Didžioji knyga: geriausia aparatinės įrangos kriptografinė piniginė, skirta laikyti Bitcoin

Didžioji knyga yra pripažinta populiariausia bitino aparatinės įrangos pinigine, kuria saugiai saugomos kriptovaliutos.

Šioje dviejų dalių „Ledger“ apžvalgoje paaiškinama, kaip naudoti šaldymo kamerą ir „Trezor“ / „KeepKey“ palyginimas.

Čia yra „Ledger“ šifravimo piniginės specifikacijų ir išsamios įmonės informacijos sąrašas:

 • Oficialus piniginės pavadinimas: Didžioji knyga
 • Oficiali piniginės svetainė: Ledger.com
 • Oficialus piniginės prisijungimas: Ledger.com/start/
 • Produktai: „Ledger Nano S“ (dažniausiai naudojamas), „Ledger Nano X“ (naujos kartos), „Ledger Blue“ (jutiklinis ekranas)
 • Sandėliavimo tipas: neprisijungęs šaltojo saugojimo USB aparatinės įrangos įrenginys (be akumuliatoriaus)
 • Steigėjai: „Ledger SAS“ (Ericas Larcheveque’as, vienas iš įkūrėjų, Pascal Gauthier generalinis direktorius, Nicolas Bacca CTO)
 • Vieta ir pradžios metai: 2014 m. Paryžiuje, Prancūzijoje (biurai Niujorke, Honkonge, San Frane, Vierzone)
 • Monetų palaikymas: BTC, ETH, LTC, BCH, DASH, EOS, XLM, ADA, LINK, USDT, XMR, ZEC, NEM, ETC (1,250+)
 • Įrenginio palaikymas: „MacOS“, „Windows“, „Android“ ir „Linux“ bei „Ledger Live“ žiniatinklio naršyklės plėtinys
 • Programinės įrangos piniginės integravimas: „MyCrypto“, MEW, „Binance“, „Magnum“, „Electrum“, grybiena, „MetaMask“
 • Mainų integracija: „Changelly“, „Binance DEX“, „Bitstamp“, „ChangeNOW“
 • Ypatumai: „Ledger Live“, LCD ekranas, „Bluetooth“, „Mobility App“, 2FA, įdiegta 100 programų
 • Saugumo funkcijos: 24 žodžių atkūrimo etapas, lengva atsarginė kopija, diskretiškas PIN prisijungimas, apsaugota nuo klastojimo
 • Priedai: Pinigų grąžinimo garantija, nemokamas pristatymas, kompaktiškas, lengvas + („Ledger Vault“ / „Ledger IoT“)
 • Socialiniai profiliai: „Twitter“, Facebook, „GitHub“, Reddit, „YouTube“, „LinkedIn“
 • Įmonės kontaktiniai duomenys: el. paštas ([email protected]), nėra pagalbos telefonu, tik internetinė kontaktinė forma čia
 • Didžiosios knygos piniginės kaina: „Ledger Nano S“ = 59 USD, „Ledger Nano X“ = 119,00 USD, „Ledger Blue“ 270 USD
 • Priedai: „Ledger On-the-Go“ kabelių rinkinys ir „Ledger Backup Pack“
 • Kur nusipirkti Didžiosios knygos piniginę: spustelėkite čia ir apsilankykite oficialioje „Ledger Wallet“ prekyvietėje

Mūsų vadovas padės vartotojams sužinoti apie „Ledger Wallet“ privalumus ir palyginti juos su „Trezor“ ir „KeepKey“:

1) kaip naudoti, prekiauti ir sukonfigūruoti populiariausią kriptovaliutos aparatinę piniginę monetoms keisti ir laikyti

2) palyginkite visus „Ledger“ atributus ir technines savybes su populiariais konkurentais, „Trezor“ ir „KeepKey“ piniginėmis

Didžiosios knygos piniginė: ar tai geriausia aparatinės įrangos saugojimo galimybė?

Skaitmeninės ir šaltojo laikymo piniginės sudaro dvi laikymo ir mokėjimų terpes tiems, kurie domisi kriptovaliutų pasauliu; pirkimas, pardavimas, investavimas ar leidimas.

Nors anksčiau mes diskutavome apie neprisijungus veikiančių šaltojo saugyklos tiekėjų – „Trezor“ – universalumą, šis kripto aparatūros piniginės specialistas yra tik viena iš vis didėjančio skaičiaus tokių įmonių.

Viena iš jų apima „Ledger“, kuri atsirado maždaug tais pačiais metais kaip „Trezor“, ir yra žinoma kaip įmonė, orientuota į puikų efektyvumo ir ekonominio efektyvumo balansą savo būsimiems vartotojams..

Taigi, kas yra knyga? Kas tai išskiria? Kokius sprendimus siūlo būsimiems vartotojams? Įsigilinkime į tai.

