Bitcoin padalijimas į dvi stovyklas – norintiems ir tiems, kuriems to reikia

originali autorė : Audrey Nesbitt

Nuotrauka pagal Rija Kumari nuo Pekseliai

Išsivysčiusiame pasaulyje mes turime finansinę sistemą, kuri daugeliu atvejų veikia (išskyrus 2007–2008 m. Įvykusį finansinį žlugimą, kurį Satoshi Nakamoto atkreipė į dėmesį su Bitcoin). Mes galime keikti mokesčius, ypač vykdant tarpvalstybines ar užsienio valiutos keitimo operacijas, kai kurių operacijų negalima atlikti ne banko darbo valandomis ir pan., Tačiau didžiąja dalimi, jei tai nėra sugedusi, kodėl sutvarkyti sistemą. Mes turime vyriausybes, kurios prižiūri bankų sistemą, ji dirbo daugelį metų, todėl mes tikrai negalvojame apie tokias banko alternatyvas kaip Bitcoin. Daugelis pasakytų, kad mums nereikia skaitmeninių valiutų, tokių kaip Bitcoin – mes norime Bitcoin.

Neseniai apklausa tyrimų tarnyba „YouGov Omnibus“ rodo, kad pusė Amerikos tūkstantmečių yra suinteresuoti kriptovaliuta naudoti kaip mokėjimo būdą, tačiau galiausiai jiems to nereikia – jie to nori. Tokios kompanijos kaip „Facebook“ taip pat pretenduoja tapti šių tūkstantmečių mokėjimo platforma. Atsižvelgdami į šių įmonių saugumo ir privatumo bridžus (dažnai pagal dizainą), argi mes nenorime geresnio pasirinkimo?

Ką daryti, jei gyvenate Venesueloje? Venesueloje yra didžiulė finansinė krizė, kurios metu sparčiai mažėja nacionalinė valiuta, kur kriptovaliutų rinkos svyravimus geriau laikyti ne vietine valiuta..

Localbitcoins, prekyvietė, kurioje vartotojai gali pirkti ir parduoti „Bitcoins“ vienas kitam ir vieni iš kitų, pranešė, kad Kolumbijoje, Venesueloje ir Peru eksponentiškai padidėjo apimtys. Praėjusią savaitę Venesuelos Localbitcoins rinkose aštuntą kartą per pastarąsias 10 savaičių buvo pasiekta rekordinė apimtys.

Jokių trečiųjų šalių trukdžių

Vienas iš svarbiausių „Bitcoin“ ir kitų kriptovaliutų, paremtų „Blockchain“ technologija, pranašumų yra tas, kad vyriausybės ir bankai negali nutraukti operacijų, konfiskuoti ar įšaldyti sąskaitų – tai kriptovaliutų bruožas, patrauklus tiems, kurie gyvena nepastoviuose regionuose. Hiperinfliaciją patiriančiose šalyse, tokiose kaip Venesuela, kriptovaliutos daro didžiulę pažangą. Hiperinfliacija įvyksta tada, kai gyventojai nori išlaikyti savo turtą nepiniginiu turtu arba stabilia užsienio valiuta, pavyzdžiui, JAV doleriu. Tačiau, kaip ir Venesuelos situacijoje, dėl vyriausybės kontrolės labai apribota galimybė gauti užsienio valiutą, todėl Bitcoin ir kitos kriptovaliutos tapo populiari alternatyva. Galima teigti, kad šiems regionams reikia tokios bankininkystės alternatyvos kaip „Bitcoin“.

„Blockchain“, kriptovaliutos & „Bitcoin“ – finansinės alternatyvos bankams be bankų ir bankams

Ar kada pagalvojai, koks būtų gyvenimas, jei neturėtume galimybės naudotis pagrindine bankininkyste?

Nors daugelis laiko šiuolaikinės elektroninės bankininkystės patogumą savaime suprantamu dalyku, didelei daliai gyventojų iš tikrųjų trūksta galimybės naudotis banko paslaugomis. Pasak a 2017 m. Ataskaita FDIC duomenimis, daugiau nei 25 procentai amerikiečių neturi apskritai banko sąskaitos arba negali naudoti savo sąskaitos visiems savo finansiniams poreikiams patenkinti. Ši problema tampa vis aktualesnė tik žvelgiant į šalis, kurios nėra tokios turtingos kaip JAV. Remiantis naujausiais duomenimis, apie 1,7 milijardo suaugusiųjų visame pasaulyje neturi galimybės naudotis bankininkyste Pasaulio banko „Global Findex“ duomenų bazė.

