Labākie EOS maki 2019. gadā Kur uzglabāt EOS seifus un kuri ir labākie EOS mobilie maki

Pēc galvenā tīkla palaišanas un ICO noslēgšanas EOS tīkls vairs nav atkarīgs no ERC20 makiem. Uzņēmums atdalījās no Ethereum blokķēdes un ieviesa savus digitālos makus. Tas pats, vienmēr ir svarīgi iegūt labāko EOS maku EOS monētām. Šeit ir saraksts ar EOS seifiem, no kuriem izvēlēties drošai lietošanai un uzglabāšanai.

# 1. Infinito EOS maks

EOS Maka vietne: https://www.infinitowallet.io/

EOS Maka tips: Universāls tiešsaistes maks

Lietošanas ērtums: Viegli lietojams, pieejams IOS un Android, atbalsta vairākas monētas un žetonus

Droši: Nav tik drošs un drošs kā bezsaistes maks

Izmaksas: Apmaksāts

Infinito EOS seifs ļauj lietotājiem gūt maksimālu labumu no saviem digitālajiem aktīviem, pateicoties tā robustajai blokķēdes pakalpojumu ekosistēmai. Tas viegli integrējas ar ID / KYC risinājumiem, kriptogrāfijas apmaiņu un citiem ar blokķēdi saistītiem pakalpojumiem. Svarīgi ir tas, ka Infinito ir savienots ar Eiropā bāzētajām Infinity Blockchain Labs, un tās mērķis ir kļūt par labāko EOS kriptogrāfijas maku visā pasaulē..

Maka lietotāji var uzglabāt dažādas monētas un žetonus. Papildus EOS, kas ir maciņa pamatvalūta, lietotāji var uzglabāt NEO NEP 5 marķierus, Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash un visus citus ERC-20 marķierus. Seifs ir veidots ar Touch ID funkciju, kas ļauj tam darboties ātrāk un ērtāk, neapdraudot aktīvu drošību.

Vēl viena svarīga Infinito EOS seifa iezīme ir spēja atbalstīt vairākas valodas. Seifs atbalsta līdz 12 valodām ar intuitīvu saskarni, kuru pat iesācēji var viegli saprast. Lietotājs paliek privāto atslēgu glabātājs, pilnībā šifrējot gan privātās atslēgas, gan paroli.

# 2 Atomu maks

Atomu maks

Atomic Wallet, kas tika palaists 2018. gadā, jau ir pazīstams kā populārs risinājums pārvaldībai EOS kā arī Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Polkadot, Uniswap un citas labākās monētas ar 500+ aktīviem. Tas ir pieejams visām galvenajām darbvirsmas OS, iOS & Android un piedāvā plašu funkciju klāstu, ko novērtē vairāk nekā 500 000 lietotņu lietotāju.

Būdams decentralizēts maks, tas padara jūsu portfeļa pārvaldību drošu, jo tikai jums ir piekļuve saviem līdzekļiem. Privātās atslēgas tiek šifrētas tikai jūsu ierīcē un nekad to neatstāj. Turklāt Atomic lietošana ir anonīma. Visām pamatfunkcijām un tūlītējai apmaiņai nav nepieciešams izveidot kontu, nokārtot KYC vai veikt jebkādu verifikāciju. Gadījumā, ja jums ir kādi jautājumi vai jautājumi par maku, jums ir pieejams lielisks diennakts atbalsta dienests. 

Kas attiecas uz funkcijām, visā pasaulē varat iegādāties 19 aktīvus tieši seifā, izmantojot bankas karti ar 17 fiat valūtām, ieskaitot USD, EUR, IKP utt. Lai gūtu pasīvus ienākumus no kriptogrāfijas, varat pārbaudīt decentralizēto likmi, kas tagad ir pieejama 10 PoS aktīviem ar 5-23% GPL. 

Citas priekšrocības ietver dalību Atomic Wallet dalības programmā. Lai izmantotu iebūvētu anonīmu apmaiņas pakalpojumu, jūs katru reizi saņemsit naudu Atomic Wallet vietējā marķiera AWC ietvaros..

# 3. GreyMass EOS vēlētāju maks

EOS Maka vietne: https://eosvoter.eosphere.io/vote

EOS Maka tips: Tīmeklis (paplašinājums Scatter)

Lietošanas ērtums: Intuitīva lietotāja saskarne

Seifs: Augsta drošība ar papildu validācijas SSL sertifikātu

Izmaksas: Apmaksāts

GreyMass EOS Voter maku cenšas izveidot rīkus, kas ļaus labāk izprast EOS tīklu un uzlabot lietošanas ērtumu sabiedrībai. Atvērtā koda programmatūra kalpo par pamatu pilnam GUI Light Wallet.