Šiek tiek atgalinės knygos apie knygą

Jūs tikriausiai esate labiau susipažinęs su „Ledger“ naudodamasis „Nano“ piniginių serija arba visiškai prekės ženklu, bet kuriuo atveju įmonės kilmė nepakinta. Įsikūrusi 2014 m., „Ledger“ dalyvavo būtent aparatūros ir saugos sprendimuose, skirtuose būtent „Bitcoin“.

Metai eina žemyn, o nuo to laiko ji išplėtė savo paslaugas, kad apimtų kitus skaitmeninius išteklius, sugebėdama sėkmingai gauti daugiau nei 85 milijonų dolerių vertės finansavimą savo įmonei kartu su naujausiu 75 milijonų dolerių finansavimo etapu, kuris buvo paskelbtas dar sausio mėnesį 2018 m.

Nuo to laiko „Ledger“ sprogo pasaulinėje scenoje ir iki šiol pateikė savo piniginės sprendimus daugiau nei 1 milijonui vartotojų iš beveik 180 šalių su visomis priemonėmis, leidžiančiomis ją pasiekti dar labiau.

Panašiai kaip „Trezor“, „Ledger“ taip pat suteikia vartotojams plačią prieigą prie labai aktyvios antrinės rinkos, kuri tikrai padės pasiekti jos pinigines, ir didesnį polinkį kriptovaliutomis nuvykti į pagrindinius srautus..

Didžiosios knygos žetonai – [beveik] viskas apie ERC20 žetonus

Iš viso, pagal palyginimo puslapyje nurodytą svetainę, „Ledgers Nano S“ ir „X“ visuose savo prietaisų asortimentuose gali atitinkamai laikyti bet kokį daugiau nei 70 skaitmeninių išteklių kiekį ir dar didesnį kiekį ERC20 žetonų, įskaitant daugelį plačiai naudojamų žetonų. skaitmeniniai žetonai, naudojami žaidimų pasaulyje, pvz., „Enjin“ (ENJ), „Decentraland“ (MANA) ir „WAX“ žetonai.

Šis skaitmeninių išteklių, kuriuos vartotojai gali pasirinkti saugoti, skaičius skiriasi, priklausomai nuo to, kokį modelį nusprendėte pasirinkti iš palyginti siauro „Ledgers“ katalogo.

Nelyginis iš jų yra senesnė, ekonomiškesnė „Ledger Nano-S“, kuri, kaip minėta anksčiau, yra nebrangesnė, tačiau turi mažesnį žetonų skaičių, kurį gali palaikyti.

Nors šis bendras skaičius yra žymiai mažesnis nei įvairovė, kurią leidžia, pavyzdžiui, skaitmeninės piniginės iš jo kolegos – „Trezor“, – žetonų skaičius, kurį palaiko „blockchain“ žaidimų pasaulis ir iš jo, yra tai, kad paprasčiausiai pasišaipytumėte..

Dizainas ir prieinamumas

Vienas iš būdų, kaip knyga iš tikrųjų išsiskiria iš „Trezor“, yra gana išskirtinė „USB“ išvaizda. Toks nereikšmingas savo estetika ir vis dėlto tuo, ką galite lengvai laikyti savo asmenyje ir prijungti prie savo nešiojamąjį kompiuterį, kad ir kur būtumėte, jei tik turite tinkamą laidą, kad iš tikrųjų jį prijungtumėte.

Skirtingai nei „Trezor“ modeliai, kurie yra plačiai prieinami asmeniniame kompiuteryje, nešiojamas kompiuteris kartu su „iOS“ ir „Android“. Didžiųjų knygų modeliai kol kas nesuderinami su mobiliaisiais ir planšetiniais kompiuteriais. Bet kur trūksta universalumo, „Nano S“ ir „X“ sudaro patvaresnes skaitmeninių piniginių iteracijas, kurias vartotojai gali pasiekti.

Panašiai kaip „Trezor“, „Ledger“ saugumo priemonės yra gana tvirtos, atsižvelgiant į jos kietąją ir programinę įrangą. Tai reiškia, kad net jei naudojatės kompiuteriu, kurį gali paveikti kokia nors kenkėjiška programa, jūsų kriptovaliuta nebus rizikuojama..

Skirtingai nei „Trezor“, „Ledger“ iš tikrųjų dar neužfiksavo vienos kenkėjiškos programos užpuolimo atskiram piniginės vartotojui. Tai priešingai nei „Trezor“, kuris vis dar yra pažeidžiamas tam tikros formos išpuolių.

Taip pat galite naudoti saugias „Ledger Nano-S“ ir „X“ sėklas internetinėms skaitmeninėms piniginėms, tokioms kaip „Electrum“, „Mycelium“, „MyEtherWallet“ ir daugeliui kitų, bendradarbiauti su bendrove..

