20 labākās kriptovalūtas, ko nopirkt 2020. gadā

galvenie kriptovalūtu ieguldījumi 2020. gadā

Pārskatīsim labākās kriptovalūtas monētas, kuras ieguldīt 2020. gadā, un redzēsim, kāpēc šie galvenie kriptokaseši ir galvenie, lai palaistu nākamajā kriptogrāfijas tirgus buļļa darbības ciklā.

Top 20 kriptos, ko iegādāties 2020. gadā: labākās monētas, ko ieguldīt 2020. gadā

Pēdējā gada laikā mēs esam redzējuši, ka kriptonauda kļūst arvien vairāk. Visu 2019. gadu mēs redzējām pozitīvas tirgus pazīmes, un tas 2020. gadu varētu padarīt par kriptovalūtu rekordu.

Kādas ir labākās kriptovalūtas, ko iegādāties 2020. gadā? Kuras monētas šodien piedāvā vislabāko ieguldījumu iespēju? Kuriem digitālajiem žetoniem priekšā ir spilgtākās dienas?

Turpiniet lasīt, kad mēs izceļam 20 labākās kriptovalūtas, kuras nopirkt 2020. gadam.

Bitcoin (BTC)

bitcoin 2020. gadā

Bitcoin (BTC) ir kriptogrāfijas pasaules karalis. Tā ir pasaulē dominējošākā kriptovalūta, kas veido 60% no visas kriptovalūtas tirgus daļas. Kad bitcoin paaugstinās vai samazinās, pārējam tirgum ir tendence sekot. Neatkarīgi no tā, vai jūs pirmo reizi iesaistāties kriptogrāfijā, vai pieredzējušam kriptogrāfijas lietotājam, nav nekas nepareizs ar ieguldījumiem Bitcoin. Tā ir pārbaudīta, patiesa un pārbaudīta kriptonauda ar lielu infrastruktūru, lai to atbalstītu. Optimistiski investori norādīs uz cenu prognozēm, aicinot BTC līdz 2020. gada beigām sasniegt 100 000 USD.

  • Bitcoin cena 2019 Augsta: USD 13 793 BTC / USD maiņas kursa vērtība
  • Bitcoin cena 2019 Zema: USD 3444 BTC / USD maiņas kursa vērtība
  • Bitcoin cena visu laiku augstākā līmenī: USD 19 892 BTC / USD

Ethereum (ETH)

ethereum 2020. gadā

Ethereum (ETH) ir pasaules otrā lielākā kriptovalūta pēc tirgus ierobežojuma. Uzsākta 2015. gadā, ETH ir kļuvusi par dzīvotspējīgu bitkoina konkurentu kā kriptogrāfijas pasaules karali. Viens no lielākajiem optimisma iemesliem attiecībā uz ETH ir tas, ka tas darbojas daudz savādāk nekā bitkoīns un citas kriptovalūtas. ETH izmanto decentralizētās lietotnes, kas izveidotas uz Ethereum blokķēdes. Šīs decentralizētās lietotnes izmanto Ethereum slepkavas funkcijas, piemēram, decentralizētu pārvaldību, viedus līgumus un citas. Ethereum ir viena no aktīvākajām izstrādātāju kopienām kriptogrāfiskajā telpā, un nav pamata domāt, ka Ethereum impulss drīzumā palēnināsies.

