Kripto kredītkartes: trīs kartes, kas jāzina

Kripto kredītkartes tiek baumotas un apspriestas tik ilgi, kamēr pastāv tirgus. Kartes ienešana patērētāju tirgos būtu liela kriptogrāfijas pieņemšanas ceļa pazīme. Tātad, kur mēs esam ar kriptogrāfiskām kredītkartēm un kuri ir daudzsološākie projekti?

Kas ir kriptogrāfiskā kredītkarte?

Kripto kredītkarte vai debetkarte ir tieši tāda pati kā jebkura cita karte, kuru varat izmantot PoS vai bankomātā. Galvenā atšķirība šajā situācijā ir tā, ka jūs piesaistāt līdzekļus no sava kriptovalūtas maka, nevis no jums pagarinātas kredītlīnijas.

Kripto kredītkaršu galvenais ieguvums ir ērtības, jo tās ļauj ikvienam tērēt savu kriptovalūtu tāpat kā tipiskas fiat valūtas gadījumā. Vēl viena kriptogrāfisko kredītkaršu priekšrocība ir tā, ka jums nav jāuztraucas par valūtas kursiem.

Kriptovalūtas kredītkartes varētu mainīt cilvēku domāšanas veidu par virtuālo un digitālo valūtu tērēšanu.

Daži no lielākajiem vārdiem kriptokredītkaršu izstrādē ir Nexo, TenX, un Monako.

Nexo

2018. gada 30. aprīlī, Nexo uzsāka pasaulē pirmos tūlītējos ar kriptogrāfiju nodrošinātos aizdevumus platforma, paziņoja, izmantojot a emuāra ziņa. Nexo mērķis ir revolucionizēt aizdevumu nozari, lepojoties ar to, ka ieguldītājiem un uzņēmumiem nekad nebūs jāizvēlas starp piekļuvi skaidrai naudai un kriptovalūtu turēšanu.

Īsāk sakot, Nexo ļauj lietotājiem izbaudīt savu kriptogrāfisko bagātību, tos faktiski nepārdodot.

Platforma ir paredzēta gan uz drošību vērstai, gan lietotājam draudzīgai. Tas nodrošina iespēju iemaksāt kriptogrāfijas aktīvus drošajā Nexo makā un gūt labumu no tūlītējiem aizdevumiem, izmantojot elastīgas kredītlīnijas. Aizdevumi tiek nodrošināti ar jūsu pašu līdzdalību. Tādējādi kredītkaršu pārbaudes un citas procedūras nav nepieciešamas.

1 2

Avots: https://nexo.io/

Fiat var uzreiz iztērēt tieši no uzņēmuma kriptogrāfiskās kredītkartes (sauktas par Nexo kredītkarte). Vēl viens šīs metodes ieguvums ir tas, ka jums jāmaksā procenti tikai par to, ko izmantojat. Tiek ziņots, ka nav minimālo atmaksu un nav slēptu maksu.

Nexo ir arī dūzis līdz piedurknei, kad runa ir par atmaksas iespējām, proti, tas ļauj jums samaksāt aizdevumu fiat vai pat citās kriptovalūtās, kas glabājas ārpus Nexo.

Platforma ir ļoti pieejama (visā pasaulē), un, kamēr jums ir kriptonauda, ​​aizdevuma saņemšana ir diezgan vienkārša. Tā kā visi aizdevumi ir balstīti uz ķīlu, kredītvēsturei nav nozīmes.

Uzņēmums arī lepojas, ka tas ir pirmais ASV atbilstošais drošības marķieris saskaņā ar D noteikuma 506. panta c) punktu.

Nexo darbina tā dēvētā “Nexo Oracle sistēma”. Saskaņā ar oficiālais ceļvedis, Nexo ir lieli nākotnes plāni – ar maksājumu kartēm, mobilajām un darbvirsmas lietotnēm. Turpmāk Nexo cer palielināt maksimālos aizdevuma limitus un veikt otru lidojumu (2018. gada 4. ceturksnis), lai pabeigtu FDIC apdrošinātās banku iestādes iegādi, kā arī ieviestu depozītu kontus (2019. gada 1. ceturksnī).

TenX

TenX ir digitālais seifs un fiziskā karte, kuru, tāpat kā Nexo, var izmantot kriptovalūtas tērēšanai jebkur, pat vietās, kur kriptogrāfija netiek pieņemta. Pakalpojums ir diezgan pieņemams, jo jūs varat pasūtīt fizisko karti par aptuveni 15 ASV dolāriem. Gadījumā, ja 12 mēnešu laikā tēriņi nepārsniedz 1000 ASV dolārus, ir jāmaksā 10 USD par karti. Negatīvie ir tas, ka pakalpojums iekasē maksu par 2,50 ASV dolāriem par katru veikto ATM darījumu.

2

Avots: https://tenx.tech/en/

Pakalpojums arī stimulē tā lietotājus ar 1% atlīdzību par katru pirkumu. TenX var izmantot jebkurā vietā, kur tiek pieņemta Visa.

Monako

Monako ir līdzīgs pakalpojums, kas uzbūvēts Ethereum blokķēdes augšpusē. Pakalpojums piedāvā četru veidu kartes, kas savā starpā ir ļoti atšķirīgas. Atkarībā no jūsu MCO žetonu turēšanas 6 mēnešu laikā ir atšķirīgas karšu saites: rubīna tērauds (50 MCO), dārgmetāls (500 MCO) vai Obsidian Black (50 000 MCO). Sākuma līmeņa karti sauc par Midnight Blue, un jums nav nepieciešams turēt nevienu MCO žetonu.

Maksa atšķiras atkarībā no jums piederošās kartes veida. Mēneša limits svārstās no USD 200 Midnight Blue kartei līdz USD 1000 Obsidian Black kartei. Ja ikmēneša limiti tiek pārsniegti, no jums tiek iekasēta 2% bankomāta maksa. 1% maksa tiek piemērota visu veidu kartēm katru reizi, kad pērkat kriptonauda. Līdzīgā situācijā ir arī atlīdzības, kas svārstās no 1 līdz 2%. Kartes pašlaik atbalsta Monako žetonus, Ethereum un Bitcoin, un tās ir pieejamas Āzijā, Eiropā un Ziemeļamerikā.

3

Avots: https://mco.crypto.com/en/

Globālā finanšu ekosistēma jau sen ir virzījusies uz pilnīgi digitālu modeli. Kaut arī ceļā ir tikuši (un risināti) dažādi izaicinājumi, evolūcijai joprojām ir daudz iespēju, it īpaši attiecībā uz kriptovalūtām. Tā kā kriptonauda kļūst arvien populārāka, arī šīs kredītkartes var mainīt veidu, kādā mēs izmantojam kriptogrāfiju, lai norēķinātos par ikdienas pakalpojumiem un produktiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me