Ceļvedis: Kā nopirkt NEO vietnē Bittrex

Ja jūs esat šeit, tad jūs, iespējams, meklējat iegādāties Neo Bittrex biržā. NEO daudzi dēvē par “Chinese Ethereum”. Un, kad Ethereum cīnās visā nesenajā lāču tirgū, var būt, ka NEO var veikt pasākumus, lai kļūtu par # 1 viedo līgumu platformu bloku ķēdes sfērā. Vai vismaz visvērtīgākā viedo līgumu kriptonauda.

Neskatoties uz augsto profilu un trakojošo fanu bāzi, NEO nav tik plaši pieejams kā citas lielas vāciņu monētas. Tas tomēr ir iespējams, ja zināt, kurp doties. Šī rokasgrāmata palīdzēs jums veikt pakāpenisku NEO iegādes procesu Bittrex birža.

Kas ir NEO?

NEO ir gudra līgumu platforma, līdzīgi kā Ethereum, EOS vai Cardano. Viņu ideja ir ļaut cilvēkiem veidot decentralizētas lietojumprogrammas, atbalstīt tādas jomas kā digitālā identitāte un blokķēdes rūpnieciskā izmantošana. NEO izstrādātāju kaislīga bāze jau ir izveidojusi vairākus veiksmīgus ICO un blockchain projektus, kas izveidoti uz NEO tīkla..

Lielākais NEO atšķirības punkts salīdzinājumā ar citām platformām ir tā marķiera modelis. Sākumā NEO marķieris nav dalāms. Tas nozīmē, ka jūs varat tirgot tikai veselus marķierus – žetonus nevar sadalīt, piemēram, 0,5 vai 0,25 NEO, kā jūs varat ar žetoniem, piemēram, Bitcoin un Ethereum.

Lai iespējotu mikrotransakcijas NEO platformā, tam ir sekundārais marķieris GAS, ko izmanto, lai samaksātu par tādām lietām kā lietošanas maksa (piemēram, ETH ir Ethereum). Cilvēki, kuriem ir NEO, vienmēr nopelnīs GAS proporcionāli viņu NEO daļām, padarot NEO ieguldījumu arī veidu, kā nopelnīt pasīvus kriptogrāfijas ienākumus.

Žetonu piegādes vietā, kas vienmēr palielinās, tāpat kā ieguves valūtās, piemēram, Bitcoin, NEO ir fiksēts 100 miljonu žetonu piegāde. Tādējādi, kad tīkls pieaug un redz vairāk izmantošanas, marķiera vērtība, protams, pieaugs trūkuma dēļ.

Apskatīsim, kā sākt ieguldīt NEO.

1. darbība: reģistrējieties vietnē Bittrex

Ja vēl neesat to izdarījis, jums būs jāpiesakās Bittrex kontā. Lai sāktu, viņu mājas lapā noklikšķiniet uz “Reģistrēties”.

bittrex 1

2. darbība: verificējiet savu kontu

Pirms sākat tirdzniecību, Bittrex pieprasa verificēt kontu.

Jums būs jāizveido profils, tostarp vārds, dzimšanas datums un dzīvesvietas adrese. Jums būs jāiesniedz arī viena identifikācijas forma (pase, autovadītāja apliecība vai valsts ID) un pašreizējais selfijs.

Parasti process ir ļoti īss, un veiksmīgai pārbaudei var būt nepieciešamas pat dažas minūtes. Lai gan vietne saka, ka dažos gadījumos tas var ilgt līdz 24 stundām.

3. solis: noguldiet Bitcoin vai Ethereum

Dažas vietas ļauj iegādāties NEO Fiat valūtās, piemēram, USD vai EUR, ieskaitot Bittrex. Tātad vispirms jums būs jāiegādājas Bitcoin vai Ethereum un pēc tam Bittrex jāpārdod NEO.

Ja jums nav nevienas no šīm monētām, cilvēki no lielākās vietas pasaulē var iegādāties ar kredītkarti vai debetkarti Coinmama, Čanelija vai Monētu bāze.

Kad esat ieguvis Bitcoin vai Ethereum, monētas būs jāpārskaita uz Bittrex kontu. Lai to izdarītu, augšējā navigācijas joslā noklikšķiniet uz “Maki”.

Nākamajā lapā tiks parādīti visi jūsu individuālie naudas līdzekļu atlikumi vietnē Bittrex. Meklējiet monētu, kuru vēlaties deponēt (piemēram, BTC). Noklikšķiniet uz zaļās ikonas blakus monētas nosaukumam, lai veiktu iemaksu.

bittrex 2

Ja pirmo reizi deponējat šāda veida monētas, jums būs jāveido seifa adrese. Noklikšķiniet uz “Jauna adrese” un pagaidiet dažus mirkļus, kamēr Bittrex izveido jums jaunu maku. Kad tas ir pabeigts, kopējiet seifa adresi kā sava Bitcoin / Ethereum sūtīšanas adresi.

bittrex 3

Atkarībā no tīkla noslodzes, iespējams, būs jāgaida vairāki mirkļi, lai redzētu monētas Bittrex makā.

4. solis: Bittrex Exchange atrodiet NEO pāri BTC vai ETH

Kad depozīts ir pabeigts, jūs varat tirgoties ar NEO Bittrex biržā.

