Kā nopirkt Bitcoins anonīmi

Pats Bitcoin nav īsti anonīms. Kad jūs domājat par tā anonimitāti, ir tāds mini infarkts, kādu cilvēks saņem: ka ikviens var redzēt, cik daudz jums ir bitkoīnu noteiktā adresē; plus, viņi var sekot, kā bitkoini pārvietojas no šīs adreses uz citu.

Pat ja tā, iespējams, tas nav lielākais uztraukums lielākajai daļai bitcoin īpašnieku un potenciālo pircēju. Daudzus biedē tas, ka, pērkot vai pārdodot bitkoīnus, ir jāpārbauda personas identitāte – dažiem cilvēkiem nav ērti iesniegt pases fotoattēlu un pašbildes..

Ja tas izklausās kā jūs, jūs, iespējams, vēlaties zināt, kā anonīmi iegādāties bitcoīnus bez verifikācijas. Šajā rakstā ir apspriests, kā to darīt. Turpini lasīt.

Bitcoīnu pirkšana anonīmi bez personas apliecības

Jūs, iespējams, lasāt šo rakstu, jo esat mēģinājis iegādāties bitkoīnus lielākajā daļā biržu, taču viņi lūdza pārbaudi, pirms jūs varējāt veikt pasūtījumu. Tas var radīt vilšanos; Galu galā Bitcoin bija domāts par vienaudžu digitālo valūtu. Jums varētu rasties jautājums: kāds sakars ir jūsu identitātes pārbaudei? Godīgi sakot, daži no mums vienkārši vēlas iegādāties dažus bitkoīnus un turpināt savu dzīvi.

Interesanti: vai Bitcoin darījumi tiešām ir anonīmi?

Tomēr pašlaik sistēma netiek vadīta tā. Lielākajai daļai biržu, kas tirgo digitālās valūtas, ieskaitot bitkoinu, ir jālūdz ID pārbaude, lai pasargātu sevi no krāpšanas un naudas atmazgātājiem. Turklāt nav tik viegli nopirkt bitcoinus anonīmi, jo lielākajā daļā scenāriju jums ir jāmaina fiat valūta ar bitcoins. Anonimitāte netiek garantēta, ja vien jūs tieši nepērkat no pārdevēja, neiesaistot starpnieku.

Pat ja tā, ir vairāki veidi, kā iegādāties bitcoīnus bez verifikācijas.

Bitcoīnus varat iegādāties šādos veidos:

 • Peer-to-peer tirdzniecības vietnes
 • Īpašas apmaiņas, kurās nav nepieciešama pārbaude.
 • Pērciet no BTC bankomātiem.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka maksājuma veids būs ļoti atšķirīgs atkarībā no platformas, kuru iegādājaties bitkoīnus. Jūs varat izvēlēties kredītkartes / debetkartes, priekšapmaksas kuponus / dāvanu kartes, skaidras naudas iemaksas, bankas pārskaitījumu utt. – tas viss būs atkarīgs no tā, no kurienes jūs pērkat bitkīnus.

Turklāt daži no šiem maksājuma veidiem nav īsti anonīmi, taču, iegādājoties bitkīnus, jums vismaz nav jāiesniedz personas dati. Ja nemaldos, jūs droši vien vēlaties iegādāties bitkoīnus un iet prom. Jūs pats izlemjat, kuru maksājuma veidu vēlaties izmantot.

Apskatīsim dažas no jūsu rīcībā esošajām iespējām.

Vienādranga platformas

P2P tirgus ir lieliska iespēja, kad vēlaties iegādāties bitkoīnus bez verifikācijas. Šādu platformu priekšrocība ir tā, ka informācija par darījumiem paliek privāta starp jums un pārdevēju.

Dažas cienījamas P2P tirgus vietas, lai pārbaudītu:

1. LocalBitcoins

LocalBitcoins.com logotips

Localbitcoins ir viena no P2P tirgus vietām, kur jūs varat iegādāties bitcoins bez verifikācijas. Localbitcoins pircēji var apmainīt fiat naudu ar bitcoins. Jums vienkārši jāpārlūko vietne, lai redzētu dažādu pārdevēju piedāvājumus, kā arī maksājuma veidu, kuru viņi izvēlas izmantot.

