ZCash cenu prognozēšana 2020. gadam – kāpēc eksperti domā, ka tā ir saistīta ar pieaugumu

(Atjaunināts 2020. gada 5. maijā) ZCash (ZEC) ir izcila privātuma un drošības monēta. ZEC cena ir samazinājusies no visu laiku augstākajiem rādītājiem netālu no 900 USD 2018. gada sākumā līdz cenai, kas pašlaik ir 64 USD. Tā kā šifrēšanas cenu prognozes šajā analīzē nebūt nav vienkāršas, mēs mēģināsim apskatīt dažus faktorus, kas varētu virzīt ZEC cenu uz augšu. Visas digitālās valūtas ir nepastāvīgas un ļoti sarežģītas, un cenas ietekmē daudzi svarīgi faktori, proti, pieprasījums, piedāvājums, partnerattiecības un pieejamība. Uz šī fona apskatīsim, kāpēc eksperti domā, ka Zkašs celsies.

Pērciet ZEC vietnē Binance jau šodien!

Kāpēc eksperti domā, ka Zkašs pieaugs

Kā ziņo TradingBeasts, sagaidāms, ka Zcash gadu sāks ap 31 USD. Maksimālā paredzamā cena ir aptuveni 38 USD, un minimālā cena ir aptuveni 26 USD. Paredzams, ka monētas beigas būs aptuveni 30 USD. Tomēr paredzams, ka ZEC 2020. gada tirdzniecības beigas būs aptuveni 46 USD, un 2021. gadā cena varētu pieaugt līdz 68 USD.

Zooko Wilcox

Saskaņā ar Zooko Wilcox, ECC (Electric Coin Company) izpilddirektoru, kas ir uz privātumu vērstas digitālās valūtas ZCash uzņēmums, uzņēmums ir pievienojis būtiskas izmaiņas ārpus privātuma. Šīs izmaiņas padara privātumu daudz pieejamāku un paver iespējas arī mobilajām lietojumprogrammām. Šīs attīstības rezultātā monētu pieprasījums nākamajos gados pieaugs, kas savukārt paaugstinās cenu.

Dens Morheds

Cits ievērojami investori piemēram, Dans Morheds no Bitcoin riska kapitāla Pantera Capital, pauda optimismu pret monētas īpašībām un paziņoja, ka tam ir vairāk priekšrocību nekā Bitcoin attiecībā uz selektīvu pārredzamību, GPY ieguvi, lai novērstu centralizāciju, un, iespējams, ir efektīvāka pārvaldība.

Deloitte Blockchain eksperti

Viens no Deloitte blokķēdes speciālistiem Deiviss, paziņoja tā kā kopš popularitāte piesaista kapitālu, zcash pieaugs, ņemot vērā, ka tas bija ātri ārpus vārtiem un ir spējis izveidot spēcīgu sekotāju neatkarīgi no dažiem tā trūkumiem. Tas nozīmē, ka monētai ir gaiša nākotne, un entuziastiem nākotnē vajadzētu gaidīt cenu pieaugumu.

Pērciet ZEC vietnē Binance jau šodien!

Citi faktori, kas veicina ZCash cenu 2019. gadā

Pašlaik cenā nav daudz optimisma, palielinoties vieniem svarīgiem un būtiskiem izņēmumiem: saraksts Coinbase. Mēs izpētīsim, ko tas varētu darīt ar Zcash cenu un kur tas varētu nokļūt līdz gada beigām.

Izlasiet mūsu pilno ZCash saraksta pārklājumu vietnē Coinbase Pro 2018. gada beigās. Vai arī, ja jūs interesē ZEC iegāde, varat uzzināt par to, kā to iegūt mūsu ceļvedī šeit.

Pamatojoties uz zinātni

Pirmkārt, tomēr ZEC stāsts sākas pirms gadiem, kad tehnologi ir ieinteresēti izveidot monētu, kurā varētu izmantot nulles zināšanu pierādījumus; spēja, kas slēptu darījumu detaļas, kuras atklāja citas monētas. Toreiz tehnoloģija tika uzskatīta par novatorisku, tāpat kā tagad, un daudzi kriptogrāfijas pasaulē to atzinīgi novērtēja par spēju pabeigt darījuma privatizāciju. Tikai dažas monētas to var izdarīt, un tajā laikā tā bija monēta, kas ne tikai kopēja Bitcoin, bet arī ieviesa ideju, ko Satoshi vispirms izlika.

Kā teikts pašas vietnē, Zcash ir balstīta uz zinātni. Un tas ir labi – tas ir projekts, kas joprojām un pilnībā ir veltīts misijai, kuru tā ir iecerējusi sasniegt. Atkal, ne katrs projekts to var pateikt.

Bet tas arī nozīmē, ka tas nav projekts, kas ir pārlieku saistīts ar savu tirdzniecības cenu, kā arī nenodrošina augstu mārketinga līmeni, lai panāktu lietotāju pieņemšanu vai apmaiņu. Tāpēc tam ir negatīvs aspekts, īpaši agrīnajiem investoriem.

Tā vietā zīmols koncentrējas uz privātuma elementiem un pamatiem. To var redzēt uz tā emuārs– kas vairāk ir piepildīts ar perspektīvām daļām nekā mārketinga lopbarības vai ieguldītāju attiecības. Un tieši tāds būs Zkašs. Kā norādīts pēdējā ziņojumā, projekts ir koncentrēts uz eksperimentu, “lai satricinātu finanšu pamatus un izveidotu nākotni, kas visu laiku ciena visus cilvēkus”.

