Kā izveidot un izmantot apakškontus kriptogrāfiskajai tirdzniecībai vietnē OKEx

Soli pa solim apmācība kriptovalūtas tirdzniecībai OKEx, izmantojot apakškontus

Institucionālā interese par kriptovalūtu tirgiem pēdējos gados ir pieaugusi, un OKEx piedāvā dažādas funkcijas, lai apmierinātu institucionālo un pieredzējušo mazumtirdzniecības lietotāju prasības. Viena no šīm funkcijām ir apakškonta funkcionalitāte, kas ļauj lietotājiem izveidot nošķirtus kontus savā galvenajā vai galvenajā kontā.

Tā kā iestādes bieži pieprasa aktīvu pārvaldību un piekļuvi tirdzniecībai izraudzītajām personām, apakškontu izmantošana ļauj viņiem to sasniegt, neapdraudot viņu galvenā konta drošību.

Katram apakškontam ir neatkarīgs lietotājvārds un parole, un tiem var piešķirt pielāgotas atļaujas. Lai vēl vairāk aizsargātu galvenajā kontā esošos aktīvus, apakškonta lietotājiem nav atļauts tieši izņemt aktīvus. Izņemšana ir iespējama tikai pēc tam, kad apakškonti pārvieto aktīvus uz attiecīgajiem pamatkontiem.

Šajā apmācībā mēs aplūkosim sīkāku informāciju un darbības, kas nepieciešamas, lai izveidotu un izmantotu kriptovalūtu tirdzniecības apakškontu OKEx.

Maksimālais OKEx atļautais apakškontu skaits

OKEx ir divi klientu segmenti, kuru pamatā ir BTC denominēti tirdzniecības apjomi – parastie lietotāji un VIP lietotāji. Maksimālais atļautais apakškontu skaits vienam kontam ir atšķirīgs parastajiem un VIP lietotājiem. Kamēr parastie lietotāji var izveidot ne vairāk kā 5 apakškontus, VIP lietotāji var izveidot 10-50 apakškontus, atkarībā no viņu līmeņa.

Sīkāka informācija atrodama zemāk esošajā tabulā:

Apakškontu skaits, kam ir tiesības ierastajiem un VIP lietotājiem

Apakškontu izmantošanas OKEx priekšrocības

Izmantojot apakškontus, institucionālajiem lietotājiem ir šādas priekšrocības:

  • Tirdzniecības portfeļu optimizācija
  • Tirdzniecības nodalīšana labākai pārredzamībai
  • Zemākas tirdzniecības maksas
  • Piekļuve lietojumprogrammu saskarnes pakalpojumiem algoritmiskai tirdzniecībai

Tirdzniecības portfeļu optimizēšana un uzlabota pārredzamība

Institucionālie tirgotāji var gūt labumu no organizatoriskiem uzlabojumiem un paaugstinātas pārredzamības, izmantojot OKEx apakškontus. Piemēram, var izveidot apakškontus dažādu kategoriju vai monētu un žetonu segmentu tirdzniecībai, piemēram, decentralizēta finansēšana, apmaiņas žetoni un tā tālāk..

Tirdzniecības darbību nošķiršana var būt noderīga arī revīzijas un grāmatvedības vajadzībām, kā arī atbilstības prasību izpildei.

Zemākas tirdzniecības maksas

Maksa par spot, nākotnes, pastāvīgā mijmaiņas un opciju tirdzniecības tirgiem atšķiras parastajiem un VIP lietotājiem. Lietotājiem augstākos līmeņos ir zemākas tirdzniecības maksas, un apakškonti var izmantot galvenajā kontā norādīto maksas līmeni.

Tirdzniecības vietas maksa atbilstoši lietotāju tipiem un līmeņiem

Piemēram, ja galvenais konts ir VIP 3 līmenī, kamēr tā apakškonts ir parasts 1. līmeņa lietotājs, darījumiem, kas veikti, izmantojot apakškontu, joprojām būs jāmaksā zemākas maksas, kas atļautas VIP 3 līmeņa kontam.

