Investavimas į žvaigždžių liumenų (XLM)

Investuojant į kriptografijos rinką, netrukus užbėgsi per žvaigždžių liumenų. Ši unikali kriptovaliuta pasižymi raketiniu laivu, kurio logotipas ir patrauklus vardas leidžia įsivaizduoti futuristines keliones į kosmosą. Be protingos rinkodaros, „Stellar“ daug ką atneša kriptovaliutų sektoriui.

Žvaigždžių yra a paskirstyta mokėjimų infrastruktūra kuriame yra atvirojo kodo kodas. Platforma pateko į rinką, siekdama palengvinti racionalesnį požiūrį į tarptautinius pinigų pervedimus, pavyzdžiui, pervedimo mokėjimus. Šiandien žvaigždžių ekosistema yra žinoma dėl savo prieinamų, greitų ir patikimų perdavimo galimybių. Platforma palengvina tarpvalstybinius sandorius be trinties.

Kas yra žvaigždiniai liumenai?

Skirtingai nei pagrindinis konkurentas rinkoje, Ripple, „Stellar“ daugiausia dėmesio skiria individo, o ne didelių finansinių institucijų poreikiams. Tokiu būdu platforma gali sklandžiai sujungti asmenis, įstaigas ir mokėjimo sistemas visame pasaulyje. Šiandien platformą sudaro tarptautinis asmenų ir subjektų konsorciumas, esantis kiekviename regione.

Žvaigždžių tinklapis

Žvaigždžių tinklapis

Kaip veikia žvaigždės?

Žvaigždės naudojasi decentralizavimu, kad pagerintų dabartines naudojamas perdavimo sistemas. Norėdami padidinti efektyvumą ir skaidrumą vartotojams, platformoje yra paskirstyta knyga. Ši knyga saugo visus tinklo duomenis, įskaitant jo operacijų istoriją, kad būtų perduotos naudojamos sistemos. Ši knyga išlaiko nenutrūkstamą visų operacijų nuo pirmos dienos įrašą.

„Stellar“ platformą lengva naudoti. Panašiai kaip ir populiarių mokėjimo procesorių, tokių kaip „Paypal“, procesas prasideda įkėlus lėšų į tinklą. Žvaigždžių ekosistemoje šios lėšos įkeliamos į inkarus. Inkaras veikia kaip terpė tarp „fiat“ ir „Stellar“ paskirstytos knygos. Tokiu būdu inkarai atlieka svarbų vaidmenį žvaigždžių ekosistemoje.

Kai jūsų lėšos bus prieinamos „Stellar“ paskirstytoje knygoje, ją bus lengva siųsti bet kurioje pasaulio vietoje. Pvz., Tarkime, kad norėjote nusiųsti 1000 JAV dolerių draugui ES. Jūs tiesiog įkeltumėte savo USD į „Stellar“ inkarą, kad gautumėte USD kreditą tinkle.

Tada galite pervesti savo kreditą savo ES draugui. Pervedimo metu „Stellar“ automatiškai konvertuos jūsų USD kreditą į EUR. Svarbu tai, kad platforma automatiškai ieško žemiausio valiutos kurso. Kai lėšos konvertuojamos, jos pervedamos į jūsų draugo sąskaitą. Čia jie gali tiesiogiai atsiimti finansavimą.

Nuostabu, kad visas šis procesas vyksta per kelias sekundes ir visiškai užkulisiuose. Tokiu būdu „Stellar“ gali įgyvendinti savo tikslą paprastinti pinigų pervedimo sistemas vidutiniam žmogui. Platforma suteikia tikrai supaprastintą požiūrį į rinką.

Kelių „Fiat“ valiutų palaikymas

Įspūdingai „Stellar“ sugeba atlikti šią užduotį naudodamas tris specialius protokolus. Pagal pirmąjį scenarijų žvaigždės konvertuoja jūsų lėšas iš savo užsakymų knygos ir paprasčiausiai palengvina racionalų mainą. Kitame procese „Stellar“ konvertuoja jūsų lėšas į XLM. Tada jūsų lėšos pervedamos tarptautiniu mastu. Kai jie atvyksta į paskirties vietą, XLM parduodamas ir vietine valiuta. Pagal šį scenarijų XLM naudojamas kaip tarpininkas.