Nuotrauka pagal Vladislavas Reshetnyakas nuo Pekseliai

Gerinti prieigą prie finansinių priemonių visiems

Neturėjimas prieigos prie banko sąskaitos yra pagrindinė problema tiek, kad Jungtinės Tautos įtraukė ją į reikšmingą septynių savo sąskaitų dalį. 17 Darnaus vystymosi tikslai skatinti tvarų skurdo ištiktų tautų vystymąsi visame pasaulyje. Tačiau tvari plėtra tampa sunkesnė, nes dideli bankai ir toliau dominuoja finansinėje aplinkoje, o daugelis bankų arba sumažino savo buvimą skurdžiose vietovėse, arba visiškai pasitraukė dėl didelių išlaidų ir rizikos. Žmonėms, gyvenantiems šiose nepakankamai aprūpintose vietovėse, vis dar reikalingas banko saugumas, tačiau jie neturi net pagrindinės prieigos prie pagrindinių banko paslaugų internete. Pridėjus prieigos sunkumų, kuriuos mes laikome pagrindinėmis finansinėmis paslaugomis, tokiomis kaip čekių gryninimas, daugeliui žmonių trūksta pagrindinių identifikavimo formų, suteikiančių prieigą prie tų pagrindinių banko paslaugų.

Jei kada nors pametėte ar pavogėte asmens tapatybės dokumentą, žinote, kiek skausmo jį pakeisti. Skurdžiai gyvenantiems asmenims yra daugybė kitų kliūčių gauti ar pakeisti asmens tapatybę, įskaitant tai, kad niekada neturima tinkamų dokumentų, dideli mokesčiai, kalbos barjerai, šeimos ar socialinių ryšių trūkumas asmens tapatybei patvirtinti ir kt..

Nepavykus patikrinti, kas jie yra, benamiai ir skurde gyvenantys žmonės priversti gyventi sisteminio nematomumo būsenoje, dėl kurios gali būti atsisakyta tokių pagrindinių paslaugų kaip sveikatos priežiūra ir būstas.

„Blockchain“ technologija, padedanti atsiskaityti bankui ir nepakankamai

„Blockchain“ – tai technologija Bitcoin remiasi „Wikipedia“, yra vis didėjantis įrašų, vadinamų blokais, sąrašas, susietas naudojant kriptografiją. Kiekviename bloke yra ankstesnio bloko kriptografinis maišas, laiko žyma ir operacijų duomenys (paprastai pateikiami kaip merkle medžio šaknies maišos). Pagal konstrukciją „blockchain“ yra atspari duomenų modifikavimui. tai yra "atvira, paskirstyta knyga, galinti efektyviai, patikrinamai ir nuolat įrašyti operacijas tarp dviejų šalių"

„Blockchain“ technologijos skaidrumas ir efektyvumas daro ją patrauklia galimybe padėti išspręsti kai kuriuos didžiausius iššūkius, su kuriais susiduria ne bankai.

Kanados programinės įrangos sprendimų įmonė Išmanusis Sapienas dirbo prie „blockchain“ pagrindu sukurtos skaitmeninės tapatybės ir rinkos sprendimo, kad išspręstų identifikavimą ir kitas problemas, su kuriomis susiduria benamis jaunimas. Iniciatyva vadinama „Sidabrinėmis pamušalomis“ ir veikia kuriant visur esantį identifikavimo šaltinį – skaitmeninius grynuosius pinigus su išlaidų kontrole.