Piekļuve API pakalpojumiem algo tirdzniecībai

API piekļuve ir būtiska algoritmiskai tirdzniecībai, un katram apakškontam ir sava pārstāvības stāvokļa pārsūtīšanas API (REST API). Šīs REST API ātruma ierobežojums ir 100 pieprasījumi 2 sekundēs.

Turklāt apakškonta lietotāji var izveidot savienojumu ar OKEx Websocket API un saņemt paziņojumus par tirdzniecības signāliem un citu būtisku informāciju.

Veiciet tālāk norādītās darbības, lai izveidotu un izmantotu apakškontus tirdzniecībai ar OKEx.

1. darbība: dodieties uz apakškonta sadaļu

Piesakieties no OKEx mājas lapas un noklikšķiniet Apakškonts no nolaižamās izvēlnes, kas parādās, virzot peles kursoru virs profila ikona augšējā labajā stūrī.

2. darbība: izveidojiet apakškontu

Klikšķis + Izveidot apakškontu mājas lapas labajā pusē, lai izveidotu savu apakškontu. Kā 1. līmeņa lietotājs varat izveidot ne vairāk kā piecus apakškontus.

3. darbība. Ievadiet apakškonta informāciju

Ievadiet vārdu un pieteikšanās paroli, lai reģistrētu savu apakškontu, un pārbaudiet lēmumu, izmantojot SMS kodu, kas nosūtīts uz jūsu reģistrēto mobilo numuru. Klikšķis Apstiprināt lai turpinātu.

4. darbība. Pārskatiet detalizētu informāciju par apakškontu

Atgriezieties pie Apakškonts cilni profila lapā, lai pārskatītu konta informāciju. Jūs varat apskatīt statusu un pārvaldīt savu apakškontu. Piemēram, jūs varat pārskaitīt līdzekļus, atiestatīt paroli, bloķēt apakškontu un pārskatīt aktīvu atlikumus.

5. darbība: pārskaitiet līdzekļus uz apakškontu

Pirms izmantojat kriptovalūtu tirdzniecību, jums jāfinansē savs apakškonts.

Klikšķis Pārskaitījums apakškonta lapā. Izvēlieties pašreizējo apakškontu, marķieri, kuru vēlaties pārsūtīt, un finansēšanas kontu. Ievadiet summu, kuru vēlaties pārskaitīt, un noklikšķiniet uz Apstiprināt lai turpinātu.

6. darbība: piesakieties ar savu apakškontu

Lai veiktu tirdzniecību, izmantojot savu apakškontu, vispirms jāiziet no galvenā konta. Pēc tam jūs varat pieteikties savā apakškontā un sākt tirdzniecību.

7. darbība: tirgojieties, izmantojot savu apakškontu

Jūs varat izmantot savu apakškontu, lai tirgotos ar kādu no kriptovalūtām vietnē OKEx. Tirdzniecības procedūra ir tāda pati kā jūsu galvenā konta gadījumā. Piemēram, pārdodot BTC par USDT, jūs izvēlēsities pasūtījuma veidu un ievadīsit BTC summu tirdzniecībai. Kad iestatīts, noklikšķiniet uz Pārdod BTC lai turpinātu.

8. darbība: pārskatiet pasūtījumu

Kad pasūtījums ir izpildīts, varat to pārskatīt "Pasūtījumu vēsture" cilni.

Lai iegūtu papildinformāciju, sazinieties ar sava konta pārzini

VIP lietotāji var sazināties ar savu kontu pārvaldniekiem, lai uzzinātu vairāk par apakškontu izmantošanu OKEx.

Vai neesat OKEx tirgotājs? Uzziniet, kā sākt tirdzniecību.

Sekojiet OKEx vietnē:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me