OKB kaina pasiekia didžiausią metinę kainą, kai vartotojai mėgaujasi šventine nauda

OKB pasaulinė ekosistemos mėnesio ataskaita – 2020 m. Gruodžio mėn

OKB yra visuotinis naudingumo ženklas, kurį išleido „OK Blockchain Foundation“, ir yra pagrindinė „OKEx“ prekybos platformos infrastruktūros dalis..

Gerai OKB baigėsi 2020 m

„OKB“ paspartino plėtrą 2020 m. – metais, kai projekte pastebimai padidėjo simbolinė vertė, vartotojų augimas, ekosistemos plėtra ir bendruomenės partnerystė.

OKB kaina išlaikė teigiamą impulsą per visą 2020 m. Ir gruodžio mėnesį pasiekė aukščiausią lygį – 8,15 USDT. Tai pasiekė 200,3% metinę grąžą – tai teigiamo impulso ženklas, einantis 2021 m.

OKB komanda įveikė keturis savo turus OKB atpirkimas & Deginti programa. Šiemet sudegė 14 570 351,1 OKB.

2020 m. OKB pasaulinė ekosistema įtraukė 41 naują partnerį. Šie partneriai yra iš įvairių sektorių – įskaitant mokėjimus, paskolų valdymą, pinigines ir socialinius tinklus..

Tuo tarpu OKB vartotojai džiaugėsi įvairiais pranašumais, tokiais kaip sandorio mokesčio nuolaidos ir tinkamumas dalyvauti „OKEx Jumpstart“ paskirstymo sesijose. OKB vartotojai apėmė pasaulį, daugybė jų atvyko iš Europos, Amerikos ir Pietryčių Azijos.

Be to, „OKEx“ organizavo daugiau nei 80 bendruomenės renginių, aptarnaujančių milijonus vartotojų visame pasaulyje. Renginiai apėmė tiesiogines bendruomenės transliacijas, „Ask-Me-Anything“ sesijas ir rinkodaros kampanijas „Twitter“ ir „Weibo“.

Tinklalapis taip pat buvo atnaujintas, siekiant geresnės vartotojo patirties. Be to, vartotojai galėjo įtraukti OKB į pradinį kalimą OKT.

Ką OKB atliko gruodžio mėn?

  • OKB kaina per metus pasiekė aukščiausią lygį – 8,15 USDT. Gruodis baigėsi 7,56 USDT.
  • OKB tinklalapis buvo atnaujintas.
  • OKB į savo ekosistemą įtraukė tris naujus partnerius.
  • Vartotojai galėjo uždėti OKB, kad galėtų dalyvauti pradiniame kalimo darbe.
  • „OKB“ pristatė „OKB“ savininkams.

Nauji OKB partneriai

Naujausi „OKB“ ekosistemos partneriai buvo „NOWPayments“, „NerveNetwork“ ir „Math Wallet“.

„NOWPayments“ yra nemokama kriptografinių mokėjimų paslauga, leidžianti įmonėms priimti momentinius mokėjimus internetu 50 ir daugiau kriptovaliutų. Partnerystė taip pat leidžia vartotojams atlikti tiesioginius mokėjimus naudojant OKB. „NOWPayments“ naudos „OKEx“ kaip pagrindinę vietą likvidumui gauti.

Kaip decentralizuotas skaitmeninio turto paslaugų tinklas, „NerveNetwork“ palaiko OKB kryžminėje grandinėje. Neseniai paleidus „OKExChain“, „NerveNetwork“ gali pasiekti OKExChain kelių grandinių išteklius ir pastatyti tarp grandinių tiltą viešosios grandinės skaitmeniniam turtui.

Viduje konors partnerystė iš „Math Wallet“, OKB galima įsigyti sukeičiant grandines su kitais skaitmeniniais žetonais.

Pradinė OKT kalykla

„OKExChain“ paskelbė apie savo oficialų paleidimą 2021 m. Sausio mėn. Platformos gimtoji žetona „OKT“ vaidina svarbų vaidmenį „OKExChain“ ekosistemoje – kadangi ji naudojama balsuoti, statyti ir mokėti operacijų mokesčius programose, sukurtose naudojant „OKExChain“..

Įvadas į gimtąjį „OKExChain“ prieigos raktą – OKT.

Kad „OKExChain“ naudotojai galėtų naudotis sklandžiau, OKT buvo galima pradėti kaldinti nuo 2020 m. Gruodžio 31 d. 16.00 val. UTC iki 2021 m. Sausio 14 d. 16.00 val. UTC. Pradinė OKT emisija buvo 10 mln. ir OKB turėtojai galėjo dalyvauti užmiršę OKB „OKEx Jumpstart“. Be to, dalyvaudami a., Vartotojai galėtų papildomai uždirbti OKB „Twitter“ viktorina.

Suprasti santykį tarp „OKExChain“, „OKExDEX“, „OKT“ ir „OKB“

Šventinis apdovanojimas OKB turėtojams

Gruodžio mėn. OKB pradėjo apdovanojimų kampanijas OKB savininkams.

Pavyzdžiui, OKB surengė Kalėdines dovanėles OKB savininkams ir jų savininkams. „Happy Friday“ apdovanojimų programa buvo pratęsta, o vartotojai galėjo dalyvauti su nuolaidomis, kurių bendra suma buvo 20 000 USDT.

Kalbėk su mumis

Siekdama palaikyti glaudų ryšį su vartotojais ir išklausyti jų pasiūlymus, OKB komanda gruodžio mėnesį taip pat surengė daug svarbių bendruomenės veiklų.

Vartotojai gali pridėti OKB asistentą („WeChat ID“: OKBNO1), kad gautų daugiau informacijos ir pranašumų.

Jei turite klausimų ar komentarų dėl OKB, susisiekite per žemiau esantį kontaktą:

OKB el. Paštas: [email protected]

Vykdykite „OKEx“

„OKEx“ oficiali bendruomenė: http://t.me/OKExOfficial_English

Oficiali „OKExChain“ svetainė: https://okex.me/OKExChain

Oficiali „OKEx DEX“ svetainė: https://okex.me/dex-test

Nuoroda į bandomąsias monetas: https://okex.me/drawdex

„OKExChain“ dokumentacija: https://OKExChain-docs.readthedocs.io/en/latest/

OIP: https://oips.readthedocs.io/en/latest/

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

06f 01e 41d dc8 fe6 ac9 24b