Kad tiek uzsākta tirdzniecība, Localbitcoins bloķē pārdevēju bitkoinus darījuma kontā. Monētas tiks izlaistas uz jūsu Localbitcoins maku tikai tad, kad pārdevējs apstiprinās, ka ir saņēmis jūsu maksājumu. Ja vēlaties anonimitāti, naudas iemaksa darbosies labi. Klātienes tikšanās ir labi, taču jūs varat viegli nokļūt scam.

Lai iegādātos bitkīnus vietnē Localbitcoins, rīkojieties šādi:

1. darbība: Reģistrējiet kontu vietnē localbitcoins.com.

2. darbība: Pārlūkojiet dažādos piedāvājumus sludinājumu lapā. Noteikti filtrējiet rezultātus, izmantojot izvēlēto maksājuma veidu. Tas var būt skaidra nauda pa pastu vai skaidras naudas iemaksa bankā.

3. solis: Ja atrodat sev tīkamu sludinājumu, noklikšķiniet uz tā, lai redzētu tirdzniecības noteikumus, pēc tam iesniedziet tirdzniecības pieprasījumu. Noteikti izlasiet pārdevēja tirdzniecības noteikumus. Vairumā gadījumu pārdevējs norāda tālruņa numuru; jūs varat sazināties ar viņiem, lai noorganizētu tikšanos vai apspriestu maksājuma galamērķi.

Kad pārdevējs saņem samaksu, viņš atbrīvos no Localbitcoins Darījuma konta bitkīnus uz jūsu Localbitcoins maku. Par katru uzsākto tirdzniecību Localbitcoins jums piešķirs kodu; jūs izmantosiet šo precīzo kodu, lai pārliecinātos, ka pārdevējs ir izlaidis bitkīnus. Ja jūs jautājat pārdevējam kodu un tā kods nesakrīt ar jūsu kodu, pārdevējs nav izlaidis bitkoīnus.

Gadījumā, ja jūs maksājat pārdevējam, bet viņiem neizdodas noturēt darījuma beigas, Localbitcoins atbrīvos bitkīnus jūsu kontā. Šis drošības pasākums nodrošina, ka jūs nesaņemat krāpšanos.

Šeit ir video par to, kā anonīmi iegādāties bitkoīnus vietnē Localbitcoins.com.

Plusi:

 • Jums ir darīšana ar reālu cilvēku.
 • Droši un ātri, ja ievērojat viņu noteikumus.
 • Piedāvā dažādas norēķinu metodes.
 • Nav noteiktu ierobežojumu

Cons:

 • Pārāk daudz izkrāpšanu.
 • Klātienes darījumi var būt nedroši.
 • Vietējā tikšanās nav iespējama cilvēkiem dažādās ģeogrāfiskās vietās.
 • Dažreiz maksa var būt augsta.

2. PaxFul

Pērciet Bitcoin vietnē Paxful

Paxful pastāv jau kopš 2015. gada. Ja jums rodas problēmas ar bitkoīnu iegādi savā valstī, iespējams, jūs varētu izmēģināt Paxful – viņi uzņem cilvēkus no visas pasaules. Būdami vienādranga apmaiņas veidā, tirgotāji var brīvi apmainīties ar digitālajām valūtām, neveicot stingras pārbaudes darbības. Paxful ir platforma, kas savieno gan bitcoin pircējus, gan pārdevējus.

Anonimitātei labākās alternatīvas ir skaidras naudas iemaksa un priekšapmaksas kuponi, jo jums nav jāaugšupielādē personas apliecība.

1. darbība: Lai iegādātos bitcoīnus, vienkārši reģistrējiet kontu vietnē Bēdīgs. Aktivizējiet savu kontu, apstiprinot saiti, kas tiks nosūtīta uz jūsu e-pastu.

2. darbība: Dodieties uz piedāvājumu lapu, lai pārlūkotu dažādus sarakstus; atlasiet skaidras naudas iemaksu vai priekšapmaksas kuponus kā maksājuma veidu, ja nevēlaties iesniegt savu personu apliecinošu dokumentu. Kad esat redzējis vilinošu reklāmu, noklikšķiniet uz ikonas Pērciet, lai redzētu tirdzniecības noteikumus, un pat tērzējiet ar pārdevēju.

Kad esat pabeidzis maksājumu, bitkoini tiks atbrīvoti no Darījuma konta uz jūsu Paxful maku.

Plusi:

 • Pērkamajai summai nav ierobežojumu vai verifikācijas.
 • Viegli nopērkami bitkoini.
 • Atsaucīgs atbalsts.
 • Parāda pārdevēja reputāciju.