  • Ethereum cena 2019. gada augstākā cena: USD 350 ETH / USD
  • Ethereum cena 2019 Zemākā cena: USD 103,41 ETH / USD
  • Ethereum cena visu laiku augstākā: 1396 USD ETH / USD

Ripple (XRP)

ripple xrp 2020. gadā

XRP ir digitāls marķieris, kam ir izšķiroša loma Ripple ekosistēmā. Ripple, privāta Šveices finanšu pakalpojumu kompānija, ir mēģinājusi norobežoties no XRP, lai izvairītos no tā, ka marķieris tiek marķēts kā nodrošinājums. Tomēr XRP vērtība līdz šai dienai ir cieši saistīta ar Ripple produktiem un pakalpojumiem. Kad Ripple paplašina savus banku pakalpojumus visā pasaulē, XRP vērtība turpina pieaugt. Konkrēti, Ripple un XRP ļauj bankām norēķināties par pārrobežu maksājumiem reāllaikā, nodrošinot pārredzamību un zemākas izmaksas. XRP ir unikāls arī ar to, ka tas nav jāmin. Pašlaik XRP ir ierindota kā trešā lielākā kriptonauda pasaulē pēc tirgus ierobežojuma, lai gan dažkārt tā ir pārspējusi ETH, lai ieņemtu otro pozīciju aiz tikai bitcoin.

  • XRP cena 2019. gada augstākā cena: 0,48 USD XRP / USD
  • XRP cena 2019. gada zema: 0,25 USD XRP / USD
  • XRP cena visu laiku augstākajā līmenī: 3,05 USD XRP / USD

DigiByte (DGB)

DigiByte (DGB) 2020. gadā

DigiByte (DGB) ir digitālais marķieris, kuru 2014. gadā dibināja vadošais izstrādātājs Džareds Teits. DigiByte mērķis ir palielināt darījumu ātrumu un drošību, darbojoties decentralizētā vidē. Atbilstoši mērķiem, DigiByte tehnoloģija darbojas labāk nekā lielākā daļa citu kriptovalūtu. Tas ir 40 reizes ātrāk nekā, piemēram, bitcoin, jo tam ir 15 sekunžu bloķēšanas reizes, padarot DGB ātrāko UTXO blokķēdes marķieri. DigiByte arī ievietoja virsrakstus, lai kļūtu par pirmo pasaules blokķēdi, kas ievieš Segregated Witness (SegWit), kas nozīmē, ka darījumu apstiprinājumi tiek turēti atsevišķi no blokā glabātās informācijas, palīdzot DigiByte sasniegt ātrākus darījumus, neapdraudot drošību. DigiByte galīgais mērķis ir izveidot globālu maksājumu sistēmu, kas pieejama cilvēkiem visā pasaulē.

Litecoin (LTC)

Litecoin (LTC) 2020. gadā

Litecoin (LTC) tika palaists jau 2011. gadā kā ātrāka un vieglāka alternatīva bitcoin. Litecoin paņēma bitkoina galveno kodu un mainīja noteiktus rādītājus, lai paātrinātu situāciju. Šodien LTC turpina piedāvāt 4x ātrāku bloķēšanas laiku nekā bitcoīns (2,5 minūtes 10 minūšu vietā) un 4 reizes vairāk žetonu (kopējais piegādes apjoms ir 84 miljoni, nevis 21 miljons). LTC radītājs Čārlijs Lī apkaunojoši pārdeva visas savas LTC daļas tirgus augstumā jau 2018. gadā, un daži uzskatīja, ka tā būs LTC nāve. Litecoin tomēr turpina darboties spēcīgi, un populārās kriptovalūtas tirgotāju pieņemšana pieaug.

Veidotājs (MKR)

Maker (MKR) 2020. gadā

Maker (MKR) ir Maker digitālās ekosistēmas patentētais marķieris. Viena no unikālākajām lietām par MKR ir tās zemais kopējais piedāvājums: tur ir tikai 1 miljons MKR žetonu. Maker sasniedza visu laiku augstāko cenu 2018. gada 20. janvārī – 1 687,86 USD. Dodoties 2020. gadam, MKR cena ir aptuveni 550 USD. Daudzi citi žetoni ir zaudējuši 90% vai vairāk no visu laiku augstākajiem sasniegumiem 2018. gadā, kas padara MKR salīdzinoši iespaidīgu. Virzoties uz priekšu, veidotājs arī turpmāk būs gudra līguma platforma Ethereum blokķēdē, kas atbalsta un stabilizē stablecoin DAI vērtību, izmantojot nodrošināto parāda pozīciju (CDP) sistēmu, autonomus atgriezeniskās saites mehānismus un stimulētus ārējos dalībniekus. MKR žetonus izmanto, lai samaksātu darījumu maksas Maker ekosistēmā, un MKR žetonu īpašniekiem ir balsstiesības šajā ekosistēmā. Ja jūs ticat DAI stablecoin un tā unikālajam decentralizētajam līdzsvarošanas mehānismam, tad MKR var būt pareizā izvēle jums.

