Pārdefinē ekosistēmu OKExChain Borderless

Neilgi pēc mūsu ļoti gaidītā publiskā blokķēdes OKExChain izlaišanas tā beidzot ir atvērta pirmkoda un tās kods ir augšupielādēts Github 2020. gada 16. aprīlī. Kā tas veicina OKExChain ekosistēmu kopumā?

Starpķēžu tehnoloģija: OKExChain ekosistēmas atslēga

OKExChain ir veidots, pamatojoties uz oriģinālām tehnoloģijām un koncepcijām, piemēram, starpķēžu tehnoloģijām un vienādranga blokķēdes tīkla OpenDEX pilna mezgla darbību. Pēc kļūšanas par atvērtā pirmkoda OKExChain saviem mezgliem varēs nodrošināt efektīvu, brīvu un neierobežotu publiskās ķēdes ekosistēmu.

OKExChain arhitektūra ir izstrādāta Cosmos SDK augšpusē, un tajā tiek izmantots Tendermint tīkla un vienprātības kods. Kas izceļ OKExChain, ir tā spēja nodrošināt nevainojamu vairāku ekosistēmu integrāciju. Lai apmierinātu decentralizētās apmaiņas (DEX) unikālās prasības, kas balstītas uz OKExChain, OKExChain pārvaldības un vēlēšanu moduļi ir pārveidoti, lai atbalstītu daudzveidīgu biznesa loģiku.

Attiecībā uz tehnoloģiju izvēli OKExChain atsevišķā pārvaldība pēc ķēdes starpposma un tūlītējas apstiprināšanas, kuras pamatā ir DPoS vienprātība, palīdz realizēt vērtību un datu pārraidi starp vairākām izomēru ķēdēm. The "starpķēžu rīkkopa" Pašlaik OKExChain nodrošina dažādus ķēžu protokolus, kas efektīvi pārtrauc ķēžu slēgšanu un saliedēšanu. Piemēram, šobrīd OKExChain ir sapratis savienojumu ar Cosmos ekosistēmu, izmantojot IBC releja protokolu. Nākotnē tā ar daudzveidīgākiem ķēdes rīkiem ieviesīs arī ķēdes risinājumus ar tādām sabiedriskām ķēdēm kā Bitcoin un Ethereum..

Vēl svarīgāk ir tas, ka OKExChain pārrobežu komunikācijas protokols ir realizējis tiešus darījumus un informācijas pārsūtīšanu dažādās ķēdēs, vienlaikus saglabājot to neatkarību neskartu. Tas ne tikai pārrauj barjeras starp blokķēdēm un uztur pārrobežu ķēdes ekosistēmas pilnīgumu, bet arī nodrošina, ka iesaistītās iestādes un indivīdi var palaist savu lietojumu.

Pamatojoties uz šo īpašo starpķēžu ideju, ir izveidojies OKExChain trīs unikālas un atšķirīgas tehniskās iezīmes:

  1. Izstrādāts kā galvenā OKEx globālās ekosistēmas projekta mīkla, OKExChain izgriež no pamatā esošās blokķēdes arhitektūras, lai optimizētu dažādus finanšu lietojumu scenārijus;
  2. Izmantojot Cosmos IBC protokolu, katrai svarīgai lietojumprogrammai, kas izstrādāta OKExChain, var piederēt tā ekskluzīvā blokķēde, vienlaikus saglabājot savietojamību;
  3. Pateicoties daudzslāņu datu noformējumam, OKExChain samazina blokķēdes datu izmaksas un uzlabo efektivitāti, tādējādi atbalstot plaša mēroga lietojumprogrammu publicēšanu.

Patiesi decentralizēta blokķēde

OKExChain praktizē augstu atklātības pakāpi un rūpīgu decentralizāciju, piešķirot visiem iesaistītajiem mezgliem vienādu statusu un tiesības. Katrs dalībnieks var netraucēti izspēlēt savas spējas, publicēt un palaist dažādas decentralizētas lietojumprogrammas.