Kritiniu požiūriu kriptovaliutų siuntimas visame pasaulyje kainuoja tik dalį tradicinių pinigų pervedimo sistemų sąnaudų. Dabartinėje rinkos infrastruktūroje vartotojas gali prarasti daugiau kaip 7% savo lėšų pervedimo metu. Šios prarastos lėšos naudojamos padengti daugybę trečiųjų šalių, susijusių su „fiat“ sandoriu.

Grandinės sandoriai

„Stellar“ platforma veikia išmaniai, leidžianti atlikti sudėtingas grandinines reakcijas. Pavyzdžiui, galite pastebėti, kad jūsų norimam sandoriui nėra tiesioginių valiutų porų. Šiuo atveju „Stellar“ gali atlikti daugkartinę prekybos operaciją. Įsivaizduokite, kad jūsų USD pirmiausia konvertuojamas į GBP, tada GBP į EUR.

Žvaigždžių birža

Kitas unikalus „Stellar“ aspektas yra galimybė pateikti mainų pavedimus tiesiai į platformą. Šie užsakymai akimirksniu atliekami viešojoje knygoje. Čia galite pasirinkti daugybę kitų valiutų. Svarbu tai, kad naudodamiesi šia sistema galite iškeisti lėšas tiek į „Fiat“, tiek į kriptovaliutas.

Kas yra XLM?

Nors „Stellar“ buvo sukurtas tvarkyti skaitmeninius bet kurios valiutos atvaizdus, ​​kūrėjai vis tiek nusprendžia sukurti savo gimtąją kriptografiją, vadinamą XLM. Tiesą sakant, visi „Stellar“ vartotojai turi turėti mažą dalį XLM, kad galėtų dalyvauti tinkle. Šis reikalavimas skirtas užkirsti kelią knygai prisipildyti šlamšto ar kitokio nenaudingumo.

Sprendimas sukurti unikalią šios užduoties valiutą kyla iš „Stellar“ noro likti be jokios konkrečios valiutos apskritai. Pavyzdžiui, jei „Stellar“ reikalautų laikyti tam tikrą USD sumą, platforma būtų šiek tiek susieta su USD rezultatais arba bent jau būtų susieta su JAV rinka. Tai situacija, kurios kūrėjai norėjo išvengti.

Skirtingai nei dauguma kriptovaliutų, „Žvaigždžių liumenai“ nereikalauja mazgų, kad išgautų operacijų blokus. Taip pat tinklo dalyviai negauna apdovanojimų už pastangas patvirtinti „blockchain“. Šis požiūris visiškai prieštarauja kriptovaliutoms, tokioms kaip Bitcoin. Pažymėtina, kad įmonė nusprendė, kad platformos paleidimo metu geriau išleisti 100 milijardų XLM. „Stellar“ pasiūla kasmet padidės 1% maždaug 6 metus.

Kritiniu požiūriu, kūrėjai šį požiūrį pakeitė 2019 m. Spalio mėn. Kūrėjai nusprendė, kad tai labiau tinka jų tikslams sumažinti XLM pasiūlą. Taigi jie sumažino XLM sumą iki 50 mlrd. Be to, dabar neketinama išleisti XLM ateityje.

Pagal šią strategiją rinkoje šiuo metu paliekama apie 20 milijardų XLM, o dar 30 milijardų pasilieka įmonė. Šios išlaikytos lėšos turi būti skirtos XLM ekosistemos plėtrai. Tokios užduotys kaip plėtra ir rinkodara yra pagrindinis lėšų panaudojimas pagal „Stellar“ planą.

Greitas žvilgsnis į „Stellar“ galimybes ir nesunku atpažinti, kad ši platforma kilo iš patyrusio „blockchain“ profesionalo. „Stellar“ įkūrėjas yra ne kas kitas, o „Crypto“ sunkiasvoris Jedas McCalebas. McCalebas yra geriausiai žinomas dėl to, kad įkūrė dabar nebeegzistuojantį asmenį Mt. Gox mainai.

Vienu metu Mt. Goxas kontroliavo 70% pasaulio Bitcoin prekybos apimties. Tačiau didelis įsilaužimas pamačiau, kad birža ištirpo praradus 450 milijonų dolerių Bitcoin. Pažymėtina, kad McCalebas jau paliko įmonę ir pardavė savo akcijų dalį iki įsilaužimo.

Pažymėtina, kad McCalebas taip pat įkūrė pagrindinį „Stellar“ konkurentą „Ripple“. Tačiau jis paliko įmonę 2013 m., Remdamasis nesutaikomais skirtumais bendrovės kryptimi. Nenuostabu, kad abi kriptovaliutos turi daug aspektų, visų pirma jų tikslas palengvinti tarpvalstybinius mokėjimus racionaliau.