Binances monēta (BNB)

Binances monēta (BNB) 2020. gadā

Binance Coin (BNB) ir neapšaubāmi visveiksmīgākā kriptogrāfijas apmaiņas monēta pasaulē. Dodoties 2020. gadam, BNB vērtība ir aptuveni 15 USD, salīdzinot ar visu laiku augstāko līmeni 38,82 USD 2019. gada jūnijā. Kamēr Binance joprojām ir populāra birža un kamēr BNB žetonus var izmantot, lai samaksātu darījumu maksu Binance, BNB joprojām ir ievērojama vērtība. Daži cilvēki pērk BNB, jo viņi regulāri tirgo lielus apjomus Binance un vēlas ietaupīt naudu. Citi pērk BNB kā ieguldījumu, uzskatot, ka Binance birža arī turpmāk būs populāra.

Cardano (ADA)

Cardano (ADA) 2020. gadā

Cardano (ADA) 2017. gada septembrī izveidoja Charles Hoskinson, viens no Ethereum līdzdibinātājiem. No pirmā acu uzmetiena ADA, šķiet, piedāvā daudz tādu pašu priekšrocību kā Ethereum: Cardano ļauj izstrādātājiem izveidot, piemēram, decentralizētas lietotnes un viedus līgumus. Virzoties uz priekšu, Cardano un ADA marķiera mērķis ir atrisināt dažus no lielākajiem jautājumiem, ar kuriem saskaras kriptonauda visā pasaulē: sadarbspēja un mērogojamība. Cardano izstrādātāji ir īpaši vērsti uz starptautisko maksājumu telpas risināšanu, samazinot starptautisko naudas pārskaitījumu laiku un izmaksas. Izmantojot ADA, bankas var samazināt starptautisko maksājumu laiku no vairākām dienām līdz tikai dažām sekundēm.

Ķēdes saite (LINK)

Ķēdes saite (LINK) 2020. gadā

Chainlink (LINK) ir Ethereum marķieris, kas nodrošina Chainlink decentralizēto orākulu tīklu. Šis tīkls ļauj Ethereum viedajiem līgumiem droši izveidot savienojumu ar ārējiem datu avotiem, API un maksājumu sistēmām. Viedais sporta derību līgums var izmantot Chainlink, lai izveidotu savienojumu, piemēram, ar trešo personu futbola rezultātiem, un pēc tam izmantot šos rādītājus, lai izpildītu līgumu. Chainlink unikālā pārdošanas iezīme ir tā, ka izstrādes komanda izdomāja, kā iegūt informāciju blokķēdē un izkļūt no tās tādā veidā, kas joprojām būtu drošs, uzticams un decentralizēts. LINK ir arī viens no nedaudzajiem marķieriem, kas pēdējos mēnešos ir ievērojami pieaudzis: tā kā BTC, ETH, XRP un LTC ir kritušies tuvāk 2019. gada beigām, LINK ir vairāk nekā divkāršojies. Sākot ar 2020. gadu, LINK sēž par cenu aptuveni 2 ASV dolāri par gabalu, salīdzinot ar visu laiku augstāko līmeni 3,90 USD, kas sasniegts 2019. gada jūlijā.

