OKEx izpilddirektors atbild uz lietotāju jautājumiem par neseno atteikšanās pauzi

Šeit ir Jay Hao sesijas Ask Me Anything telegrammas galvenie punkti – OKEx AMA sērija

26. novembrī OKEx izpilddirektors Džejs Hao oficiālajā OKEx Telegram kanālā pievienojās tiešraidē Jautājiet man jebko un atbildēja uz jautājumiem, ko uzdeva daži no tā vairāk nekā 27 000 biedriem.

Tērzēšanas mērķis bija sazināties ar OKEx kopienu un pievērsties platformas nesenajai pauzes izņemšanai, kas kopš tā laika ir atsākta. OKEx tagad ir atgriezies pie ierastā darba – lai gan, kā skaidro Džejs, “bizness kā parasti” izskatās mazliet savādāk.

OKEx gadiem ilgi ir veidojis uzticību, piedāvājot daudzveidīgu un pastāvīgi attīstītu produktu komplektu, veidojot ciešas attiecības ar lietotāju kopienu un, galvenokārt, nodrošinot nozares vadošo drošību.

AMA laikā Džejs pateicās OKEx lietotājiem par viņu lojalitāti un atbalstu, vienlaikus pienācīgi atzīstot nenoteiktību, ko radīja izņemšanas pauze..

Kas notika un kas tiek darīts, lai novērstu šādu situāciju nākotnē? Uz šiem un vēl vairāk jautājumiem Džejs atbildēja AMA – kuru galvenie punkti ir atspoguļoti zemāk -, apspriežot, kā šī problēma OKEx ir radījusi vēl spēcīgāku “ierasto biznesu”.

Laipni lūdzam, Džeja! Pēdējo nedēļu laikā OKEx lietotājiem un darbiniekiem tas bija grūts laiks. Mēs esam piedzīvojuši milzīgu izaicinājumu. Tomēr šķiet, ka viss virzījās pozitīvā virzienā. Vai varat pastāstīt, kas tieši notika? Kā tas ietekmēja platformas darbību?

Džejs: Šis ir bijis izaicinošs laiks mums visiem, bet jo īpaši mūsu lietotājiem. Kaut arī viņiem nekad nebija jāuztraucas par savu aktīvu drošību, jo mēs esam viņus vairākkārt pārliecinājuši, ka visi līdzekļi ir droši, viņiem bija jārisina nenoteiktība, jo mēs nevarējām viņiem norādīt precīzu datumu, kad izņemšana būs atvērta. Nenoteiktība var radīt neērtības un stresu, un mēs par to varam tikai atvainoties. Mēs esam ļoti pateicīgi mūsu lietotājiem par viņu pastāvīgo atbalstu un kopā ar viņiem kļūsim spēcīgāki un labāki.

Visas citas operācijas OKEx biržā netika ietekmētas. Mēs turpinājām uzturēt a "kā parasti" pieeja visa apturēšanas perioda laikā, strādājot pie OKEx riska pārvaldības sistēmas uzlabošanas, lai aizsargātu lietotāju aktīvus, atbalstītu Bitcoin Cash cieto dakšiņu, uzskaitītu jauno aktīvu (t.i., BCHA) un lidotu žetonus Bitcoin Cash turētāju maciņos..

Mēs esam redzējuši saprotamu tirdzniecības aktivitātes samazināšanos biržā. Tomēr mēs esam saņēmuši arī lielu atbalstu un iedrošinājumu no mūsu lietotājiem – ne tikai ar ziņojumu starpniecību, bet arī tad, kad mēs aplūkojam datus no vadošajām platformām, piemēram, šķībs. Neskatoties uz izņemšanas pauzi, OKEx bija spēcīgs starp lielākajām BTC nākotnes biržām un joprojām ir vadošais kā atvasināto finanšu instrumentu birža BTC nākotnes atvērto procentu ziņā.

Mēs arī turpinājām virzīties uz priekšu jaunu projektu uzskaitē un esam sarunās ar jauniem uzņēmumiem, ar kuriem sadarboties, cenšoties turpināt veidot OKB ekosistēmu un uzlabot lietotāju pieredzi mūsu platformā. Mēs zinām, ka daudziem klientiem ir bijusi uzticība mums, un mēs par to patiesi atvainojamies. Turpmāk mūsu darbs ir skaidrs: mēs saglabāsim apņemšanos atgūt lietotāju uzticību un nodrošināt, ka OKEx joprojām ir viņu izvēlētā platforma digitālo aktīvu ieguldīšanai un tirdzniecībai.