Cons:

 • Pircējiem valūtas maiņas kurss lielākajai daļai darījumu ir augsts.
 • Pārdevējs var mēģināt jūs izkrāpt.

3. HodlHodl

Pērciet Bitcoin vietnē HodlHodl

Hodlhodl ir P2P kriptovalūtas apmaiņa, kurai nav nepieciešama KYC / AML atbilstība. Lai iegādātos bitcoīnus, jums vienkārši jāizveido savs konts. Šī platforma patiešām cer panākt pārmaiņas. Lietotāju kontroles līdzekļi viņu darījuma depozītā, un maksājamās maksas ir ārkārtīgi zemas – aptuveni 0,6% par katru darījumu. Vēl viena priekšrocība ir tā, ka Hodlhodl ir Testnet; izmantojot Testnet, jūs varat uzzināt, kā tirgoties bez reālas valūtas. Arī birža plāno integrēt Zibens tīkls uz viņu platformu, lai paātrinātu darījumus.

Lai bitkoīnus iegādātos anonīmi, jūs varat izvēlēties skaidru naudu personīgi, skaidras naudas iemaksu bankā vai skaidru naudu pa pastu. Atkarībā no tā, kur atrodaties, jums var būt paveicies atrast kādu, kas pieņem skaidru naudu kā oficiālo maksājuma veidu; pretējā gadījumā jums būs jāsamierinās ar citiem maksājuma veidiem.

Dodies uz hodlhodl lai izveidotu savu kontu. Lai sāktu pirkt, jums vienkārši jānorāda e-pasts un unikāla parole. Kad esat aktivizējis savu kontu, apstiprinot saiti, kas nosūtīta uz iesūtni, dodieties uz cilni Pērciet Bitcoins. Tur jūs varat filtrēt meklēšanu, lai tā atbilstu jūsu atrašanās vietai un maksājuma veidam. Ja atrodat piedāvājumu, kas jums patīk, noklikšķiniet uz pārdevēja profila, lai veiktu pasūtījumu.

Plusi:

 • Verifikācija nav nepieciešama.
 • Zema maksa.
 • Drošs; lietotāji kontrolē līdzekļus.
 • Segwit atbalsts.

Cons:

 • ASV pilsoņi nav atļauti.

4. Remitano

Pērciet Bitcoins vietnē Remitano

Remitano ir vēl viens P2P bitcoin tirgus. Tāpat kā lielākā daļa P2P tirgu, tā izmanto Darījuma pakalpojumu, lai padarītu tirdzniecību ātru. Pirmkārt, pircējs atver darījumu, norādot bitkoīnu daudzumu, kuru viņi vēlas iegādāties. Tad pārdevējs pārskaita bitcoīnus uz Remitano darījuma kontu, kur tie tiks bloķēti, līdz pārdevējs pārbaudīs, vai ir saņēmis maksājumu.

Lai nopirktu bitcoīnus bez verifikācijas Remitano, reģistrējiet kontu (jums ir nepieciešama e-pasta adrese), pēc tam pārejiet uz pārdevēju sarakstu, lai izvēlētos kādu izvēli. No turienes noklikšķiniet uz piedāvājuma, lai redzētu tirdzniecības noteikumus un to, kā veikt maksājumu. Bitcoins tiks atbrīvots no Remitano darījuma konta uz jūsu bitcoin adresi.

Plusi:

 • KYC / AML nav prasība veikt skaidras naudas iemaksas.
 • Parāda pārdevēja reputāciju.
 • Tirgotāju aizsardzībai izmanto Darījuma depozītu.
 • Zema maksa.
 • Īkšķi uz augšu Atsaucīga klientu apkalpošana.

Cons:

 • Tas atrodas ārpus jūras.
 • īkšķi uz leju Nav viegli atrast pārdevēju, kurš pieņem skaidras naudas iemaksu.

5. Bitquick

Pērciet Bitcoin vietnē Bitquick

BitQuick iepriekš bija pazīstams kā BuyBitcoin.US. Šeit jūs varat iegādāties tikai nelielu daudzumu bitkoīnu, jo pirkuma ierobežojums ir ierobežots un ir aptuveni 500 USD vērtībā. Ja pārsniedzat šo ierobežojumu, jums, iespējams, būs jāverificē personas kods. Ja jūs cerat iegādāties nelielu daudzumu bitkoīnu, BitQuick ir labs sākums. Lai sāktu pirkt, jums jāpārbauda tikai tālruņa numurs.

