniu požiūriu, nagrinėja kripto ir blokų grandinės temą.. Ši knyga giliai paliečia objektą, todėl galbūt norėsite padaryti daug pastabų, ypač kai ji patenka į kriptografinių mechanizmų smulkmeną. Ilgai paaiškinamos tokios temos kaip maišos funkcijos ir kriptografija.

Knygoje taip pat pateikiamos diagramos, padedančios skaitytojui lengviau suprasti dalykus. Pažymėtina, kad autorius taip pat sukūrė visą internetinį kursą apie šifravimo technologijas, į kurį įtraukiami mokomieji vaizdo įrašai kiekvienam skyriui, namų darbų problemos, programavimo užduotys ir paskaitų skaidrės, su kuriomis galima laisvai susipažinti Coursera.

Nesvarbu, ar esate studentas, programinės įrangos kūrėjas, technologijų verslininkas ar kompiuterių mokslo tyrinėtojas, ši autoritetinga ir savarankiška knyga pasakoja viską, ką reikia žinoti apie naujus pasaulinius pinigus, skirtus interneto amžiui.

Knyga prasideda išplečiant Bitcoin ir kriptovaliutų istoriją bei plėtrą ir tęsiama pateikiant konceptualius ir praktinius pagrindus, reikalingus saugiai programinei įrangai sukurti, kuri sąveikauja su „Bitcoin“ tinklu, taip pat kaip galite įgyvendinti „Bitcoin“ idėjas savo projektuose. Aptariami dalykai yra decentralizacija, kasybos procesas, Bitcoin, altcoins ir kriptovaliutų aplinkos politika, Bitcoin ateitis ir daugelis kitų.

Bitcoin & Kriptovaliutų technologijos“Galima vertinti kaip esminį įvadą į naujas skaitmeninės valiutos technologijas.

„blockchain“ knyga

Šaltinis: Prinstono universiteto leidykla

 6. „Bitcoin“ įvaldymas pateikė Andreas Antonopoulos

Antonopoulos yra „Bitcoin“ verslininkas, kuris įkūrė tris „Bitcoin“ įmones ir pradėjo daugybę bendruomenės atvirojo kodo projektų. Jis taip pat rašo straipsnius ir tinklaraščio įrašus apie „Bitcoin“, rengia populiarų tinklalaidę „Pakalbėkime Bitcoin“ ir yra svarbus viešas pranešėjas kriptografijos renginiuose. Andreas taip pat yra kelių „Bitcoin“ startuolių patarėjas.

Tai puiki knyga norint pradėti mokytis sudėtingos terminologijos, slypinčios už Bitcoin, o autoriaus didžiulė patirtis šia tema iš tikrųjų parodo aiškiuose paaiškinimuose skaitytojams.

„Bitcoin“ įvaldymas padės jums iš pažiūros iki šiol sudėtingiausio šifravimo Nr. 1 pasaulyje ir suteiks žinių, kurių jums reikia norint dalyvauti skaitmeninių pinigų rinkoje. Nesvarbu, ar kuriate naują programą, ar investuojate į startuolį, ar tik norite sužinoti daugiau apie šią technologiją, šioje knygoje pateikiama esminė įžvalga ir patarimai, kurie padės jums pradėti mokytis..

Knyga padės jums susipažinti su pagrindais, kaip Bitcoin veikia ir juda per įvairias operacijas ir kodėl jie naudojami; joje taip pat bus pateikiama išsami informacija apie kelių ženklų pinigines ir kitus pagrindinius monetos techninius aspektus.

Kita knygoje esanti premija yra suprantamos diagramos, kurias lengva suprasti. Naujos versijos periodiškai išleidžiamos, kad knyga būtų atnaujinta atsižvelgiant į greitą „Bitcoin“ kūrimo tempą.

įvaldyti bitkoiną

Šaltinis: „Amazon“

Išvada

Tikras kriptografijos entuziastas žino savo dalykus. Šios knygos padės „visžalėms“ idėjoms, susijusioms su „Bitcoin“ ir „blockchain“. Kol kiti ekspertai vaikosi naujienų ir monetų kainų, tai padės jums tapti „blockchain“ koncepcijos sumanytoju, galinčiu apimti geriausius projektus.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

8ad 125 53a 36e a41 69f 513