Priecājos redzēt, ka turpinājās OKB ekosistēmas attīstība, kā arī visas pārējās operācijas biržā netika ietekmētas izņemšanas apturēšanas laikā. Kādas ir jūsu domas par šo gadījumu, un kā, jūsuprāt, OKEx vajadzētu rīkoties tālāk, lai palielinātu kriptogrāfijas tirdzniecības kopienas uzticību platformai?

Džejs: Es domāju, ka incidents uzsvēra vairākus ļoti svarīgus punktus. Tas atklāja dažus trūkumus mūsu iekšējos procesos, kurus mēs tagad stingri labojam. Tomēr tas arī uzsvēra mūsu infrastruktūras un drošības stiprumu – ar to, ka mēs varējām aizsargāt visus lietotāju aktīvus, kā arī turpināt uzturēt operācijas ar visām citām biržas funkcijām.

Ārpus OKEx incidents uzsvēra kriptonauda tirgus briedumu – atspoguļots BTC un citu galveno aktīvu cenā, izturoties pret ziņām. Mēs arī uzzinājām, cik atbalstoši un lojāli ir OKEx klienti un cik pārliecība par mūsu platformu ir saglabājusies augsta. Mēs ne tikai pateiksimies viņiem ar dāsnām atlīdzības programmām, bet arī ceram atjaunot jebkādu uzticības zaudēšanu.

Mēs arī turpināsim uzlabot lietotāju pieredzi, ieviest jaunus produktus un funkcijas un uzklausīt klientu atsauksmes. Papildus tam, ka esmu OKEx izpilddirektors, man ir vēl viens ļoti svarīgs darbs biržā, kas ir klientu apkalpošanas nodaļas vadītājs. Es regulāri runāju ar klientiem viens pret vienu, lai identificētu viņu sāpīgās vietas, uzklausītu viņu ieteikumus un paātrinātu viņu idejas un vajadzības, izmantojot mūsu produktu izstrādes procesu..

Kā jūs plānojat ilgtermiņā tikt galā ar karsto seifu un privāto atslēgu turētāju problēmu?

Džejs: Mēs vēlreiz atvainojamies par visām neērtībām un centīsimies nepārtraukti uzlabot iekšējos procesus, lai novērstu līdzīgu situāciju atkārtošanos nākotnē. Mēs no sirds novērtējam jūsu pacietību.

Ļaujiet man sākt atbildēt uz jūsu jautājumu, pievēršoties dažiem nepareizajiem apgalvojumiem, kas izteikti attiecībā uz mūsu drošības un seifa pārvaldības sistēmu:

  1. Mūsu karstā seifa sistēma autorizācijai ir izmantojusi un vienmēr izmantos multisig mehānismu.
  2. Katrai privātajai atslēgai – jā, mums ir vairāki privāto atslēgu turētāji – ir dublējums. Nekad netiks zaudēti aktīvi, jo neparedzēti notikumi notiks ar privāto atslēgu turētāju.
  3. Izstāšanās pauze nebija saistīta ar tehniskām problēmām mūsu platformā.

Virzoties uz priekšu, mēs vēlamies būt pēc iespējas pārredzamāki ar savu sabiedrību, un šis incidents ir licis mums veikt vairākus uzlabojumus mūsu iekšējos procesos. Atjaunināta informācija par privāto atslēgu pārvaldību ietver:

  1. Privāto atslēgu ģenerēšana
  2. Privātās atslēgas dublēšana
  3. Galvenās privātās atslēgas iespējošana
  4. Iespējo rezerves privāto atslēgu

Šeit ir apskatīts mūsu jaunākais karstā maka mehānisms:

Lūdzu, apmeklējiet šo lapu, lai iegūtu sīkāku informāciju, tostarp drošības pasākumu un nosacījumu sarakstu:

https://www.okex.com/wallet-security

Pēc tam, kad OKEx paziņoja par izņemšanas apturēšanu, tika saņemti ziņojumi par ķēdes darījumu ierakstiem, norādot, ka no OKEx turpinās ķēdes aizplūde. Tas padarīja lietotājus un visu kriptogrāfijas tirgu satraucošāku nekā jebkad agrāk. Tā vietā, lai atspēkotu baumas ar publiskiem paziņojumiem, kāpēc OKEx nepaziņotu tieši visas seifa adreses un ķēdes darījumus? Vai tas lietotājiem nebūtu pārredzamāks veids, kā sekot līdzi situācijai?

Džejs: Dažas no OKEx seifa adresēm ir publiski atzīmējušas daži trešo pušu blokķēdes pētnieki un kanāli. Tomēr dažreiz kanāli nepareizi iezīmē citas seifa adreses kā mūsu maka adreses – kas agrāk ir izraisījis paniku. Kādu laiku mēs pa vienam esam sazinājušies ar šiem kanāliem, lai labotu vai noņemtu nepareizos pārskatus.

