Penija Krājumi par Robinhood

Investopedia apraksta penss krājumus kā maza uzņēmuma akcijas, kuru tirdzniecība parasti ir mazāka par USD 5 par akciju. Parasti pensu krājumi notiek kā ārpusbiržas krājumi, izmantojot ārpusbiržas darījumus, kaut arī ir daži penss krājumi, kas tirgo lielās biržās, piemēram, NYSE un Nasdaq. 

Sākot ar zelta krājumiem un beidzot ar kaņepju krājumiem, lielākie penss krājumi neaprobežojas tikai ar konkrētu nozari.

Lai arī jūs varat gūt ievērojamu peļņu, pārdodot santīmu krājumus, šie lētie krājumi riskē īsā laikā zaudēt ievērojamu ieguldījumu apjomu.

Penny krājumi ir populāri, jo tiem nav šķēršļu ienākšanai un tie ir diezgan pievilcīgi tirgotājiem iesācējiem, kuriem var pietrūkt kapitāla.

Pašlaik daži no karstākajiem tiešsaistes krājumiem ietver biotehnoloģiju, enerģijas krājumus, marihuānas krājumus un tehnoloģiju krājumus.

Pateicoties Robinhood centu krājumiem, šie akciju tirgotāji var piekļūt lētām akcijām, vienlaikus iekasējot nulles tirdzniecības maksu

Šajā rakstā mēs koncentrēsimies uz diviem krājumiem, kas ietilpst Robinhood penss krājumu kategorijā, kas jums jāapsver 2020. gadā.

LightInTheBox (NYSE: LITB) – Peniju krājums, ko skatīties

LITB, kas pilnībā pazīstams arī kā LightInTheBox Holding Co., Ltd, ir starptautisks mazumtirdzniecības uzņēmums, kas tiešsaistē veic savu produktu piegādi patērētājiem, kuri atrodas vairāk nekā 200 valstīs visā pasaulē.. 

Uzņēmums, kura galvenā mītne atrodas Pekinā, Ķīnā, tika dibināta 2007. gadā. Pašlaik tā ir pensu akciju tirdzniecības iespēja, jo tās akcijas tiek tirgotas par aptuveni 90 centiem..

Tas piesaista patērētājus, parādot savus dzīvesveida produktus, izmantojot dažādas vietnes, tostarp MinilnTheBox.com, LightInTheBox.com un dažas citas vietnes, kas ir pieejamas vairāk nekā 26 galvenajās valodās..

Kāpēc LITB radītu lielisku akciju jūsu portfelī

Skatāmo penss krājumu saraksts, īpaši krājumi, kuru vērtība nepārsniedz 1 USD, ir diezgan garš. Tomēr neviens cits nepiedāvā potenciālu peļņu, piemēram, LITB. 

Pašlaik akciju cena ir 0,90 USD, un tā ir guvusi labumu no izmaiņām, kuras uzņēmums veic, lai uzlabotu darbības efektivitāti, izmaksu kontroli un produktu optimizāciju. 

Uzlabojumi jau ir redzami pēdējos finanšu rezultātos, un ir palīdzējuši uzņēmumam reģistrēt savu pirmo rentablo GAAP ceturksni kopš 2014. gada.

Saskaņā ar LightInTheBox izpilddirektora Jjana He kunga teikto, “uzmanība, lai uzlabotu produktu optimizāciju, veicinātu klientu iesaistīšanos un paplašinātu mūsu tirgus mērogu, ir bijusi izšķiroša līdzšinējiem panākumiem. “

Tātad, ja izvēlaties tiešsaistes akcijas, it īpaši Ķīnas akcijas, vai no gara tehnisko krājumu saraksta, ir svarīgi zināt tirgu, kurā tas atrodas. Šīs pozīcijas dēļ LITB ir ekspertu sarakstā, lai skatītos penss krājumus sarakstā. Tas varētu būt lielisks portfeļa pieauguma fonds, lai gan tam ir riski (tāpat kā visa aktivitāte tirdzniecības akcijās).

Great Panther Mining Ltd (NYSE: GPL)

GPL: Great Panther Mining Ltd (NYSE: GPL)

Great Panther Mining Ltd (NYSE: GPL) ir vidēja līmeņa sudraba un zelta ieguves un izpētes kompānija. Uzņēmums darbojas trīs raktuvēs Brazīlijā, Peru un Meksikā. Nesen Great Panther Mining Ltd pēc Q6 produkcijas aplēsēm bija pirmajā vietā pēc 146 853 unču zelta saražošanas. 

Šis skaitlis bija liels stimuls uzņēmumam un ir ievērojami veicinājis uzņēmuma bilances stabilizāciju. Turklāt paredzamā uzlabotā naudas plūsma samazinās risku uzņēmumam, un vairākiem investoriem būs kārdinājums iegādāties penss krājumus. 

Pašlaik GPL ir viens no labākajiem nopērkamajiem penss krājumiem, jo ​​tas tirgo 0,60 USD par akciju. Ja jūs meklējat lētu krājumu, kas turpinās pieaugt, pateicoties augstākai ražošanai un zelta cenu pieaugumam, GPL ir tas, kurš izvēlas. Ja zelta cena pieaugs, akcijas daļa virzīsies uz 1,20 USD, kas ir iespējams notikums. 

Jums tas ir palielinājums par 66% līdz 100%. 

Nepastāvība ir daļa no paredzamās dienas vērtības, diapazona, kurā darbojas neformāls ieguldītājs. Lielāka nepastāvība parāda vairāk ievērības cienīgu nelaimes priekšrocību. 

Pēc GPL akciju svārstīguma analīzes tas ir 6,36%. Tas norāda uz lielāku ievērības cienīgu atdevi ieguldītājiem, kuri drīz iegādājas šo penss krājumu. 

Turklāt potenciāli augstāka inflācija, nesenais koronavīrusa uzliesmojums Ķīnā un pieaugošā ģeopolitiskā spriedze ir daži no galvenajiem faktoriem, kas ieguldītājus mudina uz drošākiem aktīviem.. 

Viens no šiem drošākajiem aktīviem ir GPL akcijas. Kā minēts iepriekš, tas ir viens no lielākajiem penss krājumiem, ko iegādāties investoriem, ņemot vērā tā potenciāli augsto ieguldījumu atdeves procentu. 

Tātad, ja jūs meklējat penss krājumus, kuros ieguldīt, GPL akcijām vajadzētu būt jūsu potenciālo klientu saraksta augšdaļā. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

d7f b70 84f f43 97e 074 52f