Crypto Market Daily (2.3) | BTC ir īstermiņa pieprasījums pēc pieprasījuma, un ir jāuztraucas par atbalsta stiprumu gandrīz 9 200 USD apmērā

BTC mūžīgais līgums

Līmeņa raksturs1H-bullish

OKEx analītiķis Neo uzskata, ka no 1 stundas līmeņa viedokļa BTC gada sākumā ir sācis pieaugt no aptuveni 6 850 USD, līdz tas ir konsolidējies aptuveni 9 200 USD līdz 9600 USD. Trend ir pabeidzis 5. standarta viļņu viļņu vilni, un pašreizējo stāvokli var uzskatīt par pirmo atvilkšanas viļņu diapazonu pēc bullish. Pēc tam, kad cena pieauga līdz aptuveni 9 650 USD un ātri nokrita no rīta, kas atklāja tikai augšējo robežu, kuru pašreizējie buļļi var sasniegt īsā laikā. Liela līmeņa atkāpšanās varbūtība nākotnē joprojām ir liela. Tomēr šī tendence vienmēr ir stingra virs USD 9200, kas zināmā mērā atspoguļo to, ka aktīvā naudas pārdošana joprojām ir nelielā apjomā, tas nozīmē, ka joprojām ir liels skaits ienesīgu fondu, kas nav atstājuši tirgu, tiklīdz ir notikuši vairāki izlaušanās gadījumi. neizdoties, šī līdzekļu daļa var izvēlēties brīvprātīgi atstāt.

Tajā laikā ieguldītājiem jāpievērš uzmanība atbalsta efektivitātei diapazonā no 8 950 līdz 9 100 USD. Ja cena nokrītas zem šī diapazona, tā var atrast nākamo atbalstu netālu no USD 8 750, un nākamā bullish tendence, iespējams, sākas šajā pozīcijā.

Līmeņa raksturs1D – bullish

Šī ir BTC ikdienas līmeņa diagramma, un tendence nemūžam konsolidēsies starp USD 9200 un USD 9600, ņemot vērā nesenos apstākļus, cena pēdējā mēneša laikā pieaug, bet bez lielāka pirkšanas apjoma, kā redzams diagrammā, pretēji apjoms ir Pagājušās nedēļas laikā kļūstot mazākam, apvienojiet to ar stingro pretestību aptuveni 9600 USD apmērā, šobrīd pastāv nepieciešamība pēc atvilkšanas, un, ja tas notiks, 9200 USD atbalsta apgabals būs viegli sadalāms, un investori labāk pamanīs atbalstu tieši 2, kas ir aptuveni 8950 USD. Cenai var būt iespēja pārtraukt nesenās spēcīgās pretestības zonu un pārbaudīt 9900 USD, jo tas ir iepriekšējā 2019. gada izgāztuves apgabala dibens.

Atgādiniet ieguldītājiem, ka USD 9900 pārkāpšana nozīmē reāla tirgus pieaugumu, un 8750 USD atbalsts var nozīmēt ilgāku atvilkšanu, un ir iespējams pārbaudīt USD 8300.

Pretestības un atbalsta līmenis:

Īstermiņa pretestībaVidēja termiņa pretestība 9600 USD9900 USD

Īstermiņa atbalstsVidēja termiņa atbalsts 9200 USD8950 USD

ETH mūžīgs līgumu

Līmeņa raksturs 4H-bullish

Šī ir ETH 4 stundu diagramma, jo mēs varam redzēt, ka apgabals ap 195 USD pastāv absolūti smaga pretestība cenai. MACD rāda, ka no pēdējās virsotnes, kas ir 178 USD, līdz nesenajai augšai, kas ir gandrīz 190 USD, cena pieaug, bet MACD augšdaļa kļūst zemāka, tas ir klasisks augšējās atšķirības signāls. Ja šis signāls nevar būt skaidrs pierādījums, apvienosim skaļumu kopā, nav grūti saprast, ka bullish apjoms tieši kļūst mazāks, tas nozīmē pirkšanas spēka vājumu. Tādējādi šobrīd ir nepieciešams pieprasījums pēc pieprasījuma, un man jāsaka, ka apgabals netālu no 188 USD nevar būt efektīvs atbalsts, jo tas nav pārbaudīts pārāk daudz laika vēsturē. Pirmais efektīvais atbalsta apgabals ir starp $ 178 ~ $ 183, ja cena šeit var stabilizēties, tas nozīmē, ka buļļiem joprojām ir pietiekami daudz spēka, lai nākotnē izveidotu jaunu maksimumu. Pretējā gadījumā ir iespējams arī atkāpties uz apgabalu, kas atrodas netālu no 160 USD.

Pretestības un atbalsta līmenis:

Īstermiņa pretestībaVidēja termiņa pretestība 195 USD205 USD

Īstermiņa atbalstsVidēja termiņa atbalsts 183 USD178 USD

XRP mūžīgs līgumu

Līmeņa raksturs4H-bullish

OKEx XRP mūžīgais līgums: 4 stundu diagrammas līmenis parāda, ka pēc 0,2500 USD pārsniegšanas šī pozīcija kļūs par efektīvu atbalsta zonu, jo šī pozīcija vienreiz ir bijusi ļoti spēcīga pretestība vēsturē, un šī tendence dod faktu, ka atkāpšanās ir stabilizējusies šeit, un tas nozīmē, ka pēc laika, kad šeit notiek konsolidācija, cenai var būt iespēja pārbaudīt iepriekšējo topu. Nesenais pretestības apgabals ir aptuveni $ 0,2630 līdz $ 0,2640. Zemāks bullish tilpums un MACD atšķirība dod signālu, ka konsolidācija var ilgt ilgāk. Ieguldītājiem vajadzētu pamanīt, ka, ja 0,2500 USD īslaicīgi nevar atbalstīt ilgāk, cena vispirms var pārbaudīt atbalstu 2, pēc tam atbalstu 3.

Pretestības un atbalsta līmenis:

Īstermiņa pretestība: $ 0,2630 Vidēja termiņa pretestība: $0,2640

Īstermiņa atbalsts: $0,2500 vidēja termiņa atbalsts :$0,2425

Atruna: šo materiālu nevajadzētu uzskatīt par pamatu ieguldījumu lēmumu pieņemšanai, un to nevajadzētu uzskatīt par ieteikumu iesaistīties ieguldījumu darījumos. Digitālo aktīvu tirdzniecība ietver ievērojamu risku un var izraisīt ieguldītā kapitāla zaudēšanu. Jums jāpārliecinās, ka pilnībā izprotat saistīto risku, kā arī jāņem vērā jūsu pieredzes līmenis, ieguldījumu mērķi un, ja nepieciešams, jāmeklē neatkarīga finanšu konsultācija.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me