Atšķirībā no "priekšlikumu sistēma" tradicionālo publisko ķēžu gadījumā, kad katrai mezglu darbībai ir nepieciešams iesniegt priekšlikumu gubernatoram, OKExChain pārkāpj šo noteikumu, pieņemot "OpenDEX" koncepcija.

Pirmkārt, jebkurš lietotājs var izveidot savu decentralizēto tirdzniecības platformu vietnē OKExChain un var pilnībā izlemt, kuras kriptovalūtas un tirdzniecības pārus iekļaut sarakstā.

Otrkārt, kad mezglu skrējēji vēlas izveidot decentralizētas lietojumprogrammas vai DEX vai uzskaitīt tirdzniecības pārus vietnē OKExChain, nav jāiesniedz priekšlikums. Visi DEX, kuru pamatā ir OKExChain, darbojas bloku ķēdes vienādranga tīklā, padarot to par īstu bez atļauju ekosistēmu.

Fakts, ka lielākā daļa tradicionālajās publiskajās ķēdēs izstrādāto DEX parasti darbojas uz centralizētiem serveriem, ne tikai atkāpjas no blokķēdes decentralizācijas rakstura, bet arī nodod mezglos saglabātos aktīvus lieliem drošības riskiem. Kā pirmais nozares pārstāvis OKExChain ir panācis, ka ļauj visiem DEX darboties vienādranga bloku ķēdes tīklā, kam neapšaubāmi ir milzīga revolucionāra ietekme uz nozari.

Pilnībā ieviest ESP koncepciju "OpenDEX", OKExChain arī vispirms ierosināja "DEX operators" (attēlā portreta veida mezgls).

Ja DEX ir tikai viens operators, publiskās ķēdes ekoloģija neapšaubāmi ir slēgta, un tā attīstība būs ļoti ierobežota. Ja vēlaties izveidot atvērtu DEX ekosistēmu, publiskās ķēdes operatori nevar veikt visas DEX darbības. Operatora ieviešana ir izaicinājums un jaunievedums publiskās ķēdes izveidē. OKExChain ir ļāvis visiem DEX operatoriem taisnīgi un attīstīti izmantot OKExChain resursus.

Ekoloģiskā partnerība "Komerciālo ķēžu alianse “

Balstoties uz pārrobežu ķēdes tehnoloģiju dizainu, OKExChain mērķis ir veicināt papildu lietojumprogrammu ekoloģisko ieviešanu un ir biznesa alianses idejas pionieris. Tiks veicināta plaša mēroga blokķēdes tehnoloģijas izmantošana. Pašlaik ir pabeigts pirmais ekoloģisko partneru būvniecības posms, kurā iesaistīti 5 galvenie ekoloģiskās sadarbības virzieni, tostarp publiskā ķēde, maks, pētnieks, kalnrūpniecības baseins un vērtspapīri.

Runājot par publiskajām ķēdēm, OKExChain ir uzsācis padziļinātu integrāciju starpķēžu tehnoloģijas, izstrādātāju kopienas, BTC starpķēžu alianses un citās jomās. Starp tiem OKExChain ekosistēmā ir nokļuvušas 10 pasaulē pazīstamas sabiedriskās ķēdes un iestādes, tostarp Bytom, Certic, Conflux un Ontology..

Maka telpā ekoloģiskie partneri atbalstīs OKB un OKT glabāšanu, OKT kartēšanas funkcijas, balsošanu par mezgliem, OKExChain priekšlikumu, DEX utt. Pavisam 5 uzņēmumi ir sadevušies rokās ar OKExChain. Kas attiecas uz blockchain explorer, partneri atbalstīs bloku augstuma, darījumu un citu datu, OKExChain supernode (aģents) datu, OKExChain priekšlikuma funkcijas un tirdzniecības datu atvēršanu OKExChain openDEX displejā.

Kā ar kalnrūpniecības baseiniem? Pašlaik ir trīs ekoloģiskie partneri, kas kļūst par OKExChain supernode un nodrošinās ar tiem saistītus produktus. Turklāt OKExChain ekoloģisko partneru sarakstā ir arī vairākas labi zināmas drošības iestādes.

Sekojiet OKEx vietnē:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

341 aa4 345 804 1e0 69b 691