Saturnas prisijungia prie „OKExChain“ ekosistemos

Judėdami „OKExChain TestNet 0.10“ į priekį, „OKEx“ didžiuojasi galėdamas pasveikinti Saturną į „OKExChain“ ekosistemą!

Saturno tinklas kuria atviro kodo infrastruktūrą, kuri palengvina darbą su kriptovaliutomis, panaikindama kliūtis pradedančiųjų blokų grandinės verslui ir suteikdama visiems galimybę naudotis finansine laisve, kurią palaikė decentralizacija..

2018 m. „Team Saturn“ išleido „Saturn“ piniginę, pirmąją kriptografinę piniginę su vietine daugiapakope parama, leidžiančia pasiekti decentralizuotas programas, paprastai vadinamas „DApps“, „Ethereum“ ir „Ethereum Classic“. Po išleidimo buvo pateiktas pagrindinis produktas „Saturn Protocol v1“, decentralizuotas mainų protokolas, skirtas saugiai prekiauti ETH, ETC, taip pat ERC-20 ir ERC-223 žetonai..

Dabar platformoje išvardyta daugiau nei 870 žetonų – daugiau nei 8800 vartotojų pasirinko „Saturn Network“, kad galėtų saugiai prekiauti savo turtu, mėgaudamiesi vieno sandorio „piniginė – piniginė“ prekyba..

Saturno protokolo apžvalga

Šiuo metu komanda dirba Saturno protokolas v2, didelis infrastruktūros atnaujinimas, kuris pristatys keletą naujų funkcijų, skirtų visiems investuotojams, vartotojams ir suinteresuotosioms šalims tobulinti protokolą. Pagrindinės naujos funkcijos:

  • Automatinis rinkos formavimas: Einant link AMM modelio, pridedant likvidumo grupes ir sudarant akcijų paketą, įgalinamas OKB likvidumo grupės sukūrimas.
  • Žetonų-žetonų prekybos poros: Išsprendus likvidumo problemas, „Saturn Network“ taip pat galės palaikyti žetonų ir žetonų poras.
  • DAO valdymas: „Saturno protokolas“ priklauso bendruomenei su valdymo žetonais. „Saturn DAO“ taip pat leis reguliariai išmokėti pelną žetonų turėtojams dividendų forma.
  • Kryžminės grandinės atominės apsikeitimo sandoriaiPatobulinta skirtingų blokų grandinės ekosistemų sąveika naudojant atominius apsikeitimo sandorius suteikia, pavyzdžiui, decentralizuotą prekybą tarp OKT ir ETH.
  • Saturno žiedai: „Saturn“ protokolo galios skatina partnerių modelį pradėti savo mainus.

„Saturn Protocol v2“ su OKB likvidumo grupe

„Saturn Network“ ir „OKExChain“ bendradarbiavimas

„Saturn Network“ ir „OKExChain“ džiaugiasi galėdami pasidalinti keliomis dizaino koncepcijomis ir plėtros planais, kurie ateityje gali atverti „Saturn“ protokolo ir „OKExChain / OpenDEX“ kelių grandinių sąveiką..

„Saturn Network“ sąrašas OKB

„OKB“ yra pasaulinis „OKEx“ kriptovaliutos mainų naudingumo ženklas. Kadangi „OKExChain“ yra „OKEx“ ekosistemos dalis, puikus būdas skatinti tolesnį įsisavinimą yra įtraukti „OKB“ prieigos raktą į „Saturn Network“.

„Saturn“ komanda padės „OKExChain“ sukurti „Saturn Protocol v2“ OKB likvidumo fondą – tai leis toliau integruotis su augančia „DeFi“ ekosistema „Ethereum“..

„OKExChain“ patvirtinimo mazgas

„Saturn Network“ prisijungė prie „OKExChain“ testneto valdydamas patvirtinimo mazgą. Kai „OKExChain“ persikels į savo pagrindinį tinklą, gali būti sukurta daugiau sinergijų – pavyzdžiui, „Saturn Network“ taps OKExChain / OpenDEX operatoriumi.

„OKDex“, skirto „OKExChain / Saturn Network“ partnerystei, diegimas bus likvidumo tiltas tarp dviejų ekosistemų, leisdamas SATURN / OKT ir STRN / OKT prekybos poroms.

Sąveika su „Ethereum Classic“

Abi komandos yra suinteresuotos užtikrinti tolesnę sąveiką su „Ethereum Classic“ (ETC) ir „OKExChain“. Kaip „OKEx“ ekosistemos dalis „OKExChain“ yra didžiausios ETC rinkos pagal prekybos apimtį. „Saturn Network“ šiuo metu yra dažniausiai naudojamas „Ethereum Classic“ DApp.

„Saturn“ komanda rekomenduoja „OKExChain“ įdiegti turto tiltą tarp jo ir „Ethereum Classic“ pagrįsto skaitmeninio turto, kad būtų palaikoma „ETD“ ir „ETC“ žetonų „OpenDEX“ prekyba ir rinkos formavimas. Kad būtų lengviau priimti, „Saturn“ komanda valdys „OpenDEX“ veidrodį ir turto tiltą.

Reklamuokite „OKB“ sistemoje „DeFi“ keliose grandinėse

„Saturn Network“, kaip „DeFi“ technologijos lyderė, integruos OKB ir (arba) OKB sintetinį skaitmeninį turtą į savo decentralizuotus finansų protokolus. Tai paskatins OKB „DeFi“ vartotojų ekosistemoje „Ethereum“, „Ethereum Classic“ ir kitose palaikomose „Ethereum Virtual Machine“ grandinėse. Tai taip pat skatins „DeFi“ tarp „OKExChain“ ir „OKCoin“ vartotojų.

„Saturn“ komanda rekomenduoja „OKExChain“ paleisti lengvą pilną „Saturn“ mazgą su pasirinktiniu „Saturn Ring“, arbitražo robotais, atominiais apsikeitimo sandoriais, susijusiais su vertės grandinėmis, taip pat palaiko decentralizuotus „OKB“ kainų ženklus kartu su „Team Saturn“ ir kitais „DeFi“ bendruomenės nariais..

Apie „OKExChain“

„OKExChain“ techninė bendruomenė: https://t.me/okexchaintech

Oficialus „OKExChain“ internetas: https://okex.me/okexchain

„OKEx DEX“: https://okex.me/dex-test

Pareiškimas dėl TOKT: https://okex.me/drawdex

„OKExChain“ dokumentas: https://okexchain-docs.readthedocs.io/en/latest/

OIP: https://oips.readthedocs.io/en/latest/

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

0aa 02d fbf 00e 1f8 91a 21c