GreyMass EOS Voter maka labākā daļa ir tā, ka tam ir pilna AES-256 šifrēšana. Tas nozīmē, ka seifam ir papildu drošība, piemēram, ja gadās pamest seifu, jūsu privātās atslēgas ierīcē paliek neskartas. Turklāt jūs varat brīvi balsot par izvēlēto API mezglu, kas ir drošāk nekā vienkārši balsot, izmantojot tīmekļa saskarni. Galu galā jūs varat atbalstīt savas EOS monētas un balsot par ražotājiem, kuri izmanto to pašu ierīci. Tas lietotājiem dod iespēju droši palaist un apstiprināt galveno EOS tīklu.

# 4. Lumi kriptogrāfijas maks

EOS Maka vietne: https://lumiwallet.com/

EOS Maka tips: Galddators / mobilais maks

Lietošanas ērtums: Viegli lietojams, pieejams iOS un Android, atbalsta vairākas monētas un žetonus

Droši: Nav tik drošs un drošs kā bezsaistes maks

Izmaksas: Bezmaksas

Šis kriptovalūtas maks ir izveidots, lai piedāvātu risinājumus kriptonauda lietotājiem un EOS īpašniekiem, kuri vēlas ērti uzglabāt un pārvaldīt savus līdzekļus. 

Šis maks ir izstrādāts, ņemot vērā iesācēju un pieredzējušu lietotāju prasības. Indivīdi būs vienīgie viņu mnemonisko frāžu īpašnieki un tie, kas kontrolēs līdzekļus. 

Dažas citas kriptonauda, ​​ko atbalsta šis maks, ietver Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH) un Ethereum (ETH). Tajā pašā laikā lietotāji var apstrādāt arī vairāk nekā 1200 ERC-20 žetonus, kuru pamatā ir arī Etheruem. 

Lumi Wallet komanda vienmēr strādā, lai kriptonauda kopienai piedāvātu jaunus risinājumus un pakalpojumus. Tajā pašā laikā viņi ļoti koncentrējas uz lietotājiem, cenšoties vienmēr būt atbilstoši sekotāju un lietotāju cerībām. 

Turklāt Lumi komanda ir iesaistījusies baltās etiķetes izstrādē, kas nozīmē, ka, ja ir daži izstrādātāji, kas strādā pie kriptogrāfijas valūtas maka veidošanas un noformēšanas, viņi vienmēr var koplietot visas problēmas vai problēmas ar komandu.

# 5. Freewallet

EOS Maka vietne: https://freewallet.org/eos-wallet

EOS Maka tips: Daudzvalūta; atbalsta gan mobilās ierīces, gan tīmekļa versiju

Lietošanas ērtums: vienkāršs, intuitīvs lietotāja interfeiss

Droši: ļoti droša

Izmaksas: Apmaksāts

Freewallet tika veidota kā rezerves sistēma lietotājiem, kuri neatceras savas ieejas frāzes vai privātās atslēgas. Seifs ir ļoti drošs, ļaujot lietotājiem iesaldēt kontus un piekļūt citām ierīcēm. Izmantojot Freewallet, lietotāji var droši uzglabāt savas digitālās valūtas un pat pievienot papildu drošības slāni, izmantojot e-pastu vai mobilā numura verifikāciju. Pamatojoties uz tā funkcijām, Freewallet ir viens no labākajiem EOS makiem.

Salīdzinot ar citiem EOS makiem, Freewallet ļauj lietotājiem izveidot bezmaksas EOS kontu, savukārt citi EOS maki lietotājiem vienkārši nodrošina iespēju importēt seifus. Vienīgais Freewallet trūkums ir tas, ka tas atbalsta glabātāja seifa pakalpojumu, kas nozīmē, ka šī maka lietotājiem nav iespējas piekļūt maku privātajām atslēgām.

# 6. Guarda maks

EOS Maka vietne: https://guarda.com/

EOS Maka tips: Daudzvalūta; atbalsta gan monētas, gan žetonus

Lietošanas ērtums: vienkāršs, intuitīvs lietotāja interfeiss

Droši: ļoti drošs EOS kriptogrāfijas maks

Izmaksas: Apmaksāts

Šis daudzvalūtu maks ir ideāli piemērots gan EOS monētām, gan citām kriptovalūtām, piemēram, Bitcoin, Ethereum, Ethereum Classic, ZCash, Ripple un Dash. Guarda maks ir ļoti uzticams, drošs un viegli lietojams ar jebkuru ierīci. Salīdzinot ar citiem seifiem, Guarda neglabā klienta datus, tostarp privātās atslēgas vai seifa datus.

Privātā atslēga paliek ierīces drošajā atmiņā, kur tā tiek izdzēsta, tiklīdz jūs izrakstāties no seifa. Ar šo funkciju Guarda ir viens no ļoti ieteicamajiem EOS makiem. Svarīgi ir tas, ka lietotāji var nemanāmi pārvietot savus digitālos līdzekļus no vienas monētas uz otru, neiesaistot sarežģītas verifikācijas procedūras, ierobežojumus vai reģistrāciju.