Kriptions (CRPT)

Kripterijs (CRPT) 2020. gadā

Kripterija (CRPT) cena ir aptuveni 0,40 USD, dodoties 2020. gadā, ievērojami samazinoties visu laiku augstākajam 3 USD līmenim. Šodien CRPT tirgus ierobežojums ir aptuveni 37 miljoni ASV dolāru. CRPT nav pazīstamākais nosaukums šajā sarakstā. Tātad, kāpēc mēs to izvēlējāmies kā vienu no 20 lielākajām investoru kriptovalūtām 2020. gadā? Nu, CRPT hodlers ir iemesls optimismam nākotnē. CRPT ir uz Ethereum balstīts marķieris, kas darbojas kā “degviela” visiem kriptogrāfijas makā pieejamajiem kriptofiat darījumiem. 2019. gada laikā Crypterium izstrādātāji pievienoja atbalstu naudas izņemšanai, Crypterium kartes papildināšanai un kriptovalūtas pirkumiem. Viena no unikālākajām daļām par Crypterium tomēr ir tā, ka 0,5% darījuma maksa tiek izmantota CRPT žetonu sadedzināšanai. Katru reizi, kad kāds veic darījumu Crypterium, cirkulējošais CRPT žetonu daudzums samazinās. Tas nākotnē varētu maksāt ieguldītājiem milzīgas dividendes.

0x (ZRX)

0x (ZRX) 2020. gadā

0x (ZRX) ir bez atļaujas protokols, kas nodrošina infrastruktūru, lai veicinātu decentralizētu apmaiņu izveidi Ethereum blokķēdē. 0x izmanto ārpus ķēdes darījumu pārraides un Ethereum viedos līgumus, lai nodrošinātu atvērtu pasūtījumu grāmatu un decentralizētu apmaiņu. Tikmēr ZRX marķieris darbojas kā maksājums relejiem, ko veic protokola lietotāji. Tas ir arī protokola jaunināšanas pārvaldības marķieris. Dodoties 2020. gadam, ZRX cena ir aptuveni 0,25 USD, kas ir ievērojami zemāka par visu laiku augstāko līmeni 2,53 USD 2018. gada janvārī. ZRX žetonu turētājiem var būt iemesls optimismam virzīties uz priekšu, lai gan kritiķi norādīs uz faktu, ka ZRX saskaras ar spēcīgu konkurentu, piemēram Binance DEX un citas decentralizētas apmaiņas platformas.

EOS (EOS)

EOS (EOS) 2020. gadā

EOS ir viena no jaunākajām digitālajām valūtām mūsu sarakstā. Kriptogrāfijas valūtas pionieris Dens Larimers 2018. gada jūnijā uzsāka EOS pirmo reizi virsrakstus ar 4 miljardu ASV dolāru ICO, kas bija viens no garākajiem un ienesīgākajiem SIO vēsturē. Unikālās pārdošanas funkcijas ar EOS ietver tā deleģēto pierādījumu par līdzdalības mehānismu, kas panāk vienprātību citādi nekā lielākā daļa lielāko kriptovalūtu. EOS arī nav kalnrūpniecības mehānisma; tā vietā bloku ražotāji ģenerē blokus un tiek atalgoti EOS žetonos, pamatojoties uz to ražošanas likmēm. EOS pārvaldības sistēma ir veidota uz sarežģītu noteikumu kopuma. Lai gan EOS, uzsākot darbību 2018. gadā, piedzīvoja pieaugošas sāpes ar pārvaldības struktūru, tā turpina gūt impulsu, pārejot uz 2020. gadu. EOS cena pašlaik ir aptuveni 2,70 USD, salīdzinot ar visu laiku augstāko cenu 23 USD 2018. gada augustā..