Noklikšķiniet uz “Markets”, lai pārietu uz apmaiņas ekrānu.

bittrex 5

Monētas ar USD pāriem būs norādītas augšpusē. Ritiniet uz leju līdz sadaļai “Bitcoin Markets” (vai “Ethereum Markets”, ja tirgojat ar Ethereum). Meklēšanas joslā ievadiet “NEO”, un parādīsies pāris NEO.

bittrex neo

Noklikšķiniet uz BTC / NEO vai ETH / NEO, lai atvērtu NEO pasūtījuma ekrānu.

5. solis: izvēlieties, cik daudz NEO iegādāties

Tirdzniecības ekrānā ritiniet uz leju, līdz tas parāda iespēju pirkt vai pārdot NEO vietnē Bittrex. Pārliecinieties, vai ir atlasīts “Pirkt”.

bittrex neo 2

Jums būs vairākas pasūtījuma iespējas. Noklusējuma opcija ir “Limit” – jūs ievietojat, cik daudz NEO vēlaties iegādāties, par cik daudz, un Bittrex mēģinās veikt šo tirdzniecību. Alternatīvi, jūs varat izvēlēties “Nosacījumu” pasūtījumu. Tas nozīmē, ka jūs izvēlaties, cik daudz NEO pirkt, un sakiet Bittrex veikt tirdzniecību tikai tad, ja cena ir zemāka / augstāka par jūsu norādīto cenu.

Par ierobežotu pasūtījumu:

  • Iestatiet NEO daudzumu, kuru vēlaties iegādāties
  • Iestatiet cenu “Bid Price” – izmaksas BTC / ETH, par kuru vēlaties iegādāties (atlasiet “Last”, lai ņemtu jaunāko cenu)
  • Pārbaudiet BTC / ETH summu, kāda būs jūsu pasūtījumam (vai jums ir pietiekami daudz līdzekļu, lai segtu pasūtījumu)
  • Izvēlieties, cik ilgi Bittrex mēģinās veikt pasūtījumu. Viņi varēs veikt jūsu darījumus tikai tad, ja kāds cits tirgo citu virzienu (t.i., NEO-BTC vai NEO-ETH). Noklusējuma opcija nozīmē, ka Bittrex turpinās mēģināt atrast tirdzniecības partneri, līdz tiks pabeigts jūsu kopējais pasūtījums vai jūs atcelsit pasūtījumu. Pretējā gadījumā varat izvēlēties atcelt pasūtījumu, ja to nevar uzreiz izpildīt.

Nosacītie rīkojumi darbojas tāpat. Vienīgā atšķirība ir izvēlēties savu stāvokli (lielāks nekā vai vienāds vai mazāks vai vienāds ar).

Jāapzinās, ka Bittrex ir izņemšanas maksa 0,025 NEO. Tā kā NEO ir nedalāma kriptonauda, ​​jūs varēsiet izņemt tikai veselu skaitli. Piemēram, ja jums pieder 100 NEO, ar darījuma maksu tā kļūs par 99,975 NEO, kuru nevarēsiet izņemt.

Paturot to prātā, pievienojiet 0,025 NEO daudzumam, kuru vēlaties iegādāties, lai vēlāk jūs varētu izņemt kopējo summu savā makā..

6. solis: Pērciet NEO!

Kad esat pabeidzis tirdzniecības nosacījumus, noklikšķiniet uz “Nopirkt NEO”. Un esat pabeidzis! Bittrex jums paziņos, kad jūsu darījums būs veiksmīgi pabeigts.

7. solis: Izvelciet savus NEO žetonus drošā NEO seifā (un sāciet nopelnīt GAS!)

Kriptogrāfijas labākā prakse vienmēr ir turēt monētas drošā makā, ārpus biržas, kad netirgo. Tas ir vēl svarīgāk NEO, jo tas ļauj nopelnīt GAS (bezmaksas naudu !!!), tikai turot NEO.

Lai izņemtu monētas, jums būs nepieciešams maks, kas atbalsta NEO (un GAS). Visdrošākais variants ir aparatūras maks, piemēram, Virsgrāmata Nano S. Lētāks variants ir NEON maks, darbvirsmas maks operētājsistēmām Windows, Mac un Linux, ko izgatavojis NEO izstrādātājs, grupē Zionas pilsētu.

Lai atteiktos no Bittrex, noklikšķiniet uz “Maki”. Tagad meklējiet NEO – seifā ir jāparāda jaunais atlikums ar nesen nopirktajām NEO monētām. Noklikšķiniet uz sarkanā simbola, lai atsauktu.

bittrex neo 3

Nākamajā ekrānā ievadiet NEO daudzumu, kuru vēlaties izņemt (atcerieties, ka tas var būt tikai veselas vienības) un galamērķa adresi (no sava NEO seifa). Pārbaudiet, vai adrese ir pareiza, un noklikšķiniet uz “Atsaukt NEO”, lai pabeigtu.

bittrex neo atsaukt

Tātad viss! Tagad jūs zināt, kā iegādāties NEO vietnē Bittrex vienā no populārākajām kriptogrāfijas valūtām. Skatīt šeit mūsu ceļvedim par NEO iegādi no Binance birža.

Endrjū ir rakstnieks un digitālais mārketings no Jaunzēlandes, kas tagad atrodas ārpus Dienvidaustrumāzijas. Kopā ar savu darbu daudzās e-komercijas telpas jomās Endrjū ir liela interese par kriptonauda, ​​it īpaši altkoīni un projekti, kas vērsti uz galveno kriptogrāfijas pieņemšanu

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me