Decred vs Neblio – PoS žetonu kauja – II daļa

Decred ir autonoma virtuāla valūta, kuras marķieris ir DCR. Projektu 2016. gada 8. februārī uzsāka bijušie Bitcoin Core izstrādātāji, kuri ilgojās pēc taisnīgas čeku un līdzsvara sistēmas starp izstrādātājiem, kalnračiem un lietotājiem..

Tas tika izveidots ar galveno mērķi atrisināt Bitcoin blockchain pārvaldības jautājumu. Izstrādātāji vēlējās, lai jauda vienmērīgi tiktu sadalīta visā tīklā.

Viņi vēlējās, lai kalnračiem, izstrādātājiem un investoriem būtu vienāds spēks un ietekme. Tāpēc viņi nāca klajā ar atvērtā koda projektu, kas lietotāju rokās atstāj vairāk kriptonauda nākotnes aspektu..

Lēmumu pieņemšanai nav centrālās iestādes. Ieinteresētās personas ir tās, kas balsošanas kārtībā nosaka noteikumus.

Savukārt Neblio sevi definē kā blokķēdes risinājumu, kas galvenokārt koncentrējas uz tehnoloģisko inovāciju veicināšanu, lai atbalstītu lielu biznesa uzņēmumu vajadzības. Tās platforma ir intuitīva. Tas palīdz atvieglot ātru dApps ieviešanu, kas darbojas vienādranga datoru tīklā, nevis vienā datorā.

Deklarētā vienprātība

The Decred sistēmu raksturo hibrīda vienprātības sistēma, kas apvieno darba pierādījumus un likmju pierādījumus. Mērķis ir panākt līdzsvaru starp kalnraču un lietotāju vēlmēm, izmantojot hibrīdu vienprātības mehānismu.

Kaut arī DCR kalnrači joprojām rada jaunus blokus, viņiem pirms atalgojuma ir nepieciešama ieinteresēto personu piekrišana. Šī iemesla dēļ noraidītas blokķēdes darbības nevar paralizēt kalnraču bezdarbības rezultātā. Tas nozīmē, ka PoS atbalstītājiem vai ieinteresētajām personām ir lielāka vara nekā kalnračiem.

Decred tīkla bloķēšanas laiks ir 5 minūtes, savukārt Bitcoin bloķēšanas laiks ir aptuveni 10 minūtes. Decred darījumu maksa ir arī daudz zemāka nekā Bitcoin. Decred izmanto Blake-256 jaukšanas algoritmu un Go programmēšanas valodu.

Atzītā kopiena

Decred kopiena ir projekta centrā. Ikvienam, neatkarīgi no tā, cik Decred viņš vai viņa pieder, ir liela teikšana lēmumos par projekta nākotni. Tas nozīmē, ka galvenie lēmumi nepieder tikai nelielam skaitam lielu kalnrūpniecības uzņēmumu vai dibinātāju. Ieinteresētajām personām jāapstiprina visas būtiskās izmaiņas PO. Izmantojot Decred tīklu, balss ir pat citiem kopienas locekļiem, kuri pieņem nefinansiālus lēmumus.

Žetons un tirgus vāciņš

Decred marķieris tiek saukts par DCR, un tā vērtība ir aptuveni 60 USD ar tirgus ierobežojumu, kas ir gandrīz 465 miljoni USD. Saskaņā ar CoinMarketCap.com datiem tā apjoms ir 2,8 miljoni USD un kopējais piedāvājums ir 8 miljoni USD..

Līdzīgi kā Bitcoin, DCR marķiera limits ir noteikts 21 miljonā vienībā. Iepriekš izraktie žetoni sastāda 8% no kopējā piedāvājuma. Lai ātri un masveidīgi izplatītu valūtu, tika palaists “gaisa piliens”. Tas ir, noteikts skaits žetonu nejauši izvēlētiem cilvēkiem ir izdalīti bez maksas.

Par Neblio

Neblio ir nākamās paaudzes blokķēdes platforma, kas tika dibināta 2017. gada pirmajā ceturksnī. Tā ir viena no nedaudzajām platformām, kas integrē blokķēdes tehnoloģiju biznesa lietojumprogrammās. Edijs Smits un Anna Džeksone tiek slavēti kā izcili vadītāji, kas ir šī projekta panākumu pamatā.

Edijs Smits ir datorzinātnieks un ar gandrīz desmit gadu pieredzi programmatūras izstrādē. Ann Jackson ir ieguvis MBA un ir atbildīgs par projekta uzņēmējdarbību.

