Veikt, lai tas notiktu: CeFi un DeFi nākotne – OKExDeFi apaļā galda saruna

Uzņēmumā OKEx mēs pastāvīgi skatāmies nākotnē – un uzskatām, ka tas nozīmē decentralizētu finansējumu.

Lai izplatītu ziņu, mūsu izpilddirektors Džejs Hao rīko jaunu virtuālu #OKExDeFi apaļā galda sarunu sēriju ar dažādu nozaru līderiem, lai DeFi pārrunātu viņu progresu, ieskatus un nākotnes plānus..

Šajā apaļajā galdiņā Džejs intervē Maker fonda biznesa attīstības vadītāju Gregoriju Di Prisko. MakerDAO pārvalda Maker Protokolu un Dai, kas ir pasaulē pirmais decentralizētais, ar nodrošinājumu atbalstītais stablekoīns Ethereum blokķēdē.

Šeit ir galvenie apaļā galda akcenti.

MakerDAO kopiena pagājušajā mēnesī deva zaļo gaismu PaperChain un ConsolFreight žetonu pieņemšanai par kriptogrāfijas nodrošinājumu. Lai mēs nākotnē redzētu arvien vairāk reālas vērtības, kas tiek pievienotas MakerDAO ekosistēmai?

Tātad, vispirms ļaujiet man tikai uz brīdi atkāpties un mazliet parunāt par mūsu nodrošinājuma iekļaušanas procesu, jo no šodienas jūs vēl nevarat ģenerēt Dai pret šiem diviem aktīviem. Notika tas, ka viņiem tika veikta zaļās gaismas aptauja.

Mūsu aktīvu iekļaušana darbojas tagad, jo tas ir pilnībā kopienas virzīts. Maker Foundation nav ievadīts, kuri aktīvi iekļūst protokolā un kuri ne. Mūsu kopiena mijiedarbojas ar protokolu, izmantojot šo sociālo ietvaru, ko sauc par veidotāja uzlabošanas priekšlikumiem. 

Tagad Maker uzlabošanas priekšlikumos ir izklāstīts daudz kas. Viens no tiem ir process, kurā nodrošinājums faktiski nonāk protokolā un ģenerē Dai. Pirmais solis šajā procesā ir tas, ko mēs saucam par zaļās gaismas aptauju – šeit Maker īpašnieki balsos un viņi noteiks prioritāti, kurus īpašumus viņi vēlas redzēt protokolā. Pēc tam tas sāks iekšējos un ārējos procesus, kas faktiski saistīti ar šo aktīvu iekļaušanu. 

Tas, ko jūs redzējāt, bija tas, ka ConsolFreight un PaperChain tika izvirzīti ļoti augstu zaļās gaismas sarakstā, tāpēc Maker īpašnieki ļoti vēlas šos aktīvus – taču tagad vēl ir daudz jāstrādā, lai tos iekļautu protokolā. 

Šajā sakarā es domāju, ka tā būs galvenā tendence. Vienīgais veids, kā DeFi kļūst noderīgs ikvienam ārpus blokķēdes telpas, ir tas, ja mēs varam padarīt to noderīgu šiem mantotajiem dalībniekiem. Ja mēs nevaram apkalpot ConsolFreights un PaperChains of the world, tad mēs nevaram apkalpot pat mazās bankas – ja tās vēlas kredīta sākšanu caur MakerDAO un mēs to nevaram apkalpot, tad mēs īsti neko neesam sasnieguši, jo Dai piegādi vienmēr atbalstīs blokķēdes ekosistēma. 

Tātad, manuprāt, reālās pasaules aktīvi būs nākamā galvenā DeFi tendence nākamo 12 mēnešu laikā.