Zvaigžņu (XLM)

Zvaigžņu (XLM) 2020. gadā

Zvaigžņu (XLM) darbība tika uzsākta 2014. gadā, lai nodrošinātu īpaši ātrus digitālās valūtas maksājumus. Tas arī nedaudzus agrīnos investorus padarīja ļoti turīgus: uzsākot darbību 2014. gadā, XLM tirgoja rokas mazāk nekā par pensu. 2018. gada janvārī XLM sasniedza visu laiku augstāko līmeni – 0,94 USD. Dodoties 2020. gadam, XLM cena ir aptuveni 0,06 USD. Ātro maksājumu sistēma un pārliecinošā izstrādes komanda varētu turpināt veidot impulsu XLM virzībai uz priekšu, lai gan XLM turpina konkurēt ar visām citām digitālajām valūtām, kas uzsver ātrgaitas darījumus.

Pamata uzmanības marķieris (BAT)

Pamata uzmanības marķieris (BAT) 2020. gadā

Pamata uzmanības marķieris (BAT) ir viena no unikālākajām kriptovalūtām šajā sarakstā. Tas ir Ethereum marķieris, kas nodrošina pārlūka Brave digitālās reklāmas platformas bloķēšanas ķēdes darbību. Brave pārlūks turpina pieaugt mobilo un galddatoru lietotājiem. Tas ir vienīgais pārlūks pasaulē, kas jums maksā par interneta lietošanu: Brave atalgo interneta lietotājus ar daļu no reklāmas ieņēmumiem, pamatojoties uz viņu apskatītajām reklāmām. To visu nodrošina blokķēdes tehnoloģija un pamata uzmanības marķieris. Jūs netiksit bagātināts ar pārlūku Brave, lai gan LPTP varētu likumīgi sagraut visu mūsu zināmo digitālo ekosistēmu. Sākoties 2020. gadam, LPTP cena ir aptuveni 0,20 USD, salīdzinot ar visu laiku augstāko 0,98 USD, kas tika sasniegts 2018. gada janvārī.

Kyber tīkla kristāls (KNC)

Kyber Network Crystal (KNC) 2020. gadā

Kyber Network Crystal (KNC) ir digitāls marķieris, kas piedāvā bezšuvju marķieru mijmaiņas iespējas jebkur. Tā ir decentralizēta vienādranga kripto aktīvu apmaiņa, kas veidota uz Ethereum. Izmantojot Kyber tīklu, dinamisks rezerves fonds ļauj tīklam saglabāt savu likviditāti, vienlaikus saglabājot pēc iespējas lētākas un ātrākas mijmaiņas darījumu biržas. KNC sasniedza visu laiku augstāko līmeni – 5,32 USD 2018. gada janvārī. Kad mēs virzāmies uz 2020. gadu, KNC cena ir aptuveni 0,18 USD. KNC ir deflācijas ERC20 marķieris, ko rezerves pārvaldnieki izmanto Kyber tīklā, lai samaksātu apmaiņas maksu par ķēdes apmaiņu. KNC “deflācijas” daļa ir svarīga: katrā darījumā daļa KNC tiek sadedzināta. Lielākais optimisma iemesls KNC ir tas, ka tas atrisina būtisku likviditātes problēmu, ar kuru saskaras daudzas centralizētas biržas.

Crypto.com (MCO)

Crypto.com (MCO) 2020. gadā

MCO ir digitāls marķieris, ko izmanto, lai piekļūtu dažādiem produktiem un pakalpojumiem. Mūsdienās tīkla galvenā iezīme ir MCO Visa kartes, MCO maks un portfeļa veidošanas pakalpojumi. Ekosistēmu pārvalda Crypto.com, kas sākotnēji sāka projektu ar Monako zīmola nosaukumu. Virzoties uz priekšu, Crypto.com plāno turpināt savu misiju, kas veicina “pasaules pāreju uz kriptonauda”. Pamata līmenī Crypto.com un tā MCO marķieris padara kriptogrāfiju pieejamāku un lietojamāku ar tādiem rīkiem kā priekšapmaksas vīzu kartes un mobilie maki. Crypto.com/MCO Visa kartēm ir arī unikālas priekšrocības, tostarp 10% naudas atmaksa par Airbnb un Expedia un 100% pirkuma atlaide standarta Spotify un Netflix abonēšanas plāniem. Priekšapmaksas karte pašlaik atbalsta Singapūras dolāru (SGD), ļaujot iztērēt savu bitcoin atlikumu visur, kur tiek pieņemts SGD.