Kā nopirkt:

1. darbība: Noklikšķiniet uz pogas Pirkt un norādiet summu, kuru vēlaties iegādāties. Varat arī pāriet uz pasūtījumu sarakstu.

2. solis: Izvēlieties sev tuvāko banku, pēc tam veiciet skaidras naudas iemaksu.

3. solis: Nofotografējiet darījuma kvīti un nosūtiet to pārdevējam pa e-pastu.

4. solis: Pārdevējs atbrīvos bitkoinus no darījuma, kad tie būs pārbaudījuši kvīts autentiskumu.

Plusi:

 • Ērti nelielām summām.
 • Tas ir ātri; ne ilgāk kā stundu, lai iegūtu bitkoīnus.
 • Ātrs un atsaucīgs klientu atbalsts.

Cons:

 • Privātums ir ierobežots; nepieciešama identifikācija lielām summām.
 • īkšķi uz leju Augstas maksas; 2% skaidras naudas noguldījumiem.
 • thumbs downLimit tiem, kuriem nav personas apliecības.

6. Wallofcoins

Pērciet Bitcoins vietnē WallOfCoins

Wallofcoins ir vēl viena P2P birža, kur jūs varat iegādāties bitkoīnus bez personas apliecības. Lai aizsargātu savu lietotāju identitāti, šī platforma izmanto tikai skaidras naudas iemaksu bankā. Jums ir nepieciešams tikai e-pasts un darbīgs tālruņa numurs, lai iegādātos bitkīnus ar Wallofcoins – nav nekādu ierobežojumu attiecībā uz to, cik daudz bitkoīnu jūs varat iegādāties.

Lai iegādātos bitcoīnus, vienkārši noklikšķiniet uz pogas Pirkt, ievadiet pasta indeksu, lai sistēma varētu atrast tuvākos maksājumu galamērķus. Pēc tam norādiet savu bitcoin adresi, summu, kuru vēlaties iegādāties, un pēc tam veiciet pasūtījumu. Wallofcoins palīdzēs jums, izmantojot SMS sistēmu, kā veikt maksājumu izvēlētajā maksājuma galamērķī.

Šis video izskaidro, kā to darīt.

Plusi:

 • Bez robežām.
 • Jūs varat iegādāties tik zemu cenu kā 5 USD.
 • Zema maksa.

Cons:

 • Lielākā daļa pārdevēju nevēlas pārdot lielu daudzumu BTC.
 • thumbs down Pārdevējs, kas apstiprina maksājumu, nosaka piegādes ātrumu.
 • Uzliktās maksas netiek publiski parādītas.

7. Bisq

Pērciet Bitcoins vietnē Bisq

Bisq ir atvērtā koda, vienādranga decentralizēta lietojumprogramma. Izmantojot šo lietojumprogrammu, ikviens var apmainīt fiat valūtu ar bitkoiniem. Tā kā nav centralizētu serveru, uz kuriem paļauties, lietotāji kontrolē savus līdzekļus. Jums nav jāsniedz personiska informācija, lai iegādātos bitkīnus, izmantojot lietojumprogrammu Bisq. Turklāt visa informācija par darījumu paliek privāta starp jums un pārdevēju.

1. darbība: Lejupielādējiet Bisq lietojumprogrammu un instalējiet to datorā.

2. darbība: Saistiet maksājuma veidu ar savu Bisq kontu. Jūs varat izvēlēties no dažādiem maksājuma veidiem, ieskaitot bankas pārskaitījumu un skaidras naudas iemaksu.

3. solis: Pēc maksājuma veida saistīšanas pārejiet uz cilni “Pirkt BTC”, lai sāktu pārlūkot piedāvājumus. Noklikšķiniet uzPērciet BTC ’ cilni, lai izpildītu piedāvājuma prasības: cik daudz BTC nopirkt, summa, kas jāmaksā USD vai Euro, kā arī maksa + maksājamā drošības nauda. Jums jāfinansē sava tirdzniecība ar nelielu BTC summu; tas attiecas uz drošības depozītu, tirdzniecības maksu un ieguves maksu. Savu maku var finansēt vai nu no Bisq aplikācijas, vai arī no cita maka.