Pristatome – modeliai: „Nano S“ ir „X“

knyga-piniginė dėžutėje

Panašiai kaip „Trezor“, knygą sudaro tik dvi skirtingos skaitmeninės piniginės rūšys, atsižvelgiant į galutinio vartotojo norus ir poreikius..

Abu jie pasižymi gana vienodu saugumo lygiu, tačiau turi savų pranašumų, nesvarbu, ar jie konkuruoja su kitomis prekėmis, ar per daug, kad ir kiek norėtumėte pliaukštelėti ant kietos piniginės, kad būtų galima laikyti šaltai.

Didžioji knyga „Nano-S“

Kaip buvo minėta anksčiau ir trumpai paminėta, „Ledger Nano-S“ yra ekonomiškesnis modelis, prieinamas per „Ledger“.

Tai kainuoja tik 59 USD, todėl tai yra tikrai naudinga skaitmeninė piniginė visiems santykiniams naujokams kriptovaliutų pasaulyje, aukojant įvairovę geresniam saugumui..

Nors skaitmeninėje piniginėje galima laikyti tik maždaug 23 skaitmeninius išteklius ir „ERC20“ žetonus, jo reputacija dėl aukšto fizinio ir programinės įrangos saugumo suteikia daugiau nei pakankamą kompromisą. Jei investuojate ar naudojatės kriptografija, kriptų skaičius bet kuriuo atveju bus nereikšmingas; nes jūsų žvilgsniai bus nukreipti į pagrindines monetas ir skaitmeninę piniginę.

Vienas iš įdomių „Nano-S“ požymių yra du fiziniai mygtukai, kurie aiškiai matomi viršutinėje piniginės pusėje. Kam jie skirti? Na, norėdamas atlikti bet kokį mokėjimą („Bitcoin“ bankomatas, „Satoshi Point“ ar kiti konkuruojantys „Ledger“ draugiški mokėjimo sprendimai), vartotojas turės vienu metu paspausti ir palaikyti abu šiuos mygtukus.

Dėžėje

Jei esate vienas iš nedaugelio, nusprendęs „Nano-S“ padaryti jūsų pasirinkta pinigine (ar net starterio pinigine), dėžutėje rasite ją (kai ji atvyks):

Pirmiausia ir svarbiausia yra tai, kad kiekviena iš šių dėžučių yra pritvirtinta apsaugine plėvele, kuri kartu supa dėžutę. Pirmiausia norėsite padaryti tai, kad nėra jokių ženklų, rodančių, kad JIS VISIŠKAI buvo sugadinta. Jei taip yra, galite apie tai pranešti įmonei, kad gautumėte pakaitalą.

Antra, atidarę dėžutę, viduje turėtumėte rasti:

 • „Ledger Nano-S“
 • Vienas „Micro-USB“ kabelis (naudojamas prijungti tiek prie piniginės, tiek prie kompiuterio / nešiojamojo kompiuterio)
 • Vienas diržas, skirtas piniginei laikyti ant kaklo arba pririšimui prie diržo diržo
 • Vienas raktų pakabukas / raktų pakabukas
 • Sėklos raktinių žodžių lapas, skirtas užrašyti savo sėklą.

Kartu su šiais priedais, nesvarbu, ar tai būtų „Ledger Nano-S“, ar „X“, abu šie modeliai leidžia jums susikurti savo unikalų PIN kodą, kad galėtumėte pasiekti ir pervesti savo lėšas, pridėdami dar vieną saugumo sluoksnį prie savo piniginės sprendimo..

Techninės specifikacijos

 • 1 USB aparatinė piniginė, 1 USB kabelis
 • Matmenys & svoris
 • Dydis: 56,95 mm x 17,4 mm x 9,1 mm
 • Svoris: 16,2 g
 • Medžiagos
 • Šlifuotas nerūdijantis plienas ir plastikas.
 • Baterijos nereikia.
 • Mikrovaldikliai & jungtis
 • Jungtis: USB tipo „Micro-B“.
 • Sertifikato lygis: CC EAL5+.
 • Lustai: ST31H320 (saugus) + STM32F042.

Suderinamumas

64 bitų stalinis kompiuteris („Windows 8“ ir naujesnės versijos, „MacOS 10.8“ ir naujesnės versijos „Linux“), išskyrus ARM procesorius. Taip pat suderinamas su „Android 7+“ išmaniaisiais telefonais. Norint prijungti „Nano S“ prie darbalaukio ar išmaniojo telefono, jums reikės OTG rinkinio.