Ripio kredītu tīkls (RCN)

Ripio kredītu tīkls (RCN) 2020. gadā

Ripio Credit Network (RCN) žetoni ir kriptogrāfiskā tirgus ierobežojumu sarakstā. Pārejot uz 2020. gadu, RCN žetoni sēž ārpus 120 labākajām kriptovalūtām pēc tirgus ierobežojuma. Tad kāpēc daži uzskata, ka RCN žetoni ir viens no labākajiem ieguldījumiem 2020. gadā? Nu, Ripio kredītu tīkls ir atvērts globāls kredītu tīkls, kas savieno aizdevējus, aizņēmējus un aizdevumu izsniedzējus blokķēdē, lai izveidotu bezrobežīgus, caurspīdīgus un bez robežām izveidotus parāda tirgus. Tas ir izsmalcināts veids, kā pateikt, ka Ripio kredīttīkls ikvienam, visā pasaulē, atvieglo aizdevuma saņemšanu vai naudas aizdošanu, lai nopelnītu procentus. Ja tas izdosies, projekts varētu mainīt globālo banku sektoru – un to visu nodrošina RCN marķieris.

Tjeriona (TNT)

Tjerions (TNT) 2020. gadā

Tierion (TNT) ir uz Ethereum balstīts marķieris, ko izmanto kā daļu no Tierion platformas datu pārbaudei. Tierion pārvērš blokķēdi par globālu platformu, lai pārbaudītu visus datus, failus vai uzņēmumus. TNT ļauj blokķēdes lietotājiem vienā ātrā darījumā glabāt, koplietot un pārbaudīt milzīgu datu daudzumu. Pārejot uz 2020. gadu, Tierion sadarbojas ar vairāk nekā 500 lietotnēm, lai pārbaudītu ķēdes datus. Tā kā Tierion atbalstošo lietotņu skaits turpina pieaugt, mēs varam pamatoti sagaidīt TNT vērtības pieaugumu.

Decred (DCR)

Atcelts (DCR) 2020. gadā

Decred (DCR) ir atvērtā koda bitcoin dakša, kas uzsver attīstības finansēšanu, ķēdes pārvaldību un vienprātības mehānismus. DCR, kas dibināta 2016. gadā, vēlas atrisināt Bitcoin neefektivitāti, vienlaikus radot patiesi autonomu digitālo valūtu. Izmantojot DCR, ieinteresētās personas izstrādā noteikumus, izmantojot novatorisku vienprātīgas balsošanas modeli. Gala rezultāts ir digitāla valūta, kuru kontrolē cilvēki, kas to tur, bez ārējām trešajām pusēm un citiem ietekmīgiem faktoriem. Pārejot uz 2020. gadu, Decred izstrādes komandas mērķis ir izveidot inovatīvu hibrīdu darba pierādījumu (PoW) un pierādījumu par likmēm (PoS) vienprātīgu balsošanas sistēmu, cenzūrai izturīgu publisko priekšlikumu platformu, kas balstīta uz blokķēdi, un viedos līgumus, starp citām funkcijām.

