Slavenākie kriptogrāfijas miljardieri, kas jaunāki par 40 gadiem

Ne pārāk sen kriptovalūtas ne tikai noraidīja dažādi uzņēmēji un finanšu analītiķi, bet arī ļoti dažādi cilvēki jokoja. Tomēr kriptogrāfijas bizness nebija joks pāris izcilām un uz nākotni vērstām personām, kuras šī raksta tapšanas laikā ir miljonāri / miljardieri.

2017. gads bija milzīgs pagrieziena punkts kriptogrāfijas pasaulē, un tas nesa neticamu tirdzniecības apjoma pieaugumu, kā arī meteoroloģisko pieaugumu BitcoinCena (decembrī sasniedzot visu laiku augstāko līmeni – aptuveni 19 535 USD), kā arī citas aizraujošas inovācijas.

Kripto bizness ir attīstījies tik daudz, ka saskaņā ar Laime, viena no prestižākajām publikācijām, kas koncentrējas uz finanšu pasauli, 5 no “40 zem 40”Bagātākie miljonāri 2018. gadā ir tieši saistīti ar kriptogrāfijas pasauli.

Tālāk mēs esam izveidojuši sarakstu ar slavenākajiem kriptomiljardieriem, kas jaunāki par 40 gadiem:

Vitāliks Buterins

Ar slavu konkurē tikai noslēpumainais Satoshi Nakamoto, Vitāliks Buterins ir vārds, kas ir tik slavens kriptogrāfiskajā sfērā, ka tam nevajadzētu prasīt nekādu ieviešanu. Tiem, kas nezina, Vitalik Buterin ir tā radītājs Ethereum, otra vērtīgākā kriptovalūta uz planētas.

Vitāliks noteikti ir viens no mūsu paaudzes spilgtākajiem prātiem. Zēnu brīnums, kas dzimis netālu no Maskavas, pārcēlās uz Kanādu sešu gadu vecumā kopā ar lielāko daļu tās ģimenes. Skolā Vitaliks parādīja ļoti daudzsološu matemātikas talantu. Kaut kur pirms pieciem gadiem, tāpat kā

Sāka sākties Bitcoin trakums, Buterins nodibināja žurnālu par Bitcoin un kriptogrāfiju. Viņš sāka apmeklēt Vaterlo universitāti pēc Tielas stipendijas saņemšanas (100 000 USD stipendija), taču drīz pameta darbu pie svarīgākiem jautājumiem, proti, Ethereum celtniecības..

Pašlaik 24 gadus vecā Vitalika Buterina kriptogrāfiskā vērtība ir aptuveni 400–500 miljoni USD, padarot viņu par jaunāko kriptomiljardieri un vienīgo, kas jaunāks par 30 gadiem.

800px VitalikButerinProfile

Avots: Wikipedia

Čārlzs Hoskinsons

Čārlzs Hoskinsons ir vēl viens kriptu slavens indivīds, kura veiksmes pamatā ir interesants stāsts. Vēl 2013. gadā viņš pēkšņi nolēma atmest konsultācijas un uzsāka tiešsaistes skolu ar nosaukumu “Bitcoin Education Project”. Tā viņš iepazinās ar Buterīnu un kopā ar pārējiem sešiem biedriem izveidoja Ethereum. Čārlzs pameta projektu dažādu radošu atšķirību dēļ un sāka darbu IOHK. Hoskinsons ir arī uzņēmuma dibinātājs Cardano, projekts, kurā viņš iegulda daudz darba. 30 gadu vecumā viņa aplēstā kriptogrāfiskā vērtība ir aptuveni 500-600 miljoni USD.

Čārlzs Hoskinsons

Avots: Wikipedia

Brendans Blumers

Biznesa karjeru Brendans sāka ar ieroču un māju pārdošanu Austrālijā World of Warcraft ekosistēma. Kad IGE iegādājās viņa uzņēmumu Gamecliff, viņš pārcēlās uz Honkongu, lai veiktu operācijas. 2007. gadā viņš nokļuva virsrakstos, izveidojot uzņēmumu, kas koncentrējās uz spēļu avatāru pārdošanu, un tā peļņa pārsniedza miljonu ASV dolāru mēnesī. Tagad Brendans Blumers ir uzņēmuma izpilddirektors Bloķēt vienu, un viņa aprēķinātā kriptogrāfijas tīrā vērtība ir aptuveni 600–700 miljoni USD.