Reālās pasaules aktīvu pievienošanas kustība patiešām liek mums domāt, ka MakerDAO dod priekšroku tradicionālo finanšu sistēmu vairāk izturēties pret pavadoņiem nekā konkurentiem. Vai varat pastāstīt, kā MakerDAO uzskata centralizēto finanšu jeb CeFi lomu DeFi attīstībā. Vai viņi viens otru papildina vai atgrūž?

Viņi dara abus, jo dažos gadījumos mums būs konkurenti. Bet vairumā gadījumu mums būs papildinājumi un komponenti. Es domāju, ka lielisks veids, kā to izcelt – pat tādā mērogā, kādā mēs šobrīd atrodamies – ir fakts, ka USDC un patiesie USD ir Maker Protokola nodrošinājuma aktīvi. Tātad, lai gan dažās frontēs mēs konkurējam ar šīm divām vienībām, jo ​​tās ražo stablīnus, kas konkurē pēc pieprasījuma ar Dai, tie mums arī ir ļoti noderīgi, jo citi dolāri, īpaši augstas kvalitātes, kas tiek regulēti Amerikas Savienotajās Valstīs, var būt patiešām labi nodrošinājuma avoti, lai pirmkārt radītu Dai. 

Tātad, gleznot DeFi un CeFi kā divas dažādas pasaules ir gandrīz kļūda, jo dienas beigās mēs runājam par vienu un to pašu vērtību kopu, un tas atgriežas pie jēdziena, kā nauda rodas pirmkārt . Nauda rodas kā kredīts pret aktīviem. Tātad aktīvi ir netieši reāli, un tikai pavisam nesen mums ir aktīvi, kas ir vietējie blokķēdes. Tātad, ja mēs vispār vēlamies ienest vērtību pasaulē, mums jāspēj piekļūt pēc iespējas vairāk aktīviem. 

OKEx un MakerDAO šogad ir strādājuši ļoti labi – Dai Savings Rate pirms dažiem mēnešiem tika integrēts OKEx Pool. Tātad, vai jūs domājat, ka centralizētie spēlētāji, piemēram, mēs, darīsim vairāk, lai atvieglotu DeFi telpu?

Es domāju, ka tas, ko jūs, puiši, esat darījuši līdz šim, ir pārsteidzoši. Jūs zināt, ka sniedzat mums šo ļoti svarīgo tiltu pie tirgotājiem, kuriem nepieciešami mūsu produkti. Tā kā Dai ir augstāks ietaupījumu līmenis, tas ir lieliski – bet, ja tam nav izplatīšanas kanālu, piemēram, OKEx, lai tas nonāktu pie gala patērētājiem, tas pastāv vakuumā. 

Tātad, lai faktiski mainītos pasaulē, jums nav nepieciešams tikai lielisks produkts – jums ir nepieciešams lielisks izplatīšanas partneris, un es domāju, ka tieši tur OKEx ir bijis lielisks partneris. 

Vai jūs ieteiktu vienu vārdu, lai aprakstītu DeFi nākotni un kāpēc?

Mans viens vārds ir neredzams, jo es domāju, ka DeFi būs visaptverošs un tas būs visur. Jūs nezināt, ka izmantojat DeFi, taču tā lēnām sāks pārņemt pasaules finanšu sistēmu līdz vietai, kur visi izmantos DeFi. Aizkulisēs tas būs gandrīz neredzams. 

Pievienojieties mūsu kanāliem, lai uzzinātu vairāk par blokķēdi, kriptovalūtu un DeFi:

Džejs Hao – OKEx izpilddirektors 

https://twitter.com/JayHao8

https://www.linkedin.com/in/jayhaookex/

OKEx oficiālais

Kredīts mūsu #OKExDeFi apaļā galda viesim:

Gregorijs Di Prisko – Biznesa attīstības vadītājs @MakerDAO

https://twitter.com/g_dip

https://www.linkedin.com/in/gregory-di-prisco-0672a9125/

MakerDAO

https://twitter.com/MakerDAO

https://www.linkedin.com/company/makerdao/

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me