Bitcoin Cash (BCH)

Bitcoin Cash (BCH) 2020. gadā

Bitcoin Cash (BCH) uzsāka darbību 2017. gada 1. augustā pēc pārrāvuma Bitcoin izstrādes komandā. BCH izstrādātāji vēlējās noņemt bloku lieluma ierobežojumus, lai uzlabotu bitkoīna mērogojamību ķēdē. Šodien BCH izstrādātāji turpina uzsvērt bitcoin vērtību kā ikdienas maksājumu mehānismu, savukārt BTC izstrādātāji mēdz koncentrēties uz bitcoin vērtību kā ilgtermiņa bagātības glabāšanas veidu. Neskatoties uz šķietami nebeidzamiem strīdiem un bitkoina maksimālistu uzbrukumiem, BCH joprojām ir viena no pasaules lielākajām kriptovalūtām pēc tirgus ierobežojuma. BCH arī pārdzīvoja 2018. gada novembra cieto dakšiņu, kas izveidoja divas BCH versijas, kuras šodien ir pazīstamas kā Bitcoin Cash (BCH) un Bitcoin Satoshi’s Vision (BSV). Ja jūs ticat bitkoina kā ikdienas maksāšanas iespējas vērtībai, tad BCH varētu būt gudrs ieguldījums.

Goda vārdi un kandidāti gulētājiem

galvenās kriptogrāfijas monētas, kuras ieguldīt 2020. gadā

TRON (TRX): Tronix (TRX) ir TRON bloku ķēdes digitālā valūta. TRON mērķis ir izveidot decentralizētu interneta versiju. Šodien TRON jau ir viena no lielākajām uz blokķēdes balstītajām operētājsistēmām pasaulē, kas piedāvā augstu mērogojamību, caurlaidspēju un pieejamību. Tā kā TRON izmantošana turpina pieaugt, pārejot uz 2020. gadu, var sagaidīt, ka TRX vērtība pieaugs.

Tezos (XTZ): Tezos ir atvērtā koda platforma aktīviem un lietojumprogrammām, ko atbalsta globāla validatoru, pētnieku un celtnieku kopiena. Platforma piedāvā drošus, institucionāla līmeņa viedos līgumus, atrisinot galvenos blokķēdes tehnoloģiju šķēršļus, piemēram, viedo līgumu drošību, ilgtermiņa atjaunināmību un atklātu dalību. Visi Tezos marķieru (XTZ) īpašnieki var piedalīties tīkla jauninājumos, izvērtējot, ierosinot vai apstiprinot grozījumus. Žetonu turētāji var arī palīdzēt aizsargāt tīklu, cepot vai deleģējot žetonus.

DigixDAO (DGD): DGD ir vietējais Ethereum balstīts marķieris, kas pārvalda Digix tīklu. Decentralizētā autonomā organizācija atbalsta žetonus, kas saistīti ar fiziskiem aktīviem. Piemēram, Digix Gold (DGX) ir piesaistīts zelta cenai. Nākotnē platforma plāno atbalstīt citus ģenerāldirektorāta žetonus, kas attēlo sudrabu, platīnu un citus dārgmetālus. DGD sasniedza visu laiku augstāko līmeni – 600 USD – 2018. gada februārī. Pārejot uz 2020. gadu, DGD ir tikai 17 USD.

Komodo (KMD): Komodo ir atvērta, saliekama viedās ķēdes platforma. Komodo unikālā iezīme ir tā, ka tā atbalsta caurspīdīgus, anonīmus, privātus un aizstājamus darījumus. Komodo beidzas 2020. gadam, kas pēc tirgus ierobežojuma ir ierindots 60 labāko kriptonauda reižu vērtībā ar pašreizējo vērtību aptuveni 0,65 USD, salīdzinot ar visu laiku augstāko līmeni 10 USD, kas sasniegts 2017. gada decembrī. Virzoties uz priekšu, Komodo plāno koncentrēties uz uzņēmējdarbībai draudzīgiem blokķēdes risinājumiem, kas ir droša, sadarbspējīga, mērogojama un pielāgojama.

Monero (XMR): Īpaši droša, uz privātumu vērsta kriptovalūta nav izsekojama, un izsekojamajai valūtai vienmēr būs vērtība internetā. Neatkarīgi no tā, vai izmantojat XMR melnajā tirgū vai vienkārši vēlaties, lai jūsu naudas kustība paliktu privāta, Monero ir lieliska iespēja.

