Ja Bitcoin nevar atgriezties virs 7K USD, tas, visticamāk, vēlreiz pārbaudīs 6,5 USD atbalstu: Crypto Market Daily

Otrdiena, 21. aprīlis: kriptovalūtu tirgos pēdējās 24 stundas ir redzamas korekcijas.

Bitcoin (BTC) ir noslīdējis zem 7000 USD, preses laikā tirgojoties ap 6850 USD, dienā samazinoties par 4 procentiem.

Ethereum (ETH) ir samazinājies par vairāk nekā 5 procentiem, atkal saskaroties ar pretestību 176 ASV dolāru apmērā tirdzniecībai ap 172 USD.

Arī Ripple XRP pēdējo 24 stundu laikā piedzīvoja 4 procentu zaudējumus, noslīdot zem 0,19 USD, lai tirgotos aptuveni 0,183 USD par monētu.

Bitcoin maza mēroga pullback

1H diagrammas BTC / USD Perpetual Swap dati. Avots: OKEx.com

Pat apskatot BTC tendenci pagājušajā naktī stundas līmenī, mēs nevaram teikt, ka tā piedzīvo kritumu. Labākajā gadījumā pašreizējais stāvoklis ir maza līmeņa atkāpšanās, kura mērķis ir izlabot pieaugumu pēc ceturtdienas atsitiena. Tam vajadzētu būt ienesīgai īstermiņa tirdzniecības kategorijai.

No pašreizējās tendences viedokļa īstermiņa lielais pārdošanas apjoms tuvojas beigām. Varbūtība nākamajās vairākās stundās efektīvi nokrist zem USD 6750 ir maza. Tomēr, salīdzinot ar 16. aprīļa bullish apjomu, paplašinātais lāču apjoms joprojām ir mazāks, tas nozīmē, ka tirgū joprojām ir dažas ienesīgas pozīcijas. Ja viņi izvēlas aiziet, cena samazināsies.

Ja atlēcienam ir grūti stabilizēties virs 7 000 USD vai tendence turpina svārstīties ap 6750 USD, tirgus perspektīvas var nokristies virs 6500 USD un pēc tam atrast atbalstu.

Tirdzniecības filozofijā joprojām dominē īssavienojums augšpusē un ilgas apakšā. Ieejas un izejas punkti tiek izvēlēti netālu no galvenajiem atbalsta vai pretestības līmeņiem, un tirgotāji nevar pārāk ilgi turēt pasūtījumu.

BTC nākamajās 2-3 dienās var novērot spēcīgas svārstības

1D diagrammas BTC / USD Perpetual Swap dati. Avots: OKEx.com

Bitcoin vienas dienas diagramma parāda, ka nesenās atsitiena augšdaļa nespēja pārbaudīt iepriekšējo, kas bija aptuveni 7450 USD. Tas nozīmē, ka katras atsitiena augšdaļa kļūst zemāka, lai arī katras atvilkšanas apakšdaļa kļūst arvien augstāka – tas joprojām ir līdzsvarots buļļu un lāču stāvoklis.

Diagrammā redzamie slīdošie vidējie rādītāji MA (30) un MA (60) attiecīgi kļūs par pašreizējo ikdienas atbalstu un pretestību. Tā kā tuvākajā nākotnē abi vidējie rādītāji, iespējams, šķērsos, nākamajās 2-3 dienās var notikt milzīgas svārstības, jo tendence var mainīties, ja tiek salauzts kāds no slīdošajiem.

Tomēr ikdienas līmeņa diagrammā vislabāk ir izmantot šķērsošanas pozīciju, lai spriestu par tendences maiņu. Tāpēc, ja MA (30) rāda signālu par virzīšanos uz augšu, nākotnes tendence sūknējas, ja krustojuma modeli var veiksmīgi izveidot.

Ieguldītājiem jāņem vērā arī tas, ka, ja cena turpina kristies zem 6500 USD, tas var novest MA (30) atkal virzīties uz leju, un tai īstermiņā būs grūti šķērsot MA (60)..

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: 6 950 USD
 • Vidēja termiņa pretestība: 7 200 USD
 • Īstermiņa atbalsts: 6750 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 6550 USD

ETH stundas diagramma veido galvu un plecus

4H ETH / USD Perpetual Swap dati. Avots: OKEx.com

ETH 4 stundu diagramma parāda, ka cenu ir bloķējis 175 USD un tagad tas sāk rādīt dempinga signālu. Atbalstam aptuveni 166 ASV dolāru apmērā šovakar var būt nepieciešams vēl viens tests (HKT).

Faktiski, atsaucoties uz apjoma un cenu diagrammām, nav grūti iegūt rezultātu, ka tendence tagad virzās uz labo plecu stundas galvas un plecu modelī. Pēc tam, kad plecs iegūst formu, tas, iespējams, veido vienu no diviem diagrammā parādītajiem nosacījumiem.

1. nosacījums nozīmē, ka modelis neizdevās turpināties un bullish spēks ir lielāks nekā gaidīts – ETH ir iespējams pārbaudīt iepriekšējo augstāko līmeni, taču tas strauji krīt.

2. nosacījums nozīmē, ka modelis tika veiksmīgi izveidots un vājināšanās tendence turpināsies, un tas nozīmē, ka 166 ASV dolāri būs nederīgi un atsitiens var notikt virs 150 USD.

Tomēr ETH MACD atšķirību līmenis ir mazs. Investori varētu izmantot šo atsauci, lai spriestu, ka izgāztuve nebūs spēcīga, tāpēc 2. nosacījums ir maz ticams notikums.

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: 175 USD
 • Vidēja termiņa pretestība: 189 ASV dolāri
 • Īstermiņa atbalsts: 166 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 155 USD

XRP iemērc atpakaļ lācīgs kanālā

1H XRP / USD Perpetual Swap dati. Avots: OKEx.com

Kā redzams diagrammā, XRP pagājušajā naktī atgriezās lāču kanālā, lai gan atsitiens šorīt atkal izsvieda tendenci no kanāla. Cena tiek nomākta par 0,1885 USD, dodot vājināšanās signālu.

Pašlaik tendence virzās gandrīz lāču kanāla augšējās malas tuvumā. Ja kanāls var būt efektīvs atbalsts dažu nākamo stundu laikā, tendence var pārvietoties tāpat kā 1. nosacījums, kas nozīmē, ka augšējās malas atbalsta stiprums ir spēcīgs un tendence nenonāks lāču tendencē..

Pretējā gadījumā, ja cena faktiski atkal iekrīt kanālā un atsitienu bloķē augšējā mala pēc īstermiņa atsitiena, tas nozīmē, ka nāk garāka lāču tendence. Investoriem jākoncentrējas uz atbalsta efektivitāti aptuveni 0,1810 USD apmērā.

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: 0,1850 USD
 • Vidēja termiņa pretestība: 0,1885 USD
 • Īstermiņa atbalsts: 0,1810 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 0,1780 USD

Atruna: Šo materiālu nevajadzētu uzskatīt par pamatu ieguldījumu lēmumu pieņemšanai, un tas nav jāinterpretē kā ieteikums iesaistīties ieguldījumu darījumos. Digitālo aktīvu tirdzniecība ietver ievērojamu risku un var izraisīt ieguldītā kapitāla zaudēšanu. Jums jāpārliecinās, ka pilnībā izprotat saistīto risku, kā arī jāņem vērā jūsu pieredzes līmenis, ieguldījumu mērķi un, ja nepieciešams, jāmeklē neatkarīga finanšu konsultācija.

Sekojiet OKEx vietnē:

Steemits: https://steemit.com/@okex-official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me