Neblio iezīmes

Neblio var uzskatīt par decentralizēta mezglu P2P tīkla tīklu, kas apmainās ar informāciju un pēc tam saglabā šo informāciju nemainīgā sadalītā virsgrāmatā. Katrs mezgls kopē un saglabā identisku virsgrāmatas kopiju. Šeit ir dažas tās unikālās iezīmes:

  • Izmanto apliecinājuma par likmēm piekrišanas veidlapu.
  • Tas kalpo kā saziņas kanāls IOT balstītām ierīcēm.
  • Tas nodrošina drošu un pārbaudāmu datu pārvaldību. Informācija tiek turēta decentralizēti, pieejama un droša.
  • Tas nodrošina lielus uzņēmumus ar plašu dApp dizaina un konstrukcijas iespēju klāstu.
  • Tam ir viegli lietojams lietotāja interfeiss.

Neblio datu bāzes

Atšķirībā no citām digitālajām valūtām, kurās izmanto parasto datu bāzes glabāšanu, Neblio izmanto uzlabotus moduļus, kas sniedz lielākas priekšrocības, piemēram:

  • Vienkāršota dokumentu pārvaldība.
  • Vieglāka revīzija.
  • Drošāka dzīves cikla pārbaude.

Neblio mezgli ir savienoti viens ar otru, izmantojot pārsūtīšanas blokus. Katram atsevišķam mezglam ir tā pati precīzā pilnas blokķēdes darījumu vēstures kopija. Tas rezultātā palielina Neblio tīklā izveidotā dApp veiktspēju.

Neblio piedāvā daudzus pakalpojumus, kas domāti kā vienas pieturas aģentūra bloku ķēdes tehnoloģiju ieviešanai, tostarp Blockchain konsultāciju pakalpojumus, Neblio API komplektu un Private Blockchain Development.

Neblio drošība

Līdzīgi citām platformām, piemēram, Bitcoin un Ethereum, Neblio ir decentralizēts. Sakarā ar PoS vienprātību un decentralizēto raksturu veiksmīgi hakeru uzbrukumi tīklam ir gandrīz neiespējami.

Žetons un tirgus vāciņš

Neblio projekta marķieri sauc par Nebl, un tā vērtība šodien ir aptuveni 4,00 USD. Janvāra vidū tā sasniedza maksimumu ar gandrīz 50 ASV dolāru vērtību.

Pašlaik tā ir 146. vietā CoinMarketCap reitingā, ar tirgus ierobežojumu aptuveni 54 miljonu ASV dolāru apmērā..

Salīdzināšanas diagramma

 

Decred

Neblio

Simbols

DCR

Nebl

Algoritms

Bleiks256 X
Vienprātība

PoW / PoS

PoS

Rangs

30

145

Cena

56,18 ASV dolāri

3,87 USD

Tirgus griesti

431 217 571 USD

51 470 494 ASV dolāri

Skaļums

5 702 500 USD

2 209 990 USD

Piegāde

8 096 230 DCR

14 060 372 NEBL

Pēdējās domas

Kaut arī daudzi salīdzinās gan Decred, gan Neblio kriptovalūtas iezīmes, realitāte ir tāda, ka tie ir ļoti atšķirīgi projekti. Viņiem ir arī dažādi nodomi. Decred mērķis ir pārņemt lēmumu pieņemšanas pilnvaras no lielām kalnrūpniecības firmām un nodot to ieinteresētajām personām. Tas mudina ikvienu lietotāju piedalīties sistēmas uzlabošanā. Tā kā visām ieinteresētajām personām ir pilnīga kontrole pār sistēmu un pret tām izturas vienādi, tās spēj pieņemt lēmumus daudz ātrāk. Arī cietās dakšas vairs nebūs dienas kārtība.

Neblio galvenais mērķis ir padarīt blokķēdes tehnoloģiju viegli lietojamu un integrējamu uzņēmējdarbības uzņēmumos. Lielu uzņēmumu izstrādātājiem var nebūt nepieciešamās apmācības, lai ieviestu blokķēdes tehnoloģiju. Neblio koncentrējas uz šī procesa vienkāršošanu, ļaujot uzņēmumiem viegli izstrādāt blokķēdes lietojumprogrammas dažādās programmēšanas valodās, piemēram, Python, Ruby, Go, JavaScript utt..

Ja raksts jums šķita interesants, varat izlasīt PoS žetonu kaujas 1. daļu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

eec 2ea 7cd 421 31a 992 2bd