Įrenginys netinka kasybai (žiūrėti daugiau)

Kriptografinė pagalba: Pranešimo santrauka: RIPEMD160, SHA224, SHA256, SHA384, SHA512, SHA3, SHA3-XOF, KECCAK, BLAKE2B, Grøstl

Kriptografijos raktas su raktų generavimu: DES (56, 112, 168 bitai), AES (128, 192, 256 bitai), ECC (256 bitai), RSA (1024, 2048, 3072 4096 bitai) RSA šifravimas naudojant PKCS1 v1.5, PKCS1 OEAP, NOPAD schemas HMAC parašas: HMAC-SHA256, HMAC-SHA512 RSA parašas su PKCS1 v1.5, PKCS1 PSS schemomis Elipsinės kreivės parašas: ECDSA / EC-Schnorr (SECP256K1, SECP256R1, Brainpool256R1, Brainpool256Tl), „EdDSA“ („EdDSA“) (SECP256K1, SECP256R1, SECP521R1, Brainpool256R1, Brainpool256T1, Curve25519) Simetrinė kriptografija: DES, „Triple-DES“, AES su ISO9797M1, ISO9797M2, NOPAD schemomis Atsitiktinių skaičių generavimas: RND, „Prime RND“ DRBG

„Nano-X“ knyga

Palyginti su „Ledger Nano-S“, „Nano-X“ yra aukščiausios klasės „Ledger“ kietoji piniginė. Turėdamas 115 USD kainų žymelę ir pasiimdamas daug daugiau funkcijų ir monetų, kurias vartotojai gali saugoti, asortimentą.

Pavyzdžiui, kalbant apie žetonus, „Nano-X“ praplečia plonesnių „Nano-S“ monetų asortimentą, nes beveik 1000 skirtingų monetų yra suderinamos ir jas galima laikyti piniginėje..

Šis monetų prieinamumas suderinamas su daug sudėtingesne pagrindine programine įranga. Tai reiškia, kad vartotojai gali pridėti papildomą skaitmeninę minkštą piniginę kaip programą „Ledger Nano-X“.

Pasak bendrovės, tai apima daugiau nei 25 skirtingas skaitmenines pinigines, kurios toliau palaiko šį ilgą skaitmeninių išteklių sąrašą.

Dėžėje

 • „Ledger Nano-X“
 • Vienas „Micro-USB“ kabelis (naudojamas prijungti tiek prie piniginės, tiek prie kompiuterio / nešiojamojo kompiuterio)
 • Vienas diržas, skirtas piniginei laikyti ant kaklo arba pririšimui prie diržo diržo
 • Vienas raktų pakabukas / raktų pakabukas
 • Sėklos raktinių žodžių lapas, skirtas užrašyti savo sėklą.

„Nano-X“ kišenėje ir mobiliajame telefone

„Nano-X“ yra daug daugiau nei tik fizinė piniginė. Tarp skaitmeninių piniginių, kurias vartotojai gali atsisiųsti kaip programas, skaičiaus.

„Nano-X“ yra prieiga prie internetinės programos, vadinamos „Ledger Live“.

Ši programa yra plačiai prieinama tiek darbalaukyje, tiek mobiliajame; leidimas būsimiems vartotojams visapusiškai vizualizuoti savo skaitmeninio turto portfelius, jų veiklą ir nuolatinį valiutos efektyvumą.

„Nano-X“ skiriasi tuo, kad „Ledger Live“ programą galima naudoti tiek darbalaukyje, tiek mobiliajame. Ši programa taip pat suteikia vartotojams galimybę atsisiųsti naujausius savo piniginės saugos pleistrus.

Nustatymas

knygos-piniginės peržiūros vadovas

Nors „Nano-X“ yra modernesnė iš dviejų skaitmeninių piniginių, jo įlaipinimo ir prisijungimo sistema yra gana paprastas procesas. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai atlikti šiuos veiksmus ir jums bus gerai.

1 – asmeninio identifikavimo numerio (PIN) nustatymas:

Panašiai kaip įjungiant mobilųjį telefoną (nepaisant „iOS“ ar „Android“), įjungus „Nano-X“, būsite paraginti įvesti pasirinktinį 4–8 skaitmenų PIN kodą..

Kaip anksčiau aprašyta, tiek S, tiek X turi. du mygtukai piniginės viršuje. Skaičius įvesite paspausdami vieną ar kitą mygtuką, o paspausdami „Enter“, kartu spausdami abu mygtukus.

2 – užsirašykite savo sėklos frazę: 

Kiekvienoje dėžutėje yra popierinė knygelė, skirta užrašyti keletą raktinių žodžių, kad galėtumėte pasiekti savo skaitmeninę piniginę. Tai vadinama „Seed Phrase“ ir susideda iš 24 žodžių, kuriuos reikia užrašyti eilės tvarka.

Paleidžiant įrenginį būsite sutikti šiomis frazėmis. Nepamirškite jų užsirašyti ir laikyti saugioje vietoje. Jei kada nors prarandate prieigą prie savo sąskaitos ir lėšų, galite naudoti šią pradinę frazę, kad atgautumėte prieigą.