Turpmākajos mēnešos mēs sāksim jaunu apmaiņas pārredzamības plānu, kas lietotājiem ļauj jebkurā laikā rūpīgi uzraudzīt seifa adreses.

Baumo, ka nesenā izstāšanās apturēšana bija Ķīnas varas iestāžu apsūdzības par naudas atmazgāšanu rezultāts. Kā jūs varat mazināt lietotāju bažas par šīm baumām?

Džejs: Kā viena no visagrāk izveidotajām platformām šajā nozarē OKEx veic uzņēmējdarbību, stingri ievērojot normatīvo regulējumu visā pasaulē. Tas ir viens no mūsu galvenajiem principiem. Ja mēs esam iesaistīti naudas atmazgāšanā vai citās aizdomīgās nelikumīgās operācijās, mēs nevaram augt kopā ar šo nozari.

Kā norādīts daudzos iepriekšējos paziņojumos, izmeklēšanai nav nekādas saistības ar OKEx. Mēs esam izveidojuši, ieviesuši un turpinām uzlabot naudas atmazgāšanas, terorisma finansēšanas un tirdzniecības apkarošanu & Ekonomisko sankciju programma kopš mūsu darbības sākuma, lai nodrošinātu stabilu un atbilstošu digitālo aktīvu tirdzniecības platformu. Mēs vēlamies veicināt likumīgu, pārredzamu uzņēmējdarbību un saglabāt spēcīgu reputāciju mūsu klientu, regulatoru un digitālo aktīvu nozarē.

Līdz ar gaidāmo izņemšanu no jauna, es to dzirdēju ir sagatavojis virkni lietotāju atlīdzības programmu. Jay, vai vari pastāstīt mums vairāk?

Džejs: Lai izteiktu atvainošanos un pateiktos lojālajiem lietotājiem par uzticību, mēs uzsāksim vairākas kompensācijas un atlīdzības programmas.

Pirmā būs laimīgās piektdienas atlīdzības programma. Lietotājiem, kuri ir veikuši noguldījumus, turējuši žetonus vai tirgojušies laikā, kad izņemšana tika slēgta, OKEx ieskaitīs 20% no kopējām līguma maksām veicināšanas fondā, kas lietotājiem tiks izsniegts kā vienreizējs maksājums, pamatojoties uz viņu aktīvus un darījuma nosacījumus. Aktīvu svara aprēķins OKB turētājiem būs divkāršs.

Otrkārt, mēs atteiksimies no pakalpojumu maksām un atmaksāsim tās lietotājiem. Lietotājiem, kuru aktīvi pirms paziņojuma 2020. gada 24. novembra plkst. 00:00 (HKT) pārsniedza 10 000 USDT, tiks izsniegta komisijas naudas atlaides karte, kuras vērtība ir vismaz 100 USDT un maksimāli 1000 USDT.

Visiem platformas lietotājiem turpmākie nākotnes līgumi un pastāvīgo mijmaiņas darījumu maksu ienākumu stimuli turpinās tikt izdoti katru piektdienu, un OKB turētājiem vienmēr būs iespēja divkāršot OKB aktīvu svara aprēķinu.

Noslēgumā notiek OKEx protokola un procedūru pārskatīšana, un tas būs nepārtraukts process. Lai nākotnē izvairītos no līdzīgiem platformas traucējumiem, pastāvīgi tiks vērtēts dažāds uz priekšu virzošo faktoru saraksts.

Džejs un visa OKEx komanda pauž sirsnīgu pateicību sabiedrībai par pacietību un lojalitāti visā pārtraukumā. Komanda zina, ka uzticība ir jānopelna un ir izaicinājums.

Tā kā kriptogrāfija turpina vairāk virzīties uz galveno, OKEx pazemīgi koncentrēsies uz OKB ekosistēmas izveidi, produktu piedāvājuma uzlabošanu, pozitīvu savienojumu ar kopienu un lietotāja pieredzes uzlabošanu platformā..

OKEx joprojām neatlaidīgi apņemas nodrošināt augstākā līmeņa tirdzniecības platformu un palikt uzticams un cienījams nozares līderis.

Izpildiet OKEx

 https://twitter.com/OKEx

 

https://www.facebook.com/okexofficial/

 

https://www.linkedin.com/company/okex/

 

https://t.me/OKExOfficial_English

 

https://www.reddit.com/r/OKEx/

 

https://www.instagram.com/okex_exchange

Vietne: https://www.okex.com/

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me