4. solis: Pagaidiet, līdz Bitcoin blokķēde apstiprina jūsu BTC darījumu (ir nepieciešami vismaz seši apstiprinājumi), un pēc tam veiciet maksājumu par pirktajiem bitkoiniem. Kad esat veicis maksājumu, gaidiet pārdevēja apstiprinājumu. Bitcoins kopā ar drošības naudu jums jāsaņem, tiklīdz pārdevējs apstiprina maksājuma saņemšanu. Strīda gadījumā: lietojumprogrammai ir iebūvēta šķīrējtiesas sistēma.

Plusi:

 • Tas ir decentralizēts; nav nepieciešama reģistrācija.
 • Atvērtā koda, droša un ātra.
 • Darījumi ir pilnībā anonīmi.
 • Īkšķi uz augšuIr šķīrējtiesneša sistēma.

Cons:

 • Sākumā lietotājiem var būt problēmas ar klienta palaišanu.
 • īkšķi uz leju Nav praktiski, ja nav kāda BTC, lai piedāvātu nodrošinājumu.

Pērciet Bitcoins anonīmi ar kredītkartēm / debetkartēm

Anonīmi iegādāties bitkoīnus ar kredītkarti / debetkarti ir grūts uzdevums. Tas ir tāpēc, ka pieaug krāpšanas gadījumi, kas saistīti ar plastmasas naudu; tāpēc biržām ir jāpieprasa KYC / AML informācija, lai izvairītos no iekļūšanas šajā sajaukumā. Biržās, kurās netiek prasīta verifikācija, visticamāk, ir noteikts ierobežojums, cik daudz bitkoīnu var iegādāties ar savu kredītkarti vai debetkarti.

Ja jums nav iebildumu pārbaudīt savu identitāti, Šeit ir piecas biržas, kurās jūs varat iegādāties bitkoīnus ar kredītkarti.

Lai iegādātos bitkoīnus bez personas apliecības, izmantojot kredītkartes, izmēģiniet šīs divas biržas. Ņemiet vērā arī to, ka kredītkartes un debetkartes nav vienīgās pieņemamās norēķinu iespējas. Alternatīva ir arī skaidras naudas iemaksa un pat priekšapmaksas kuponi.

247Maiņa

247Exchange ir viena no platformām, kurā, izmantojot kredītkartes vai debetkartes, var iegādāties bitkoīnus bez personas apliecības. Tomēr jaunajiem lietotājiem ir noteikts sākuma pirkuma ierobežojums. Jaunajiem kontiem dienas / mēneša limits ir 100 ASV dolāri. Lai palielinātu savus limitus, jums būs jāpērk bitkoīni, kuru vērtība ir vismaz 15 ASV dolāri; tam vajadzētu palielināt jūsu dienas limitu līdz 150 USD; jūsu mēneša limits palielināsies līdz 300 USD.

Ja jūs pērkat vismaz 100 USD vērtu bitkoīnu, jūsu dienas limits pārsniegs 250 USD, bet mēneša limits – 500 USD. Parasti, jo ilgāk jūs varat izmantot savu kredītkarti ar 247Exchange, jo lielāks ir jūsu pirkuma limits. 247Exchange liks jums pārbaudīt, ja vēlaties paaugstināt pirkuma limitu virs USD 3000 (dienas limits) un USD 30 000 (mēneša limits).

Maksājums ar kredītu nav vienīgā iespēja. Jums ir arī iespēja norēķināties ar skaidras naudas iemaksu un priekšapmaksas kuponiem.

Lai iegādātos dažus bitkoīnus, reģistrējiet kontu 247Exchange. Lai sāktu darbu, jums vienkārši nepieciešama e-pasta adrese, un ir lieliski iegādāties bitcoīnus anonīmi. Tur izvēlieties savu atrašanās vietu, vēlamo maksājuma veidu un pēc tam veiciet pasūtījumu.

Plusi:

 • Pērciet bitkīnus ar jebkuru kredītkarti / debetkarti.
 • Tas atbalsta skaidras naudas iemaksu un priekšapmaksas kuponus / kartes.
 • Ātri un vienkārši.
 • Uzticams atbalsts.

Cons:

 • Darījumu ierobežojums nepārbaudītiem lietotājiem.