Naujiems vartotojams šis žingsnis šiek tiek apsunkina tai, kad „Ledger Nano-X“ yra nustatytas taip, kad ši dalis nebūtų praleidžiama.

3 – „Nano-X“ susiejimas su mobiliuoju:

Kaip jau minėta anksčiau, „Nano-X“ leidžia vartotojams susieti aparatinę piniginę su darbalaukiu, mobiliuoju ar net abiem naudojant internetinę programą – „Ledger Live“.

Vienas iš šios poros aspektų yra tas, kad jis dažnai gali būti šiek tiek klaidingas arba apipintas signalo problemomis. Taip yra daugiausia todėl, kad mobilusis ryšys vyksta per „Bluetooth“ ryšį, kuris kramto jūsų mobiliojo telefono bateriją, tuo tarpu perduodamas ne tokį tobulą signalą tarp telefono ir piniginės.

Net jei tai (buvo) jūsų patirtis įsitraukiant į laivą, galite tiesiog palaukti, kai kalbėsite apie ryšį, nes piniginė po kurio laiko automatiškai patvirtina ryšį..

Iš čia yra gana paprasta užduotis atsisiųsti konkrečias programas (pinigines), nukreiptas į norimą turėti skaitmeninį turtą..

Išlaidų atitiktis – knygos „Trezor“ palyginimas

„Trezor-Vs-Ledger“ apžvalga

Mes keletą kartų palyginome su šiuolaikiniu „Ledgers“ kolega – „Trezor“ -, kuris buvo įkurtas tuo pačiu metu ir teikia savo vartotojams konkurencingus modelius. Nors kiekviena turi savo privalumų ir trūkumų, kur „Ledger“ sutampa su „Trezors One Model“?

Na, lyginant juos tiesiogiai, „Trezor Model One“ kainuoja apytiksliai 80 USD, o „Ledger Nano S“ savo kainomis lenkia 59 USD kainą..

Nors „Model One“ siūlo platesnį skaitmeninių išteklių asortimentą, „Nano-S“ kompensuoja savo ribotą žetonų platinimą ir didesnę skaitmeninio saugumo reputaciją, nesvarbu, ar tai kišenėje; plieninis rėmas reiškia, kad jis gali užimti daugiau nei sąžiningą hitų dalį. Taip pat internete, su kibernetinio saugumo priemonėmis, tai reiškia, kad jūs vis tiek galėsite tvarkyti savo skaitmeninį turtą; nesvarbu, kokie jūsų darbalaukio apribojimai gali būti patvarūs.

Dabar, kai turite trumpą „Ledger“ ir „Trezor“ aparatinės piniginės kainų palyginimą, pasinerkime gilyn ir palyginkime „Ledger“ šifravimo piniginę greta, derindamiesi su „Trezor“ ir „KeepKey“ parinktimis, kaip antrąja vartotojo apžvalgos vadovo dalimi..

„Ledger Nano S“ piniginės apžvalga: „Ledger Vs Trezor Vs KeepKey“

Trezor + Ledger + KeepKey palyginimas

„Ledger Nano S“ kriptografinė piniginė yra populiariausia pasaulyje kriptografinė piniginė. Naudojant kelių valiutų piniginę, galite patogiai valdyti 22 monetas ir šimtus ERC-20 žetonų.

Šiandien mes paaiškiname viską, ką reikia žinoti apie „Ledger Nano S“ piniginę, įskaitant tai, kaip piniginė yra lyginama su „Trezor“ ir „KeepKey“. Taip pat apžvelgsime naują „Ledger“ piniginę „Nano X“, kuri buvo pristatyta 2019 m. Kovo mėn.

Kas yra „Ledger Nano S“?

Didžioji knyga-nano-s

Kaip minėta aukščiau, „Ledger Nano S“ yra populiari kriptovaliutų piniginė. Iš tikrųjų Paryžiuje įsikūrusi „Ledger“ teigia, kad jų piniginė yra populiariausia kriptografinė piniginė rinkoje. Iki šiol bendrovė 165 šalyse pardavė daugiau nei 1 milijoną „Ledger Nano S“ piniginių.

Viena iš priežasčių, kodėl „Ledger Nano S“ yra tokia populiari, yra jo kaina: vos 59 USD, „Ledger Nano S“ yra pagrįstos išlaidos mažesniems ir didesniems kriptografijos investuotojams. Toje 59 USD kainų etiketėje netgi yra nemokamas pristatymas į praktiškai visas šalis.

Ta 59 USD kainų lentelė taip pat daro „Ledger Nano S“ pigiausią iš trijų aparatinės piniginės su ekranais (įskaitant „Trezor“ ir „KeepKey“ pinigines)..

