Maikls Godsijs, GM un Infura – interviju sērijas produktu vadītājs

Maikls Godsijs ir GM un uzņēmuma vadītājs Infura, iepriekš bijis videospēļu nozares producents un produktu menedžeris, strādājot pie Call of Duty, Need for Speed ​​un EA Sports franšīzēm. Izglītības fons matemātikā un spēļu dizainā.

Kāds ir ģenēzes stāsts Infura palaišanas pamatā?

Ethereum tika izveidots kā atvērtā koda programmējams tīkls, kuru izstrādātāji izveidoja izstrādātājiem. Tāpat kā jebkura atvērtā koda platforma, tā būvniekiem piedāvāja iespēju izveidot un uzturēt visus infrastruktūras komponentus, kas uztur tīklu darbībā. Ethereum ātri kļuva par pirmo, viedo uz līgumu balstīto blokķēdi, un tās izaugsme būtu kritiska, lai paplašinātu plašāku bloku ķēdes tirgu. Tas uzvilka Ethereum izstrādātājus ar milzīgu atbildību.

Bija vajadzīgi komunālie pakalpojumi, kas nodrošināja vienkāršotu piekļuvi Ethereum datiem un pazemināja šķēršļus iekļūšanai izstrādātājiem, lai vairāk cilvēku veidotu tīklu.

Mēs publiski palaidām Infura 2016. gadā Devcon2 Šanhajā. Džozefa Lubina un ConsenSys finansētā mūsu misija bija uzņemties Ethereum infrastruktūras izaicinājumu: noņemt Ethereum mezglu darbības un uzturēšanas slogu, nodrošinot bezmaksas, publiskas API. Mēs arī uztvērām potenciālu turpmākajai integrācijai starp Ethereum un Starpplanētu failu sistēmu (IPFS) un kopā ar IPFS sākām piedāvāt vienkāršotu piekļuves ceļu.

Infura tika uzsākta pirms četriem gadiem (tikai gadu pēc Ethereum darbības uzsākšanas) un nesen platformā izturēja iespaidīgu 100 000 izstrādātāju atskaites punktu. Vai varat pastāstīt mums nedaudz vairāk par Infura sniegtajiem pakalpojumiem?

Infura ir mitināts Ethereum un IPFS API pakalpojums, kas ļauj jūsu izstrādātājiem palaist savas lietojumprogrammas, neprasot viņiem izveidot savu Ethereum mezglu. Infura nodrošina rīkus un infrastruktūru, kas ļauj izstrādātājiem viegli izmantot savu blokķēdes lietojumprogrammu no testēšanas līdz mērogotai izvietošanai – ar vienkāršu, uzticamu piekļuvi Ethereum un IPFS. Infura nodrošina lielākās Ethereum lietojumprogrammas, piemēram, Uniswap, MetaMask, Compound Finance un daudzas citas.

Infura nodrošina API piekļuvi Ethereum un IPFS tīkliem. Es domāju, ka lielākā daļa mūsu lasītāju ir pazīstami ar Ethereum, bet vai jūs varat paskaidrot, kas ir IPFS (starpplanētu failu sistēma) tīkls un kāpēc Infura izvēlējās šo tīklu.

Starpplanētu failu sistēma ir protokols un vienādranga tīkls datu glabāšanai un koplietošanai sadalītā failu sistēmā. IPFS izmanto satura adresēšanu, lai unikāli identificētu katru failu globālajā vārdu telpā, kas savieno visas skaitļošanas ierīces. IPFS sākās 2015. gadā kā Protocol Labs centieni lai izveidotu sistēmu, kas varētu būtiski mainīt informācijas pārsūtīšanas veidu visā pasaulē un bruģēt ceļu izplatītam, elastīgākam tīmeklim. IPFS ir paplašinājies, lai atbalstītu dažādu lietojuma gadījumu klāstu, un tas uzlabo informācijas pārvaldību nozarēs visā spektrā: no dezintermicējot mūzikas industriju uz laika apstākļu riska atbloķēšana lauksaimniecības uzņēmējdarbībai. Pašlaik Protocol Labs projekti ietver IPFS, moduļu protokoli un rīki kas to atbalsta, un Filecoin, starp citiem.