# 7. SimplEOS maks

EOS Maka vietne: https://eosrio.io/simpleos/

EOS Maka tips: Tikai EOS tīklam; atbalsta Windows, Linux un Mac

Lietošanas ērtums: vienkāršs, intuitīvs lietotāja interfeiss

Droši: ļoti droša

Izmaksas: Apmaksāts

SimplEOS seifs atbalsta tikai EOS tīklu. Ierīce ir integrēta ar funkcijām, kas darbojas programmatūrā EOS.io. Kaut arī tā darbojas tikai EOS ekosistēmā, ierīce ir saderīga ar dažādām operētājsistēmām, tostarp Windows, Linux un Mac. Tas padara to par vienu no labākajiem EOS makiem. Seifs ir EOS Rio produkts, un tam ir gan pārredzamība, gan drošība, kas ir prasība lielākajai daļai maku..

Ir svarīgi atzīmēt, ka SimplEOS galvenokārt ir piemērojams galddatoriem, kur lietotāji var viegli importēt savas EOS Mainnet privātās atslēgas, lai pieprasītu savus EOS Mainnet marķierus. Kad seifs ir lejupielādēts, jūs viegli varat glabāt, nosūtīt un saņemt savas EOS monētas. Turklāt maks, kas labi darbojas ar EOS airdrops, var atbalstīt arī vairākus kontus. Tas nāk arī ar balsošanas portālu.

Viens ievērojams SimplEOS seifa trūkums ir tā nespēja atbalstīt vairākas kriptogrāfijas monētas un žetonus. Pašlaik seifs var atbalstīt tikai EOS monētas, bet nākotnē to varētu dažādot.

# 8. Izkaisiet EOS maku

EOS Maka vietne: https://get-scatter.com/

EOS Maka tips: Tīmeklī; Savietojams ar darbvirsmu; ir Chrome paplašinājums

Lietošanas ērtums: Jaunajiem lietotājiem tas šķiet nedaudz mulsinoši

Droši: ļoti droša

Izmaksas: Apmaksāts

Scatter EOS seifs ļauj lietotājiem veikt darījumus EOS tīklā, izmantojot savas privātās atslēgas no tīmekļa, tos neatklājot. Maks ļauj viņiem viegli sniegt personas datus tikai tad, kad tas ir nepieciešams. Drošības ziņā Scatter EOS maks ir ļoti drošs, kas padara to kvalificētu šim sarakstam. Ja jūs meklējat labāko EOS maku, tad Scatter ir vērts to apsvērt. Maka bauda arī ērtu EOS pārvaldību un pozitīvas lietotāju atsauksmes.

Seifs ir Google Chrome paplašinājums, kas izstrādāts, lai palīdzētu lietotājiem izveidot savienojumu ar EOS tīklu. Izmantojot vienreizējas pierakstīšanās (SSO) funkciju, kas izmanto asimetrisku šifrēšanu, lietotāji var viegli veikt darījumus un piekļūt lietojumprogrammām, nepakļaujot savu privāto atslēgu vai personas datus.

Izmantojot Scatter, visa svarīgā informācija paliek jūsu ierīcē, un to var pārsūtīt uz citu blokķēdi tikai neatgriezeniska skaitļu un rakstzīmju sajaukuma veidā. Pašlaik seifs atbalsta EOS un Ethereum tīklus. Viņi cer nākotnē pievienot vairāk blokķēdes.

# 9. imToken Wallet

EOS Maka vietne: https://token.im/

EOS Maka tips: Tīmeklī; daudzvalūtu

Lietošanas ērtums: Viegli izmantot

Droši: ļoti droša

Izmaksas: Bezmaksas

ImToken ir daudzvalūtu maks, kas cita starpā atbalsta EOS, BTC un ETH. Darbojoties ar Ethereum blokķēdi, imToken ir lielākais Ethereum seifs visā pasaulē, kurā ir gandrīz seši miljoni lietotāju. Izmantojot šo EOS maku, lietotājiem ir iespēja veikt darījumus un uzglabāt vairākas valūtas. Tie, kuriem jau pieder digitālais seifs, var vienkārši importēt imToken maku. Vēl viena iespēja ir izveidot EOS maku no viņu vietnes. Tādā gadījumā jums būs jāmaksā ETH kā maksa.

Pērciet EOS, lai ievietotu EOS makus

Vai jūs interesē ieguldījumi EOS? Vispirms jūs vēlēsities sākt ar mūsu rakstu par EOS cenu prognozi, tostarp īstermiņa un ilgtermiņa perspektīvām. (Vienmēr veiciet pats savu pētījumu un izlasiet vietnes atrunu).

Labākā vieta, kur iegādāties EOS, ir, izmantojot Binance. Šajā pirkšanas rokasgrāmatā ir izklāstīts katrs solis, kas jums būs nepieciešams, lai to pareizi izdarītu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me