„Nano S“ palaiko 22 monetas ir visus ERC 20 žetonų. Iš 20 didžiausių kriptovaliutų pagal rinkos viršutinę ribą „Nano S“ palaiko visus, išskyrus vieną: nepalaiko „Bitcoin Cash SV“ (BSV).

„Ledger Nano S“ iš pradžių buvo išleistas 2016 m.

Kas yra „Ledger Nano X“?

knygos-nano-x apžvalga

Kaip minėta pirmiau, 2019 m. Kovo mėn. „Ledger“ pristatė naują savo garsiosios „Ledger“ piniginės versiją, vadinamą „Ledger Nano X“. Kaina už 119 USD, „Ledger Nano X“ apibūdinama kaip „naujos kartos aparatinė piniginė“. Jis naudoja „Bluetooth“ ir pažangiausias saugos funkcijas, kad jūsų turtas būtų saugus.

Vienas didžiausių „Nano X“ pranašumų, palyginti su originaliu „Nano X“, yra tai, kad norint jį nustatyti nereikia prijungti jo prie darbalaukio. Galite prisijungti prie piniginės per „Ledger Live“ programą, skirtą „iOS“ arba „Android“. Taip pat prie „Piniginės“ prisijungiate per „Bluetooth“, o ne naudodami USB laidą.

„Ledger Live“ programa taip pat leidžia patikrinti balansą ir siųsti bei gauti visus „Ledger Nano X“ palaikomus žetonus, o tai reiškia, kad galite atlikti prekybą tiesiogiai programoje, užuot perkėlę žetonus į biržą. Be to, galite įdiegti iki 100 programų skirtingoms kriptovaliutoms valdyti.

Kaip ir „Nano S“, „Nano X“ palaiko 22 monetas ir visus ERC20 žetonus. Prijungę „Ledger Live“ programą prie įrenginio per „Bluetooth“, galite valdyti savo kriptovaliutos atsargas keliaudami..

Tuo tarpu „Nano S“ moderniausios saugos funkcijos apima itin saugią „CC EAL5 +“ sertifikuotą lustą, skirtą jūsų privatiems raktams laikyti. Tai tas pats lustas, naudojamas kreditinėse kortelėse ir pasuose. „Ledger“ dažnai tvirtina, kad dėl dviejų lustų dizaino piniginė tampa saugesnė nei konkurentų.

Įrenginyje yra du mygtukai ir vienas ekranas, leidžiantis lengvai patikrinti bet kurią operaciją. Visa sistema yra sukurta remiantis BOLOS patentuota operacine sistema.

„Ledger Nano S“, palyginti su „Ledger Nano X“

„Nano S“ ir „Nano X“ iš pirmo žvilgsnio atrodo stebėtinai panašūs. Tačiau „Nano X“ yra naujesnis ir yra dvigubai didesnis nei „Nano S“. Čia yra keletas pastebimų skirtumų tarp dviejų populiarių kriptografinės aparatinės piniginės:

Laikymas prieš verslą: „Nano S“ leidžia jums laikyti savo šifravimo turtą, tačiau turite nusiųsti tą turtą į bet kurios prekybos biržą. „Nano X“ leidžia jums prekiauti turtu kelyje.

Chipas: Tiek „Nano S“, tiek „Nano X“ teigia, kad ta pati saugi mikroschema palaiko aukščiausius saugumo standartus.

Programos palaikymas: „Nano X“ leidžia įrenginyje laikyti iki 100 programų, o „Nano S“ – nuo 3 iki 20 programų.

„Ledger Live Mobile“ ir darbalaukio programa: Tiek „Nano S“, tiek „Nano X“ palaiko „Ledger Live“ mobiliojo ir darbalaukio programas. Programa leidžia jums tvarkyti visą turtą bet kuriame „Ledger“ įrenginyje.

„Bluetooth“ palaikymas: „Nano X“ turi „Bluetooth“ ryšį, kuris palengvina kripto valdymą kelyje, o „Nano S“ naudoja laidinį ryšį.

Programos mobiliesiems: „Ledger Live“ galima naudoti staliniams įrenginiams tvarkant „Nano S“ ir „Nano X“. Tačiau mobilioji programa „Android“ skirta tik „Nano S“ (nėra „iOS“ versijos), o „Nano X“ – ir „iOS“, ir „Android“ versijos. „Ledger Live“ programa.

Rezoliucija: „Nano X“ turi didesnės raiškos ekraną (128 x 64) nei „Nano S“ (128 x 32).

Baterijos veikimo laikas: „Nano S“ neturi įmontuotos baterijos, todėl, norint dirbti, ją reikia prijungti prie kompiuterio per USB. Budėjimo režime „Nano X“ veikia 8 valandas.

Spalvų parinktys: „Nano X“ yra tik juodos spalvos, o „Nano S“ – juodos, oranžinės, rausvos, žalios, mėlynos ir baltos spalvos..