Infura četru plus gadu laikā mēs esam strādājuši, lai izstrādātājiem nodrošinātu vienkāršotu piekļuves ceļu Ethereum un IPFS. Izveidojot pirmās publiskās IPFS API un Gateway kopā ar mūsu Ethereum API, mēs izveidojām pamatu Web3 izstrādes komplekts decentralizētu lietojumu veidošanai. Atbalstot IPFS kā daļu no mūsu infrastruktūras piedāvājuma, mēs esam ļāvuši tūkstošiem lietotāju uzglabāt dokumentus, mākslas līdzekļus, mūziku, videoklipus, sociālo tīklu informāciju, fotoattēlus un daudz ko citu, nemaz nerunājot par izplatītu, drošu krātuvi priekšpusē. dažu agrāko dApps beigas. Mūsu IPFS pakalpojums atbalsta piespraustā satura piespraušanu un piekļuvi tam, tieši izmantojot Infura API, un ļauj lietotājiem piekļūt datiem, kas visā IPFS tīklā ir piestiprināti, izmantojot vārteju..

Šeit ir dažas citas priekšrocības, kas rodas, lietojot Infura:

 • IPFS var saglabāt lielu daudzumu datu, un Ethereum var saglabāt tikai faila jaucējkrātu.
 • Infura nodrošina drošus, uzticamus, mērogojamus un viegli lietojamus API, lai piekļūtu Ethereum tīklam un IPFS. Izstrādātājiem nav jāuztraucas par Ethereum mezgla vai IPFS mezgla infrastruktūru. Par to rūpējas Infura.
 • Infura nodrošina ar TLS iespējotus publiskos galapunktus.
 • Kods ir pārnēsājams Ethereum saskarnē, izmantojot JSON RPC, Web3.
 • Infura praktiski ir Šveices armijas izstrādātāja nazis, kā arī ietaupa izvietošanas komandu no mērogojamības problēmu izaicinājuma.

Vai Infura tuvākajā nākotnē plāno atbalstīt citus blokķēdes?

Pašlaik Infura API atbalsta Ethereum blokķēdi (ieskaitot testēšanas tīklus mainnet un Ropsten, Rinkeby, Kovan un Görli) un citas Web3 platformas, piemēram, InterPlanetary File System (IPFS). Mūsu misija ir atbalstīt izstrādātājus, kas veido decentralizētas lietojumprogrammas, ja izstrādātāji parādīs pieaugošu pieprasījumu pēc citiem tīkliem, mēs tos ļoti nopietni apsvērsim. Būtu lieliski zināt, vai jūsu lasītāji pieprasa Infura veida pakalpojumus citiem tīkliem.

Vai jūs varat pastāstīt, kāda ir jūsu Web 3.0 vīzija?

Skaistums, kā Infura skatās uz Web 3.0, ir tas, ka mēs vēlamies miljoniem izstrādātāju pasaulē nodrošināt rīkus, lai atbildētu uz jautājumu, kā decentralizēts interneta slānis var mainīt to, kā mēs mijiedarbojamies savā starpā. Mēs redzam, ka parādās lietošanas gadījumi, kuriem ir liels potenciāls, un mēs turpināsim pēc iespējas labāk rīkus, lai uzlabotu izredzes gūt panākumus katrai mūsu izstrādātāja vīzijai. Web 3.0 būs ļoti plašs jēdziens, taču mēs uzskatām, ka tas nodrošinās lielāku spēku un autonomiju mūsdienu lietojumu galalietotājiem.

Kādas priekšrocības Infura ir salīdzinājumā ar konkurentiem?

Infura ir uzticamākā Web3 infrastruktūras platforma Ethereum ekosistēmā. Pašreizējo konkurentu ainavu veido citi uzņēmumi, kas piedāvā API, un citi uzņēmumi, kas mezglus piedāvā kā pakalpojumus. Pievienotie dalībnieki telpā apstiprina, ka ir patiešām vajadzīgi produkti un platformas, kas vienkāršo piekļuvi Ethereum. Infura ir unikāls ar to, ka mēs varam ekspertu mērogā rīkoties ar negaidītām lietotāju datplūsmas vai darījumu apjoma izmaiņām, un mēs esam izrādījušies uzticamāki un konsekventāki savienojumi ar Ethereum nekā lielākā daļa trešo pušu platformu. Pārbaudiet šo ziņu lai uzzinātu, kā Infura ir atbalstījis dažas no lielākajām vietnēm un lietojumprogrammām Web3 un DeFi, tostarp MetaMask Uniswap un Cryptokitties.

