Kas yra populiarioji kriptovaliuta (PPT) – viskas, ką reikia žinoti apie populiariąją kriptografiją

Yra daugybė įrodymų, leidžiančių manyti, kad „blockchain“ pakeis internetą, kaip mes jį žinome, ir daugumą susijusių paslaugų kartu su juo. Kalbant apie sąskaitų finansavimą, „Populous“ jau pateikia nemažai teiginių.

Populiarus (PPT) yra „peer-to-peer“ (P2P) platforma, sukurta naudojant „blockchain“ technologiją, kuri mažoms ir vidutinėms įmonėms suteikia patogų būdą dalyvauti finansuojant sąskaitas faktūras. Daugiausia dėmesio skiriama skaidrumui, saugumui ir bendram greičiui, o pardavėjai ir skolintojai susiejami su nuosavomis išmaniosiomis sutartimis, kad padėtų jiems atlikti sandorius be tarpininkų ar kitų trečiųjų šalių poreikio..

Kaip veikia Populiarus

„Populous“ naudoja „blockchain“ technologiją kartu su „XBRL“ duomenimis, išmaniosiomis sutartimis ir įvairiais žetonais, taip pat atsižvelgia į „Altman Z“ balus. Pastarasis yra finansinė priemonė, naudojama nustatyti įvairius rizikos veiksnius verslui. Pavyzdžiui, tai lemia verslo galimybes bankrutuoti per ateinančius dvejus metus, tikimybę, kad jis neįvykdys savo sutartinių įsipareigojimų, ir pateikia tikslų finansinių sunkumų įvertinimą..

Derindama viešus rezultatus iš „Altman Z-score“ ir „XBRL“ duomenų, „Populous“ sukūrė patikimą kredito reitingų sistemą. Ši sistema padeda „Populiar“ įmonėms, kurioms reikalingi pinigų srautai, ir nepaiso tų, kurie nėra tinkamas pasirinkimas platformai.

Pagrindinis platformos tikslas yra išplėsti sąskaitų finansavimą pasauliniu mastu, taip pat pateikti galingas finansinio kredito galimybes mažoms ar vidutinėms įmonėms, kurios nori parduoti sąskaitas faktūras daug greičiau nei bet kada anksčiau. Iki šiol „Populous“ vis dar yra vienintelė (ir pirmoji) sąskaita faktūrų ir prekybos finansavimo platforma, pagrįsta Ethereum „blockchain“.

Duomenys

Populiari ekosistema

Be administratoriaus, yra dar dvi pagrindinės šalys, susijusios su „Populous“ ekosistema: skolininkas ir investuotojas. Visi trys, administratorius, skolininkas ir investuotojas sąveikauja su trimis pagrindinėmis technologijomis: banku, aukcionu ir išoriniais žetonais.

Kaip naudoti „Populous“

Parduoti ir pirkti sąskaitas faktūras per „Populous“ aukcionus gali beveik kiekvienas. Vartotojai pirmiausia turi užregistruoti savo įmones. Antram žingsniui reikia „Populous“ administratoriaus patvirtinimo. Jei ir kai administratorius patvirtina pardavėją, sąskaitas galima pateikti nustačius minimalų pardavimo tikslą.

Paprastai tai, ar administratorius patvirtina ar atmeta sąskaitos faktūros pardavimo užklausą, tiesiogiai atitinka „Altman Formula“ kredito balą. Jei sąskaita faktūra bus patvirtinta, aukcionas prasidės ir jis veiks 24 valandas.

Aukcionas baigiasi, kai pasiūlymas atitinka pardavimo tikslą per nurodytą 24 valandų laikotarpį, kai atitinkamas laikotarpis praeina, o nė vienas pasiūlymas neatitinka pardavimo tikslo, arba kai vartotojai nusprendžia jį nutraukti anksčiau. Pastarųjų dviejų variantų atveju vartotojai gali priimti geriausią pasiūlymą arba iš viso atšaukti aukcioną. Be to, antroji galimybė taip pat suteikia vartotojams galimybę iš naujo pradėti aukcioną.