Didžiosios knygos techninės specifikacijos: „Nano S“ ir „Nano X“

Remiantis tuo, ką minėjome aukščiau, štai kaip išskaidomos „Nano S“ ir „Nano X“ techninės specifikacijos:

Nano S

 • Talpa: Nuo 3 iki 20 programų (priklausomai nuo programos dydžio)
 • Palaikomi šifravimo ištekliai: 1250+ (22 pagrindiniai žetonai ir 1200+ ERC20 žetonai)
 • Platformos palaikymas: Stalinis kompiuteris ir „Android“
 • Piniginės suderinamumas: Suderinamas su daugiau nei 50 piniginių
 • Saugumas: Sertifikuotas saugus elementas (CC EAL5 +) lustas
 • Sertifikatas: Nepriklausomai sertifikuota ANSSI
 • PIN kodas: Taip
 • Atsarginė kopija: 24 žodžių atkūrimo frazė
 • „Bluetooth“: Ne
 • Ekrano skiriamoji geba: 128 x 32
 • Jungtis: USB tipo „Micro-B“
 • Baterija: Ne
 • Dydis: 57 x 17,4 x 9,1 mm
 • Svoris: 16,2 g

„Nano X“

 • Talpa: Iki 100 programų (priklausomai nuo programos dydžio)
 • Palaikomi šifravimo ištekliai: 1250+ (22 pagrindiniai žetonai ir 1200+ ERC20 žetonai)
 • Platformos palaikymas: Staliniai kompiuteriai, „Android“ ir „iOS“
 • Piniginės suderinamumas: Suderinamas su daugiau nei 50 piniginių
 • Saugumas: Sertifikuotas saugus elementas (CC EAL5 +) lustas
 • Sertifikatas: Nepriklausomai sertifikuota ANSSI
 • PIN kodas: Taip
 • Atsarginė kopija: 24 žodžių atkūrimo frazė
 • Ekrano skiriamoji geba: 128 x 64
 • Jungtis: C tipo USB
 • Baterija: 8 valandas budėjimo režimu
 • Dydis: 72 x 18,6 x 11,75 mm
 • Svoris: 34 g

Apie knygą

„Ledger“ 2014 m. Pradėjo ekspertų grupė, turinti saugumo, kriptovaliutų ir verslumo žinių.

Įmonės būstinė yra Paryžiuje, nors įmonė taip pat turi biurus Vierzone ir San Franciske.

Ledger Versus KeepKey Versus KeepKey

„Ledger“, „Trezor“ ir „KeepKey“ yra trys populiariausios kripto piniginių bendrovės, kurios šiandien yra rinkoje. Kaip piniginės lyginamos tarpusavyje? Pažvelkime atidžiau.

Pastaba: šiame palyginime analizuojame „Ledger Nano S“, palyginti su „Trezor“ ir „KeepKey“ piniginėmis, o ne „Ledger Nano X“.

Kaina

 • „Ledger Nano S“: 59 USD
 • Trezoras: 99 USD
 • „KeepKey“: 99 USD

Iš pradžių „Nano S“ kaina buvo maždaug 100 USD, nors kaina sumažėjo nuo to laiko, kai įrenginys buvo išleistas 2016 m. Šiandien „Nano S“ yra maždaug 30% pigesnis nei dviejų pagrindinių konkurentų. Kaip minėta pirmiau, tai pateisinamos išlaidos net ir tiems, kurie turi mažesnius kriptografinius fondus.

Nugalėtojas: „Nano S“ knyga

Ekranas

Visose trijose aukščiau esančiose piniginėse yra ekranai. Paprastai pirmenybė teikiama ekranams, nes tai leidžia lengviau valdyti kriptografinius fondus ir kontroliuoti, kur eina kriptografija. Kitas pagrindinis ekrano pranašumas yra tas, kad galite sukurti atsarginę atkūrimo frazės kopiją neatskleisdami jos kompiuteryje.

Nugalėtojas: Kaklaraištis

Saugumas

Visos trys kriptografinės piniginės yra labai saugios lusto saugumo požiūriu. „Nano S“ naudoja saugų lustą, o „KeepKey“ ir „Trezor“ yra panašesni į mažus kompiuterius.

Silpniausia visų trijų piniginių saugos grandis yra momentas, kai jas prijungiate prie kompiuterio. Jei jūsų kompiuteris yra užkrėstas, visos trys piniginės bus pažeistos (nors visose trijose piniginėse yra apsaugos priemonės, apsaugančios jas net ir naudojant pažeistuose kompiuteriuose).

Nugalėtojas: Kaklaraištis

Sąranka

Nustatyti visas tris pinigines yra nesudėtinga. Sukuriate piniginę, nustatote slaptažodį ir sukuriate 24 žodžių atkūrimo frazę. Jūs nustatote pinigines, prijungdami jas prie bet kurio stalinio įrenginio.