Zcash (ZEC): ZEC ir decentralizēta, atvērtā koda kriptonauda, ​​kas tika uzsākta 2016. gadā. Ja jūs domājat par bitcoin kā HTTP, tad ZEC ir HTTPS. Tā ir drošāka kriptonauda, ​​kas joprojām publicē un reģistrē visus darījumus blokķēdē, taču informācija par sūtītāju, saņēmēju un summu paliek privāta. Pasaulē, kur privātums kļūst arvien retāk, kriptovalūtām, piemēram, XMR un ZEC, joprojām būs vērtība.

Siacoin (SC): Siacoin (SC) izmanto blokķēdes tehnoloģiju un kriptovalūtu, lai veicinātu lētu mākoņu glabāšanas risinājumu. Lai gan attīstības attīstība ir bijusi lēna, SC kādā brīdī nākotnē varētu likumīgi izjaukt miljardu dolāru mākoņkrātuves nozari. SC galvenā iezīme ir tā, ka tā ļauj izmantot nepietiekami izmantoto cietā diska vietu, lai nopelnītu naudu. Tikmēr ikviens, kam nepieciešama krātuves vieta, var tērēt SC, lai piekļūtu šai krātuvei. Faili tiek šifrēti un izplatīti visā Sia decentralizētajā mākonī.

Enjina monēta (ENJ): Enjin pirmo reizi tika dibināts kā spēļu kopienas platforma ar nosaukumu Enjin Network jau 2009. gadā. 2017. gadā Enjins nolēma ielauzties kriptogrāfiskajā telpā ar ICO, kas, kā ziņots, savāca 18,9 miljonus ASV dolāru. Mūsdienās Enjin ekosistēmā ietilpst Enjin Platform, Explorer, Wallet un Beam, kas visiem dod iespēju spēlētājiem piederēt digitālajiem aktīviem, vienlaikus ļaujot spēļu izstrādātājiem gūt ieņēmumus.

Mīkla (ENG): Enigma mērķis ir nodrošināt decentralizēto tīmekli, izmantojot tā decentralizēto atvērtā koda protokolu. Enigma protokols ļauj ikvienam veikt aprēķinus par šifrētiem datiem, nodrošinot viedo līgumu un publisko blokķēžu privātumu.

Atrisināt (SOLVE): Solve mērķis ir izmantot blokķēdi, lai izjauktu veselības aprūpes administrēšanas telpu. Ethereum bāzes SOLVE marķieris ir nepieciešams, lai piedalītos platformā un veiktu darījumus. Tā kā visā pasaulē veselības aprūpes sniedzēju vidū arvien pieaug platformas Solve izmantošana, var sagaidīt, ka SOLVE marķiera vērtība pieaugs.

Labāko 2020. gada kriptovalūtu saraksts: galvenie kriptogrāfijas ieguldījumi, lai nopirktu ieguldītāju atrunu

Tirdzniecība un ieguldījumi kriptovalūtās (ko sauc arī par digitālajām vai virtuālajām valūtām, kriptogrāfijas kasetēm, altkoīniem, žetoniem utt.) Ir riskanta. Mēs neesam reģistrēts brokeris, analītiķis, investīciju konsultants vai kas tamlīdzīgs. Iepriekš minētā informācija ir sniegta tikai orientācijas, informācijas un izglītības nolūkos. Mēs iesakām neatkarīgi pārbaudīt un apstiprināt visu šajā lapā esošo informāciju. Mēs neuzņemamies nekādu atbildību par jebkādiem zaudējumiem vai bojājumiem, ko jebkāda veida radījusi mūsu informācija. Kriptovalūtas nav piemērotas visiem investoriem, un visas kriptovalūtas investīcijas tiek veiktas uz jūsu pašu risku un ieskatiem.

kriptogrāfijas notikums

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

b22 51f c05 c71 ad2 8b0 d92