Verta paminėti, kad visiems aukcione pralaimėjusiems pirkėjams lėšos bus grąžintos. Tas pats pasakytina apie atšauktus aukcionus. Tačiau jei atitinkamas aukcionas yra sėkmingas, pardavėjas gauna lėšas iš pirkėjo „Pokens“ pavidalu.

Darbas

„Pokens“ ir PPT (populiariosios platformos žetonas)

„Populous“ platforma yra pagrįsta šių „Pokens“ platinimu. Kaip minėta anksčiau, pardavėjas iš pirkėjo gauna lėšas „Pokens“ pavidalu, kurias vėliau galima iškeisti į „fiat“ valiutą.

„Pokens“ yra laikomi vidine platformos valiuta; jie reikalingi sąskaitoms faktūroms įsigyti. Kiekvienas „Poken“ yra lygus jo fiat valiutai. Pavyzdžiui, 1 GBP „Poken“ yra lygus 1 GPB. Tačiau „Populous“ nesiremia tik „Pokens“. Platformoje yra du žetonai: „Pokens“ ir PPT, sutrumpintai „Populous Platform Token“.

gyventojų

PPT žetonai dažniausiai naudojami kaip investavimo priemonės. Šiuos žetonus gali naudoti visi norėdami investuoti į sąskaitas. PPT žetonai buvo platinami per platformos ICO dar 2017 m. Liepos mėn., O apyvartoje kada nors bus tik 53 milijonai PPT.

Populiari komanda

Populiarus yra a Londone vykdomas projektas tam vadovauja Stephenas Williamsas. Nors jis nėra didelis vardas kriptografijos pramonėje, Viljamsas yra pirminis „Olympus Research“ įkūrėjas. Kompanija specializuojasi komercinių duomenų ir įmonės lygio analizės srityje..

komanda

Kaip nusipirkti PPT

PPT nėra populiariausias tokenas, todėl jo negalima įsigyti iš tiek šaltinių, kiek iš kitų didelių rinkos kapitalizacijos kriptovaliutų. Vienas iš pagrindinių šaltinių, kur prekiaujama žetonu, yra EtherDelta. Tačiau vėlai PPT galima nusipirkti net iš populiariausių biržų, tokių kaip Binansas, „OKEx“, Kucoinas, LATOKENAS, Mercatox, „HitBTC“, ir daugelis kitų. Išsamų mainų sąrašą galite rasti „CoinMarketCap“.

Kur laikyti PPT

Kadangi tiek „Pokens“, tiek PPT iš esmės yra „ERC-20“ žetonai, juos galima perkelti ir laikyti išorinėje internetinėje „Ethereum“ piniginėje. Į privatumą orientuoti vartotojai, kurie nori daugiau saugumo, gali pasirinkti aparatinę piniginę.

Išvados

„Populous“ yra labai ambicingas projektas, kuriam kriptosferoje šiuo metu nėra konkurentų. Platforma skirta įmonėms, kurioms reikalingas greitesnis būdas klientams apmokėti sąskaitas. ICO metu komandai pavyko uždirbti beveik 10 milijonų JAV dolerių, pinigų, kurie tikrai bus skirti „Populous“ padaryti dar išsamesne platforma nei dabar.

Didžiausias „Populous“ iššūkis yra įtikinti potencialius klientus pereiti nuo tradicinių sąskaitų faktūrų finansavimo paslaugų. Platforma siūlo pigesnį ir greitesnį prekybos sąskaitomis būdą.

Atsižvelgiant į tai, kaip sąskaitų faktūrų pardavimas vėlai tapo populiarus, platformos plėtra ir geras valdymo sprendimų priėmimas ( Prabangus pasaulinis pilietis partnerystė yra geras pavyzdys), nebūtų staigmena, jei „Populous“ taps vienu iš visų šios nišos visų laikų didžiųjų.

Populiarūs kontaktai ir papildoma informacija:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me