Mēs arī piedāvājam izstrādātājiem uzticamu IPFS vārteju, gludu Eth2 API lai savienotu validatorus ar Eth2, pirmais Ethereum Gāzes optimizācijas funkcija novērst grūtības no darījumu pārvaldības un atbalsta Filecoin tīklā. Īsumā; Infura piedāvā vienīgo pilnībā aprīkoto Web 3.0 platformu Ethereum izstrādātājiem.

Kādas dApp tendences jūs redzat pacelšanos 2021. gadā?

 • Attiecībā uz Ethereum mēs sagaidām, ka turpināsies eksponenciālās izaugsmes trajektoriju pārklāšanās: akciju un 2. slāņa mērogojamības pierādījumi (apkopojumi un valsts kanāli), uzlabota lietojamība un drošība, lielāka vērtība Open Decentralized Finance un lielāka Enterprise Ethereum pieņemšana, jo arvien vairāk institūciju piedalās Web 3.0.
 • Es domāju, ka mēs varam redzēt, ka daži lieli uzņēmumi izveidojas telpā, pamatojoties uz mūsu paveikto darbu. Līdzīgi instrumenti un uzņēmumi, kas ienāk kosmosā, kopumā uzlabos decentralizēto lietojumprogrammu lietojamību.
 • DeFi turpinās pilnveidoties un kļūs pieejamāks plašākai lietotāju bāzei un sāks sadarboties ar tradicionālajām finansēm.
 • DeFi un minerālu iegūta vērtība (MEV) turpinās uzturēt augstu maksu spiedienu un piespiedīs citas lietojumprogrammas, piemēram, balsošanu (DAO), izsoles (NFT) un pat maksājumus, izmantojot 2. slāņa apkopošanas sistēmas. Nākamo četru gadu laikā mēs paredzam, ka Ethereum kļūs par ļoti konkurētspējīgu maksājumu dzelzceļu kopumā.
 • Es domāju, ka mēs redzēsim, kā parādās vairāk stabilu metožu un aktivitāte ap tām kopumā. Mēs varētu redzēt, ka parādās zemas svārstības monētas, kas nav piesaistītas vienam aktīvam, bet cenšas saglabāt stabilu vērtību, līdzsvarojot daudzus aktīvus.
 • Mēs iedomājamies, ka Bitcoin tuvākajā nākotnē izskatīsies ļoti līdzīgs Bitcoin. Vērtības stāstījuma krājums, iespējams, vēl vairāk nostiprināsies, un portfeļa pārvaldniekiem tas būs ieteicams iekļaut.

Vai ir kaut kas cits, par ko jūs vēlētos pastāstīt lasītājiem?

Agrāk decembrī mēs iegādājāmies jebkurš.sūtītājs divu ļoti talantīgu inženieru komanda Patriks Makkorijs un Kriss Buklends, kuri izveidoja Ethereum darījumu pārsūtīšanas pakalpojumu, kas ne tikai ievērojami atvieglo darījumu nosūtīšanas procesu izstrādātājiem un galalietotājiem, bet arī liedz viņiem pārtērēt tīkla maksu, aktīvi pārvaldot darījumu nosūtīšanā iesaistītā gāze.

Ar šo iegādi mēs uzsāka privātu Infura darījumu alfa (ITX), vienkāršotu veidu, kā nosūtīt Ethereum darījumus. ITX izmantošana novērš nepieciešamību izstrādātājiem tikt galā ar sarežģījumiem saistībā ar gāzes maksas pārvaldību, un jūs varat pieprasīt piekļuvi šeit.

Izstrādātāji varēs:

 • Nosūtiet darījumus, neuztraucoties par pareizās gāzes cenas iestatīšanu
 • Izmantojiet ITX uzraudzības infrastruktūru, kas nodrošina darījumu atkārtotu publicēšanu ar konkurētspējīgām gāzes cenām, nevis iestrēgšanu vai izkrišanu no tīkla kopas
 • Iesniedziet darījumus Ethereum tikai vienu reizi un samaksājiet minimālo iespējamo gāzes daudzumu, kas nepieciešams pašreizējos tīkla apstākļos, lai nodrošinātu veiksmīgu darījumu ieguvi.
 • Maksājiet par darījuma gāzi viņu lietotāju vārdā.

Saites izstrādātājiem:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

783 86e ec8 f3a c2d 427 2a2