Kripto prekybininkas, kuris numatė kovo mėn. Meškų rinką, dalijasi trim pamokomis naujokams

Praėjusią savaitę „OKEx“ baigė savo išvestinių finansinių priemonių programą, bendradarbiaudama su kriptografijos prekeiviais, kad gautų tiesioginius, labai vertinamus atsiliepimus apie kai kuriuos naujausius mūsų produktus.

Ashas Davidsonas – vienas iš prekybininkų, pasirinktų dalyvauti programoje, – atsisėdo (praktiškai, žinoma!) Su mumis pasikalbėti apie kasdienį prekybininko kriptografiją ir apie tai, ką turi žinoti naujokai erdvėje..

Kovo 12–13 d labai žiaurus dėl kriptografijos ir nuo to laiko rinkos buvo nestabilios. Koks yra jūsų požiūris į šią katastrofą?

Ash Davidson: Iš tikrųjų prognozavau, kad kovo 1 d. Sumažės iki 4 400 USD. Tai mano „Twitter“ kažkur [čia – OKEx]. Buvau daugiau nei pasirengęs, išleidau daugiau kapitalo iš seno pelno, kad pasiruočiau daugiau investicijų diapazonų.

Su COVID-19 man kilo žiaurus jausmas, kad žmonės perkelia kriptografiją, kad būtų saugūs arba padengtų kai kuriuos nuostolius vertybinių popierių rinkoje, ir tai įvyko.

Tai buvo gana smurtinė, ir aš manau, kad tuo metu keli žmonės sirgo, žvelgdami į „Twitter“. Manau, kad mano mąstysena skiriasi nuo daugumos, nes aš naudoju tik pelną ir pelną rinkose. Bet negalėjau pagalvoti, kaip būčiau reagavęs, jei būčiau naujas ir rinkoje būtų naujas kapitalas … Niekada nemačiau nieko panašaus.

Ar galite įvardyti 1-3 svarbius dalykus, kuriuos išmokote prekiauti, kuriais galėtumėte pasidalinti su kriptografijos naujokais?

REKLAMA: Trys dalykai, erm. Aš galėčiau lengvai įvardyti 30, bet eikime su svarbiausiu.

  1. Palikite emocijas prie durų. Suplanuokite bet kokias investicijas ar prekybą. Paprasta. Tada leiskite jam žaisti. Nuo to, kiek investuojate ar užsiimate sandoriu, kiek esate pasirengę prarasti, jei tai nesiseka, ir kiek esate pasirengęs iššokti. Planai pašalina dalį emocijų.
  1. Išmokite ir išbandykite tiek, kiek galite prieš pradėdami gyventi. Jei turite metodą, kurio išvaizda jums patinka ir kuris tinka jūsų gyvenimo būdui, naudokite jį, bet išbandykite. Pirmiausia man patinka demonstruoti, tada man patinka prekiauti gyvai su 10 USD, kad pamatytume, kokia yra gyva. Tada aš einu iš ten per 6–12 savaičių. Apie 3 savaites praleidžiu žiūrėdamas į diagramas.
  1. Patikėkite savo analizę kitų žmonių atžvilgiu. Visi žiūri į tą patį dalyką ar skirtingus dalykus, turi pranašumą ir žiūri tik į savo, o ne kito diagramas.

Kada pradėjai prekiauti kriptografija ir kodėl?

REKLAMA: Investuoti į kriptovaliutas pradėjau 2016 m. 2015 m. Turėjau tam tikrą ankstesnę patirtį prekyboje futbolo ir cento akcijomis. 2017 metais pradėjau prekiauti kriptovaliutomis. Man patiko šurmulys, tai, kad jūs galite gauti daug naudos per trumpą laiką, palyginti su akcijų rinka. Nuo to laiko neatsigręžiau.

Tiesiog Bitcoin ar taip pat altcoins? Ar apskritai norite prekiauti kriptografinėmis išvestinėmis finansinėmis priemonėmis ar neatidėliotinais rinkomis??

REKLAMA: Aš daugiausia prekiauju dariniais. Bitcoin, Ethereum ir XRP yra tai, kuo aš daugiausia prekiauju – prekiauju, kad juos kaupčiau. Jaučiu, kad tai yra geriausi, todėl, mano akimis, gauti daugiau iš prekybos nėra bloga idėja ilgalaikėje perspektyvoje.

Anksčiau prekiavau altcoinais, bet susirgau tuo, kad turėjau visada pasverti Bitcoin ir dominavimą, taip pat BTC poros ar USDT galvos skausmą. Taigi dabar man tai paprasta.

Kaip atrodo jūsų įprasta diena? Kiek valandų per dieną prekiaujate? Ar turite dienos darbą?

REKLAMA: Man labai lengva prekybos diena. Aš neprekiauju per dažnai, nes naudoju aukštesnius laiko rėmus, kad sulaikyčiau sūpynės ir kartais padėties laikymasis žymiai ilgesniame taikinyje. Taigi aš paprastai pažiūrėjau į dienos uždarymą ir tada einu iš ten.

Turiu visas savo diagramas suskirstytas ir tiesiog turėjau šiek tiek stebėti svarbiausius diapazonus. Tada, jei jie patenka į diapazoną, galiu veikti. Aš nesuprantu žmonių, kurie galvos odą, per daug pastangų. Man patinka būti maloni ir atšalusi. Visą dieną, jei laukiu ar auklėju poziciją, darau savo turinį „YouTube“ arba tik mano kompanijai, mano studentams.

Ashas Davidsonas yra JK įsikūręs prekybininkas kriptografija ir pedagogas. Jis žaidžia nuo 2017 m. Galite sekti jį „Twitter“ @CryptoMobsterYT.

Šis interviu buvo redaguotas, kad būtų aiškiau.

Atsakomybės apribojimas: Ši medžiaga neturėtų būti laikoma pagrindu priimant sprendimus dėl investavimo, taip pat neturėtų būti aiškinama kaip rekomendacija vykdyti investicinius sandorius. Prekyba skaitmeniniu turtu yra susijusi su didele rizika ir gali prarasti jūsų investuotą kapitalą. Turėtumėte įsitikinti, kad visiškai suprantate riziką, atsižvelgiate į savo patirties lygį, investavimo tikslus ir prireikus kreipkitės į nepriklausomą finansinę konsultaciją.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me