Onkologija, skirta dalyvauti TOKEN 2049 per Azijos kriptografijos savaitę

Azijos kriptografijos savaitė – tai įvairių savarankiškai organizuojamų edukacinių ir į kūrėjus orientuotų renginių savaitė, kurios tikslas – puoselėti masinį įsisavinimą teikiant tiesioginę informaciją apie pramonę. „Blockchain“ entuziastai ir pramonės senbuviai atvyks į Honkongą pasidalinti savo žiniomis ir istorijomis Azijos kriptografijos savaitės metu, suteikdami išskirtinių įžvalgų apie vis didėjančią ekosistemą..

vaizdas1

image2 1

Azijos kriptografijos savaitė yra svarbiausi kriptovaliutų įvykiai, vykstantys 2019 m. Pirmąjį pusmetį

TOKEN2049, , kuris vyks 2019 m. kovo 13–14 d. Honkonge, yra pagrindinis Azijos kriptografijos savaitė.  TOKEN2049 ištirs iki šiol vykusią „blockchain“ pramonės kelionę, įveikdamas pagrindines kliūtis nuo mastelio iki reguliavimo ir dabartinės padėties kelyje į pagrindinį įsisavinimą, švietdamas verslininkus, novatorius ir investuotojus, ko tikėtis ateinančiais metais. Tikimasi, kad artėjančios konferencijos metu bus išparduotas 2018 m. Renginys, kuriame dalyvavo Charlesas Hoskinsonas iš „Cardano“, „Bitcoin Oracle“ Vinny Lingham ir ypatinga dirbtinio intelekto roboto „Sophia“ išvaizda, dvigubai didesnė, visų žvaigždžių diskusijoje dalyvaus Charlie Lee, Litecoin; Aleksandras Tkačenko, „VNX Exchange“ generalinis direktorius ir įkūrėjas; William Peets, „Passport Digital Holdings“ vyriausiasis investicijų direktorius; Cristianas Gilas, GSR įkūrėjas; ir Chrisas Lee, „Huobi Group“ finansų direktorius.

vaizdas3

Ontologijos įkūrėjas Li Jun taip pat dalyvaus „The Decentralized Future: Interoperability and Scalability“ grupėje, kurioje pristatys ontologijos 2019 m. Planus. Li Jun sakė: „2019 m. Ontologija yra svarbiausia mastelio ir sąveikumo srityje. Dėl mastelio, Šiuo metu kuriamas ontologijos skaldymas. Tai yra „blockchain“ etalonas, kuris yra pirmasis dalijimasis įgyvendinimu, kuris apima ne tik operacijų dalijimąsi, bet ir tinklo dalijimąsi bei sumanų sutarčių sutrupinimą. Siekdami užtikrinti sąveiką, dirbame su keliomis iniciatyvomis, įskaitant decentralizuotą saugojimo produktą, kuris leis blokų grandinės pagrindu atsisiųsti P2P sistemose. “.

„Litecoin“ kūrėjas Charlie Lee sakė: „Atsižvelgdami į didžiulę paramą, kurią gavome iš Azijos, tikimės surengti patrauklų bendruomenės susibūrimą padėkoti savo rėmėjams ir suteikti dalyviams tiesioginį požiūrį į ateities„ Litecoin “planus. Mūsų tikslas tapti išskirtine mokėjimų moneta nebūtų įmanomas be stiprios bendruomenės paramos, kurią ir toliau gauname. Štai kodėl tokie susitikimai yra labai svarbūs, nes mes toliau kuriame naujus bendruomenės įsitraukimo būdus, pavyzdžiui, pradedame savo pasaulinį savanorių tinklą, apie kurį skelbiame “.

Fondo „Lisk“ prezidentas Maxas Kordekas sakė: „„ TOKEN2049 “žada būti labai įdomus renginys, kurio dalimi didžiuojuosi. Dalyvaujančių talentingų ir aistringų asmenų skaičius, turintis bendrą norą sukurti pasaulinius tiltus visame „blockchain“ sektoriuje, iš tiesų įkvepia. „TOKEN2049“ yra šventė, kiek per trumpą laiką pasiekta erdvė ir neabejotinai signalizuos, kur link pasaulinės „blockchain“ bendruomenės keliauja ateityje “.

Aleksandras Tkačenko, „VNX Exchange“ generalinis direktorius ir įkūrėjas, sakė: „Mes labai laukiame hostingo kartu su vienu iš pagrindinių ekosistemos projektų. Dalyviai ne tik turės galimybę išklausyti įžvalgios grupės, kurioje diskutuojama apie įvairias temas nuo masinio kriptovaliutų ir „blockchain“ priėmimo iki finansų rinkų demokratizavimo, bet ir bus galimybė iš pirmų lūpų išgirsti pramonės pokyčius iš vieno iš tikrųjų pionierių kripto mokėjimų pramonė “.

Apie ontologiją:

Ontologija yra naujas didelio našumo viešasis „blockchain“ projektas & platinama pasitikėjimo bendradarbiavimo platforma.

„Ontologija“ pateikia naujų didelio našumo viešųjų blokų grandinių, apimančių visas išskaidytas knygas ir išmaniųjų sutarčių sistemas.

„Ontology blockchain“ sistema palaiko viešąsias „blockchain“ sistemas ir gali pritaikyti skirtingus viešus „blockchain“ skirtingoms programoms. Ontologija palaiko grandininių tinklų bendradarbiavimą su įvairiomis protokolo grupėmis.

Ontologija nuolat teiks bendrus modulius apie pagrindinę infrastruktūrą įvairiems paskirstytiems scenarijams, pvz., Paskirstytosios skaitmeninės tapatybės sistemai, paskirstytojo duomenų mainų protokolui ir pan. Remdamasi konkrečiais scenarijaus reikalavimais, ontologija ir toliau kurs naujus bendrus modulius.

Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite: https://ont.io/

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me