Baiju Bhatt un Vlad Tenev

Vlad Tenev (31 gads) un Baiju Bhatt (33 gadi) ir nākamie mūsu slavenāko kriptomiljardieru, kas jaunāki par 40 gadiem, sarakstā. Abi radīja Robinhood, cita veida apmaiņa, kas lietotājiem ļāva iegādāties un pārdot akcijas ar nulles maksu. Birža drīz kļuva par vienu no populārākajām tur, un tās vērtējums šobrīd ir aptuveni 5,6 miljardi USD.

Pāvels Durovs

Stāsts par to, kā Pāvels Durovs (33 gadi) kļuva par miljonāru, aizsākās ar uzņēmuma Vkontakte (VK.com) dibināšanu. Facebook klons, kas kļuva ārkārtīgi veiksmīgs Krievijā un Austrumeiropā. Patiesībā platforma bija tik veiksmīga, ka tā pārvietoja Facebook kā sociālo tīklu numur 1 šajā konkrētajā reģionā. Vēlāk Pāvels Kremļa politiskā spiediena dēļ pārdeva uzņēmumu un sāka darbu Telegramma, WhatsAppGalvenais konkurents. Uzņēmumam izdevās piesaistīt 1,7 miljardus dolāru privātā darījumā, lai izveidotu Telegram Open Network.

Pāvela Durova sēdošais portrets

Avots: Wikipedia

Dens Larimers

35 gadu vecumā Dena Larimera kriptogrāfiskā vērtība ir aptuveni 600–700 miljoni USD. Ceļš uz panākumiem Dens Larimers nebija viegls. Vēl 2007. gadā viņš nolēma, ka nevēlas radīt ieročus (vienu no bijušajām darba vietām) un ka viņš patiešām vēlas izveidot sistēmas, kas varētu uzlabot dzīvi. Datorprogrammētājs ir pazīstams ar tā dēvētās kriptogrāfijas apmaiņas izveidi BitShares, kā arī izveidošanai Steemit, uz blockchain balstīts sociālais tīkls. Ievērības cienīgs ir arī fakts, ka viņš ir kriptovalūtas starta CTO Bloķēt vienu.

Braiens Ārmstrongs

Braiens Ārmstrongs ir uzņēmuma izpilddirektors Monētu bāze un viens no turīgākajiem cilvēkiem mūsu sarakstā, kura aprēķinātā kriptogrāfiskā neto vērtība ir 900 miljoni USD – 1,1 miljards USD. Pašlaik 35 gadus vecais Ārmstrongs bija viens no pirmajiem kriptovalūtas ticīgajiem un nevilcinājās izveidot Coinbase ar galveno mītni Sanfrancisko jau 2012. gadā, kad visi šaubījās par kriptogrāfijas iespējām. Mūsdienās Coinbase ir viena no nedaudzajām biržām, kas atbilst visiem normatīvajiem parametriem, kas nepieciešami, lai darbotos Ziemeļamerikas kontinentā.

Kamerons un Tailers Vinklevosi

Iespējams, ka tie ir vispazīstamākie dvīņi kriptogrāfiskajā sfērā, viņi kļuva slaveni 2013. gadā, kad viņi veica 65 miljonu ASV dolāru lielu norēķinu, ko viņi ieguva no tiesas prāvas ar Marku Cukerbergu, un ieguldīja to Bitcoin. Vēsture liecina, ka viņu lēmums bija ļoti veiksmīgs. Dvīņiem pieder arī Ņujorkā bāzēta kriptovalūtas birža ar nosaukumu Dvīņi. Gan Kameronam, gan Taileram šobrīd ir 36 gadi, un viņu aprēķinātā kriptogrāfiskā vērtība ir aptuveni 1,1 miljards USD.

Dziesma Či-Hjunga

Nesen ir uzsākta dziesma Chi-Hyung, kurai ir 38 gadi Upbit, kas ātri kļuva par lielāko kriptovalūtas biržu Dienvidkorejā. Song Chi-Hyung aprēķinātā kriptogrāfiskā vērtība ir no 350 līdz 500 miljoniem USD.

Kurš ir tavs mīļākais kriptomiljonārs / miljardieris un kāpēc? Pastāstiet mums vairāk komentāru sadaļā zemāk.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

b16 946 b38 39c cc1 1e0 dab