„Stellar“ lentoje yra keletas didžiausių vardų pramonėje. Bendrovei pavyko apsaugoti „Stripe“ generalinį direktorių, Patricką Collisoną, „WordPress“ įkūrėją, Mattą Mullenwegą ir „AngelList“ įkūrėją, Naval Ravikant..

Kaip nusipirkti XLM žetonus

Investuoti į „Stellar Lumens“ lengva, kai žinai, kur ieškoti. Pirma, svarbu, kad suprastumėte, jog „Lumens“ prekiauja tiek XLM, tiek STR simboliais, priklausomai nuo platformos, kurioje esate. Įmonė nusprendė pakeisti savo simbolį iš STR į XLM prieš metus, tačiau kai kurios biržos nusprendė išlaikyti originalų žymeklį, nepaisant pasirinkimo.

Didžiąją dalį XLM prekybos apimties sudaro trys pagrindinės biržos – Bittrex, Poloniex, ir Binansas. Svarbiausia, kad visos šios platformos palaiko XLM – BTC prekybos poras. Jei norite konvertuoti USD į XLM, pirmiausia turite įsigyti BTC iš savo mėgstamos biržos, tada konvertuoti į XLM. Jei norite įsigyti XLM tiesiogiai su USD, turėsite pereiti į biržą Kraken kad pirktum.

Investavimas į žvaigždžių liumenų (XLM) Investavimas į žvaigždžių liumenų (XLM) Investavimas į žvaigždžių liumenas (XLM)
★★★★★ ★★★★★ Binansų apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes.

★★★★★ ★★★★★ „Kraken“ apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes.

★★★★★ ★★★★★ „Kriptomat“ apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes.

Geriausia

Pažengę vartotojai

Geriausia

JAV prekybininkai

Geriausia

Europos prekybininkai

Minimali sąskaita

Nė vienas

Minimali sąskaita

1,00 USD

Minimali sąskaita

35 €

Akcijos

10% pinigų grąžinimas

Nuolaidos kodas: EE59L0QP

Akcijos

Nė vienas

Akcijos

Nė vienas

Kur laikyti XLM

Kalbant apie XLM saugojimą, turite apsvarstyti keletą galimybių. Jei planuojate nuolat prekiauti „Stellar“, bus patogiau, bet mažiau saugu laikyti XLM mėgstamoje biržoje. Kol neprekiaujate per daug, tokios biržos kaip „Binance“ užtikrina tinkamą valdų saugumo lygį.

Kai būsite pasirengę sustabdyti savo dienos prekybos strategiją, visada galėsite nusiųsti savo XLM į mobilią piniginę, pvz., „Jaxx“. Šias platformas yra lengviausia valdyti ir naudoti. Daugeliu atvejų galite atsisiųsti savo piniginės programą ir pradėti ją naudoti greičiau nei per dešimt minučių. Geriausia, kad visada turite prieigą prie savo XLM, jei jums to reikia.

Jei norite saugesnio požiūrio į XLM saugyklą, turėtumėte apsvarstyti galimybę naudoti „Stronghold“. „Stronghold“ yra paskirstytas „Žvaigždžių“ tinklo mainų centras. Yra net darbalaukio klientas, kuris palaiko jūsų saugyklos poreikius.

Jei norite daug investuoti į XLM arba planuojate ilgą laiką HODLing šią kriptografiją, geriausias pasirinkimas yra aparatinė piniginė. Aparatinės piniginės palaiko jūsų šifravimą neprisijungus prie „šaldymo saugyklos“. Ši strategija neleidžia internetinėms grėsmėms pasiekti jūsų valdų. „Nano S“ knyga ar labiau pažengęs „Nano X“ knyga abu palaiko „Žvaigždinius liumenus“ (XLM).

Santrauka

Atsižvelgiant į didžiulį „Stellar“ patirties lygį ir jų unikalų požiūrį į rinką, nenuostabu, kad XLM šiandien yra viena populiariausių kriptovaliutų. Galite tikėtis, kad šis populiarumas išaugs, kai į „blockchain“ sektorių pateks daugiau žmonių. Kol kas galite apšviesti savo kriptografijos investavimo strategiją bet kurioje iš šiame vadove išvardytų biržų.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

394 0f9 3a0 576 fb7 36e 9a8