"Mes išgyvename vieną didžiausių permainų žmonijos istorijoje, pritaikydami technologijas tokiu greičiu, kokiu esame. Dabar bendravimas yra nemokamas ir be sienų, kasdienis mūsų apsipirkimo, filmų žiūrėjimo ir bendravimo gyvenimas yra pagrįstas technologijomis, dabar mes naudojame technologijas švietimui ir savo sveikatos gerinimui, tačiau nėra nacionalinio identiteto sprendimo, kuris suteiktų pagrindinį pagrindą įrodymas, kas yra asmuo – mes sukūrėme skaitmeninį pasaulį, kuriame visi yra anonimiški. „Blockchain“ yra revoliucinė technologija, galinti sukurti šį unikalų identifikavimą skaitmeniniame pasaulyje ir taip pat sukurti visur esantį vertės šaltinį iš duomenų, kuriuos kompensuojame iš aukščiau išvardytų paslaugų sąrašo. Esu įsitikinęs, kad „Blockchain“ vaidins svarbų vaidmenį mažinant skurdą šiame pasaulyje, tuo pačiu padėdamas mažiau pasisekusiems tapti labiau išsilavinusiais ir informuotais kitiems, kad greitesnis reabilitacijos procesas vyktų." – Mattas Hinkley, Generalinis direktorius „Smart Sapien“ & Įkūrėjas ir generalinis direktorius „Liquidus“

„Blockchain“ privalumų bankininkystė:

– Fizinės šakos nereikia

– Tinklui valdyti nereikia jokios sudėtingos ar brangios infrastruktūros, o tai galiausiai lemia mažesnius mokesčius

– didesnis skaidrumas

– operacijų greitis

– Nuosavybės įrodymas, nuosavybės teisės, tapatybės dokumentai, sandorių įrašai ir kiti svarbūs dokumentai gali būti saugomi blokų grandinėje, sumažinant popierinių dokumentų sugadinimo galimybę

– Decentralizuotas – nekontroliuojamas jokios vyriausybės ar kito subjekto. Operacijos, įskaitant tarpvalstybinius mokėjimus, gali būti atliekamos tiesiogiai tiems, kuriems to reikia

– „Blockchain“ įgalintas skolinimas siūlo saugesnį asmeninių paskolų suteikimo būdą didesniam vartotojų būriui, o tai paskolos procesą padarys pigesnį, efektyvesnį ir saugesnį.

Nuotrauka pagal rawpixel.com nuo Pekseliai

Bitcoin

„Bitcoin“, pirmajai populiariai kriptovaliutai ar skaitmeniniams gryniesiems pinigams, nereikia nei centrinio banko, nei vieno administratoriaus. Jį galima siųsti vartotojui vartotojui, bendraamžiui, nereikalaujant trečiosios šalies tarpininko. Tokios kriptovaliutos kaip Bitcoin pasiūlyti perspektyvų sprendimą nebankinėms / nepakankamai bankų problemoms spręsti. Tai nereikalauja mažai sąrankos – reikia bent jau mobiliojo telefono ir interneto ryšio. Bitcoin siūlo efektyvumą, kainą, greitį, saugumą, sumažina korupcijos galimybę, kurią gali sukelti trečiosios šalys, ir yra be sienų.

Nesvarbu, ar tai yra „Bitcoin“, „Ethereum“, „Ripple“ ar kita viena ar dvi kriptovaliutos “, kurios galiausiai tampa pagrindine skaitmenine valiuta, naudojama pervedant vertę, ar„ Facebook “, ar išvis nė viena, skirta kitai diskusijai..

„Pagrindinė bankroto problema ir socialinės-politinės problemos, darančios įtaką valiutoms, ir kaip tai veikia labiausiai reikalingus, yra neatidėliotinas iššūkis, kurį reikia išspręsti daugeliui iš mūsų„ Blockchain “technologijos erdvėje. Viskas priklauso nuo vieno dalyko – mūsų pirminio instinkto, ieškančio saugumo ir stabilumo (pastogės ir maisto). Šiuo metu „blockchain“ ir kriptovaliutos yra prieinamas sprendimas bankų bankams. Mes nežinome, ar tai yra tvarus problemų sprendėjas, tačiau žinome, kad šiuo metu, šiuo metu, nėra geresnių. “ – Anna Niemira, „CryptoChicks“ verslo plėtros direktorė

Perspausdinta iš: https://medium.com/datadriveninvestor/splitting-bitcoin-into-two-camps-those-that-want-it-and-those-that-need-it-a067cab8920a

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

2f4 cdb 8a7 84b a95 88e 88d