Viskas, ką reikia žinoti apie OKT

Neseniai paleidę „OKChain“, mūsų decentralizuotą komercinę viešąją grandinę, mes taip pat paskelbėme jos gimtąjį ženklą „OKT“. Turėdami didelių pasaulinių susidomėjimų šiuo naujuoju ženklu, mes išskaidėme keletą dažniausiai užduodamų klausimų, kurie padės suprasti jo unikalumą, taip pat skirtumus tarp OKT ir OKB.

Ar OKT & OKB tas pats? Ar OKT yra šakinė OKB moneta?

Ne, jie NE tas pats. Gerai & OKB iš esmės yra du skirtingi žetonai, turintys visiškai skirtingas savybes.

Naujai išleistas OKT yra gimtoji „OKChain“ prieigos raktas, kuris veikia kaip pagrindinis „OKChain“ DPoS sutarimo ženklas. Pirmiausia jis bus išleistas jo genezės bloke, o vėliau kiekvienais metais vyks 1–5% papildomas leidimas.

OKB yra „OKEx“ naudingumo žetonas, palaikantis „OKEx“ ekosistemos plėtrą. Vienkartinė 300 mln. OKB emisija buvo baigta 2018 m., O ateityje daugiau nebus. Ant jo atpirkimo & sudeginimo schema, iš viso nutraukta 700 milijonų OKB emisijos planas. Taigi, OKB dabar tapo pirmuoju pasaulyje išplatintu platformos ženklu ir įves defliaciją.

Ar OKT paveiks OKB kainą?

Atsakymas yra neigiamas. Jų kainas lems skirtingi veiksnių rinkiniai.

OKT kaina pagrįsta OKChain ekosistemos plėtra, įskaitant DEX, DeFi programas, ir jos būsimą plėtrą.

OKB kainą lemia „OKEx“ verslo rezultatai, ekosistemos infrastruktūros plėtra, prekybos kanalų plėtra, taip pat „OKB Buy-back and Burn“ schema. Čia yra išsami informacija:

Ekosistemos infrastruktūros plėtra: OKB vidinių ir išorinių taikymo scenarijų išplėtimas. Šiuo metu yra 11 vidinių ir 32 išorinių programų naudojimo atvejų.

Prekybos kanalų plėtra: Mes atidarėme „fiat“ vartus 8 pagrindinėms valiutoms, įskaitant JAV dolerį, eurą, Korėjos voną, Indonezijos rupiją ir Vietnamo dongą.

OKB atpirkimo ir įrašymo schema: Bendra OKB emisija yra 300 milijonų, iš kurių 13 978 364 OKB jau sudeginta. Šiuo metu cirkuliuojanti suma yra 286 021 636 OKB. OKB daugiau neišleidžia ir yra pirmasis pasaulyje visiškai išplatintas platformos ženklas.

Kodėl mes turime sukurti OKT?

„OKChain“ priima DPoS sutarimo mechanizmą, kuriam veikti reikalingas vietinis prieigos raktas.

Be to, „OKChain“ ekosistemos ir „OKEx“ ekosistemos prigimtis labai skiriasi, pirmoji yra orientuota į technologijas, o antroji – į prekybą. Norint geriau aptarnauti ir palaikyti labai autonomišką „OKChain“ ekosistemą, reikia nuolat leisti savo vietinį žetoną ir lanksčią skatinimo sistemą..

Tačiau kadangi turime išlaikyti savo tikslą tęsti OKB defliaciją ir vengti OKB vertės susilpninimo, kad apsaugotume ilgalaikius jo turėtojų interesus, negalime naudoti OKB kaip gimtojo OKChain žetono. Štai kodėl mes sukūrėme OKT kaip gimtąjį OKChain prieigos raktą.

Ateityje bus siekiama padidinti OKB vertę

Išleidę naują žetoną, mes niekada nenustosime plėtoti savo OKB ekosistemos ir išplėsti naudojimo atvejų, kurie jau apėmė pinigines, finansines ir paskolų paslaugas, tinklo saugumą, keliones, gyvenimo būdą, naudingumą ir kt..

Be to, mes pridėsime daugiau prekybos ir indėlių kanalų. Šiuo metu mes atidarėme „fiat“ vartus daugeliui pagrindinių „fiat“ valiutų ir OKB įtraukėme į dešimtis pagrindinių kriptografinių biržų su daugiau nei 40 prekybos porų, palyginti su pagrindinėmis rinkose esančiomis monetomis..

Galiausiai ir toliau tobulinsime „OKB Buy-back and Burn“ schemą. Kaip minėta, sudeginsime neišleistus 700 milijonų OKB ir neliksime jokio OKB. Visi sudeginti ir sudeginti OKB yra visiškai iš antrinės rinkos.

Privalumai OKB turėtojams

Kaip padėkos ženklą mūsų OKB bendruomenei už nuostabų palaikymą, mes 100% visos genetiškos blokos OKT atvaizduosime visus OKB turėtojus pagal jų OKB valdas. Ateityje tiek OKB, tiek USDK bus perkelti iš „Ethereum ERC-20“ tinklo į „OKChain“ maitinimo tinklą. Kai „OKChain“ pagrindinis tinklas bus aktyvus, bus galima prekiauti „OKT“. Tai reiškia, kad OKB turėtojai turės galimybę dalyvauti valdant „OKChain“ ir tapti supernodu.

Nors OKB ir OKT skiriasi daugeliu atžvilgių, jie bus neatsiejami nuo „OKChain“. OKT ne tik palaiko „OKChain“ plėtrą, bet ir suteikia galimybę plėtoti OKB ekosistemą.

Sekite „OKEx“:

Svetainė: https://www.okex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

24e 646 145 45f 4a4 da3 26c