Bitkoinų kasybos paklausa išauga, „Ethereum 2.0“ pasiekia naują etapą

Savaitės naujienos – didžiausios kriptovaliutų savaitės istorijos pasaulyje 

Savaitės naujienų įvaizdis

Nors kriptovaliutų rinka šią savaitę iš esmės šventė BTC, nustatydama naują visų laikų aukščiausią lygį, pramonėje pasirodė daugybė, kad žiniasklaidos dėmesys būtų mažiau paplitęs. Dėl svarbiausio kriptovaliutos kainų padidėjimo, dėl Bitcoin kasybos įrangos paklausos beveik neįmanoma gauti naujų mašinų. Tuo pačiu metu „Ethereum“ tinklo perėjimas nuo darbo įrodymo modelio pasiekė naują etapą ETH indėlių atžvilgiu. Tuo tarpu decentralizuota finansų sritis dar kartą prarado lėšas po išpuolio.

Štai viskas, ko šią savaitę galėjote praleisti „blockchain“ ir „cryptocurrency news“ fronte šiame „OKEx Insights“ savaitės šifravimo naujienų leidime.

„Bitmain“ padidina paklausias „Bitcoin Miner“ kainas 20%

Nors daugelis už kriptovaliutų pasaulio ribų yra orientuoti į „PlayStation 5“ vertinimą mažmeninei prekybai, „Bitcoin“ kasybos įranga išliks sunkiai pasiekiama 2021 m. – perpardavėjams padidinus įmokų kainą. Pirmaujantis kasybos įrangos gamintojas „Bitman“ turi padidėjo nuo šio mėnesio pradžios iš anksto užsisakyti savo pavyzdinės aparatūros kainas 20 proc.

Pagrindiniai išsinešimai

  • Nors naujos Bitcoin kasybos įrangos paklausa kurį laiką buvo didžiulė, paskutinis „Bitmain“ kainos padidėjimas rodo, kad jis neatvėso.
  • BTC kainų padidėjimas iki naujų visų laikų aukščiausių taškų gali ir toliau maitinti paklausos pusę.

„Warp Finance“ greitosios paskolos ataka pavogė 7,7 mln

Kitą dieną decentralizuotų finansų pasaulyje įvyksta dar viena greitųjų paskolų ataka.

„Warp Finance“, „DeFi“ skolinimo protokolas, yra naujausias projektas besikuriančiame sektoriuje patirtis greito paskolos ataka, atsakinga už milijonų dolerių vertės lėšų praradimą – tiksliau, 7,7 mln. USD kartu DAI ir USDC.

Pagrindiniai išsinešimai

  • Tai toli gražu ne pirmoji „DeFi“ paskolų pasaulyje įvykusi greitųjų paskolų ataka, ir galima nesivaržyti ją pavadinti paskutine.
  • Skolinimas nėra vienintelis „DeFi“ sektorius, patyręs išpuolius. Šios savaitės pradžioje „DeFi“ draudimo platformos „Nexus Mutual“ generalinis direktorius pasimetęs JAV dolerių iš asmeninės „MetaMask“ piniginės po išnaudojimo.

JAV įvesti taisykles dėl savarankiškų kriptografinių piniginių

Daugiau reguliavimo yra pranešama ateina į kriptovaliutų industriją Jungtinėse Valstijose, nes šalies iždas, atrodo, yra naujų ataskaitų teikimo taisyklių slenksčio įmonėms, kurios sąveikauja su savarankiškomis kriptovaliutų piniginėmis. Tikimasi, kad naujoji taisyklė bus paskelbta netrukus – galbūt dar prieš pasirodant šiam savaitės naujienų leidiniui.

Pagrindiniai išsinešimai

  • Taisyklė tikriausiai reikalautų, kad įmonės pateiktų valiutos operacijų ataskaitą arba PR, kurį, siekdami kovoti su pinigų plovimu, bankai šiuo metu užpildo po indėlio ar pinigų išėmimo daugiau nei 10 000 USD.
  • Šios naujienos gali būti netikėtos, nes „Coinbase“ generalinis direktorius Brianas Armstrongas anksčiau lapkričio pabaigoje tweeted apie šį akivaizdžiai atvykstantį reglamentą.

„Ethereum 2.0“ akcijų paketas pasiekė naują etapą

kuoliška sutartis už neseniai pradėtą ​​„Ethereum 2.0“ protokolo atnaujinimą buvo pasiektas dar vienas etapas, pritraukus daugiau nei 1 milijardą JAV dolerių (1 545 857). Šio rašymo metu bendra indėlių sutartyje užfiksuota vertė sumažėjo iki 982 036 576,43 USD kartu su ETH kainos sumažėjimu..

Raktas išsinešimui

  • Laikui bėgant, „Ethereum 2.0“ indėlių sutartis greičiausiai ir toliau pritrauks naujų ETH indėlių. Visi indėliai iš esmės yra užrakinti keleriems metams, veiksmingai pašalindami tą ETH iš parduodamos rinkos.

„Coinbase“ oficialiai teikia IPO planus su SEC

Pagrindinė JAV šifravimo birža „Coinbase“ oficialiai žengia pirmuosius žingsnius į viešumą po to skelbdamas konfidencialiai pateikęs registracijos pareiškimo projektą JAV vertybinių popierių ir biržos komisijoje.

Pagrindiniai išsinešimai

  • „Coinbase“ tikisi, kad SEC užbaigs savo peržiūrą ir leis bendrovei užbaigti pirminį viešą siūlymą.
  • Manoma, kad kriptovaliuta besidomintys investuotojai noriai investuos į „Coinbase“, matydami, kad tai yra investavimo į „Facebook“, skirtą socialinės žiniasklaidos mąstantiems investuotojams, atitikmuo 2012 m..

„OKEx Insights“ pateikia rinkos analizę, išsamias savybes, originalius tyrimus & kuruotos naujienos iš kriptografijos profesionalų.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

301 4c1 e56 fbe 213 c90 fe7