Ne katra monēta būs TRON, un Džastins Suns katru dienu čivina par jauniem atjauninājumiem, lai piesaistītu projektam jaunas acis.

Bet, ja Zcash var gūt panākumus savā redzējumā un nodrošināt monētu, kas tiek apmainīta ar šo slavēto tehnoloģiju, apmaiņu, kuru nevar izsekot, tad ZEC cenai ir ļoti liela vērtība, lai to atbalstītu..

Coinbase Listing ietekme uz ZCash cenu

Un tas ir skaidrs, ko Coinbase redzēja, jūlijā paziņojot, ka tā skatās uz ZEC, tikai četrām citām monētām, lai tās iekļautu savā platformā. Tas nesniedza laika grafiku, bet tikai ziņas, ka Amerikas Savienoto Valstu lielākā birža domāja par ZEC-fiat uzbrauktuves pievienošanu, cenu lēciens bija 40%.

Un tieši tagad mēs redzam Coinbase efektu pilnā sparā. Viena no citām monētām, kas uzskaitīta šajā piecu cilvēku grupā, bija 0x (ZRX), kas šodien tika pievienota Coinbase Pro. Monētai USD vērtība un BTC attiecība pieauga par 20%, samazinoties citām monētām. Tas pats, visticamāk, notiks arī tad, kad Zcash būs iekļauts Coinbase sarakstā, un ZEC cena redzēs jaunu patērētāju interesi.

Redzot, ka Zcash ir vērsts uz sava tehniskā eksperimenta palielināšanu un partnerību ar zinātniskām komandām, kas var strādāt ar tās zk-SNARKs tehnoloģiju, Zcash cena paļausies uz Coinbase.

Pērciet ZEC vietnē Binance jau šodien!

ZCASH (ZEC) cenu prognozēšanas TradingView analīze atjaunināta 2020. gada 5. maijā

ZEC / BTC DIENAS ĪSS Rediģēšana pēc Marcelvv ieslēgts TradingView.com

Analītiķis saka, ka ZEC turas spēcīgi. Monēta pārvietojas kanāla iekšpusē ar labu kanāla atbalsta reakciju un liela apjoma iesmidzināšanu pēc BTC sūkņa, kas ir laba zīme, un izskatās, ka tā iet augstāk. Diagrammā atradīsit dažus īstermiņa mērķus, taču ņemiet vērā, ka BTC ietekmē visus altkoīnus.

Nepalaidiet garām lielisko iespēju pirkt ZECBTC pēc PrognozeCity ieslēgts TradingView.com

Analītiķis piedāvā šādu tirdzniecības ieteikumu; pastāv iespēja īslaicīgi pārvietoties uz ieteikto atbalsta līniju (0,0057). ja tā, tirgotāji var noteikt pasūtījumus, pamatojoties uz cenu darbību, kas paredzams sasniegt īstermiņa mērķus.

Tehniskā analīze:

. ZECBTC ir noteiktā diapazonā, un gaidāms augšupejošās tendences sākums.

.Cena pārsniedz 21 dienas WEMA, kas darbojas kā dinamisks atbalsts.

. RSI ir 68.

Veikt peļņu:

TP1 = @ 0,00736

TP2 = @ 0,00987

TP3 = @ 0,01258

SL = Lūzums zem S2

Mans pašreizējais skats uz Zcash (diagramma kartēta) pēc alanmasters ieslēgts TradingView.com

Analītiķis saka, ka mums ir vērojami rādītāji un cenas izaicina pretestību.

Tūlītēja pretestība tagad ir EMA200 (0,005663). Tādējādi ZECBTC turpinās virzīties uz augšu, līdz šis līmenis pārtrauks.

Ja nav iespējams iegūt pietiekamu impulsu, cenas atkārtosies pirms nākamā mēģinājuma.

Mēs joprojām esam bullish, pat ja cenas nokrītas zem atbalsta.

Mēs sagaidām spēcīgu atlēcienu pēc šāda scenārija piepildīšanās (zila bulta).

Secinājums

Nesen Zcash fonds izlaida pārvaldības protokolu, kas palīdzēs platformas blokķēdes decentralizāciju. Viens no izšķirošajiem faktoriem, kas iekļauts pārvaldības dokumentā, ir konkrētu plānu / politikas izstrāde, kas virzīs sabiedrības mērķus. Tas ir solis, kas palīdzēs Zcash nostiprināt altcoin tirgus saikni un būs pozitīvs arī ZEC cenai.

Līdz šim viss tirgus ir parādījis bullish noskaņojumu, kas liek domāt, ka esam vēršu tirgū. Tas ir ideāls laiks, lai investori varētu pievienot nedaudz ZEC savam portfelim pēc nelielās atkāpšanās, ko esam redzējuši pēdējo divu nedēļu laikā, kad tirgus gatavojas atkal pulcēties.

Pērciet ZEC vietnē Binance jau šodien!

Vai vēlaties lasīt vairāk? Izlasiet mūsu pārskatu par ZCash sarakstu Coinbase Pro 2018. gada beigās. Vai arī, ja jūs interesē ZEC iegāde, varat uzzināt, kā to iegūt, mūsu ceļvedī šeit.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

ec7 e6e b3d a2d 92a 910 cdc