Nugalėtojas: Kaklaraištis

Dydis & Dizainas

Trys piniginės labai skiriasi. „Trezor“ piniginė kol kas yra mažiausia, o „Nano S“ yra sulankstoma ir maždaug vidutinio dydžio USB atmintinės dydžio. „KeepKey“ yra daug didesnis nei kiti du.

Nugalėtojas: Kaklaraištis

Mygtukai ir sąsaja

„KeepKey“ yra didesnio dydžio nei „Trezor“ ir „Nano S“, nors didžiąją šio dydžio dalį sudaro ekranas. „KeepKey“ turi daug didesnį ekraną, kurį kai kurie vartotojai vertina.

Kalbant apie fizinius mygtukus, „Trezor“ ir „Nano S“ turi du mygtukus, o „KeepKey“ – vieną mygtuką.

Nugalėtojas: Kaklaraištis

Medžiagos ir konstrukcijos kokybė

„Trezor“ yra pagamintas iš plastiko, o „Nano S“ ir „KeepKey“ piniginės – iš aliuminio. Aliuminis gali skambėti geriau, tačiau „Trezor“ plastikinis dizainas iš tikrųjų daro jį atsparesnį lašams.

Nugalėtojas: Kaklaraištis

Programinės įrangos suderinamumas

Trys piniginės labai skiriasi pagal programinės įrangos suderinamumą, įskaitant tai, kurias piniginės programas ir „Chrome“ plėtinius jos palaiko. Apskritai „Trezor“ palaiko geriausiai, nors „Nano S“ ir „KeepKey“ yra arti. Visi trys palaiko populiariausias kriptografinių piniginių programas, tokias kaip „Electrum“, „Mycelium“ ir „MyEtherWallet“.

 • „Trezor“ palaikoma programinė įranga: „Electrum“, grybiena, „MyEtherWallet“, „Copay“, „MultiBit HD“, „GreenBits“, „GreenAddress“ ir „myTREZOR“
 • „Ledger Nano S“ palaikoma programinė įranga: „Electrum“, grybiena, „MyEtherWallet“, „Copay“, „GreenBits“, „GreenAddress“ ir „Ledger Chrome“
 • „KeepKey“ palaikoma programinė įranga: „Electrum“, „Mycelium“, „MyEtherWallet“, „MultiBit HD“, „GreenBits“, „GreenAddress“ ir „KeepKey Chrome“.

Nugalėtojas: Trezoras

Kriptovaliutų palaikymas

„Ledger Nano S“ palaiko plačiausią monetų asortimentą, įskaitant visas monetas, esančias dvidešimtuke, išskyrus „Bitcoin Cash SV“ (BSV). „Trezor“ ir „KeepKey“ atsilieka palaikydami kriptovaliutas.

 • „Ledger Nano S“: BTC, ETH, XRP, LTC, BCH, EOS, BNB, USDT, XLM, ADA, TRX, XMR, DASH, ATOM, IOTA, NEO, ETC ir ZEC.
 • Trezoras: BTC, ETH, XRP, LTC, BCH, BNB, USDT, XLM, ADA, XMR, DASH, ATOM, ETC ir ZEC.
 • „KeepKey“: BTC, ETH, LTC, BCH, BNB, USDT ir DASH.

Nugalėtojas: „Nano S“ knyga

Kuri kriptovaliutų piniginė yra geriausia?

knyga-piniginė-biurai

Daugelis aukščiau išvardytų kategorijų buvo priskirti „kaklaraiščiams“. Mes tai padarėme tyčia: taip, aukščiau esančios kripto piniginės turi didelių skirtumų. Tačiau daugelį šių skirtumų lemia asmeniniai pageidavimai – ne objektyvūs pranašumai ar trūkumai.

Visos trys piniginės yra labai saugios kriptografinės piniginės su patogiomis sąsajomis ir naudingais ekranais. Visi trys taip pat atrodo labai skirtingi, tačiau veikia iš esmės vienodai.

Atsižvelgdami į savo asmeninius pageidavimus, galite pasirinkti bet kurią iš trijų aukščiau esančių piniginių. Kripto vartotojai, ieškantys geros kainos, pavyzdžiui, kokybės kompromisų, kriptografinės piniginės, galbūt norės įsigyti „Nano S.“. Tuo tarpu kripto vartotojai, norintys gauti geriausią kripto piniginės programinės įrangos palaikymą, gali būti pasirengę išleisti Trezoras. Dėl unikalaus „KeepKey“ dizaino tai yra populiarus alternatyvus pasirinkimas – jei tik jums tinka mažesnis palaikomas monetų asortimentas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

943 634 b11 5ed fe7 14a 981