Kriptovaliutų prekyba amžinai keisis su „AI Trader“

Viena iš svarbiausių GPU pagrįstų kasybos firmų, žinoma kaip „Kingdom Mining“, paskelbė apie autonominės kriptovaliutų prekybos platformos, žinomos kaip „AI Trader“, paleidimą. Praėjus vos dviem savaitėms po paleidimo, „AI Trader“ dabar skelbia žaidimą keičiantį OCO prekybos režimą.

Bendrovė paaiškino:

„Mes sukūrėme dirbtinio intelekto ekosistemą kartu su ekspertų prekybininkų komanda iš įsteigtų finansų firmų, tokių kaip„ Morgan Stanley “ir„ Deutsche Bank “, bei mašinų mokymosi ir dirbtinio intelekto sričių specialistais. Gavome didžiulį bendruomenės atsakymą ir priimame naujas prenumeratas iki 2018-07-20 po kurio laive bus tik tie, kurie turi galiojančią persiuntimo nuorodą “

Ekosistema remiasi dviem pagrindiniais principais: paprastumu ir skaidrumu. Pagrindinis jo tikslas yra suardyti visas prekybos paradigmas. Dabar sistema veikia ir siūlo abonentams prekybą valiuta ir sverto prekybos galimybes.

Ką apie spektaklį?

Dirbtinis intelektas sugebėjo sušvelninti platformos kūrėjų ir kūrėjų HODL nuostolius, prekiaudamas kriptovaliutomis, jis gali gauti 82% vidutinės mėnesinės grąžos. Be to, jis gali užregistruoti 120% grąžą, tuo tarpu prekiaudamas visomis palaikomomis strategijomis.

Visi rezultatai skelbiami jų svetainėje ir atnaujinami realiuoju laiku. Vartotojai gali atsisiųsti ir pamatyti visą informaciją apie kiekvieną AI atliktą operaciją.

Valiutų prekyba

„AI Trader“ bendradarbiauja su dirbtiniu intelektu (AI), norėdamas peržiūrėti praeities rinkos tendencijas ir priimti sprendimus dėl prekybos realiuoju laiku. Dirbtinio intelekto ekosistema sugeba atpažinti optimalias rinkos sąlygas prekybai ir realizuoti rinkos pranašumus. Šiuo metu platformą valdo „Binance“, tačiau ateityje joje bus daugybė kitų mainų. Vartotojai gali prekiauti Autonomous AI Trading arba OCO prekybos režimais.

AI prekybos režimas

Vartotojai gali tiesiog suaktyvinti norimą strategiją ir dirbtinio intelekto sistema pradės savarankiškai prekiauti, ieškodama optimalių rezultatų. Tai integruoti dinamiško nuosavo kapitalo valdymo protokolai leidžia dirbtiniam intelektui atgauti bet kokius nuostolius, grįžus į sandorius su giliu mokymusi ir didesnėmis sumomis. Panašią strategiją įgyvendina ir žmonės.

Vartotojai gali pamatyti, kaip dirbtinis intelektas veikė per pastarąsias 30 dienų, ir gali atsisiųsti išsamią kiekvieno sandorio operacijų istoriją. Programa pasižymi skirtingais AI prekybos požiūriais, pagrįstais laiko strategijomis. Visi požiūriai išjudina tam tikrą PG elgesį.

OCO prekybos režimas – NAUJAS!

„AI Trader“ yra pirmoji tokio tipo prekybos platforma, leidžianti vartotojams prekiauti OCO (One Cancels Other). Skirtingai nuo kitų platformų, kuriose gali būti nustatytas stabdymo praradimas ARBA pelno paėmimas, „AI Trader“ suteikia vartotojui unikalią galimybę, leidžiančią prekiauti visomis poromis, suteikiant galimybę vienu metu tiek APS, tiek „Stop loss“ ir „Take profit“. Gilaus mokymosi dirbtinis intelektas tiria dabartinius rinkos modelius naudodamas daugybę rodiklių ir kruopščiai patikrintus mašininio mokymosi algoritmus, kurie analizuoja tendencijas ir atsirandančius modelius, suteikdami vartotojams realiuoju laiku pirkimo signalą..

Sverto prekyba

Be to, „AI Trader“ yra pirmoji tokio tipo platforma, siūlanti autonominę prekybą, paremtą „Bitmex“. Birža leidžia vartotojams prekiauti vienu didžiausių svertų rinkoje.

„AI Trader“ naudojasi mašininio mokymosi galia suprasti ir interpretuoti modelius bei greitai priimti sprendimus dėl prekybos. Naudojant integruotas giliųjų mokymosi priemones, šiuos sprendimus galima priimti remiantis visais dideliais duomenimis, saugomais jų saugykloje. Šiuo metu vartotojai gali prekiauti kiekviena „Bitmex“ teikiama kriptovaliutų pora.

„AI Trader“ rekomenduoja vartotojams 20 kartų nustatyti svertą prieš suaktyvinant „AI Trader“, kad galėtų prekiauti jų vardu. Be to, galima pradėti prekybą nuo 1 USD.

Kreipimosi programa

Platforma paskelbė vieną iš pelningiausių ir patraukliausių persiuntimo programų rinkoje. Įtakos turėtojai turi 10% nurodyto kliento komisinį atlygį už visą gyvenimą. Taip pat klientas gaus 10% nuolaidą visam gyvenimui registruodamasis naudodamasis nuoroda.

Išsami prenumeratos informacija

„AI Trader“ siūlo tris skirtingus prenumeratos paketus. Pagrindinis paketas prasideda nuo 150 USD. Mokėjimai priimami „Litecoin“, „Bitcoin Cash“, kreditinėmis kortelėmis ir „PayPal“. Svarbu paminėti, kad dėl didžiulio kriptografinės prekybos bendruomenės atsakymo naujos prenumeratos bus uždarytos 2018-07-20 iki tolesnio pranešimo.

Išvada

„AI Trader“ yra unikali platforma, kurios tikslas – sutrikdyti prekybos kriptovaliuta būdą. Tai sukrečia dabartinę prekybos paradigmą, supaprastindama ją iki šiol nematytu kriptografinės prekybos rinkoje.

Taip pat taikoma 10% nuolaida visoms mūsų auditorijoms. Jūs galite pretenduoti į tą patį paspaudę šią nuorodą: https://app.aitrader.ai/referral/usethebitcoin

Tai yra riboto laikotarpio pasiūlymas, kurio galiojimo laikas baigsis 2018 m. Liepos 1 d. 24:00 GMT

Čia yra nepriklausoma „Bitcoin Trading Challenge“, „Cryptocurrency Day-Trader“ apžvalga, mokanti kitus šios rinkos prekybininkus. https://www.youtube.com/watch?v=3udlmtxDNoU&t = 16s

Platformos apžvalga: https://vimeo.com/271853160

Sekite „AI Trader“ „Twitter“: https://twitter.com/Aitrader_Ai

Apie „AI Trader“: https://aitrader.ai/about

Susisiekite su AI prekybininku: [apsaugotas el. paštu]

Norėdami gauti daugiau informacijos apie AI Trader ir jo funkcijas, apsilankykite https://aitrader.ai/

* Prekyba priklauso nuo rinkos rizikos, o AI Trader jokiu būdu negarantuoja grąžos.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

56b 695 325 809 48d 28c 429