Buysomebitcoins

Buysomebitcoins ir vēl viena birža, kur jūs varat iegādāties bitkoīnus ar kredītkarti, neiesniedzot savu personu apliecinošu dokumentu. Tomēr viņi lūdz pārbaudīt tos, kuri vēlas augstākas robežas. Lai iegādātos bitkoīnus, jums vienkārši jāpārbauda savs numurs; viņi jums nosūtīs kodu verifikācijai. Viņi arī no jūsu kartes debetēs 1 USD, lai to pārbaudītu. Summa nav atmaksājama.

Lai gan tam ir vienkāršs un lietotājam draudzīgs interfeiss, daži lietotāji ir sūdzējušies par to, ka biržai ir slēptas maksas. Tāpat nav skaidrs, vai viņu klientu apkalpošana ir atsaucīga.

Plusi:

 • Pērciet bitkīnus ar kredītkarti bez personas apliecības.
 • Darījums ir tūlītējs.

Cons:

 • Nav regulēts.
 • Lietotāji nekontrolē līdzekļus.
 • Lietotāji sūdzas par slēptajām maksām.
 • Vietne neizskatās droša.

Pirkšana Bitcoin bankomātos

Vēl viens ātrs veids, kā anonīmi iegādāties bitcoīnus, ir Bitcoin bankomāti. Tomēr šai pieejai ir negatīvie aspekti: ir ierobežojumi tam, cik daudz jūs varat iegādāties anonīmi; Arī šī opcija nav pieejama visiem.

Lielākajā daļā bitcoīnu operatoru jums nav jāpārbauda sava identitāte, ja jums ir zemas robežas. Ierobežojumi un verifikācijas atšķiras atkarībā no mašīnas veida un operatora.

Izmantojiet Coinatmradar.com karti, lai atrastu bankomātu netālu no jums. Pašlaik visā pasaulē ir vairāk nekā 3000 bankomātu. Iespējas ir; jūsu pilsētas tuvumā varētu būt viens. Ja tas tā ir, jums vienkārši jāievēro šī procedūra, lai bitcoinus iegādātos anonīmi, neprasot ID.

Kā rīkoties tālāk:

 1. Atrodiet sev tuvumā esošo Bitcoin bankomātu, izmantojot https://coinatmradar.com/ karte.
 2. Ejiet līdz bankomātam; lietotāja interfeisā atlasiet valodu un dodieties uz opciju “Pirkt Bitcoins”. Pēc tam definējiet BTC summu, kuru vēlaties iegādāties.
 3. Pēc tam ievadiet savu tālruņa numuru vai e-pasta adresi (šī darbība mainīsies atkarībā no iekārtas veida). Verifikācijas kods tiks nosūtīts uz šo numuru vai e-pastu.
 4. Atkal, atkarībā no mašīnas veida, jūs varat norādīt esošu bitcoin adresi vai arī jums būs jāizveido jauna. Ja izvēlaties izmantot esošu bitcoin adresi, jums ir iespēja skenēt tās QR kodu.
 5. Pēc tam ievietojiet sistēmā fiat cash un pārbaudiet darījumu, lai iegūtu bitkoīnus.

Piezīme: Dažas mašīnas neizdrukā bitcoin adreses. Tas nozīmē, ka, pirms pērkat ar konkrētām mašīnām, jums ir nepieciešama Bitcoin maka adrese. Ja jums nav ne jausmas kā iestatīt Bitcoin maku, šī rokasgrāmata noderēs.

Secinājums par to, kā anonīmi iegādāties bitcoīnus

Bitcoīnu iegāde, neiesniedzot personisko informāciju šodien, ir izaicinājums. Tas ir tāpēc, ka lielākā daļa biržu, kas ļauj iegādāties digitālās valūtas, pieprasa informāciju par KYC / AML. Tomēr, ja jums nav ērti sniegt savu personisko informāciju trešo pušu vietnēm, ir neliels logs, kuru varat izmantot – vai nu nopērciet bitkoīnus no iepriekš uzskaitītajām vietnēm, vai arī apsveriet iespēju iegūt bitkoīnus, izmantojot kalnrūpniecības baseinus.

Kalnrūpniecība ir atšķirīga bumbas spēle; Ar pieaugošajām tīkla grūtībām un enerģijas izmaksām, kas radušās ASIC kalnraču vadīšanai, kalnrūpniecība, iespējams, nav piemērota visiem. Skatiet mūsu soli pa solim sniegto rokasgrāmatu par bitcoīnu ieguvi 2018. gadā.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me